האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• משחקי הרעב, אמיתי או דמיוני? \ דיון •, הכנס הוירטואלי של הפורטל
פורסם ב: Nov 20 2017, 19:54 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

* מכיל ספויילרים לסדרת משחקי הרעב.

User Posted Image

משחקי הרעב הם אחד מהספרים המוכרים יותר של התקופה, אולי הכי מוכר אחרי הארי פוטר או אפילו יותר. כמעט כולם קראו את הספרים, וכמעט כולם הזדעזעו מן הרעיון - עולם בו הריאליטי הפך לכל כך מסוכן, שישנם משחקים שלמים בהם צופים באנשים הורגים אחד את השני עד שנשאר אדם אחד. המשחקים הם חלק מרכזי משני הספרים הראשונים כיוון שהדמות הראשית נמצאת בהם, וגם בספר השלישי המחאה מבוססת על רעיון המשחקים והעולם שמעודד הריגה בשביל השעשוע.

הרעיון נראה לרובנו כמשהו לא ריאליסטי שרחוק מלקרות, אך האומנם? כותבת הספרים, סוזן קולינס, אמרה כי את הרעיון לספר קיבלה מצפייה בתוכניות ריאליטי ומחשבה על לאן יוכלו הגיע, ויש לא מעט האומרים כי משחקי הרעב אינה מציאות בלתי אפשרית. בימנו אפשר לראות תוכניות בהם כולאים אנשים בבית אחד ללא קשר לעולם החיצון למשך שלושה חודשים, תוכניות בהם אנשים נאלצים לחיות על אי ולהלחם על מי יהיה האחרון שישרוד בו, תוכניות בהם אדם עושה תחרות בין מספר נשים כאשר הזוכה תהיה בחירת ליבו, ואפילו ניתן לראות תוכנית בה אנשים נפגשים בפעם הראשונה בחופה והמצלמה מתעדת את החיים שלהם לאחר מכן.

חשבו על זה רגע, האם כל המקרים שהצגתי לא נשמעים מעט קיצוניים? האם זה לא נשמע כמו חדירה לפרטיות? אם מסתכלים על הרעיון בכללי ולא על תוכן התכנית עצמה, זה נשמע ככה. האם אנחנו באמת רחוקים ממציאות בה מתנהלים משחקים בהם הורגים אחד את השני בשביל השעשוע? האם משחקי הרעב הם באמת מציאות לא אפשרית? בכנות, אני לא חושבת שאנחנו כל כך רחוקים מאיתנו. האם יש לתכניות הריאליטי עדיין גבולות, או שהתכנית הבאה עליה נשמע תהיה תכנית בה מותר להרוג?

1) האם אתם חושבים כי משחקי הרעב הם מציאות בלתי אפשרית?
2) האם לדעתכם תוכניות הריאליטי מעודדות סיכון וחדירה לפרטיות לשם השעשוע?
3) האם יש תוכנית אחת שלדעתכם צריכה לרדת מן המסך בגלל דברים אלו? אם כן, איזו ולמה?
4) האם יש תוכנית ריאליטי שאתם חושבים שהבסיס שלה טוב ולא מעודד דברים שליליים כמו אלימות, חדירה לפרטיות וסיכון המשתתפים? אם כן, איזו ולמה?

על השתתפות בפאנל יקבל כל משתתף 6 כרטיסים.

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 20 2017, 21:55 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

אני חושבת גם שמשחקי הרעב לא כל כך רחוקים מאיתנו, הרי אם כול הכוח שלנו הטכנולוגיה, כוח פיזי, נפשי בני האדם יכולים לגרם גם לזה לקרות אם כמה אנשים חזקים(לא פיזי) וטוב רצון בעיקר ושלטון. ואת האמת אנחנו לא כל כל שונים מהם, זאת אומרת הריאלטי פוגעים באנשים המשתתפיפ בהם, בין אם זה נראה או לא, מאחורי הצלמה או לא. במקום כלשהו אנשים נפגעים. אולי זה חא מוות אבל בסופו של דבר וזה כן יכול תלוי מה קרה, וכמה לוקח אותו הבן אדם דברים קשה ברמה של ממש זה יגיע להתאבדיות חס וחלילה. ואז, במה אנחנו שונים.
תוכניות הריאלטי מועדדות לא מעודדות הן גורמות לכך, החדירה לפרטיות לחיים האישיים לאחר שנכנסת אין יציאה כל כך מהירה ואם יש בכלל. האנשים נהנים מהצפייה בתוכניות הריאלטי, הרי לרוב היו דרמות, צחוקים, כאבים וכ'ו.. כמו תכנית בעלת תסריט, רק יותר טוב. החיים האמיתיים רק שפה הם פוגעים באמת, ואין שחקנים, יש רק אנשים.
האח הגדול, ללא ספק. אומנם היא אחת התוכניות המבוקשות והאהובות אבל גם פוגעות. אפשר לראות במהלך העונות לא מעט אנשים נפגעים, בוכים, וזה צלקת לחיים במיוחד שלכו תדעו מי ראה את זה. זה ממש בושות שדברים כאלו אפילו יכולים להרוס חיים!
לעומת זכת לדעתי תוכנית הריאלטי "המירוץ למליון" היא תוכנית ריאלטי הכי פחות פגענית וחטטנית. מכיוון ובתוכנית עצמה לא צריכים כול המשתתפים/מתמודדים להכיר זה את זה בפעם הראשונה או להיות עם אנשים שהם לא מכירים בחדר במשך הרבה זמן, להיפגע, לדעת שיכולים לרכל עליך, להתאכזב.. אבל במירוץ למליון הסיכויים שמישהו אחד ידבר עם מישהוש הוא לא הבן זוג שלו כלושה, הרי כול אחד שמה בשבילו ובשביל בין הזוג שלו. והם הרי מכירים מראש וכן הם יכולים להיות מאוכזבים ועצובים לאחר הפסד, או שהם יעזבו את המירוץ, אולי יראו אותם בוכים ומפחדים בטלוויזיה, אבל זה לא שממש באו אליהם דיבורו איתם נוצר ריב והם נפגעו וכ'ו..החדירה לפרטיות, המשתתפים עצמם בוחרים אם לספר במהלך הסדרה עצמה דברים עליהם חוץ ממה שהם מספרים בהצגת המשתתפים בתחילת כול עונה, וזוהי בחירה שלהם בלבד. במשך כול העונות שיצאו עד עכשיו האלימות לא נראתה כלל, אולי בין הזוגות בצחוק או קצת בעצבים אחד על השני ואוחי צעקות אבל לא יותר.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Nov 21 2017, 13:35 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

כרגע אני לא חושבת שמישהו היה עושה דבר כזה, עם כל העמותות לזכויות האדם והחיות בטח היו נותנים לו על זה מאסר עולם... סתם. העולם כרגע לא בנוי לדבר כזה - יהיו התקוממויות, ינדו מהאו"ם מדינות שיתמכו בזה ועוד. אנשים לא רוצים שזה יקרה, אבל איך שהעולם משתנה אני לא יהיה מופתעת אם בעוד 10-20 שנה תהיה תוכנית ריאליטי כזאת. כי כמה שקשה לאנשים להודות בזה, אם הייתה תוכנית כזו כולם היו צופים בה. זה כמו האח הגדול אבל עם פאנץ' אדיר - מוות. מי לא יצפה בזה?

כן. ממש כן. בכל תוכנית ריאליטי שתמצאו - כולל אלא שהן "בסך הכול" טריוויה או שעשועונים - תמצאו חדירה לפרטיות המשתתפים, השפלתם, ועוד. בסופו של דבר זה מה שיקבע את הרייטינג, כי אנחנו מחפשים ריגושים בחיים. ומסתבר שמה שהכי מרגש את הדור שלנו זה השפלות כאלה...

3) האם יש תוכנית אחת שלדעתכם צריכה לרדת מן המסך בגלל דברים אלו? אם כן, איזו ולמה?
יש הרבה תוכניות שלדעתי ממש לא צריכות להיות על המסך, אבל אם נתחיל לחוקק חוקים על אילו תוכניות יכולות להתקיים ואילו לא נגיע למסקנה ש90% מהסדרות (כולל אלה שהן לא ריאליטי) צריכות לרדת - ולכן אין טעם לעשות את זה.

4) האם יש תוכנית ריאליטי שאתם חושבים שהבסיס שלה טוב ולא מעודד דברים שליליים כמו אלימות, חדירה לפרטיות וסיכון המשתתפים? אם כן, איזו ולמה?
לא, ממש לא. אין לי הרבה מה לפרט, מצטערת :)

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Nov 21 2017, 14:43 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

נתחיל מזה, למזלנו אנחנו עוד לא שם. אנחנו עדיין שומרים על מעט פרטיות ולא הורגים אף בן אדם בתוכניות הראליטי שלנו. לרוע המזל, אנחנו לא רחוקים מזה. תוכניות הראליטי כיום לא משאירות כמעט פרטיות וחודרות לחיים של המשתתפים בה. עם הרצון לרייטינג והאנשים המטורפים שנחושים להיות מפורסמים בקרוב נתחיל בתוכניות ראליטי עם הרג. אנשים עם שיגעון לפירסום יסכימו להשתתף, הערוצים יסכימו בשביל הרטיינג והאנשים בבית אפילו יתלהבו מזה.
הקטע של תוכניות הראליטי הוא כניסה לחיים הפרטיים של אנשים בשביל הרייטינג כלומר אחוז גבוה של צופים שנהנה לראות את זה. לא ממש ברור לי למה אבל בני האדם, כולל אותי נהנים מחדירה לחיים הפרטיים של אנשים אחרים.
אין תוכניות שלעתי מעודדות אלימות או שצריכות לרדת מהמסך אבל יש בהחלט כאלה מלאות בקללות והוצאת הטבע הפראי מאנשים. התוכניות האלה לא צריכות לרדת כי בסופו של דבר הן לא פוגעות באף אחד ואם ינסו להוריד את התוכניות האלה, יתקלטו בהתנגדות מצד הצופים בבית.

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Nov 21 2017, 15:27 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

הדיון הזה קצת משעשע אותי, כי אם כמה שזה נשמע מופרך האח הגדול ממש לא רחוק מלהיות משחקי הרעב. בשניהם צופים בך 24/7, בשניהם אנשים שלא מכירים אותך אחראים לגורלך, בשניהם גם המנצח נשאר עם המון צלקות. במשחקי הרעב הורגים אנשים, ובאח הגדול עושים להם רצח אופי. האח הגדול מתעלל בהם נפשית, והם פוגעים אחד בשני ודורסים זה את זה כדי לקבל עוד קצת זמן מסך ואולי בסוף לזכות בתהילה. המנצח של משחקי הרעב אומנם יוצא בחיים, אבל הוא רצח אנשים ועבר חוויה כל כך מטלטלת שהחיים שלו כבר לא חיים. המתמודדים באח הגדול יוצאים משם אחרי מאה ימים שבהם היו נתונים ללחצים פיזיים ונפשיים, מוקפים באנשים שתוכננו מראש כדי שיהיה הכי הרבה אקשן איתם ועוברים משימות שיכולות למוטט נפשית. הם יוצאים משם וצריכים לקחת כדורים, ללכת לפסיכולוגים ולפעמים גם לפסכיאטרים. זאת חוויה נוראית שגורמת לכל אחד שנכנס לשם להצטער, אולי חוץ מזה שזוכה בסופו של דבר בכסף.
אולי קשה לראות את זה ככה, כי האח הגדול בסך הכל מוצג בצורה תמימה וזו תוכנית מעניינת עם אקשן והכל כל כך אמיתי, אבל זה ממש לא רחוק מלהיות משחקי הרעב וזה נוראי באותה המידה ואפילו יותר. תפקחו את העיניים, אנחנו חיים במציאות עגומה.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Nov 21 2017, 19:23 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 453172829
משתמש מספר: 65051

משחקי הרעב לא רחוקים בכלל מהמציאות.

תרבות החטטנות והריאליטי זה משהו שמוכר לנו כבר המון שנים, אנחנו משתעבדים לזה ויש בספרים ביקורת על העניין של להפוך את חייהם של אנשים לבידור ריקני מתוכן.

פעם סלבריטאים היו אלה שהיו ממציאים תרופות חדשות, טכנולוגיות מתוחכמות לדרכים לשפר אורך חיים במדינות עולם שלישי.

היום סלבריטאי ממוצע הוא פליט האח הגדול או הישרדות.

זה דבר אחד.

דבר שני, מדינה כמו פאנם היא מדינה בדיונית? ממש לא.

מקום מבודד לחלוטין, שצריך אישור מיוחד לעבור מעיר לעיר, ממחוז למחוז, שבו יש עונשים בלתי אנושיים למי שמורד במשטר, עוני מחפיר למי שרחוק מהעיר המרכזית, והינדוס של אנשים לציות?

קיימת כיום מדינה כזו. זוהי צפון קוריאה.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 21 2017, 22:46 PM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775

1) משחקי הרעב הם בכלל לא רחוקים. עם מהירות הטכנולוגיה המסחררת והרצון ההולך וגודל של אנשים להשתעשע וחוסר האכפתיות שלהם למצבים של אנשים.
2) אני חושב שתוכנית הריאליטי פורצות את כל הגבולות 'ל הפרטיות. הן לוקחות חיים של אנשים, הופכים את חלקם לגיבורים וחלקם השני לנבלים סוציופטיים בלי קשר לאישיות שלהם, ורק כדי לשעשע אנשים.
3) אני אישית לא רואה ריאליטי בגלל מה שרשום למעלה, ולכם אני לא יודע איזו תוכנית צריכה לרדת אם בכלל.
4) כן, לדוגמה: דה וויס. הרצון שלהן טוב מאוד אך לפעמים הם עוברים קצת את הקו.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
פורסם ב: Nov 23 2017, 09:07 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

QUOTE (אופיר קרקרוף @ Nov 22 2017, 12:18 AM)
1) משחקי הרעב הם בכלל לא רחוקים. עם מהירות הטכנולוגיה המסחררת והרצון ההולך וגודל של אנשים להשתעשע וחוסר האכפתיות שלהם למצבים של אנשים.
2) אני חושב שתוכנית הריאליטי פורצות את כל הגבולות 'ל הפרטיות. הן לוקחות חיים של אנשים, הופכים את חלקם לגיבורים וחלקם השני לנבלים סוציופטיים בלי קשר לאישיות שלהם, ורק כדי לשעשע אנשים.
3) אני אישית לא רואה ריאליטי בגלל מה שרשום למעלה, ולכם אני לא יודע איזו תוכנית צריכה לרדת אם בכלל.
4) כן, לדוגמה: דה וויס. הרצון שלהן טוב מאוד אך לפעמים הם עוברים קצת את הקו.

היי, בקשר לתשובה שלך לשאלה האחרונה (4): בדה וויס אומנם יש הרבה מצבים של השפלת המשתתפים, אבל עוד לא היה (ואני מקווה שגם לא יהיה) מצב של "אלימות, חדירה לפרטיות וסיכון המשתתפים". זאת לא סדרת ריאליטי מלאה בטוב לב וצדיקות אבל היא טובה בהרבה מתוכניות ריאליטי אחרות. השופטים לא הכי נחמדים בעולם - אבל היי, אתה משווה את מה שקורה פה למה שעובר על המשתתפים באח הגדול? באמת שדה וויס היא שיפור ענק לעומת תוכניות ריאליטי אחרות. לדעתי, לפחות.

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
פורסם ב: Nov 23 2017, 16:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

קודם כל, אנחנו לא כל כך רחוקים שהמציאות של משחקי הרעב. בכל תוכניות הריאלטי משפילים בכוונה את המשתתפים בה בשביל האקשן, ויש תוכניות שהם ממש ממש גרועות כמו האח הגדול. האח הגדול מעודד שכל אחד רק ידרוס ויהרוס לאחרים. מתעללים שם באנשים בצורה קשה מאוד ואנשים יוצאים משם עם המון נזקים נפשיים. גם אם הם "מנצחים" כמו במשחקי הרעב.
זה ממש לא שונה ממשחקי הרעב- אנשים שולטים שאנשים אחרים וגורמים להם סבל בתוך הנאה.
כן, זה לא עד כדי כך גרוע כמו משחקי הרעב, אבל זה מספיק קרוב כדי שזה יהיה נורא לעשות את זה.
אבל אני מאמינה שמתישהו אם לא יעצרו את זה יכול להיות דבר כזה באמת.
תוכניות הריאלטי (או לפחות רובן) מעודדת סיכון וחדירה לפרטיות כי זה תורם להם לרייטינג כי מסיבה כלשהי אנשים אוהבים חדירה לפרטיות של אנשים, וגם זה הקטע של ריאלטי- "מציאות" כביכול. לראות "מציאות" של אנשים אחרים.
בבירור שאח הגדול צריכה לרדת מהמסך בגלל זה, וכמו שאמרתי קודם אנשים יצאו מהתוכנית הזאת עם המון צלקות לכל החיים ונזקים אדירים. אני חושבת שיש עוד תוכניות אבל אני לא רואה ריאליטי אז אני לא יודעת.
לא שבאמת יורידו אותן מהמסך, זה לא ריאלי וזה לא יקרה.
אני לא חושבת שיש תוכניות ריאליטי עם בסיס טוב- משמעות תוכניות ריאלטי היא חדירה לפרטיות של אנשים. בכל תוכניות ריאלטי זה ככה ומי שאחראי על התוכניות מנסה תמיד להשפיל את המתמודדים כמו שיותר.
כמובן שיש תוכניות יותר טובות מאחרות כמו דה וויס למשל אבל המניע של עשיית ריאלטי בכללי הוא כבר בעצמו לא מניע טוב בכלל.

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Nov 23 2017, 16:46 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1401
משתמש מספר: 61374

לא,המשחקים נמצאים בעתיד,אבל לא העתיד הרחוק.הסיפור מבוסס על דברים שבטוח יהיו.מלחמה שתפיל את אמריקה.טכנולוגייה.אופנה מוגזמת והתעללות לשם שעשוע.זה הכול דברים שעוד כמה שנים יקרו!
כן,כי הן לוקחות אנשים,מציגות אותם בכול המדינה כתור מה שהם חושבים שהם,התכנית יכולה להרוס חיים לאנשים,אבל יכולה גם לגרום להם להיות ממש מפורסמים לטובה.
אממ..אנילא יודעת ממש,אני נמנעת מריאלטי בגלל הסיבות שציינתי בסעיף הקודם וכי יש לי נטייה לרחם נורא על אנשים כשהם מודחים.זה עצוב מדי.
לא ואין לי מה לפרט:(

--------------------
I LOVE YOU 3000

~פרשתי ואני לא אחזור~

---------
פורסם ב: Nov 27 2017, 16:51 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
משתמש מספר: 52249

בעולם של היום, במדינות המפותחות לפחות, משחקי הרעב הם בהחלט מציאות בלתי אפשרית. עם כמה שיש תוכניות ריאליטי שהולכת רחוק, אף תוכנית לא תלך עד לרמה של מוות. אחרי הכל, כן יש איזושהי קדמה בעולם, וכן מכבדים את החיים. במדינות לא מפותחות או בעתיד יכולה להיות סבירות שדבר כזה יקרה, אבק רק אם יקרה משהו קיצוני. החיים הם דבר חשוב, אחרי הכל.
ובכל זאת, עם כמה שתוכנית ריאליטי רוצות לשמור על החיים, לא בטוח שהן רוצות לשמור אותם כמשהו חיובי. הרבה מתוכניות הריאליטי כן גוררות חדירה לפרטיות, במהלך התוכנית ואחריה, וחלק מהאנשים לא מסוגלים להתמודד עם זה. התופעה הזו מתרחשת ברוב תוכניות הריאליטי, בין אם זה תוכניות כמו האח הגדול שמכוונות לזה, או אפילו תוכניות יחסית פחות פולשניות כמו אקס פקטור, למשחק שגם שם יש חדירה לפרטיות. אמנם לא באותה רמה, אבל עדיין יש.
בסופו של דבר, יש כאלה שאוהבים את זה. כן, אני מודה, גם אני מועדת מדי פעם ויושבת לראות תוכנית ריאליטי אקראית שמשודרת. אז כל עוד אנשים אוהבים את זה, אני לא חושבת שצריך להפסיק לשדר אותן. אפשר לנסות להוריד ברמת החדירה לפרטיות, אבל זה לא ממש אפשרי להוציא את זה לגמרי, אז המתמודדים צריכים פשוט לדעת שזה מה שהולך לקרות להם, ולקחת את החדירה לפרטיות ושאר הדברים השליליים כתנאי להירשמות שלהם. אם לא מפריע להם, שיירשמו. יש גם כאלה. זה בסך הכל תלוי במשתתפים.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Nov 28 2017, 15:10 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 9268
משתמש מספר: 57486

לא, לדעתי דבר כזה לא יקרה לעולם, כי אנו מודעים מאד לאפשרות הזו(בעקבות ספרים, סרטים וכו') ולכן נעמוד על המשמר ולא ניתן לזה לקרות.
בנוסף- העולם הזה דמיוני כל כך ולא נראה לי שאי פעם מישהו יוכל אפילו לחשוב על רעיון כזה במציאות.
כן, מאד. תארו לעצמכם שיצלמו כל דבר שאתם עושים, ומנתחים אותו- בשלב כלשהו זה יכול לגרום לך למחלה נפשית ולנזק בלתי הפיך- תשאלו מתמודדים בתחרויות כאלה...
אני לא מכירה כל כך תוכניות ריאליטי ולכן אני לא יכולה להגיב כאן.
לא

---------
פורסם ב: Nov 28 2017, 22:56 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 201549
מגדר:male
משתמש מספר: 25268

אני חושב שהם דווקא אפשריים,אומנם כיום בעולם המודרני זה פחות נראה הגיוני אבל אם נסתכל על מה שהיה נהוג בעבר כמו תחרות גלדיאטורים שזה נשמע די דומה למה שמתרחש במשחקי הרעב(למעט זה שברומא העתיקה לרוב זה היה כל פעם בין 2 אנשים ולא בין 24 אנשים בו זמנית).
כיום אני לא חושב שיעשו תוכנית כמו משחקי הרעב שבה אנשים יהרגו אחד את השני אבל דברים כמו מחסור במזון או להיות כלואים קיים בתוכניות ראליטי(כמו שנאמר בהודעה הראשית).
אני לא חושב שזאת המטרה העיקרית של התוכניות ראליטי(הסיכון) אבל לעיתים קרובות זה כולל סיכון ולגבי החדירה לפרטיות אני חושב שאכן יש הרבה חדירה לפרטיות אבל זה פחות נועד לשעשוע ויותר סקרנות לדעת את הסודות של אחרים ולהשוות את עצמך איך אתה ביחס לאחר
אני לא רואה כל כך הרבה תוכניות ולכן לא יכול לשפוט וגם באופן אישי כשאני רואה תוכנית אני מעדיף לראות שעשועון של ידע ולא דווקא ראליטי(לדוגמא כיום אני רואה את התוכנית המרדף)
מבחינה בסיסית אני מאמין שכל התוכניות מנסות להקטין ולהימנע ככל האפשר מאלימות וסיכון המשתתפים(גם אם לא תמיד זה מצליח להם) בניגוד לנושא של חדירה לפרטיות שזה אני חושב שקיים בכל תוכניות הראלטי(כמובן יש תוכניות שיותר ויש תוכניות שפחות)

--------------------

אני ואתה, נשנה את העולם.
אני ואתה, אז יבואו כבר כולם :)
אמרו את זה קודם לפני^^
לא משנה P: אני ואתה נשנה את העולם :גיבור:

-----------------> ואם לא את כל העולם, אז לפחות את החתימה שלך, שלא שונתה כבר מימים ימימה ^.^
אז מזל טוב, כי זה כיף להגיד מזל טוב.
ואושר, עושר, יושר וכושר, כי זה מתחרז.
והצלחה בכל מה שתעשה- כי מגיע לך D:
ותמשיך להיות כזה חמדמד ומקסים כמו שאתה, כי אין כמוך בעולם; גם כשהוא ישתנה, לא יהיה כמוך (:
אז ביי בינתיים~

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007