האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ארנב || סיקור חיה
פורסם ב: Sep 16 2018, 00:39 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:
משתמש מספר: 56040
חפצי המשתמש: צפה

ארנב || סיקור חיה

User Posted Image

🐇 שם החיה: ארנב (אנגלית: Rabbit)

🐇 מחלקה: יונקים

🐇 משפחה: ארנביים

🐇 איזור מחיה:

חצי מהארנבים נמצאים בצפון אמריקה, והשאר נמצאת בדרום-מערב אירופה, בדרום-מזרח אסיה, בסומטרה, במספר איים בארכיפלג היפני ובחלקים מאפריקה ומדרום אמריקה.

🐇 סוגים:

ארנב ננסי - Brachylagus idahoensis
ארנב הנהרות - Bunolagus monticularis
ארנב מפוספס - Nesolagus
ארנב אנגורה
ארנבון מצוי - Oryctolagus cuniculus
ארנבון בר - Pentalagus furnessi
ארנב אוגנדי - Poelagus marjorita
ארנבון געשי - Romerolagus diazi
ארנב כותנה - Sylvilagus

מידע על החיה:

הארנבים הם יונקים ממשפחת הארנביים (Leporidae). מתוך אחד עשר סוגים במשפחת הארנביים שמונה מכונים ארנבים, ושלושת הסוגים האחרים (ארנבת, ארנב אסמי וארנבון אדום) מכונים "ארנבות".

רוב הארנבים הם בצבעים: אפור, חום, חום צהבהב. מין אחד של ארנב הנקרא 'ארנבון בר (Pentalagus furnessi)' נמצא בסכנת הכחדה, ואפשר למצוא אותו רק באי אממי אושימה שבאיי ריוקו.

תוחלת החיים של הארנב היא כתשע שנים.

הארנב מופיע בחלק מהמיתולוגיות, בהן המיתולוגיה האצטקית, היהודית והקוריאנית. אחד מהארנבים המפורסמים ביותר הוא הארנב הלבן מ"הרפתקאות אליס בארץ הפלאות".

דעה אישית:

אני מאוד אוהב את החיה הזו. זו חיה נחמדה, עם אוזניים ארוכות, שאוהבת לקפוץ. לי אמנם אין אוזניים ארוכות, אך אני גם נחמד וגם אוהב לקפוץ, ולכן החיה מתאימה לי מאוד :)

אני אוהב את הארנבים גם בגלל הצבעים היפים שלהם, וגם בגלל שהם חמודים מאוד. הארנבים הקטנים הם מתוקים מאוד, אך אם מלטפים אותם הם עלולים למות מהתקף לב, כך שאני נמנע מליטוף של ארנבים.

אני מתעב אנשים שאוכלים ארנבים, למשל השכנים שלנו. הם אוכלים ארנבים, וזה מאוד מעצבן אותי. הארנבים הם מאוד חמודים (לדעתי), כפי שכבר ציינתי.

תמונות:

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 17 2018, 06:10 AM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
מגדר:female
משתמש מספר: 59704
חפצי המשתמש: צפה

היי אני שמחה לראות שהשקעת אך לצערי כל המידע בסיקור מועתק אחד לאחד מאתר ויקיפדיה ולכן לא אוכל להוסיף אותו ללינקיה.
אשמח כמובן שתערוך את המידע באשכול ואז האשכול יחשב וגם תוכל לקבל תיגמול:)
מלבד זאת, האשכול מאוד אסתטי ואהבתי את הארנב הקטן בצד יש בהחלט מספיק תמונות ובכללי אשכול נעים לקריאה

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007