האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

יום המתים || פעילות
פורסם ב: Nov 27 2018, 14:26 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"אורטל מה אנחנו עושים במקום הזה?" שאלה לילי בחשש בעודה מחזיקה בנר שעמד להיכבה, "למה אנחנו בבית קברות באמצע הלילה?"
"ולמה אני מחזיק את הדברים הכבדים!" אמר ליאם בזעף בעודו מחזיק את זרי הפרחים וכמה מתנות שונות.
"די להתלונן, הנה הגענו," אמרה אורטל ועצרה את ליאם ולילי הלא מוכנים שכמעט התנגשו בה, "תכירו את רו."
"רגע זאת רו?" קפצה חלי משום מקום מבהילה את השלושה עד מוות, "רו ממשחקי הרעב? למה היא קבורה כאן?"
"בדיוק!" אמרה אורטל בשמחה, "אנחנו כאן כדי לבקר את רו ולהביא לה מתנות, פרחים ונר."
"פחות נר." אמרה לילי הנבוכה מכך שהנר התכבה.
"אבל הנר זה החלק החשוב! אחרת יהיה קשה לגרום לנשמה של רו לשים לב אליו." הסבירה אורטל.
"רגע, רגע, שאני אבין, את גררת אותנו באמצע הלילה, בחושך, בקור, לבושים בסדינים לבנים ומסכת גולגולת בשביל לחלק מתנות לקבר?" שאל ליאם בהלם, "אני עייף!"
"באמת תהיתי למה אתם לבושים בזה." אמרה חלי בהנהון קצר.
"אני עדין עייף!"
"כן ואני גם ממש רוצה לישון."

שלום לכם משתמשים מקסימים, ויום המתים שמח!

יום המה? אורטל אנחנו עוד בחיים, אומנם לצערך אבל בחיים!

היי מעולם לא איחלתי לכם למות, אל תדאגו אני עוד אוהבת אתכם. ובכל מקרה, מי לא מכיר את יום המתים?! יום המתים הוא חג מקסיקני המוקדש לאנשים המתים כמובן! טוב, אתן לכם קצת רקע:

יום המתים (בספרדית: Día de los Muertos, Día de los Difuntos או, Día de Muertos) הוא חג מקסיקני המוקדש לזכרם של אבות המשפחה שהלכו לעולמם. החג נחוג ביום הראשון והשני של חודש נובמבר, באותו מועד בו חלים יום כל הקדושים ולאחריו יום כל הנשמות של הכנסייה הנוצרית קתולית.
החג נחוג בעיקר במקסיקו ובאזורים בהם קיימת קהילה מקסיקנית גדולה בארצות הברית, וכן בפיליפינים, במדינות אחרות באמריקה הלטינית ובברזיל. בחג זה נהוג לבקר בבתי הקברות ובכנסיות, ולהביא נרות ופרחים לקברי אבות המשפחה. על אף נושא החג, אין זה חג עגום והוא נחוג באווירה של קרנבל, בדומה לליל כל הקדושים האמריקאי.

ועכשיו, לאחר שקראתם והבנתם משהו יום המתים, אני יכולה להמשיך? תודה.
ובכל מקרה, ביום המתים נהוג ללכת ולבקר קבר של בן אדם שמת ולהניח על הקבר שלו פרחים, נרות, מתנות וכו'. במידה והקבר שיך לילד על הקבר ינוחו צעצועים, מתנות ופרחים. אתם גם בטח תוהים למה הצבעים כל כך עליזים? טוב זה מסיבה די פשוטה, יום המתים הוא לא חג עצוב או קודר אלא להפך, הוא חג שמח ואפשר להשוואת אותו ואפילו להגיד שהוא מקביל להלוואין האמריקאי- ליל כל הקדושים.

כן טוב, מה אתם רוצים מאיתנו בקשר ליום המתים הזה?

או, הגעתם לעיקר, כל הכבוד.
אז, כפי שבטח גם שמתם לב אנחנו נמצאים בפורום ספרים, טוב את זה אי אפשר באמת לפספס.
ובכל מקרה, מה שאני רוצה שתעשו הפעם זה לכבד מת. אתם בטח לא מבינים על מה אני מדברת, אסביר.
בפעילות יהיה עליכם לבחור דמות שמתה מספר מסוים ולכתוב מאיזה ספר היא מגיעה ואת סיבת המוות שלה בקצרה. לאחר שבחרתם את הדמות, יהיה עליכם לספר על המתנה שתניחו על הקבר שלה. רגע, רגע, איזו מתנה? זאת כבר שאלה. המתנה שלכם חייבת לייחד את אותה הדמות, משהו שמתאים לה, שהיא אוהבת, שחשוב לה, שנראה לכם שיתאר אותה וכל מה שבעצם יראה לכם הכי מתאים. לאחר שתבחרו את המתנה תצטרכו לספר בלא פחות משורה וחצי למה בחרתם דווקא במתנה הזו.
נוסף על כך, לחג ישנו מנהג לשים על כל קבר את הפרח "ציפורני חתול" (המכונים בספרדית: Flor de Muerto - פרחי המוות) ולפי אמונתם קוראים אליהם את רוחות המתים. אבל אני החלטתי לשנות קצת את המנהג הזה ולתת לכם בונוס שעליו תקבלו 40 חרמשים נוספים, והוא לבחור את הפרח שלדעתכם הכי יתאים ליום ולשים על אותו הקבר. ונוסף על כך, תצטרכו לספר מה מסמל הפרח ולפי האמונה מה הוא עושה.

אורטל, אורטל, את רצה. מה עם התגמול? תאריך סגירה? טופס?

היי זה לא שאני רצה, זה אתם שקוטעים אותי! ואל דאגה, גם תגמול, תאריך סגירה וטופס יש.
על עזרתכם הרבה תקבלו לא פחות מ-100 חרמשים ו-2 נקודות בית! וכמובן, למבצעי הבונוס 40 חרמשים נוספים! אבל רגע, גם תאריך סגירה יש, שלא תחשבו אחרת. יש לכם בדיוק שמונה ימים להשתתף עד שהפעילות תינעל וחודש נובמבר בו נערך יום המתים יחלוף!
אה ואיך שכחתי, הטופס:

CODE
[B][COLOR=RoyalBlue]שם+כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=SteelBlue]בית(לבעלי תפקידים):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=MediumSeaGreen]הדמות במתה שבחרתי+מאיזה ספר היא הגיעה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Gold]המתנה שבחרתם להביא לדמות+הסבר:[/COLOR] [/B]הסבר במינימום שורה וחצי!
[B][COLOR=LightSalmon]הפרח שבחרתי להניח על הקבר+הסבר:[/COLOR] [/B]בונוס.
[B][COLOR=PaleVioletRed]הערות/הארות/משהו נוסף/ יום המתים שמח!:[/COLOR][/B]

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 2 2018, 16:15 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543586
משתמש מספר: 41708

איפה אתם?! מהרו להשתתף!

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Dec 9 2018, 14:40 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

חבל שלא הייתה השתתפות, ננעל.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007