האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ישראל גוט טאלנט || דיון
פורסם ב: May 5 2018, 09:18 AM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 56812
חפצי המשתמש: צפה

ישראל גוט טאלנט

לא מזמן שודרה בארץ התכנית 'ישראל גוט טאלנט', והרבה אנשים (כולל אני) התאכזבו מאיך שהתכנית יצאה. יש כל מיני דברים קטנים שהפריעו לי, למשל - אני לא יודעת אם שמתם לב, אבל התכנית 'ישראל גוט טאלנט' התקדמה בקצב מסחרר והסתיימה מהר מאוד. התכנית אמנם כן השפיעה הרבה, אבל היא הופיעה על המסך רק חודש ושבוע וכללה רק 14 פרקים.
לי זה נראה שהתכנית עברה ממש מהר. ציפיתי לקצת יותר משימות, יותר אתגרים, יותר משתתפים, יותר פרקים... רק בשביל ההשוואה - התכנית 'אמריקה גוט טאלנט' הייתה על המסך במשך חודשיים וקצת וכללה 20 פרקים בערך.

בנוסף, הרגשתי שלשופטים בכלל לא היה ערך מוסף - רק שופטים. נראה כי הקונספט של התכנית מתמקד בכך שהשופטים רואים מופע ואומרים אם אהבו אותו או לא, בלי לתת תגובה בונה, בלי לעזור למשתמשים לבנות את המופע החדש. לדעתי השופטים היו צריכים לקחת חלק פעיל יותר.

עוד דבר שהפריע לי הוא שהרבה משתמשים פשוט 'נעלמו' מהמסך, כשבקושי נותנים מקום למודחים. אפילו לא הראו לנו בבירור את ההתלבטויות של השופטים בשלב הנוקאווט. הדיחו כל כך הרבה אנשים בבת אחת.

ודבר אחד אחרון - נועה קירל. כן, זה אחד הנושאים המדוברים ביותר בנוגע לישראל גוט טאלנט. השאלה הנשאלת היא האם נערה בת 16 יכולה לשפוט אנשים גדולים ממנה בהרבה?
התשובה שלי היא שגם אם כן, אני לא חושבת שסיטואציה שכזאת יכולה לעבוד. בגלל גילה הצעיר היא תמיד צריכה להיות עדינה יותר בתגובות שלה, לתת 'כן' הרבה יותר מהשופטים האחרים והרבה פעמים נוצרים מצבים בהם היא משתדלת להסכים לדעת רוב השופטים, הרי אם היא תהיה שופטת קשוחה יותר ותעבור את הגבול אפילו פעם אחת אנשים במדינה עלולים לומר שהיא 'חושבת את עצמה' או בת 16 יהירה.

בקיצור, לדעתי היה פוטנציאל מדהים לתכנית, והמתמודדים בהחלט (לפחות חלק) מוכשרים מאוד, אבל משהו בתכנית פחות הסתדר לי ואני אישית פחות הייתי מרוצה מהתוצאה.

ועכשיו - לחלק שלכם:
מה דעתכם על פרק הזמן שבו שודרה התכנית? ארוך מידי? קצר מידי? בדיוק כמו שצריך? למה לדעתכם התכנית של אמריקה שודרה זמן רב יותר?
האם לדעתכם היה לשופטים ערך מוסף כלשהו? אם כן, מהו?
האם גם אתם הייתם רוצים לראות את ההתלבטויות של השופטים בשלב הנוקאווט?
האם לדעתכם זה טוב שנערה בת 16 שופטת בתכנית? האם זה רע? האם לדעתכם היא כשירה לתפקיד שופטת? לשפוט אנשים שגדולים ממנה?
האם לדעתכם ישראל הצליחה ויצרה תכנית מעולה? או שאולי הרסנו את הקונספט?
אשמח לשמוע את דעתכם ולדון אתכם!

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 5 2018, 09:46 AM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

מרוב שזה מיהר פספסתי את כל האודישנים - כל העליות וחצאי הגמר ואפילו את כל גוט טאלנט ישראל - ילדים. חשבתי שהם ישתפרו בלהבין את עקרונות גוט טאלנט אחרי שנכשלו בפעם הראשונה - אבל טעיתי. אצל אמריקה למשל היה הכל: זמן, שופטי בונוס, מקומות שונים להופיע בהם, במות הרבה יותר גדולות, שופטים בעלי יכולת שיפוט יותר מקובעת - שהם יודעים לא ללחוץ על הגולדן כל רגע (אופס רק אני ראיתי שלחצו עליו המון המון פעמים?)והם לא בוכים בהופעות של מתמודדים (סליחה נועה ומיה.) חוץ מזה, אני לגמרי מסכים עם כל הדעות שלך. כל הכבוד על הדיון, נושא נהדר ובהחלט חשוב :)

שאלות:
1. נוראי מרוב שזה היה קצר. זה אמור להיות שנה אם אני לא טועה.
2. נופ. חוץ מהתרגשות יתר (סורי נועה ומיה חחח) נופ.
3. כן! למה הם לא אמרו למה? מה הטעם בשלב נוקאאוט בלי הסברים ונימוקים? טיפשי כל כך שהם לא עשו את זה.
4. אני מסכם את הכל בלא אחד גדול.
5. לדעתי הרסנו. סליחה ישראל, אבל ללמוד מטעויות בשם האדס.
ח"ח גדול גדול על הדיון! כל הכבוד :)

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 5 2018, 10:03 AM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש

מסכימה איתך לגמרי!
אני למשל אפילו לא ידעתי שיש הפרדה בין מבוגרים לילדים עד שפתאום ראיתי במקרה שיש כשפתחתי את הטלוויזיה.
ראיתי כמה פרקים מהתכנית של אמריקה ואני מסכימה שהשופטים אצלנו הרבה יותר רגשנים.
אני גם מסכימה איתך לגבי שלב הנוקאווט - זה אחד מסימני השאלה הכי גדולים שלי לגבי התכנית... כשצפיתי בשלב הזה באמת שלא הבנתי מה קורה.
שמחה שאהבת את הדיון, תודה:)

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: May 5 2018, 11:00 AM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

מסכימה עם שניכם! התוכנית בהחלט קצרה ולא איכותית, בואו נגיד את זה ככה. אם התוכנית הייתה איכותית ומספקת אז 14 פרקים, לא נורא. מסכימה עם ראיין, הם בהחלט לחצו על ה"גודלן" יותר מידי- כל הקטע עם הגולדן שהמופיע צריך להיות ממש טוב, אבל ממש טוב. מחלק הלחיצות אני מסכימה איתם וחלק לא. נגיד שמיה לחצה על הופעה על הרקדנים ההודים אני לא מסכימה - הם בהחלט היו טובים ואבל לדעתי לא ברמה של גולדן.
בואו נעבור לנושא של נועה קירל שהצגת בדיון- אני מסכימה איתך, אני לא חושבת שבגיל 16 צריך לשפוט בתוכנית טלוויזיה, בגיל 16 אין לה עדיין דעה מקובעת והיא נוטה להגיד 'כן' למועמדים שאני לא הייתי נותנת כן. היא בהחלט נוטה להסכים עם השופטים למרות שאפשר לראות שזאת לא בהכרח הדעה שלה.
אבל כל הכבוד על הדיון (:

עכשיו לשאלות:
1. ממש קצר, אפילו קצת נוראי. לדעתי אצל אמריקה זה שודר יותר, כי באמריקה זה איכותי יותר - נקרא לזה ככה - השופטים באמריקה היו יותר טובים, לפי דעתי, בארץ פחות.
2. בהחלט שלא, אני מסכימה עם ראיין שהייתה התרגשות יתר.
3. בהחלט כן! הם פשוט הציגו לנו מי הולך הביתה ובלי נשאר. לא להראות את זה, זה קצת טיפשי.
4. אני חושבת שעניתי על זה למעלה.
5. א. היא לא הצליחה, לפי דעתי, ב. נראה לי שכן.
כל הכבוד על הדיון! (:

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather
User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: May 5 2018, 16:57 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
משתמש מספר: 58761

מה דעתכם על פרק הזמן שבו שודרה התכנית? ארוך מידי? קצר מידי? בדיוק כמו שצריך? למה לדעתכם התכנית של אמריקה שודרה זמן רב יותר?
האם לדעתכם היה לשופטים ערך מוסף כלשהו? אם כן, מהו?
האם גם אתם הייתם רוצים לראות את ההתלבטויות של השופטים בשלב הנוקאווט?
האם לדעתכם זה טוב שנערה בת 16 שופטת בתכנית? האם זה רע? האם לדעתכם היא כשירה לתפקיד שופטת? לשפוט אנשים שגדולים ממנה?
האם לדעתכם ישראל הצליחה ויצרה תכנית מעולה? או שאולי הרסנו את הקונספט?

-העתקתי לעצמי את השאלות כי בלע-

בעיקרון ראיתי את שני הפרקים הראשונים, ואז פספסתי כמה פרקים ונגמר. שזה מטורף. עשו את זה מהר בלי טעם. התוכנית של אמריקה הייתה איכותית (ומריק!) אני פשוט זוכרת את עצמי בתחילת שנה מחכה לפרק במשך זמן ונשארת במתח (האם מריק יעלה או לאאא) ובישראל היה מאזכב. ממש.

לשופטים לא היה ערך מוסף נקודה. אני אפילו לא יודעת להסביר הם נראו מרוחקים מאוד מהמתמודדים.

האם רציתי לראות התכווחות בין השופטים בשלב הנוקאווט? ברור. כלומר, זה היה מוסיף משהו שלא היה. עוד משהו שהיה דיי חסר.

בקשר לעיניין נעה קירל, מעבר לזה שאני בכללי דיי לא מתחברת אליה ואפילו טיפה מזלזלת בה, המקום הזה של שופטת בגוט טאלנט? מה זאת בדיחה? אין לה מספיק ניסיון. זה ככ קשה לי להסביר במילים מה לעזאזל קרה שם, למה דווקא אותה? נערה בת 16, ששופטת גדולים ממנה זה פשוט לא מכבד, וגם זה לא שהכשרון שלה טוב יותר משלהם.

לא רק שישראל הרסה את הקונספט, הגעתי עם המון ציפיות לצפות בפרק הראשון וזה פשוט היה מאכזב. ככ.

--------------------

---------
פורסם ב: May 10 2018, 15:15 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4064
מגדר:male
משתמש מספר: 65317

1. נורא קצר ציפיתי ליותר, במיוחד תוכנית שהקונספט שלה נורא מעניין ויכול למשוך המון צופים
2. לא, כמו שאמרו כאן אחרים הם פשוט התרגשו יותר מדי
3. ברור שכן זה היה נורא חסר ונורא מאכזב שלא הראו את זה
4. לא, היא בכלל לא מבינה בתחום והסיבה היחידה שהכניסו אותה היא בגלל הכסף. הם ידעו שיש לה המון מעריצים והם יראו את התוכנית גם אם הקונספט לא מעניין אותם כל כך.
5. בכלל לא, היה לתוכנית פונטיצאל להצליח אבל הם פשוט בזבזו אותו.

לסיכום נורא התאכזבתי מהתוכנית והיו לי המון ציפיות ונורא התרגשתי שאמרו שתצא התוכנית, כי אני רואה את התוכנית האמריקאית ואני נורא אוהב.
ועוד משהו שלא שאלת זה המנחים - אסי היה מנחה סבבה כזה ואין לי איתו בעיה אבל הבעיה היא עופר,
הוא פשוט דיבר המון שטויות וסתם ניסה להצחיק, וה"רומן" הזה שהיה בינו לבין אחת המתמודדת היה לגמרי מטומטמם וחבל, היה אפשר להשאיר רק את אסי וזה היה הרבה יותר טוב במקום לתת עוד קצת רייטינג לתוכנית.

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
פורסם ב: May 10 2018, 16:09 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש

מסכימה איתך לגמרי!

נכון, באמת שכחתי לדבר על המנחים, תודה שהזכרת לי:)
לדעתי אתה צודק, הרבה פעמים עופר מנסה לומר דברים מצחיקים שהרבה פעמים הם לא באמת מצחיקים וזה קצת מוריד מהרמה של התכנית. בנוסף אני גם מסכימה שה-"רומן" עם אחת המתמודדות היה סתמי וחסר טעם.
תודה על התגובה שלך בדיון:)

--------------------

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007