האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || דרדסית
פורסם ב: Aug 22 2018, 11:01 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

-שימו לב שהסיקור עצמו הוא די ספויילר אחד גדול לפרק 1 בעונה 1 כי הדמות שהתווספה באופן נורא שונה משאר הדרדסים אז הקריאה על אחריותכם בלבד.

סיקור דמות

דרדסית
User Posted Image

שם מלא:
דרדסית (באנגלית: Smurfette)
מופיעה ב: קומיקס של הדרדסים, כל העונות של הסדרה, שלושת הסרטים של הדרדסים ("הדרדסים", "הדרדסים 2", "הדרדסים: הכפר האבוד"), הספרים:
משפחה: הדרדסים.
מראה: דרדסית היא כמו כל דרדס. היא כחולה, לבושה בלבן ויש לה כובע אבל להבדיל משאר הדרדסים היא לבושה בשמלות לבנות ובעקבים גבוהים. בנוסף, היא בעלת שיער בלונדיני ארוך וגלי והיותה אישה(והיחידה) מבין שאר הדרדסים שהם בנים.

מה זה בכלל הדרדסים בקצרה

הדרדסים הם יצורים כחולים קטנטנים עם כובעים לבנים אשר גרים בכפר קטן וקסום בלב יער בבתים צבעוניים דמויי פטרייה. חייהם השקטים והטובים מופרים על ידי בני האדם ובהם גרגמל המכשף הרשע. גרגמל רוצה ללכוד את כל הדרדסים כדי לאכול אותם ולהשתמש בהם בפורמולה קסומה ליצירת זהב. החתול של גרגמל, חתחתול, עוזר לגרגמל בניסיונותיו ללכוד את הדרדסים, אולם בראש מעייניו עומדת טריפת הדרדסים.
קיימים למעלה ממאה דרדסים שונים. כמעט כל הדרדסים דומים זה לזה. כולם זכרים פרט
לדרדסית, דרדסבתא (Nanny Smurf) ושובבית, ויותר מאוחר קסי. הדרדסים הם נמוכים, בעלי עור כחול, מכנסים לבנים עם חור לזנבות הקצרים שלהם (ואצל הדרדסיות - חצאיות), כובע לבן ואביזר נוסף המזוהה עם האישיות הייחודית של כל דרדס (למשל, כובע טבחים, עפרון, משקפיים, פרח ועוד).

מידע על דרדסית

דרדסית היא הדרדס היחיד ממין נקבה בכפר, עד להגעתה של שובבית ודרדסיות נוספות שפגשה בסרט דרדסים: הכפר האבוד. היא מושא אהבתם של כל הדרדסים בכפר. דרדסית נוצרה על ידי גרגמל(עונה 1 פרק 1), בשביל שבזכותה הוא יצליח למוצא את הכפר של הדרדסים ולתפוס אותם. במהלך החיפוש של דרדסית אחר הכפר היא נתקלת בבר כוח והוא מביאה אותה לכפר הדרדסים. התכנית המקורית של גרגמל לא צלחה בגלל שהדרדסים התאהבו בדרדסית(ככל הנראה כי הייתה הבת היחידה שראו כל חייהם) ועשו המון דברים שביקשה או כי לא שמו בגלל שכל צומת ליבם הייתה בשבילה. בסוף הסגירה את עצמה לדרדסבא שהיא זאת שאחריית להצפת הכפר ושגרגמל יצר אותה ושלח אותה וסיפרה לו את תכניתו של גרגמל לתפוס את הדרדסים. דרדסבא ריחם עליה והסיר ממנה אתה כישוף של גרגמל והיא הפכה מדרדסית שחורת שיער ובעלת אופי רע, לדרדסית בלונדינית יפהפייה וטובת לב ועכשיו כל הדרדסים מאוהבים בה אפילו יותר. היא מראה את טוב הלב והאהבה שלה לכל אחד במיוחד בסרט "דרדסים 2" ניתן לראות כמה היא מאמינה לווקסי והאקוס ובסוף הסרט למרות שהם עשו דבירם לטובת גרגמל שהכריח אותם היא רואה את טוב ליבם האמיתי ומשכנעת את דרדסבא להפוך אותם לדרדסים כחולים כמוה.

אופי

דרדסית היא דרדסית נורא עדינה. היא אוהבת לקטוף פרחים כמו שניתן לראות זאת בכמה וכמה פרקים שהיא משקה ומטפלת בגינת הפרחים שיש לה בחצר הבית. היא אוהבת בעלי חיים ויש פרק שהיא אפילו מדברת עם חיות(בתמונה ניתן לראות שהיא מחזיקה את הזחל מה שמראה גם ככה על אהבתה לבעלי חיים). היא מאוד מגונדרת ותמיד לבושה בשמלות לבנות. נורא מקצינים את האופי שלה לדמות הנשית היחידה בסדרה מה שאומר שהיא צריכה להיות נשית באופן נורא מוקצן. ללבוש שמלות כל הזמן, להתגנדר, לאהוב בעלי חיים ואהבה לפרחים. בנוסף, דרדסית היא גם די חכמה ונראה שדרדסבא יותר מכל שאר הדרדסים הוא ממש כמו אבא בשבילה. הרי הוא הציל אותה מגרגמל.

חוות דעתי על דרדסית

וואו דרדסית. אני אתחיל מזה שממש גדלתי על התכנית הזאת והייתי רואה אותה בקלטות אצל סבא וסבתא שלי בבית שלהם(ואני לא זקנה שקט אני רק בת 12). שהייתי קטנה תמיד ראיתי את דרדסית בתור מודל לחיקוי כי היא הייתה בלונדינית, אני נורא אוהבת חיות ויש לי קשר מדהים איתן בכאלו רמות, הייתי לובשת המון שמלות שהייתי קטנה וטוב ממש אהבתי אותה. היום אני מודה אני פחות מתחברת לכל הקטע של "אני בלונדינית אז כולם מאוהבים בי ועושים מה שאני רוצה". היא פשוט כזאת מרי סו, הדמות הכי מושלמת ואני לא מתחברת לכאלו היום. אבל למרות הכל, אני פשוט מתה על טובות הלב שלה. זה אחד הדברים שעד היום אני כל כך אוהבת בה. היא רואה את הטוב שבכולם לא משנה עד כמה רעים הם יכולים להיות. אפילו לגרגמל היא הציעה הזדמנות נוספת ושהיא מאמינה שיש בו גם צד טוב, היא פשוט מדהימה.

-המתכון הסודי של גרגמל שבעזרתו יצר את דרדסית.

-הרגעים החמודים ביותר של דרדסית בסדרה.

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 22 2018, 17:55 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

אני חייבת להודות, דרדסית אף פעם לא הייתה מהדרדסים האהובים עליי. כמו שכתבת, היא מושלמת מדי. אבל אני מניחה שבתור בת כן הייתה לי פינה קטנה בלב לדרדסית הבת היחידה (לפחות בהתחלה).
ועכשיו כמה מילים על הסיקור: הוא מעולה! פירטת המון על המקור של דרדסית והחיים שלה, וזה מקסים. מה שכן, בתעודת זהות בסעיף של "מופיעה ב" כתבת שהיא מופיעה בספרים עם נקודותיים אבל לא פירטת אילו ספרים.
חוץ מזה אין לי הערות, הסיקור מקסים. כל הכבוד (:

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007