האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור - איאן קברה, נר חמישי
פורסם ב: Dec 7 2018, 17:29 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2145
מגדר:female
משתמש מספר: 68537
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
איאן קברה

מקור הדמות: 4 הסדרות של 39 רמזים
גיל: הוא אמור להיות נער בגיל של איימי אבל הוא נראה יותר מבוגר
מידע על מקור הדמות:
מקור הדמות, כמו שאמרתי, הוא כל ארבע הסדרות של 39 רמזים. יפה שהוא שרד את זה כי נטלי לא שרדה. הדמות הזו מאוד מתפתחת ומשתנה, בהתחלה הוא סתם ילד יהיר שלא מעריך אף אחד שהוא לא לוקיאנוסי ולא מהמעמד שלו. בהמשך הספרים הוא לומד להעריך את איימי ודן ואף מתאהב באיימי בחלק מהסדרה הראשונה. בסדרה השניה הם כבר נאלצים לעבוד כולם ביחד, והוא עובר לצד של איימי ודן וכל משפחת קהיל. בהמשך, בסוף הסדרה השלישית ובתחילת הרביעית הוא שולט על משפחת קהיל יחד עם קארה.
מידע על הדמות:
מערכות יחסית אחם אחם. בנם של ויקראם ואיזבל קברה ואחיה הגדול של נטלי. לוקיאנוסי. יהיר, מתנשא, מפונק ורגיל לאורח חיים של האנשים מהמעמד הגבוה ביותר. מאוהב בקארה פירס. מתעב את החתול שהיה של גרייס ועכשיו של איימי ודן, צלאח א-דין. (החתול שעשה אתם יודעים מה) בסוף הסדרה השלישית איימי ודן מינו אותו להחליף אותם בניהול המשפחה יחד עם קארה. לגבי מערכות יחסים שוב – הוא פעם היה עם איימי, ובאותו הזמן שיפפתי אותם אבל עכשיו כבר לא. המערכת יחסית שלו עם קארה בנויה בעיקר על ריבים, אבל הם מודעים שהם צריכים להיות ביחד. כמה ציטוטים מתוך הספר.
ציטוט 1,שאיאן אומר לעצמו:
"אלא ש... היא היתה הנפש התאומה שלו. הזיווג האחד והיחידי שלו. הסוכר הכוס התה שלו, החמאה על הלחמניה שלו, הקישוט הזוהר על עץ חג המולד שלו. גורלו."
ציטוט 2:
"בנות אוהבות בנים שנחמדים כלפי ילדים. זה משהו שכדאי לזכור להבא. הוא ישכור כיתת גן שלמה אם המשמעות היא שקארה תחייך אליו שוב."
ציטוט 3:
"כל מי שמסתכן בגדול, נכשל בגדול"
"קראת את זה בעוגיית מזל?"
"לא, קראתי 'היזהרי מלורדי פו פו שנוטים לרחם על עצמם' "
ציטוט 4, קארה על איאן:
"לפעמים אתה פשוט מתוק, ולפעמים פשוט רוצים שתשתוק."
שיפים: איאן וקארה (שלמות) איאן ואיימי (פיכסה)
דעה אישית:
איאן הוא סתם לורד מפונק ומעצבן. סתם, צוחקת. איאן הוא מעצבן, אבל נחמד מדי כשהוא עם קארה. מה שאני מתכוונת, זה שהוא עשה דרך ענקית. הוא התחיל מחינוך מגעיל שלימדו אותו בבית, ואפשר לראות את התיאורים בתחילת הספר הראשון שלו, ובתחילת הספר הראשון סדרה רביעית שלו. בהתחלה, דן ואיימי לא סובלים אותו, ובספר הראשון בסדרה הרביעית דן אומר שהוא לעולם לא יפנה גב לחבריו, שכוללים את איאן. אז הוא בהחלט השתנה, ועשה משהו יפה, והוא דמות סבבה כזה. אני לא חושבת שהוא מדהים או משהו, אני רק חושבת שהוא עוזר, ופשוט מצחיק הקטעים שלו עם קארה. היא מצליחה להביא את השינוי שהוא עבר לגמרי לכדי ביטוי. היא מנצלת את האהבה בשביל לשפר אותו. אז לפי דעתי לגמרי מגיע לו להיות מנהיג, גם אחרי כל הפעמים שהוא הושפל, ולא ביצע את התפקיד שלו כמו שהוא צריך, הוא באמת חייב את קארה בתור סגנית, והוא לוקיאנוסי שאפילו מעריך את המדריגלים, שזה יפה.
לסיום, ציטוט קטן
"חוסר שלמות היא דבר מרגיז"
תמונה:
User Posted Image

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 27 2019, 20:10 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

קודם כל, ח"ח על הסיקור!
האמת שאין לי מושג מי זאת הדמות(והפסקתי לקרוא את הסדר אחרי הספר הרביעי אני כבר לא זוכרת למה) אבל הצלחתי לדמיין אותו אפילו במעט ממה שסיפרת לי שזה ממש טוב. מה שכן, אני חושבת שאם לפי מה שהבנתי איאן הופך לאיזושהי דמות מרכזתי ועובר תהליך ושינוי הייתי שמה ממש לשמוע על אותו שינוי.
אהבתי את הציטוטים והתמונות! במיוחד את הציטוט האחרון חח
אני מקווה שלא נפגעת מתגובתי, ואני מחכה לראות עוד מסיקוריך המהממים בפורום! נוסף ללינקייה(:

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007