האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

החתולה המנומרת || אתגר
פורסם ב: May 31 2018, 18:40 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

החתולה המנומרת

"אם תבהי בי עוד פעם אחד אני אבעט אותך ואת החומה מחוץ למדינה! שתתחתנו ביחד!" צעק מר דרסלי.
"נראה אותך," אמרה מקגונגל דרך החתולה - במאמץ רב.
"ח... ח... חתולה מנומרת!" צרח מר דרסלי ורץ אל ביתו כל כך מהר ששכח לפתוח את הדלת. והחתולה נראתה מאוד מרוצה.

על מר דרסלי עבר יום קשה בעבודה, ולהוציא עצבים על חתולה זה מהלך נהדר ושפוי לגמרי, נכון? אני אראה לך מה זה שפוי חתיכת- אה אה אה! בלי קללות, יש כאן ילדים. אם אתה כבר כאן, אולי תסביר לנו למה היום שלך היה קשה כל כך עד שהגעת לצרחות על חתולה נקודת שבירה? בסדר, בסדר. אבל אתם לא מספרים על זה לדאדלי! הוא עוד יחשוב שחתולים מדברים! אני חושב שאני הוזה. נו אל תדאג, אתה לא הוזה - פשוט ספר לנו על יום העבודה הקשה שלך.

לפני שעתיים
היום מתחיל בצורה מעולה! צרחתי על 12 אנשים, חילקתי פקודות על ימין ועל שמאל והכי חשוב - לקחתי לעצמי 45 דקות של הפסקה! יום נהדר, אני פשוט מאושר. הבן של הפוטראיכסים האלו סוף סוף מתחיל לכבד אותי, הוא כבר לא דופק על הדלת של חדרו כמו משוגע או נושך אותי כשאני מדבר על ההורים הכסילים שלו - הוא רק מסתכל עליי במבט מלחיץ שמשתיק אותי לכמה דקות - ומשום מה אני לא יכול לדבר.
בכל מקרה, היום קיבלתי שרטוטים לדגם המקדחה הכי יקרה, יפה, חזקה ומשוכללת ששנות ה - 90 ראו בחייהם! היא מעוצבת כל כך יפה, ואני לוקח את הדגם הראשון הביתה - לצערי אין לי איפה לשים אותו, ולכן אשים אותו בחדרו של הפוטר הקטן - אם הוא ינסה לעשות משהו עם המקדחה שלי אני אשבור לו את הרגליים בידיים חשופות!
מקדחת Voldem - ort הנה אני בא!
נ.ב - היום היה גרוע כי המאפים שהזמנתי נגנבו עם הכסף שלי!

אוי לא, זו מקדחה "מוגלגית" של אוכליי מוות ווולדמורט?

כנראה שכן. אוי לא! ורנון הלך! אנחנו חייבים לעזור להארי במהרה, מי יודע מה יקרה לו או מה המקדחה תעשה? הארי רק בן 9! אנחנו חייבים להגן עליו מיד, אבל איך? מה המקדחה עושה? איך היא פועלת? מה ורנון יעשה? איך הארי יתחמק מזה? אנחו בצרות צרורות, והילד הקטן הוא תקוותנו האחרונה!

אנחנו מבינים. עכשיו, דבר איתנו על התגמול ומה אנחנו צריכים לעשות!

אתם רציניים? תגמול בשביל להציל את המושיע של עולם הקוסמים?! אוך, בסדר - 180 חרמשים ו - 7 נקודות בית זה מספיק? יופי.
אז הנה מה שתצטרכו לעשות: אתם אומרים ומתארים לי את כל מרכיבי המקדחה, הקסם שבה והכל - יש לכם משקפות מיוחדות לזה אם אני לא טועה. לאחר מכן, עליכם להגיד לי מה היא עושה ואיך זה משפיע. לבסוף, ספרו לי מה יקרה להארי או מה היה קורה לו אילולא הייתם מצילים אותו. אה כן, ותגידו איך אתם מצילים אותו.

זה מסובך, אפשר טופס?

כמובן. הנה לכם הטופס.

CODE
[B][COLOR=purple]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo]תיאור המקדחה:[/COLOR][/B] מה החלקים שלה? לא חלקים קסומים, איך המקדחה נראית? באיזה צבע היא? האם יש עליה מן סמל או לוגו קטן? הרחיבו, לפחות 2 שורות.
[B][COLOR=purple]הקסם שבמקדחה:[/COLOR][/B] באיזה חלק במקדחה יש קסם? האם יש בכל חלק? הרחיבו אילו מן קסמים / לחשים / קללות הוטלו על החלקים הקסומים ולמה. לפחות 3 שורות.
[B][COLOR=indigo]האם הארי ישרוד? האם תצילו אותו:[/COLOR][/B] הצלחתם להציל אותו? הרחיבו לנו איך ב - 2 וחצי שורות. לא הצלחתם להציל אותו? ספרו לנו מה קרה לו ב - 2 וחצי שורות.
[B][COLOR=purple]איך ורנון יגיב:[/COLOR][/B] מה קורה למקדחה? איך ורנון מגיב לאופציה שבחרתם - שהארי יחיה או ימות? איך ורנון מגיב בכללי? הרחיבו, לפחות שורה וחצי.
[B][COLOR=indigo]הארות / הערות / שפם העל של ורנון מציל את המצב:[/COLOR][/B]

האתגר ייסגר בעוד שבועיים! ב - 14.6
בהצלחה לכם!

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 12 2018, 16:56 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

איפה אתם? האתגר מתארך עד ל - 20.6

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jun 12 2018, 19:06 PM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 455
מגדר:
משתמש מספר: 67720

שם + כינוי: שמי חסוי וכינויי בצד
תיאור המקדחה:
זו מקדחה יחסית רגילה רק שהמנוע גרעיני. והחלקים שבעזרתם קודחים נראים כמו נחשים. היא בצבע ירוק וכסוף כמובן. מופיע עליה מימין סמל אוכלי המוות בצבע שחור, ומשמאל הכתובת "Voldem - ort" בנורות כחלחלות שנדלקות בזמן השימוש
הקסם שבמקדחה:
על החלקים שבעזרתם קודחים הוטל הורקרוקס שבעקבות הצורה יכולים להיות חיים ובעזרתם וולדמורט יכיש את הארי. על הפנסים שכותבים "Voldem - ort" מוטל לחש המאפשר ראייה דרכם כדי שוולדמורט יוכל לעקוב אחרי הארי במקרה ותוכנית א' תשתבש. מעבר לזה על האות האפל יש לחש היפנוזה למקרה שוורנון לא יאהב את הצבע
האם הארי ישרוד? האם תצילו אותו:
אני אנסה לשכנע אותו שזה שונה ולא רגיל כי כאילו וואט? שהכאלה שקודחים בעזרתם יהיהו בצורה של נחשים!? מה המוזר שחשב על הרעיון?
-אה אני- בתגובה לזה הוא אומר שהוא יסתכל על זה בפעם הבאה ויחשוב שוב.
הבעיה היא שפעם באה שהוא רואה את זה זה כשזה כבר מוכן. האות האפל מהפנט אותו והוא מביא את זה הביתה. אני נלחץ וחושש לחייו עד שאני נזכר שאוכלי המוות לא יכולים לפגוע כשהוא אצל הדרסלים ובדיק באותו הרגע וורנון נכנס בדלת והמקדחה מתפוצצת לו בידיים

--------------------
החלפתי משתמש
המשתמש החדש שלי הוא מים אדירים

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007