האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סדרת הסרטים כסדרת טלוויזיה || דיון
פורסם ב: Jul 15 2018, 16:53 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

סדרת הסרטים כסדרת טלוויזיה || דיון

אוף, אני לא מאמינה שפיבס לא נכנס לסרטים, הוא היה דמות מצוינת..."
"וכל הקטע שנוויל הביא להארי את אצות הזימזימים," אלכס פלטה באכזבה, "זה בכלל היה צריך להיות דובי!"

User Posted Image

שלום משתמשים יקרים! תארו לכם מה היה קורה אילו את סרטי הארי פוטר היו מפיקים ככל כסדרה: היה פירוט רב, אולי היו שחקנים אחרים בכלל שישחקו את הדמויות הראשיות... ואפילו הפורום שכאן לא היה נקרא "הסרטים" אלא "הסדרה"... נשמע מוזר, נכון?

אני מאמינה שסרטי הארי פוטר היו מתאימים יותר כסדרת טלוויזיה, כמו לא מעט מעריצים אחרים של הספרים. למה? סדרת הספרים נפרשת על פי שבעה סרטים, הספר הראשון (המתורגם) מונה 318 עמודים, אך ככל שמתקדמים יותר בסדרה מגיעים לספרים של שש מאות ואפילו - בספר החמישי - קרוב לתשע מאות עמודים. אז, איך ייתכן מצב שבו כזו סדרה ארוכה מעובדת למספר סרטים בודדים וקצרים יחסית?

כנראה שהדבר קרה כי הסרטים החלו לצאת רק מספר שנים לאחר יציאת הספר הראשון לאור, כך שאולי זה היה מאוחר מדי לבטל את הסרטים ובמקומם לעבד את הספר לסדרת טלוויזיה. הסרטים אמנם לא היו רעים, אבל היה בהם שפע של אי דיוקים שצרם ללא מעט מעריצים. השמיטו דמויות אהובות יותר או פחות וסצנות שאהבו לא מעט מעריצים. העלילה של חלק מהספרים השתנתה בסרטים בצורה דרסטית למדי במקרים מסוימים. למשל, הרבה מסצנות שהיו שייכות לדובי הוקצו לנוויל לוגבוטום, אולי בגלל הסיבוך ואולי בגלל הקושי ליצור אנימציה, מי יודע.

במידה והייתה זו סדרה, אני מאמינה שזה לא היה קורה. אולי אז היה מושקע יותר זמן וכוח לפרטים הקטנים כיוון שהיה יותר זמן לעבד את הכל והיו יותר סצנות שיכלו להיכנס כיוון שפרק היה, למשל, באורך של 40 דקות. ואז, נניח, כל פרק או שניים בספר היה פרק או שניים בסדרה. אני חושבת שהיו צריכים לתת יותר תשומת לב לפרטים קטנים וחשובים ואילו הייתה זו סדרה אז ההשקעה בפרטי פרטים הייתה מדויקת יותר. ומה אתם חושבים?

1. הייתם מעדיפים לראות את "הארי פוטר" כסדרת סרטים או סדרת טלוויזיה? אולי בכלל במקום לוותר על הסרטים הייתם דווקא מאריכים אותם?
2. אתם חושבים שהפקת דבר כזה הייתה אפשרית בתקופה זו?
3. מה הייתה יכולה להיות תגובת רולינג?
ועוד כל מה שעולה לכם לראש בנושא. זהו דיון פתוח כך שתוכלו להעלות כל מה שנראה לכם שקשור בנושא זה, מהשאלות הכלליות עד לפרטי פרטים טכניים.

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 13 2018, 18:47 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2145
מגדר:female
משתמש מספר: 68537
חפצי המשתמש: צפה

1. אני חושבת שאולי סדרת טלוויזיה תתאים יותר, אבל אני לא בטוחה. כשאני וחברות שלי רואות את הסרטים אנחנו כועסות על כל הדברים הלכאורה "קטנים" ששכחו להזכיר: הקטע שהרמיוני מגלה את ריטה סקיטר כחיפושית בכלל לא מופיע, ועוד הרבה דברים. אני חושבת שאי אפשר שהסרטים יהיו ארוכים מידי, ואני לא חושבת שכדאי לפצל את כל הסרטים לשניים בשביל זה. לא חשבתי על זה, אבל פשוט קשה לי לדמיין את עצמי אומרת "יצא פרק חדש בהארי פוטר ואבן החכמים"...

2. אז באמת, אין לי הרבה מה לומר, אבל הארי פוטר היא סדרה מאוד עבה, עם הרבה תוכן שצריך להוסיף (כן, אחרת כבר עדיף סרטים) אז אולי לא ייתכנה האפשרות להפיק דבר כזה. הרעיון לא עלה בראשי אף פעם, ואני לא יודעת אם זה היה דבר מקובל בכלל, להפוך סדרת ספרים כזו, לסדרת טלוויזיה. גם עכשיו זה לא היה נשמע לי הגיוני, אבל אין מה לעשות, תמיד הספרים יותר טובים מכל דבר, ותמיד מעריצי הארי פוטר ימצאו על מה להתלונן (אני לא רומזת כלום) פשוט, זאת תהיה סדרה מטורפת בגודל שלה, תארו לכם שעונה אחת היא שנה אחת של הארי? כמה פרקים יהיו?

3. אני באמת לא יודעת איך רולינג היתה מגיבה, אני חושבת שהיא היתה עדיין בהפתעה של ההצלחה המטורפת של הארי פוטר, שהיא בכלל אולי לא חשבה על סרטים, בטח שלא משהו אחר... אני עדיין לא בטוחה שהרעיון הזה יגיע אליה בכלל, אבל פשוט זה נשמע לי מוזר ויותר הגיוני לבני האדם בתקופתינו סרט על ספר ויותר נדירות הסדרות על ספרים, למרות שהן קיימות. אני לא חושבת שרולינג היתה מאשרת דבר כזה, כי היה בטוח שהארי פוטר זו סדרה שזקוקה לסרט, כמקובל. סדרת טלוויזיה דורשת המון זמן עבודה בדומה לסרט, ואולי היא פשוט עבדה עם כל מיני אנשים, שיכולים לומר שסרט הוא בקשת הקהל. היא בכלל לא ידעה שהסרט יטעה בכל כך הרבה פרטים, ושלכלכך הרבה אנשים יהיה אכפת מכך, שאולי אם היתה ניצבת בפניה החלטה כזו, והיא היתה יודעת שהסרטים יעשו את כל הדברים כאלו, אני חושבת שאולי היא היתה בוחרת בסדרה. אני לא יודעת.

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007