האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיפ - ג'ילי, שיפ חמדמד ביותר!!
פורסם ב: Nov 21 2018, 17:19 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2145
מגדר:female
משתמש מספר: 68537
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
הערה שלי לגבי ספוילרים: אם לא סיימתם את כל סדרת הארי פוטר, אל תקראו את הסיקור הזה בכלל. כולו ספוילרים.

ג'ילי

שם הדמויות בשיפ: ג'יימס פוטר ולילי אוונס
פאנדום: הארי פוטר, כמובן
הופעה ראשונה: אני מניחה שבתחילת הספר הראשון, הם קיימים כ"ההורים של הארי" ובספר השישי אני חושבת, כשנכנסים לזיכרונות של סנייפ, מסופר עליהם כשיפ. אבל אני באמת לא יודעת.

תקצירים:
תקציר מגב הספר: תגידו לי איזה ספר, למרות שבשום תקציר מגב הספר של כל הספרים לא כתוב עליהם.
תקציר שלי: (התרעת ספוילר!!) על ההתאהבות של ג'יימס ולילי, תוכלו לקרוא הרבה פאנפיקים אם אתם רוצים, אז אני אספר פה קצת. הכל מתחיל בשנה השישית או השבעית שלהם, אני לא בדיוק יודעת. הרקע הכללי הולך לפי זה שג'יימס מתאהב בלילי כאשר היא עוד חברה של סנייפ, ובו בזמן מציק לו כל הזמן. ג'יימס פוטר הוא הילד הכי חתיך ומקובל בגריפינדור, וכל הבנות בשכבה שלה מאוהבות בו. ג'יימס מתחיל לחזר אחרי לילי, והיא דוחה אותו כל פעם מחדש. טענתה היא שהוא שוויצר ואגואיסט על זה שהוא מציק כל הזמן לסנייפ. יום אחד, כאשר הם מציקים לסנייפ, לילי באה ואומרת לג'יימס "די כבר, תעזבו אותו", ואז סנייפ עונה לה "אני יכול להסתדר לבד, בוצדמית אחת". היא בורחת משם בוכה. הטענה שלה לגבי זה היא שהוא התחיל להתקרב יותר מדי לחבריו הסלית'רינים. בעקבות כך הם נפרדים. כאשר לילי פגועה, ג'יימס מנצל את ההזדמנות ומציע לה לצאת איתו להוגסמיד, ועם לחץ חברתי מחברותיה, היא מסכימה. אחרי שנגמרים הלימודים בהוגוורטס, ג'יימס מציע ללילי נישואים, והיא מסכימה. נולד להם ילד בשם הארי פוטר, והם נרצחו ביחד ע"י וולדמורט.

בני הזוג:
שם מלא: ג'יימס פוטר
User Posted Image
מראה: עיני שקד, שיער שחור פרוע ומבולגן ומשקפיים. ג'יימס פוטר שייך לבית גריפינדור, לכן לובש פריטים של הבית שלו.
אופי: תחביבים: להציק לסוורוס סנייפ, למתוח את הסלית'רינים, ולשחק קווידיץ. אני חושבת שהוא כל כך מקובל, עד שלא אכפת לו לשים פס על מורים, ולומר מה שבא לו. לפי לילי הוא שוויצר, אגואיסט, ואחד שסתם אוהב לנצל בנות ולזרוק אותן אחרי שניה לכיף שלו. הוא יכול להיות נחמד אם הוא ליד לילי.
רקע: ג'יימס פוטר בא ממשפחה עשירה וטהורת דם. כל קרובי משפחתו גריפינדורים, ובגלל היותו ילד יחיד, הוריו פינקו אותו מאוד. גלימת ההיעלמות הגיעה אל משפחתו בשלב מסוים, והיא היתה שימושית מאוד בשביל תעלוליו. הוא נהפך להיות מדריך. ג'יימס פוטר הוא ראש חבורת הקונדסאים, הגריפינדורים המפורסמים שהכירו ברכבת, מביניהם, רמוס לופין, סיריוס בלק, ופיטר פטיגרו. בלילה אחד, פיטר, סיריוס וג'יימס מגלים על היות רמוס איש זאב, ועוזרים לו כל לילה עם שינוי הצורה. בעקבות זאת, הם מגלים שאדם זאב לא עושה כלום לחיות, אז הם לומדים להיות אנימאגוסים. ג'יימס הוא אנימאגוס לאייל, וגם הפטרונוס שלו הוא אייל, אז שם הכינוי שלו הוא "קרניים". מותו בא בעקבות הבגידה של פיטר, שומר הסוד שלו ושל לילי, שחשף את מקום מסתורם לוולדמורט, שבא, והרג אותם.

שם מלא: ליליאן אוונס
User Posted Image
מראה: שיער ג'ינג'י, עיניים ירוקות, ונמשים. מתוארת כיפהפייה אמיתית.
אופי: טובת לב מאוד, אמיצה, על כך שהתמודדה מול סכנות רבות בחייה, וחכמה. היא היתה מהמצטיינים בשיעור ובלימודים בכללי. תחביבים: קריאה בספרייה, לימודים בהוגוורטס, ועוד כל מיני דברים.
רקע: לילי אוונס באה ממשפחת מוגלגים. היה לה שכן, בשם סוורוס סנייפ, שהיה חבר מאוד טוב שלה. הם נהגו לשבת על הדשא, או להתנדנד בנדנדות בפארק ולדבר. יום אחד הוא סיפר לה שהוא בא ממשפחה של קוסמים, ושהוא חושב שהיא קוסמת. בהתחלה היא לא האמינה לו, אבל אחרי כמה זמן הוא הוכיח לה, וסיפר לה על הוגוורטס ועל עולם הקוסמים בכללי. כאשר הגיעה יום הולדתה האחת עשרה, היא התלהבה ורצה לספר לסנייפ על כך שקיבלה מכתב. גם הוא קיבל. ברכבת להוגוורטס, הם היו חברים ממש טובים, הוא היה היחיד שהיא הכירה, ובמיון לבתים, הם יצאו בשני בתים שונים. במשך בערך חמש השנים הראשונות, הם היו חברים, אבל לאט לאט התרחקו. אחר כך, לילי החלה לצאת עם ג'יימס, וילדה את הארי פוטר. היא נפטרה כאשר וולדמורט רצה להרוג את הארי ולא לפגוע בה, כמו שסנייפ ביקש ממנו, אבל לילי התעקשה להקריב את חייה למען הארי. ואז היא מתה.

רקע השיפ:
אני מניחה שכתבתי הכל בתקציר, כי אין בדיוק תקציר. בכל מקרה, אני אעתיק את זה שוב כאן. (התרעת ספוילר!!) על ההתאהבות של ג'יימס ולילי, תוכלו לקרוא הרבה פאנפיקים אם אתם רוצים, אז אני אספר פה קצת. הכל מתחיל בשנה השישית או השביעית שלהם, אני לא בדיוק יודעת. הרקע הכללי הולך לפי זה שג'יימס מתאהב בלילי כאשר היא עוד חברה של סנייפ, ובו בזמן מציק לו כל הזמן. ג'יימס פוטר הוא הילד הכי חתיך ומקובל בגריפינדור, וכל הבנות בשכבה שלה מאוהבות בו. ג'יימס מתחיל לחזר אחרי לילי, והיא דוחה אותו כל פעם מחדש. טענתה היא שהוא שוויצר ואגואיסט על זה שהוא מציק כל הזמן לסנייפ. יום אחד, כאשר הם מציקים לסנייפ, לילי באה ואומרת לג'יימס "די כבר, תעזבו אותו", ואז סנייפ עונה לה "אני יכול להסתדר לבד, בוצדמית אחת". היא בורחת משם בוכה. הטענה שלה לגבי זה היא שהוא התחיל להתקרב יותר מדי לחבריו הסלית'רינים. בעקבות כך הם נפרדים. כאשר לילי פגועה, ג'יימס מנצל את ההזדמנות ומציע לה לצאת איתו להוגסמיד, ועם לחץ חברתי מחברותיה, היא מסכימה. אחרי שנגמרים הלימודים בהוגוורטס, ג'יימס מציע ללילי נישואים, והיא מסכימה. נולד להם ילד בשם הארי פוטר, והם נרצחו ביחד ע"י וולדמורט.

דעה אישית:
אה, לזה חיכיתי כל הזמן. דבר ראשון, הם האוטיפי 2 שלי. האוטיפי שלי הוא פרסבת'. אני חושבת שהם ממש חמודים ביחד, וכמובן שהשיפים הכי חמודים התחילו מלשנוא אחד את השני. אני חושבת שהם גם כמו הפכים שקצת משלימים אחד את השני, והכי חמוד, זה שג'יימס כל הזמן מנסה להתחנן ללילי לצאת איתו. כאילו, בהתחלה היא בטוחה שזה רק חובה או משהו, והוא סתם רוצה לצאת עם כל הבנות ואז לזרוק אותן, ואז היא מגלה שהוא באמת אוהב אותה. שהוא מוכן להשתנות בשבילה. כל הקוראים של פאנפיקים רק מחכים לרגע הזה. לרגע שהיא פשוט תגיד לו כן, ותבין כמה הם חמודים ומתאימים. מי שג'ילי בשום שלב בחייו לא היה אוטיפי, שיגיד לי, כי כנראה יש לזה סיבה טובה. הם ממש מושלמים ביחד! לפני כמה ימים הכנתי רשימת אוטיפי, וכמו שאמרתי, הם אפילו עקפו את דראפל וסולאנג'לו! ניסיתי לצייר אותם ויצא כושל ביותר. אני אמנע מכם לראות את זה בשביל למנוע אי נעימויות.

אוקיי. רק עכשיו גיליתי שסיקרו את השיפ בפורום הספרים. פשוט בלנקייה פה לא היה אותו

הודעה זו נערכה ע"י my name is lola ב Nov 21 2018, 17:41 PM

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 21 2018, 22:04 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 8232
מגדר:
משתמש מספר: 67560

User Posted Image

אהההההההההההה, איזה חמוווווווד d16c4689.gif

ממש יפה, כתוב טוב, אבל אני חושבת: 1. שיש תמונות הרבה יותר טובות של שניהם בנפרד, (לא הבתמונה למעלה, היא מתווקה..
2. אולי תרחיבי את הדעה האישית והתקציר, קצת קצר, יש המון על השיפ הזה.

חוץ מזה סיקור ממש טוב, חבל שלא יהיה בלינקייה...

ג'ילי לנצחחחחחחחחחחח!! inlove.gif 6f428754.gif

--------------------
אוהבת קיץ, אוהבת לקרוא, אוהבת קולות צרודים, אוהבת לכתוב פאנפיקים , הזויים ככל שיהיו, אוהבת לאהוב, אוהבת לדבר , עם אלוקים, עם אנשים, עם עצמי, ועם כל מה שזז או לא...
אוהבת את הקול של יהורם גאון, אוהבת את השירים של שולי רנד, אוהבת לבכות בסרטים ולצחוק במציאות.

ודולפינים!! וצבע צהוב!!

ואותה ו!אותה וכל אחד שכיף לדבר איתו...ולחפור איתו...ולצחוק איתו...

---------
פורסם ב: Nov 26 2018, 18:25 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

אהבתי את הסיקור רואים שהשקעת עליו וכמו שכתבה דנה יש להם תמונות \ ציורים יותר טובים ביחד
וההופעה הראשונה שלהם זה בספר רביעי!! כשהארי פוטר נלחם בוולדמורט לראשונה
והזיכרון של סנייפ זה ספר חמישי
חוץ מזה אהבתי איך שכתבת וניסחת היטב...

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Nov 28 2018, 15:31 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

אין ספק שההשקעה בסיקור ניקרת והיה לי כיף לקרוא אותו! הוא כתוב טוב, האסתטיקה שלו מצוינת והתמונות מאוד תרמו לו מה שכן, לגבי הנושא של התקצירים, עשית נכון כיוון שהם דמויות שוליות ואי אפשר לכתוב את התקציר של כל ספר בסדרה, כל הכבוד.
בקיצור, הסיקור מושקע, היה לי כיף מאוד לקרוא אותו וקבלי ח"ח! מחכה לראות עוד מסיקוריך בפורום, נוסף ללינקייהhappy.gif

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Dec 14 2018, 13:52 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

מאד נהנתי מקריאת הסיקור, הוא אסתטי מאד, מסודר מאד ומכיל הרבה מידע שסוכם ונכתב היטב ( : אהבתי מאוד שהוספת כמה פאנטרים וציורים של השיפ ביחד ושל כך אחד מהם בנפרד. הם שיפ מקסים וזה סיקור מקסים, כל הכבוד!

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
0 0 200 0

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007