האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• " זה לא דומה בכלל" \ פעילות •, הכנס הוירטואלי של הפורטל
פורסם ב: Nov 24 2017, 18:54 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

יש אישור
"זה לא דומה בכלל"

"תנחשי מי זאת," שואלת נטע.
"אנבת'?" עונה אמה.
"איך זאת בדיוק אנבת'? זאת ג'יני!"
"הן ממש דומות, אם תשאלי אותי. במיוחד בציורים שלך... הן לא נראות שונות במיוחד. חוץ מהתלבושת, כמובן." אומרת אמה, מגנה על עצמה.
"אז מה אני אמורה לעשות?" שואלת נטע ופותחת דף חדש.

שלום משתמשים יקרים!
אני די בטוחה שכל מי שאוהב לצייר, צייר לפחות פעם אחת דמות מפאנדום כלשהו שהוא מחבב. אני לא נוטה לצייר הרבה, אבל אלה שאני מכירה ומציירים כל שנייה המוזה העיקרית היא מפאנדומים - ולפעמים, זה לא יוצא תמיד כמו התיאור המדויק בספרים או כמו השחקן.ית בסרטים.

בשביל זה אנחנו צריכים את עזרתכם! אם אי פעם ציירתם פוסטר ענק של הפאנדום כדי להראות את אהבתכם אליו דמות (או מקום) מפאנדום כלשהו ואתם חושבים שלא היו טעויות כמעט, זה הזמן לשתף אותנו בזה! עליכם לפתוח מדריך בפורום, אשר בו מפורטים כל שלבי העבודה (וכמובן הסבר על הדמות \ המקום) וטיפים לחלקים היותר קשים בציור אשר מובילים לציור מתוך הפאנדומים.

וכמובן, מזה לא תצאו בידיים ריקות - כל מי שיקשר לכאן את המדריך שלו בעזרת הטופס הבא יזכה בשישה כרטיסים!

CODE
[B]שם + כינוי:[/B]
[B]הקישור למדריך:[/B]
[B]הסבר על הדמות + המקום:[/B] בצירוף תמונה.
[B]הערות \ הארות \ זאת ג'יני, לא אנבת'!:[/B]

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007