האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום מוזיקה
פורסם ב: Apr 7 2017, 18:19 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 688
מגדר:female
משתמש מספר: 57131
חפצי המשתמש: צפה

* עמית (מנהלת פורום מוזיקה השנייה) אישרה לי את זה, למרות שהיא אומרת שלא היית צריכה לשאול אותה.

בקשת ניהול||פורום מוזיקה

היי, אני היילי, בת 12, ואני מעוניינת לנהל את פורום מוזיקה.
כבר חצי שנה שאני רוצה לנהל את הפורום הזה, אבל עד עכשיו היו לו שתי מנהלות.
מאז כיתה ב' אני מנגנת בפסנתר, כמעט 5 שנים. שנה הבאה אני מתכוונת להתחיל גיטרה, ובנוסף בבית הספר שלי אנחנו לומדים לנגן בחלילית כבר מכיתה א', כך שאני גם מנגנת בחלילית.
בנוסף לכלים שאני מנגנת הבם, אני גם שרה, מה שבעתיד אני מתכוות להפוך למקצוע שלי.
אני מכירה המוןן להקות וזמרים, והנה רק חלק קטנטן מהם: וואן דיירקשן, הביטלס, אדל, ליטל מיקס, אד שירן, שון מנדס, פיפת' הרמוני, טיילור סוויפט (אלו אלה שאני מעריצה), בנוסף אני גם מכירה את ג'סטין ביבר, מייגן טריינור, קייטי פרי, סלינה גומז, דמי לובאטו, דייויד בואי, ברונו מארס, קרלי ריי ג'פסן, ועוד הרבה מאוד....
מוזיקה היא חלק בלתי ניפרד מהחיים שלי. אני זוכרת את עצמי בת 3 שרה בשירותים או עושה כאילו אני מנגנת על פסנתר בשיעורים בכיתה א'.
מאז ומעולם אהבתי מוזיקה. בתחילת השנה, אני ההורים שלי והאחים שלי נסענו לטיול של 11 חודשים, וביום של הטיסה מאבד לי האמ פי, ואני פשוט לא ידעתי מה לעשות בטיסה של 12 שעות בלי מוזיקה, אז אבא מצא לי איזה נוקיה ישן ושם לי שם מוזיקה.

למה מגיע לי לנהל את הפורום?
אני חושבת שאני ממש מתאימה לתפקיד, אבל אני אסביר למה:
דבר ראשון, כמו שאמרתי קודם, בלי מוזיקה אני לא יכולה לחיות.
אני חושבת שכל הידע שלי במוזיקה יכול ממש לעזור, ואני חושבת שיש עוד די מעט אנשים בעולם שאוהבים מוזיקה כמוני.
יש לי המון רעיונות לפעילויות, כל פעם הם באים באקראיות מוחלטת. כשפתחו את ההרשמה לחניך חונך אני רציתי לנהל את מוזיקה, אבל היו לו כבר שתי מנהלות, וכולם אמרו לי שזאת הזדמנות לנסות פורומים אחרים, אבל כל פעם שניסיתי לחשוב על פעילויות ארות איכשהו מזה מצאתי עשרות פעילויות לפורום מוזיקה.
אני יכולה מאוד מאוד להשקיע, גם אם זה לוקח לי זמלן מדברים אחרים.
יש לי הרבה דימיון, כך שיש לי המון רעיונות לפעילותץ
אני מאוד פעילה בפורום מוזיקה ובפורטל בכלל.
אין יותר סיבות מזה, אבל כמו שאני מכירה את עצמי, לדעתי אני ממש מתאימה לתפקיד.

אשכולות שפתחתי בפורום:

סיקורי אמנים:

Little Mix

סיקורי אלבומים:

Four
Made In The A.M.
Midnight Memories
Up All Night

סיקורי שירים:

Back For You
Gotta Be You
Hello Goodbye
History
Kiss You
Midnight Memories
Never Enough
One Way Or Another
Ob La Di Ob La Da
This Town
What Makes You Beutiful
Yellow Submarine
Perfect

פעילויות\משחקי פורום:

שירים ב ABC\משחק פורום
הם חייבים להיות ביחד\פעילות

עידכון:
שוחרר שיר הסולו של הארי סטיילס

בנוסף פעם אחת הייתי מוזיקאית החודש קישור.

רעיונות שלי:

ספיישל קלאסי בספיישל הזה נתמקד רק במוזיקה קלאסית, שכבר נישכחה ממזמן.... יסקרו מלחינים, יצירות, והיהיו כל מיני פעילויות שקשורות למוזיקה קלאסית.
כמה שיותר קאברים פעילות שכל שבוע יתווסף עוד שלב, ובפעילות אני אתן שיר והמשתמשים יצטרכו למצוא כמה שיותר קאברים לאותו שיר.
ציטוטים פעילות שבא יצטרכו המשתתפים לצטט את הזמרים האהובים עליהם.
ספיישל מסביב לעולם אני עכשיו בטיול במיזרח, טיול של שנה. בטיול הזה אני נתקלת בכל מיני סוגי מוזיקה שונים, מהמנגינה השקטה של תאילנד על לפופ השמח של דרום קוריאה וטאיוואן. בספיישל הזה נתמקד במוזיקה מסביב לעולם, מכל הארצות.
תוספת ללינקייה אני אוסיף ללינקייה מדריכים לסיקורי מלחינים ויצירות.
נבחרי השנה בסוף כל שנה יהיה אשכול בו יצטרכו המשתמשים לכתוב מה היה השיר שעה להם את השנה, האלבום, הזר, הזמרת, הלהקה, והקליפ. אחרי שהאשכולות ינעלו יהיו סקרים שבהם יוחלט איזה אלבום הוא לבום השנה, איזה שיר הוא שיר השנה, איזה להקה היא להקת השנה, איזה זמר הוא זמר השנה, איזו זמרת היא זמרת השנה, ואיזה קליפ הוא קליפ השנה. אני מקווה שזה ימשיך גם אחרי שאני אפסיק לנהל את הפורום.
מוזיקאי החודש-מחודש זה היה כמו מוזיקאי החודש הנוכחי, אבל מחודש, כולל לוגו לחתימה וכמובן תגמול.

אז ניגמר אני חושבת, ואני מקווה שהצלחתי. תודה שנישארתם לקרוא עד כאן!

הערה: אני הסתכלתי בבקשות ניהול אחרות, ושלי יצאה בהחלט מאוד מאוד קצרה. אשמח אם לא תתייחסו לאורך אלא למה שכתוב.

בעד

בעד ניסיון

נגד

--------------------

she/her ◦ 18 ◦  one direction ◦  marvel ◦  food ◦  BLACK LIVES MATTER

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 7 2017, 19:40 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
מגדר:male
משתמש מספר: 54290

הרעיונות
1. לא ממש מקורי אבל יכול לעבוד
2. נחמד אין לי ההערות
3. רעיון טוב מחכה לראות שתפעלי את זה.
4. תוסף נחמד
5. לא מקורי אני חושב שעשו את זה כבר.
6. אין לו הייתי קורה לזה מוזיקאי החודש מחודש, אלא אם כן את מוסיפה עוד שינויים.
אני לא אתייחס לדברים אחרים,
את רוצה לנהל את הפורום הזה זמן רב, ומגיע לך לנהל אותו, אז אני בעד

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: Apr 7 2017, 19:47 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 56812

טוב, אז קראתי את כל הבקשה שלך, ורואים שיש לך אהבה גדולה למוזיקה, אבל היו דברים שהפריעו לי ואני ארשום כאן את כולם כדי שתדעי:
-רשמת רק זמרים באנגלית בזמרים שאת מכירה, וממנהלת מוזיקה אני מצפה להכיר גם זמרים בעברית ואולי גם בשפות וסגנונות נוספים.
- סיקורי אלבומים - הם טובים, באמת - כולם, אבל הם רק של להקה אחת. שוב - מנהל פורום צריך להיות בעל ידע בפורום שלו, לפחות לדעתי.

- סיקורי שירים - זה טוב שפתחת הרבה מהם, אבל שוב - רובם באותו סגנון ושל אותה להקה, ומנהל פורום מוזיקה צריך להיות פתוח להרבה יותר סגנונות לדעתי.
- פעילויות ומשחקי פורום - שירים ב- ABC זה משחק פורום ממש פשוט, ואת הפעילות פתחת ממש מזמן - בשנה שעברה.

והרעיונות:
-ספיישל קלאסי - לא ממש פירטת מה יהיה בו, אבל זה יכול להיות מגניב תלוי מה תפתחי בו.
-כמה שיותר קאברים - זה בסדר, אבל לא יותר מזה. למצוא קאברים זה ממש קל לרוב.
-ציטוטים - אין שום התחכמות. כל אחד יכול לצטט זמר.
-מסביב לעולם - לא פירטת מספיק על הספיישל, וכנ"ל לגבי מה שאמרתי על הספיישל הקלאסי.
-תוספת ללינקייה - זה משהו שמנהל פורום אמור לעשות, ולא פירטת כאן מספיק כדי שאני אביע דעה על זה.
-נבחרי השנה - רעיון נחמד ועם עיצוב נכון הוא יכול להיות די מגניב.
-מוזיקאי החודש - אני לא בטוחה שצריך חידוש, אבל אין כאן פירוט.

אז אני מצטערת על ההערות הרבות, ועוד יותר מצטערת אם נפגעת מהתגובה שלי, אבל כרגע אני נגד.
אני אשמח אם תשקיעי עוד בפורום, תשפרי דברים שכתבתי בהערות שלי ותפתחי בקשה נוספת:)

*חשוב לי לציין שאני רק מנהלת פורום מתחילה, אז אני לגמרי מבינה את ההתרגשות שלך לקראת הרצון לנהל, ואני חושבת שיש לך סיכוי לעלות לניהול, רק לא עכשיו, לדעתי. הייתי רוצה לראות עוד רעיונות שלך, חבל שלא הוספת^^

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: Apr 7 2017, 19:52 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031

אוקיי, היילי, תקשיבי - אני חושבת שיש לך את היכולת לנהל את פורום מוזיקה, שלא תביני אותי לא נכון - פשוט אולי לא עכשיו.

אז באמת שההקדמה מאוד שכנעה אותי, וראיתי שאת דווקא פתוחה לדי הרבה סגנונות מוזיקה ותוכלי להכניס את כל הקטע המודרני לפורום, ואז ראיתי את כמות סיקורי השירים שפתחת וזה באמת היה יפה. אבל אחר כך הסתכלתי על כמה מהם והצאכזבתי לראות שרובם מספטמבר-אטקטטבר-נובמבר... אולי אחד בודד מפברואר. אנחנו באפריל עכשיו... איפה סיקורים מעכשיו? כלומר, זה מאוד נחמד לקשר סיקורים מפעם כדי להראות על טווח השקעה ארוך, אבל באמצע כאילו "נטשת" את הסיקורים (רק לגבי סיקורי השירים). מלבד זאת, הסיקורים (של השירים ספציפית, שוב) לא ברמה של מנהלת פורום ועדיין ברמה של משתמשת. בקשר לשאר הסיקורים - בהחלט כבר רואים שיפור והם הרבה יותר טובים. רק רציתי להעיר שחבל שלמרות כל הזמרים והחהקטת שכתבת בהתחלה, בסופו של דבר הסיקורים שלך מצומצמים למספר זמרים וחברות מסוימים מאוד שחוזרים על עצמן עוד ועוד - מנהלת פורום מוזיקה צריכה להיות פתוחה לכל הסגנונות.

ואז הגעתי לחלק של הפעילויות. אמרת שיש לך המון רעיונות לפורום? צריך לראות אותן פועלות, לא רק כתובות על המסך בבקשת ניהול. כל מה שיש לשלם זה משחק פורום אחד (שכבר היו דומים לו) בינואר ופעילות אחת קטנה בדצמבר, טלצערי זה לא מספיק. איפה אשכולות מעכשיו? אני מבינה שעד עכשיו היו שתי מנהלות לפורום ולכן הוא היה מאוד פעיל אבל בתור מישהי שרוצה לנהל את הפורום זו לא סיבה "להיעלם".
אני אעבור לרעיונות שלך.
ספיישל קלאסי - רעיון נחמד, אבל מה יש בו? בתכחס זה יותר של לספיישל מאשר רעיון - איזה פעילויות את רוצה לפתוח הספיישל הזה? הוא יכול להיות ממש מגניב, אבל את צריכה לחשוב על פעילויות מגניבות ומפוצצות.
כמה שיותר קאברים - נחמד. עדיין מרגיש לי קצת יותר "משתמשי" מאשר "מנהלי", אבל רעיון נחמד.
ציטוטים - זמר שר... זה לא כמו ספר או סרט. אילו ציטוטים כבר יש לזמרים? הם לא נואמים או משהו. חוץ מזה, את צריכה לעבוד על השם... הוא קצת כמו "ספוילר" ולא מושך משתמשים. לא ממש אהבתי.
ספיישל מסביב לעולם - שוב, אין לי כל כך מה לתת על זה ביקורת בגלל שאין רעיונות, זה מאוד תלוי לאיזה כיוון תקחי את זה.
תוספת ללינקייה - יכול להיות נחמד, אבל לא משהו מיוחד. מלבד זאת, זה לא ממש משהו לבקשת ניהול - זה יותר משהו שמנהל פורום בניהול עושה כשהוא מרגיש שצריך.
נבחרי השנה - כבר היה בטו"ק השנה (חמרו שהדס עשצה את זה בקטנסךט קצת אחר וממש מגניב) ובעוד פורומים בקונספט שונה... בתכלס, זה נחמד, אבל לא מקורי וזה קצת כמו למחזר רעיון.
מוזיקאי החודש - בשביל מה לחדש? כמו שכתבת, זה בדיוק אותו הדבר. מוזיקאי החודש הנוכחי עובד נהדר, באמת צריך לחדש אותו?

אז לסיכום, אני כן חושבת שיש לך את היכולת לנהל את הפורום, כפי שכתבתי בהתחלה, אבל אולי פשוט לא עכשיו. את צריכה לפתוח יותר אשכולות מהתקופה הזו, הרבה יותר פעילויות למשחקי פורום, כי 2 קטנים זה לא מספיק ולדעתי היית צריכה לחכות עוד קצת אחרי שג'ורי עלתה להנהלת הפורומים, לא ישר לקפוץ לפתוח את הבקשה אלא להשקיע עוד קצת בפורום ולהראות שאת רצינית.
אז מצטערת, אבל כרגע אני נגד. מקווה שבהמשך אוכל לשנות את הדעה שלי ^^ (כמובן ששום דבר פה לא נכתב בכוונה להעליב)

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
פורסם ב: Apr 7 2017, 20:11 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521454
משתמש מספר: 57621

היי היילי, וכל הכבוד על הניסיון!
לצערי, הבקשה שלך לא עומדת חוקי פורום בקשות ניהול, ולכן אאלץ לנעול אותה.
אני מצטערת מאד כיוון שאפשר לשמוע כמה את מעוניינת לנהל את הפורום, ואני מקווה שתוכלי לנסות שוב בקרוב.
זכרי כי במידה ויש לך איך לתקן את הסיבה בגללה ננעלה הבקשה, יש לחכות שבועיים נוספים לפני שאת פותחת בקשה נוספת.
המשך גלישה מהנה :)

--------------------
חלי - 23 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007