האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

יער מלא בעצים|| דאב, קטע. דירוג G
פורסם ב: Jan 30 2019, 18:56 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1817
מגדר:female
משתמש מספר: 61545
חפצי המשתמש: צפה

הקטע הזה הוא הרבה יותר תמים ונחמד. מקווה שתאהבו!
____

המשפט 'יער מלא בעצים' הוא מעט פרדוקסלי. לפי ההיגיון, יער חייב להיות מלא בעצים,אחרת הוא לא יער אלא סתם מקבץ עצים בודדים או חורשה.
לרוע המזל, ההיגיון לא תקף על עצים.
זאת הייתה גבעה קטנה ומטופשת, בין עוד כמה גבעות קטנות ומטופשות, מהסוג שגמדי היער יתחבאו מאחוריהן או כמו שהמורה שלי למתמטיקה טוענת, יתחבאו מאחורי הגבעה x,y,m, ו-b. אני עדיין לא הצלחתי למצוא אותם, אבל במקומם מצאתי יער ראשון מסוגו.
אחרי שקישקשתי על פונקציות וגמדים ואם אתם עדיין לא ברחתם אז דעו לכם שהיער היה מכוער. כל כך מכוער שאני אפילו לא אתאר אותו כדי שלא תדמיינו את מראה הזוועה לפי ראות עיני. דמיינו יער מכוער ומגעיל מאחורי גבעה שמאחוריה מתחבא חוק הפונקציה.
הצלחתם? יפה מאוד, קחו כוכב זהב.
זה היה היער הראשון שראיתי שלא היה מלא בעצים וזה היה די משונה.
כל העצים כבר קמלו מזמן לתוך עצמם ובמקום גוון גזע חום עמוק ונעים, הגזע היה בצבע חום חלבי, כמו כוס של צייר שעירבב הרבה יותר מדי צבעים. העלים נצבעו בגוון ירוק מנטה חולני והאדמה, בניגוד לכל מראות הזוועה האלו, הייתה פוריה ובעלת טון חום חמים ושופע כמו קקאו.
היער היה כל כך מחריד שריחמתי עליו ושתלתי בו עציץ מטופש ממשתלה מטופשת יותר שנוהלה על ידי אנשים מטופשים אף יותר. מהסוג שלא יאמין ביער שאינו מלא בעצים, כי אין בזה היגיון. אבל זה אפשרי להאמין בדברי חסרי היגיון לכאורה, תשאלו את הכובען המטורף, הוא מצליח להאמין בשישה דברים בלתי אפשריים עוד לפני ארוחת הבוקר.
אחרי שנטעתי את השתיל הסתלקתי משם במהירות האפשרית.
אני אחזור לפה שוב, ובפעם הזו, הגבעה תתעטף עבורי ביער מלא בעצים.

___

לקחתי את המשפט האחרון מביקורת על קבב (רציני. אני אשלח קישור למעוניינים)
אשמח לתגובות! ❤

--------------------
דאב^ אשת שרת הקסמים^ 20 ^לנה דל ריי^ סקרימינג טריז^ הפיקסיז^

User Posted Image

It's the strangest life I've ever known - Jim Morrison

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007