האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

לזמן מוגבל: מבצעים בלעדיים לחברי HPortal ברשת סטימצקי!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

זכויות הפרישה || פעילות ליום האישה!, יום האישה שמח ^^
פורסם ב: Mar 10 2018, 02:25 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 67
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

זכויות הפרישה
פעילות ליום האישה!

"מאז שפרשתי מאוכליי המוות - אמנם לאט לאט קיבלו אותי, אבל עדיין אני לא שווה כמו הגברים! איזה מין עולם זה?" אמרה נרקיסה בכנס "חזרו בטובה".
"וולדמורט היה הכל אבל לא שוביניסטי? קשה לי להאמין," השיב כתב מהנביא היומי.
"רק הפעם חבל לי שוולדמורט היה יותר טוב בלהיות פמיניסט מאשר אתם. תתביישו," אמרה נרקיסה, משאירה את כולם בשוק.

אתמול היה כנס עיתונאי חקוסמי אנגליה, ושמו היה "חזרו בטובה" - מכיוון שהכנס אירח את כל אוכליי המוות לשעבר - שלא מתו והפכו לדיוקנאות או רוחות רפאים - ואת קוסמי אנגליה הקסומה.
אחרי מה שנרקיסה מאלפוי אמרה, זה גרם לכל אוכליי המוות לשעבר לחשוב קצת על מה שאמרה. בסוף הם החליטו לבקש מכם, - אוכליי מוות לשעבר - עזרה. מה הם רוצים מכם? טוב, הם החליטו לשים לב יותר למה שנשים עושות והחליטו גם לקרוא קצת היסטוריה על נשים בעבר. הם די הזדעזעו לאחר הקריאה, ולכן הם רוצים שאתם תכינו במיוחד ליום האישה קמפיין או פרסומת הקשורה לפמיניסטיות. כל עוד זה פמניסטי ועל נשים (מכשפות, שיש להן שרביט או שהיה) שהוכיחו את עצמן כשוות לגברים ולא פחות - זה לגמרי בסדר!
האם הנשים חייבות להיות מהארי פוטר? ממש לא! לדוגמא, אני בחרתי את ווירג'יניה וולף - שהייתה סופרת פמיניסטית שלי היא משמשת דוגמה לכוח. הספרים הפמיניסטים שלה, כמו "חדר משלך" ו"אורלנדו" זכו להכרה - וכך גם הפמיניזם התחיל להתפרסם יותר ויותר. אז כמובן שבתור קוסמת היא הסתירה את הדיו של הפמיניזם הקסום מפני מוגלגים - כבר אז הייתה כזו פיקחת! אז בכל מקרה, אני אעשה לה פרסומת בתוך ההגיגית - את זיכרונותיה הפמיניסטיים ביותר. זה יעזור ממש!
אז אתם מבינים כבר מה המשימה שלכם? המשימה שלכם היא להכין קמפיין או פרסומת לקוסמת פמיניסטית ידועה, מהארי פוטר או שלא. אם לא, תסבירו למה היא נחשבת כקוסמת. אתם תקבלו תגמול על פי השקעה! במדדים מ - 100 עד ל - 200. שווה, לא? וגם 5 נקודות בית! בנוסף לתגמולכם!
מי שיעצב לוגו בנוסף, יקבל 70 חרמשים ו - 2 נקודות בית בנוסף!
טוב, רוצו לחשוב על רעיונות!

CODE
[B][COLOR=purple]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=HotPink]פרסומת / קמפיין:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]המכשפה הפמיניסטית שבחרתי:[/COLOR][/B] אל תשכחו, אם היא לא מספרי הארי פוטר, ספרו איך היא בעצם מכשפה.
[B][COLOR=HotPink]הפרסומת / הקמפיין:[/COLOR][/B] לפחות 3 שורות. בלי אנטרים.
[B][COLOR=purple]הארות / הערות / שוביניזם זה ממש דראקו:[/COLOR][/B]

בהצלחה לכם! יום האישה שמח!

--------------------

ראיין 💜 ביסקסואל 🍺 הקלחת הרותחת 📝 כותב 🦁 הייתי גריפינדורי השנה 💀 בן האדס
User Posted Image
"אני אוהב אותך, אני מקווה שתביני," אמר ראיין כשדמעות התרגשות מנצנצות בעיניו. הוא הרים את הקציצה ונתן נגיסה. "את אפילו יותר מדהימה משדמיינתי," אמר באושר וחיסל את מה שנשאר.

הסיפור של דפי, החלק הכי טוב XD

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 13 2018, 07:49 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1075
משתמש מספר: 65792

שם + כינוי: הרמי!
פרסומת / קמפיין: למטאטאים
המכשפה הפמיניסטית שבחרתי: אל תשכחו, אם היא לא מספרי הארי פוטר, ספרו איך היא בעצם מכשפה. לונה -בחרתי בגלל שהיא בניגוד לרוב האנשים;אומרת את האמת בפנים וכך גם הפנימזם, וגם כי היא..טוב ניגוד לרוב האנשים יכולה לעוף בלי מטאטא......
הפרסומת / הקמפיין: לפחות 3 שורות. בלי אנטרים. למטאטאים חדשים מועצבים במיוחד לנשים! הם יהיו בכל הצבעים אם אפשרות לדוגמאות (הכי נמכר הוא;פסים אלכסונים של ורוד בהיר וורוד כהה) הסיסמא היא: "מטאטאים מיוחדים לנשים!במצבע מיוחד לכבוד יום האשה הזול מבינהם עולה 75 אוניות ודומה מאוד -לקוויליסקופ 7: מהירות תאוצה מ-0 ל-110 קמ"ש ב10 שניות, ועד למטאטאים דוגמאת נימבוס 2002, או אש המחץ! כל המטאטים מרוחים בשיקוי מיוחד לריח שאותה אישה אוהבת (כמו אטרומנציה) ולעולם לא יתקלקל!
הארות / הערות / שוביניזם זה ממש דראקו:

---------
פורסם ב: Mar 14 2018, 08:52 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

איפה אתם? הפעילות תינעל בעוד 5 ימים!

--------------------

User Posted Image
"אני אוהב אותך, אני מקווה שתביני," אמר ראיין כשדמעות התרגשות מנצנצות בעיניו. הוא הרים את הקציצה ונתן נגיסה. "את אפילו יותר מדהימה משדמיינתי," אמר באושר וחיסל את מה שנשאר.

---------
פורסם ב: Mar 17 2018, 06:31 PM
צטט הודעה

There's a starman waiting in the sky

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2021
משתמש מספר: 51251

שם + כינוי:יערה+צ'אנג (אני מתה כבר להחליף כינויייי)
פרסומת / קמפיין: אישה מטילת אימה
המכשפה הפמיניסטית שבחרתי:בלטריקס לסטריינג'
הפרסומת / הקמפיין: בחרתי בבלטריקס בגלל שהיא מטילת אימה, חכמה, טיפה משוגעת, אבל מעל הכל היא אישה. היא חזקה ולא צריכה אף גבר שיעמוד מאחוריה, היא מסתדרת בעצמה ועומדת מאחורי הדברים שהיא עושה. בעיניי היא סמל לכוח הנשי. היא אפילו עומדת לפעמים מול וולדמורט.
הססמא של הקמפיין שהיא מובילה היא "עוצמה באה בכל הצורות והצבעים, אבל העוצמה העוצמתית ביותר היא של האישה, וחזקה מכל היא האישה המטילת ייראה"
הארות / הערות / שוביניזם זה ממש דראקו: פעילות מגניבה!

--------------------
להב - בן 13 ושונא את זה - Green Day - דמיפלואיד/טרנס - שרשורים! - בון ג'ובי - כותב דברים דיכאוניים

User Posted Image

בבקשה תצילו אותי מהחיים האלו

מישהו רוצה להצטרף למסיבת הרחמים העצמיים שלי?

---------
פורסם ב: Mar 19 2018, 10:58 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש

התלבטתי מאוד במי לבחור... המצעים שלכן היו מצוינים! אבל בסוף החלטתי, אני בוחר ב... יערה! כל הכבוד לשתיכן :( הייתן מצוינות!
ננעל ^^
תגמולים יישלחו בקרוב :)

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
34500 18236 38216 35281

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007