האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מפגש הקיץ 2018 || אשכול חוויות
פורסם ב: Jul 17 2018, 20:53 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
מגדר:female
משתמש מספר: 38229
חפצי המשתמש: צפה

אשכול חוויות - מפגש קיץ 2018!

הגענו לסיומו של עוד מפגש מוצלח! החופש הגדול ממשיך, ואנחנו מקווים שתמשיכו לנצל אותו כמה שיותר! אז איך היה לכם? זה המקום לספר על כל החוויות, כל התחושות וכל מה שמתחשק לכם!

אז אני אתחיל כמובן :) קודם כל- הייתם מלא! זה ממש ממש שימח אותי!
קמתי בבוקר ויצאתי עם אימא שלי ואחותי. נסענו יחד כי אימא שלי לקחה את אחותי להסתובב בקניון (לכל מי שתהה מי זו הקרצייה שבאה להציק לי- זו אחותי). אימא שלי לא מצאה חנייה, אז עליתי בלעדיהן כדי לא לאחר. בדיוק כשבאתי לעלות פגשתי את בת דוד שלי, וברכבת למדנו לפסיכומטרי מהחוברת שלה (מסקנה: מתמטיקה אנחנו טובות, אנגלית עוד יש מה לשפר). הגעתי וראיתי רק את זיו ואבי ואז התחילו להגיע בלי סוף. אחרי שכולם הגיעו התחלנו עם המשחק, ואני מאד מקווה שנהניתם למרות הרעש שהיה. ואז הלכנו לאכול ולקחתי ארוחת ילדים במקדולנס! וקיבלתי בהפתעה את היד של הזאבה הקטנה ממפלצת של מלון! ודיברנו והסתובבנו ודיברנו (אתם מלא, אם אני אכתוב את כולם אני לא אסיים, אבל אתם יודעים שאלו אתם). באיזשהו שלב אמרתי לנעם בוא נלך לראות מה זה הדוכן פה, ונתקענו שם נצח. הדוכן הזה כל כך מושלם! מי שעוד מגיע לשם- לכו לדוכן ליד גולדה! ואז גם היינו נצח בהפנינג (אופס). אבל ראינו המון פופים של הארי פוטר! ואז דיברתי עם כל מי שנשאר ואכלתי על הדרך סנדוויץ' סושי (שכדי שלא ישימו בו ספייסי מיונז צריך לשלם עוד שלושה שקלים.. ובסוף בכלל לא שמו לי חחח). ובסוף הלכנו לצומת ספרים (ראיין ואני מצאו בובות שהעיניים שלהן יוצאות, זה ממש הזוי) ואז נסעתי הביתה. (בטח יש דברים ששכחתי אבל אני כבר עייפה אז סלחו לי)

נתראה במפגש הבא! 3>

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 17 2018, 21:46 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

וואו אז הגעתי לעזריאלי באיחור של 20 דק ולא מצאתי אתכם!! התקשרתי לנעמה והיא אמרה לי שהם בגג ואז שיחקנו והיה ממש נחמד למעט כמה תקריות לא נעימות שקרו לליאם.
אחר כך אני זיו אורי אבי ליאם שקד ליפז ותמר (לא תמר של מד"פ!!) הלכנו לסנטר והיה שם קסום כי אכלנו פיצה!
הסתובבנו שם קצת ואז חזרנו והיה ממש נחמד.
מצאנו אתכם אוכלים גלידה בגולדה אז הלכתי גם לקנות גלידה וכשחזרתי לשולחן כולם נעלמו לנו למעט אורי הדס ונעם אורי ואני עלינו לגג אחרי שחזרנו לגולדה מספר פעמים בגלל מחסור בכפית ועלינו לגג וכל הגלידה זלגה עלי!! לא אכלתי אותה.
בגג דיברתי עם מיקה תם אלכס מיקי שקד ליפז ראיין זיו אורי ושכחתי מישהו? והיה ממש נחמד
זיו הספיק ללכת כבר כשבאיזשהו שלב תם ועוד כמה אנשים ששכחתי (אופס) הלכו לסנטר ואנחנו הלכנו למקדונלדס (לא, אני לא אכלתי שם) ואז הייתי צריכה להיפרד מכם אז חיבקתי את כולכן ולחצתי למיקי את היד וחזרתי הבייתה!
היה ממש כיף ניפגש במפגש הבא:)

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 17 2018, 22:29 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

טוב, לא אחפור :)
משתדלת להסיר פרטים אישיים ומבקשת שתעשו את אותו הדבר לגביי happy.gif

קמתי מוקדם, נסעתי. נפגשנו והעברנו פעילות - התפצלנו והיה מהמם לדבר עם אנשים. שתיתי קפה ענקייי ונשארנו ממש קצת כשהלכתי. שמחתי לראות שכולכם הגעתם ואפילו די זרמתם עם הפעילות הכיפית שהכנו לכם. היה ממש מקסים ואני כבר מחכה למפגש הבא :)
זה היה ממש ארוך אז החלטתי מאוד לתמצת... אבל מי שהיה שם (הדס, מיקה, תם, נעם, שקד, זיו, אבי ילד היומולדת ועוד מיליון ושמונה אנשים) יודעים שהיה לי מהמם ומקסים איתם. בפעם הבאה בלי קפה כזה ענק - ובלי קלקרים מעופפים.

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Jul 17 2018, 22:58 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

זה היה מפגש פשוט מושלם אין לי עוד דרך לנסח את זה.
המפגש כלל סבב שמות שנראה לי שלקח יותר זמן מהמפגש עצמו (אולי זה בגללי, אולי זה לא), אחרי שאמרו את השמות שיחקנו נבר אבר אבר והיו משימות ממש קסומות והגעתי ל14 איקסים! תם לימד אותנו איך החניכות שלו סותמות כדי שנלמד מהן קצת, וזהו בערך כל מה שהיה במפגש הלא רשמי.
אחרי זה החלטתי להיגרר והסכימו לי ללכת לסנטר באוטובוס! וממש התלהבתי וכל הזמן התבלבלתי בין רכבת לאוטובוס ובדרך חזרה נתקעתי בין מושבים כמו הארי בחדר הישן שלו, אבל עדיין היה קסום (לא לאבי כנראה, צופפתי אותו, מסכן). מתברר שהייתי בסנטר יותר מפעם, וזה קסום. ובכל תל אביב דגלים קסומים קסומים של גאווה ונהנהתי שגררו אותי בכוח לתחנה (שקר חלקי כי אני מתלהב מהכל). ליפז ניסתה להוביל אותנו ליציאה אבל עשינו הקפה שלמה בסוף (כל הכבוד!)
אחרי עוד נסיעה מלאה ב"ויייי!" הגענו לעזריאלי ואיבדנו ילדה והברזתם לי בכביש! (אם הייתם שם, אתם יודעים!)
אחרי זה הגענו כדי למצוא הנהלה ואז גררנו אותם למקדונלדס ולגג. משם דיברנו על הכל, והיה ממש מצחיק וכיפי ובאמת שאני ככ אהבתי את זה חבל שזה לא קורה כל הזמן. כמה הלכו ואחרי זה ירדנו לרכבת, אבל לפני זה הלכנו לצומת ספרים ומצאנו בובות מקסימות שמוציאות את העיניים! (הורס כל סטיגמה של בובה חמודה, רק בכמה שקלים בלבד!) בסוף התחרטתי שלא קניתי את הקקי הוא היה ממש מצחיק. הו וגם מצאנו יומן בגודל ספרי התהילים הקטנים האלה.
אחרי שנפרדנו מהדס ומיקה ירדנו אני, אלכס ומיקי ומשם נפרדנו והיה ממש כיף אחד המפגשים האהובים עליי בכל הזמן שאני פה, פשוט נהדר :)
דברים ששכחתי: אזהרה! לליפז יש שיער ארוך וכואב.
אז לסיכום, זה היה מפגש מושלם מושלם וכיפי ושמחתי ממש לפגוש את כולכם ולהכיר זה היה מקסים וזה היה יום מהמם מהמם 3>

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jul 17 2018, 23:08 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236344
משתמש מספר: 52249

אז נתחיל בזה שהגעתי. ואז עוד אנשים הגיעו. ויצא שהיינו עשרים ומשהו אנשים. אני יכולה להתחיל לספור פה מי היה, אבל זה יהיה סתם ארוך. בקיצור, היו מלא. על כל מה שקרה איתי כבר ראיין ואסנת חפרו מספיק, אז אני רק אוסיף שהגעתי למסקנה שללוציוס מאלפוי מתאים להיות חוקר בשב"כ (משימה בנבר. אין לי מושג איך הגעתי לזה), אני וליפז נאבדנו בסנטר בניסיון למצוא קופיקס (המשימה הוכתרה בהצלחה בסוף), אייס פסיפלורה זה טעים ובסוף לא פספסתי את האוטובוס בגלל הרמזור! כלומר, הייתי קרובה לזה, אבל רצתי אליו והספקתי. אה, וגם אני לימדתי טריק להשיג תשומת לב. קשים הם חייה של מדריכה בתנועת נוער. אה, וגם מדריכה בגריפינדור. ההא לא שמתי לב לזה עד עכשיו. נחמד.
הממ וזהו בערך. אפשר להבין לפי זה שהתגובה מוזרה שאלו לא השעות שלי. וגם שסתם היה הזוי היום. אבל הזוי כיף. מחכה למפגש הבא 3>

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Jul 18 2018, 12:26 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

וואו, זה היה פשוט מפגש מהמםםם (ורק עכשיו, אחת בצהריים של היום שלאחר מכן, הורדתי את המדבקה. כן, ישנתי איתה xD)
אז קמתי בבוקר והגעתי לתחנת אוטובוס והיה חום אימים. האוטובוס איחר (כמו תמיד) אז בסוף גם אני איחרתי :( אבל זה היה רק איזה חמש דקות חחח
אז רצתי ישר לגג וראיתי מלא מלא אנשים, אמרתי היי להרבה ואז גם הגיעו אנשים עם בנדנהההה אז חילקתי להם מדבקות חח
והיה קטע מצחיק עם חוי שהיא אמרה שהיא בגג ואני ראיתי מישהי שעומדת עם אמא שלה וכל פעם כשאני כותבת משהו היא מסתכלת על הטלפון ואז שאלתי אותה לגבי הלבוש של הילדה הזו שראיתי והיא אמרה שזה כן מה שהיא לובשת אז ניגשתי לילדה וגיליתי שזו היא באמת xD
ואז היה את הסבב שמות וכשהגיע התור שלי פשוט צרחתי ואז כולם אמרו לי כל הכבוד xD
ואז היה את המשחק והיה מגניבבב וכשאורי לא הצליח אלכס באה ושמה לו סאונד של "אוווו" וזה היה פשוט מצחיק
ואז אני עשיתי את המשימה והצלחתי!
ואז עשינו תמונה קבוצתית והיה כיף (שאלה, תעלו את התמונה לאתר?)
ואז כולם פשוט התחילו להסתובב בקניון ופתאום אבי כזה אומר לי "היי נעמה, בואי רגע" במסתוריות ואני כזה "אוי ואבוי מה קורה?" ואז הוא הוציא.... קליק מהתיק שלו!!!!!! אעעעעע
אז צרחתי ליטרלי וכולם נבהלו חח (אבי אם אתה קורא את זה אז שוב תודה רבהההההה 3>>>>>)
והיו חלק שהלכו לסנטר (פעם הבאה אני באה איתכם!) אז נשארתי עם כריס, חוי, ג'וני ועוד כמה, בזמן שראיין הלך עם הדס
והסתובבנו וכריס ואני העלינו נוסטלגיה לא כל כך ממזמן ופרצנו בצחוק, וכריס נתן לנו למדוד את המסיכה של אוכל המוות (פייייי זה היה כבדדד)
ובסוף הלכנו לסטימצקי ופגשנו את שירה ואחותה (אני חושבת שזאת היתה אחותה?) ואז חוי הלכה, וכריס אחריה ואני הבנתי שכבר אין מה לעשות אז גם התחלתי ללכת ואז פתאום גם שירה הלכה אז בכלל חח
ואז היתה לי בעיה עם האוטובוסים ולקח לי שעתיים שלמות להגיע הביתה! ליטרלי
והיה חום אימיםםםם
ודווקא כשכבר אשכרה התקשרתי לזיו אחרי שעה ואמרתי לו שאני חוזרת לעזריאלי ושנחזור ביחד ברכבת כמו במתוכנן בתכנית המקורית, דווקא אז הגיע האוטובוס
בלעעע
אז קיצר, מפה והלאה זה חוויות מעצבנות של איך הגעתי הביתה חח, זה כבר לא קשור למפגש, אז נסכם פה ונכתןב שהיה מפגש מקסים, נהניתי כל כך! יהיה מפגש קיץ?
מקווה לראות את כולכם שם שובבב

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Jul 18 2018, 12:56 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 2147331362
מגדר:male
משתמש מספר: 2

היה מפגש נהדר ושמח מאוד שהגעתי.

הגעתי קצת מוקדם והתיישבתי בקומת הגג בזמן שחיכיתי שליאן תגיע, ראיתי את נועם יושב לא רחוק אבל לא הייתי בטוח אם הוא מהפורטל או לא. בסביבות רבע ל11 ירדתי לקומה ראשונה ופגשתי את ליאן ועלינו בחזרה לקומת הגג ואז אמרנו היי תוך כמה דקות יצאנו אל הגג והתחיל סבב שמות שנמשך זמן מה בגלל הרוח שהפריעה וקצת רעש שהיה קשה לשמוע את כולם. ואז עברנו למשחק היה לי קצת קשה לבחור מה לא עשיתי מעולם גם כי הרבה אמרו דברים שלא עשיתי שלא היו בתקופתי ובסוף מצאתי משהו כזה שכמעט כולם עשו ^^

ואז התפזרנו לאכול ויצא שהתחלקנו לכמה קבוצות קטנות יותר ישבנו דיברנו והסתובבנו והיו דיונים מעניינים וגם צחוקים פה ושם ולבסוף לקראת 6 ורבע כולם הלכו

היה מפגש נפלא וכיף לפגוש את כולם ונקווה לעוד מפגשים כאלו.

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007