האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ביקורת סרט || המרגל שזרק אותי
פורסם ב: Aug 29 2018, 14:17 PM
צטט הודעה

אני רץ

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 6919
מגדר:male
משתמש מספר: 55254
חפצי המשתמש: צפה

המרגל שזרק אותי

User Posted Image

תעודת זהות
שם הסרט בשפת המקור: The Spy Who Dumped Me
ז'אנר: אקשן, הרפתקאות, קומדיה
במאית: סוזנה פוגל
שחקנים: קייט מקינון, מילה קוניס, ג'סטין ת'רוקס, סאם היוגן, גיליאן אנדרסון, חסן מינאז', איוונה סאקהנו, פרד מלמד, קוו אדאמס, אולאפור דארי אולפסון, תום סטורטון, ג'יין קורטין, פול רייזר
שפה: אנגלית
שנת יציאה: 2018
אורך סרט: 117 דקות
מפיקים: אריקה הוגינס, בריאן גראזר
תסריטאים: סוזנה פוגל, דייוויד אייזרסון
תקציר: אודרי (מילה קוניס) ומורגן (קייט מקינון) בנות ה-30, הן החברות הכי טובות ושותפות לדירה בלוס-אנג'לס. יום אחד – ללא התראה מוקדמת, מופיע בדירתם החבר לשעבר של אודרי ומספר כי רודפת אחריו חבורת מתנקשים רצחניים. השתיים מחליטות לצאת למשימה בינלאומית במהלכה הן בורחות מהמתנקשים ברחבי אירופה, ומסוכן בריטי- חשוד אך שובה לב, ומנסות לרקום תוכנית להצלת העולם.
טריילר:

הביקורת

User Posted Image

♣ העלילה ♣

העלילה של הסרט נשמעת מאוד מאוד... הזויה. שתי חברות הכי טובות שנשאבות היישר לתוך ארגון הביון האמריקני בגלל האקס של אחת מהן, וצריכות להציל פריט אחד מידי האנשים הרעים כשהן בכלל לא יודעות מי הרעים ורק מנסות לעשות את הדבר הנכון. הרבה פעמים קצת קשה לעקוב אחרי העלילה ולהבין איך הן הגיעו מאמסטרדם לפראג. צריך להיות מאוד ערניים במשך כל הסרט כדי להצליח לעקוב אחרי העלילה המאוד מסובכת - אחרי הכול, הצד של "הרעים" פשוט משתנה כל כמה דקות. יש גם, כמובן, המון טוויסטים מאוד משונים וקצת לא מובנים בעלילה, אבל הכול בסוף תמיד מוסבר. בסוף הכתוביות גם יש סצנה שפותחת אפשרות לסרט המשך, שאני מאוד הייתי רוצה - אחרי הכול, עדיין היו המון דברים שנשארו לא פתורים בעלילה של הסרט הראשון - והמון דברים שאני חושב שחובה לפתור. הרומנטיקה בעלילה נראית קצת לא קשורה במקומות מסוימים, אבל בסופו של דבר היא כן מתאימה וכן עובדת עם שאר העלילה. החלק היחיד הסתום בכל העלילה הוא, לדעתי, איך לעזאזל הבחור מהבר ביום ההולדת של אודרי הוא רוצח ומאיפה הוא פתאום בא. מה גם, יש המון סצנות בעלילה שכולם פתאום שולפים אקדחים ומתחילים לירות זה בזה, וצריך להיות מאוד קשובים כדי להבין מה קורה. וכדי לראות אנשים מתים בצורות יצירתיות.
לסיכום, הייתי אומר שהעלילה מדהימה, אבל לערניים בלבד.

User Posted Image

♣ הדמויות והשחקנים ♣

הדמויות, הו, הדמויות! הדמויות היו מדהימות ובנויות מעולה, ואהבתי כל אחת ואחת מהן. לכל דמות יש תפקיד מאוד ברור (ועם זאת, לא הכי ברור, כי בכל זאת, הצד של הרעים משתנה כל כמה דקות), ולפחות שורת מחץ מדהימה אחת. ממש אהבתי את כל הדמויות, הן מעולות, והעבודה של השחקנים על הדמויות - בעיקר של קייט מקינון - הייתה פשוט נהדרת, יכולתי להאמין במאת האחוזים שכל הדבר הזה באמת קורה (אם העלילה לא הייתה כל כך הזויה).

User Posted Image

אודרי סטוקסון: אודרי היא בתפקיד הבחורה הדיכאונית שהחבר שלה זרק אותה בהודעה. למרות שהיא הדמות היותר אפלה, כביכול, יש לה רגעים מאוד מצחיקים ונהדרים בסרט, גם דרמטיים וגם קומיים. היא דמות מאוד מאוד מבוססת ובנויה, והיא הדמות הראשית בסרט. מאוד אהבתי את הדמות שלה, מילה קוניס שיחקה אותה נהדר. הדמות של אודרי היא קריטית לעלילה (כמובן, אחרי הכול, היא הדמות הראשית), והיא פשוט מדהימה. אני חושב שהיא באמת אחת הדמויות שהצופה זוכה לראות את כל הצדדים שלה; גם את הצד המצחיק והקליל, גם את המשוגע שמוכן לעשות דברים הזויים כדי להציל את העולם, גם את הצד הרגיש והעדין שהתאהב בדרו וגם את הצד החברי שלה, של כמה שהיא אוהבת את החברה הכי טובה שלה, מורגן, כמו את אחותה. היא דמות מאוד עמוקה ומאוד טובה.

User Posted Image

מורגן פרימן: מורגן היא ללא ספק הדמות האהובה עלי מהסרט הזה. היא הייתה לדעתי הדמות הכי טובה שעלתה על המסך בסרט, וקייט מקינון שיחקה את מורגן בצורה מדהימה לגמרי. התפקיד של מורגן הוא החברה הכי טובה של הבחורה הדיכאונית, שמנסה לעודד אותה בכל דרך להמשיך בתכניות שלהן להציל את העולם, לשכוח מדרו ולפתוח בעתיד חדש. היא דמות מאוד בנויה והיא עושה את רוב הצחוקים בסרט, כלומר, היא התבדחה הכי הרבה והיא הייתה הגורם למרבית הצחוקים (היא וההורים האדירים שלה). אבל למרות שהיא בעיקר המצחיקה, למורגן יש רגעים יותר דרמטיים ומרגשים בעלילה, בעיקר עם אודרי.

User Posted Image

דרו ת'אייר: דרו הוא סוכן שנפגש עם אודרי בבר עקב משימה והתאהב בה. לאחר כמה זמן ביחד, דרו זרק את אודרי בהודעה ונעלם, ולאחר מכן התברר שזה בגלל שהוא חשב שהעבודה שלו מסוכנת מדי עבורה. הוא מת לכאורה בתחילת הסרט, והיה אחראי לטוויסטים רבים בעלילה. אני לא חושב שלדרו היה יותר מדי תפקיד פעיל בסרט, אולי רק בקטעים שבהם הראו לנו את מערכת היחסים בינו לבין אודרי, אבל... חוץ מזה, לא ממש היה לו משהו. הוא פשוט... היה שם.

User Posted Image

סבסטיאן הנשו: סבסטיאן הוא סוכן ביון שנשלח לקחת את החבילה מהידיים של אודרי ומורגן כדי שהן לא ייתנו אותה לידיים הלא נכונות. במרבית הסרט, הוא מגן על הבנות, אפילו בפני הבוסית שלו. הוא נפגש עם אודרי בעבודה שלה וחוטף אותה לחקירה של סוכנות הביון, והתפקיד שלו בעלילה הוא הבחור הטוב. אני מרגיש כאילו למרות שהיו לסבסטיאן המון שורות מחץ והמון פעולה בסרט, הוא די מסתכם בתואר "הבחור הטוב".

User Posted Image

♣ ז'אנר ♣
הז'אנר של הסרט הוא הרפתקאות, קומדיה וריגול, ואני חושב שהסרט הזה צלח בכולם. הריגול, כמובן, פורץ דרך כאן - ז'אנר הריגול הופיע בצורה מאוד חיננית ומעודנת, בפרצים בין הסצנות היותר קומיות. ההרפתקאות - טוב, אי אפשר להכחיש את העובדה שהדמויות עוברות המון הרפתקאות. אני חושב שהם קלעו בול לז'אנר שהם כיוונו אליו, הסרט היה קורע מצחוק ומלא בהרפתקאות ובסצנות אקשן וריגול מדהימות.

User Posted Image

♣ אפקטים ♣
לא היו יותר מדי אפקטים בסרט - האפקטים שכן היו, כלומר, היריות, הפיצוצים וכולי, היו מאוד מרשימים ומאוד ריאליסטיים. אני אישית מאוד אהבתי את האפקטים ואני חושב שהם היו שם בדיוק במידה והתאימו בצורה נהדרת.

User Posted Image

♣ התלבושות ♣
התלבושות בסרט היו מאוד מושקעות (לדמויות שקיבלו בגדים מושקעים יותר מהאוברול של מורגן וחולצת ההוואי של אודרי), ובכלל, כל הקטגוריה של תחפושות והסוואה בסרט הייתה מאוד מודגשת. התלבושות היו נהדרות, באמת שלא מצאתי תלונות בנושא הזה.

User Posted Image

♣ תפאורה ♣
וואו. התפאורה הייתה מושקעת מאוד, אני מאוד אהבתי את כל מה שהיא כללה, בין אם היה מדובר בסט המסעדה המדהים בפראג או בגלריה של המוזיאון בסוף - כל התפאורה הייתה מאוד מושקעת ונהדרת, והקטע הכי טוב היה איך שהרסו אותה בסוף.

♣ ולסיכום ♣
למען האמת, ברגע ששמעתי שהולך לצאת סרט בסגנון של "The Spy Who Dumped Me" - סרט שדי עושה צחוק מכל ז'אנר הריגול הרציני קצת יותר מדי - לא ממש ציפיתי אליו. הייתי די בטוח שהוא יהיה מאוד... איך אני אגיד את זה? משעמם. שזה יהרוס לחלוטין את כל ז'אנר הריגול עם בדיחות סתומות ועלילה לא מעניינת.
כשהסרט יצא, שכנעתי את החברים שלי ללכת אתי אליו, למרות הביקורות הרעות שהוא קיבל בRotten Tomatoes, כי אמרתי לעצמי שאני חייב לראות אם צדקתי.
הו, כמה טעיתי!
הסרט "The Spy Who Dumped Me" הוא סרט מדהים, מרגש וקורע מצחוק. העלילה גאונית לחלוטין, הבדיחות גרמו לי להתפתל מצחוק במושב שלי, וכל פעם שהעניינים הפכו להיות יותר מדי רציניים - תמיד הייתה שורת מחץ אדירה שגרמה לכל הצופים באולם להתגלגל מצחוק.
אני ממליץ על הסרט הזה בחום, ואין לי ספק שאני אראה אותו עוד המון פעמים בעתיד.

--------------------
דור פז || הוא/אתה || ENFP || יוני בלוך || חולדות || כותב לפעמים || 🍀

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

Head of the Priest Class | Li'l Ultimate Art | The Warrior of Hope

עיניים על הדף
אזניים פה ואף
עצוב להתגורר
בראש המשורר

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 30 2018, 09:14 AM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
מגדר:female
משתמש מספר: 57621
חפצי המשתמש: צפה

עוד סיקור מושקע שלך! :)
אני זוכרת ששאלתי אותך על הסרט הזה בפרטי, כי לא הצלחתי להבין בכלל מהטריילר מה הולך בו. לאחר הקריאה של הסיקור קצת יותר ברור לי, אבל אפשר לומר שאני לא מופתעת שהעלילה הזויה בדיוק כמו הטריילר....
הסיקור מעולה ודאגת שלא יהיו ספויילרים, רואים את ההשקעה שלך בכל מקום :) כל הכבוד! יתווסף ללינקייה

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007