האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (212) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ღ Battle of the Bands ღ, תהילה ועמית, אומייגאד גייז
פורסם ב: Sep 30 2017, 22:13 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 5451
מגדר:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה

לדמויות שלנו טופס מושקע יחסית, לאחרות מצומצם רק כדי שיהיה מושג כללי
CODE
[B]שם:[/B]
[B]גיל:[/B]
[B]תאריך יום הולדת (אין צורך בשנה):[/B]
[B]מראה:[/B]
[B]תפקיד בלהקה:[/B]
[B]רקע:[/B]
[B]אופי:[/B]
[B]הערות:[/B]

שם: ג'סי איאן
תאריך יום הולדת (אין צורך בשנה): 13 בדצמבר
מראה: נמוך ורזה, באופן כללי בעל מבנה קטן - ידיים קטנות, מידת נעליים קטנה, הכל אצלו קטן. יש לו עור בהיר מאוד ושיער שחור גלי שמגיע עד השכמות שלו, עם פס שצבוע בורוד בוהק. העיניים שלו ירוקות עם ריסים עבים וכהים מאוד, יש לו אף קטן וסולד ושפתיים עבות חסית. הוא היה עם גשר מגיל 13 עד גיל 15 ועדיין לא מפספס שום הזדמנות להשוויץ בחיוך המושלם שלו.
תפקיד בלהקה: מתופף
רקע: גר עם שני ההורים שלו ואחותו הקטנה. הם משתייכים למעמד הביניים, הוא למד בבית ספר ציבורי וסיים עם ציונים סבירים. שם הוא הכיר את הגיטריסטית של הלהקה שלו ואת הסולן - הגיטריסטית הייתה החברה הכי טובה שלו מכיתה ח' ואל הסולן הם חברו מאוחר יותר כשרו להקים להקה. הוא התחיל לתופף בגיל 8 ובגיל 14 יצא מהארון כהומו, ונתקל בעיקר בקבלה ויחס חיובי - מה שגרם לכך שהוא לא למד לא לקחת אישית תגובות הומופוביות ונפגע מהן מאוד. הוא אף פעם לא היה לגמרי פופולארי, אבל הוא הסתדר עם הילדים הפופולאריים בבית הספר והיה לו את מעגל החברים שלו. את הלהקה שלו הוא הקים לקראת סוף כיתה י"א, ומאז הם הופיעו בהרבה מועדונים וכמה פסטיבלים קטנים. יש לו חתול אפור ושמן בשם תריפיאו (כמו הרובוט מסטאר וורס)
אופי: היפראקטיבי, ספונטני ואוהב להיות בחברה. נוטה להיות חצוף, נועז וצוחק הרבה. הוא לא אוהב לומר מה הוא רוצה ותמיד ירמוז עד שהצד השני יבין ואולי יתן לו את מבוקשו. הוא מאוד חברותי ומאוד פלרטטן, ושתי התכונות האלו מתערבבות אצלו לפעמים והוא בעצמו לא יודע אם הוא הרגע פלרטט עם מישהו או פשוט היה נחמד, מה שמוביל לזה שהוא גם לא מבדיל בין שני הדברים אצל אחרים. הוא מודע לזה שהוא לא תמיד מצליח להבדיל, ובגלל זה כשהוא לא מצליח לפרש התנהגות של מישהו אחר הוא נלחץ ומתחיל להריץ סרטים. יש לו הרבה הומור עצמי, הוא מדבר בפתיחות על הפגמים שבו וגם צוחק עליהם ועל הנטייה המינית שלו. למרות שכלפי חוץ הוא מתנהג כמו מוזיקאי פופולארי ופרוע, יש לו צד חנוני וגיקי חזק מאוד - כל מה שצריך לעשות כדי לעורר אותו זה לדבר לידו על מדע או יותר טוב - על מדע בדיוני.
הערות: הסינמון רול

שם: דיינה גולדברג
תאריך יום הולדת (אין צורך בשנה): 24 ביוני
מראה: גבוהה עם מבנה גוף ממוצע. יש לה שיער ג'ינג'י חלק עם גלאח בצד שמאל והמון נמשים. יש לה המון פירסינגים במקומות מוזרים באוזניים וגם ספטום, וקעקוע של ורד על השכם הימנית שרואים כשהיא לובשת גופיות.
תפקיד בלהקה: גיטריסטית
רקע: יהודייה, בת יחידה לאמא חד הורית. כשהיא הייתה בת 9 חודשים אבא שלה נעלם ולאף אחד אין מושג איפה הוא, אמא שלה ניסתה לצאת עם אנשים אחרים אבל שום דבר לא באמת עבד. התחילה לנגן בגיל עשר והחברה הכי טובה של ג'סי. היא הייתה האדם הראשון שהוא יצא מהארון בפניו.
אופי: משנה מצבי רוח מאוד במהירות. יש לה התקפי זעם וימים שבהם היא רצה לחבק כל אדם שהיא רואה. באופן כללי, היא נוטה להיות לא צפויה וקשה לה כשאנשים קובעים תוכניות ספונטניות או כאלה שדורשות ממנה לצאת באופן קיצוני מאזור הנוחות שלה - זה מגדיל את הסיכוי שהיא תתחיל להחליף מצבי רוח בקצב מסחרר.
הערות:

שם: אלן שין
תאריך יום הולדת (אין צורך בשנה): 3 במרץ
מראה: גדול פיזית ודי שרירי. יש לו שיער חום באורך שמאפשר לאסוף את החלק העליון שלו לקוקו בלוף אבל אי אפשר לאסוף את כולו, ועיניים חומות. יש לו זיפים וקעקוע של קלף אס עלה על החלק העליון של הזרוע השמאלית.
תפקיד בלהקה: בסיסט וסולן
רקע: גר עם שני ההורים שלו ואחיו הגדול. היה ילד בעייתי בבית הספר ולא באמת התחבר עם ג'סי ודיינה עד שהוא שמע שהם מחפשים בסיסט וסולן, והיה בטוח שהם ישמחו לראות אותו כי הוא ענה על שתי הקטגוריות. למרות שהיה להם קשה להתחבר אליו בהתחלה, הם למדו להסתדר איתו. יצא עם הסולנית של הלהקה השנייה בתיכון והייתה להם פרידה מאוד מכוערת.
אופי: הכבוד שלו מאוד חשוב לו והוא דוגל בכנות. הוא שונא שאומרים לו מה לעשות ונוטה להניח שאנשים סביבו מפונקים כי הם לא רגילים לתנאים הקשים שהוא לטענתו חווה - הוא רק לא מודע לזה שאם הוא לא היה כל כך בעייתי הוא לא היה נתקל בתנאים הקשים האלו.
הערות:

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 30 2017, 23:06 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

שם: ווסט ברטון
תאריך יום הולדת (אין צורך בשנה): 3 בינואר
מראה: יש לו שיער חום חלק וארוך, עיניים בצבע חום-ירוק ושפתיים דקות. הוא רזה ובגובה די רגיל, עם אצבעות ארוכות ודקות. יש לו גבות דקיקות ופרצוף כמעט חלק לגמרי. הגוף שלו עצמו לא מאוד ארוך אבל הצוואר שלו ארוך ונותן לו קצת גובה. יש לו גומה בצד שמאל ועגיל באוזן שמאל.
תפקיד בלהקה: בסיסט
רקע: גדל בבית די ליברלי, עם שני אחים גדולים ממנו - אח ואחות. ההורים שלו זיהו את הכישרון שלו כבר מגיל קטן ומאוד עודדו אותו לפתח את התחום ולעסוק בו, מה שגרם לו ללכת לאודישנים כשהלהקה חיפשה בסיסט. הם היו כבר להקה לפניו והבסיסט שלהם פרש, כך שהוא היה זה שהצטרף אחרון. הוא היה בין התלמידים המצטיינים שהמורים ממש אהבו וכולם ניסו ללחוץ עליו ללמוד משהו באוניברסיטה, אבל הוא נתן את כל כולו ללהקה. הייתה לו רק חברה אחת כשהוא היה בתיכון והוא אף פעם לא ממש הרגיש שהוא אוהב אותה, כך שהם היו ביחד חצי שנה שלא נחשבת למשמעותית בחיים שלו. הוא קשור מאוד לאחותו ומספר לה כמעט הכל, ודווקא עם אחיו הגדול אין לו כל כך קשר מעבר לארוחות משפחתיות ואיפה שמת את הדיסק שלי.
היו לו בתיכון כמה חברים בודדים שהוא לא כל כך שמר איתם על קשר, אז כרגע כל החיים שלו זה הלהקה.
אופי: הוא נבוך מאוד בקלות ומסמיק כמו עגבניה כמעט מכל מחמאה שנותנים לו. הוא מעדיף שקט ולא כל כך מסתדר עם סיטואציות חברתיות והמוניות, ונוטה להיכנס למצבי לחץ לפני מצבים כאלה ולפני הופעות. כשהוא לחוץ, הוא קופא במקום ונכנס למין בועה ולא כל כך מודע למה שקורה סביבו. הוא לא מדבר הרבה, לא מעבר למה שהוא צריך, אבל אוהב להקשיב לאנשים ולהשתתף בשיחה שמעניינת אותו. הוא מאוד רגיש ונוטה להיפגע בקלות, אבל משתדל להסתכל על החיים בגישה אופטימית וסולח לאנשים ממש מהר. אם הוא אוהב מישהו הוא אוהב אותו עד הסוף והולך בשבילו עד קצה העולם. הוא אוהב להביא מתנות לאנשים הרבה יותר משהוא אוהב לקבל, והוא יצירתי מאוד. הוא לא עקשן, אבל לפעמים הוא נתקע במחשבה מסויימת וקשה לו לשנות אותה. בדרך כלל הרושם הראשוני שהוא מקבל זה ”חמוד“ (טוב, זה נכון.)
הערות: יש לו כלב שחור ומתוק בשם אובמה.

שם: אבריל הוקינס
תאריך יום הולדת: 6 בנובמבר
מראה: נמוכה מאוד, עם שיער בלונדיני שהיה פעם מתולתל ועבר החלקה. יש לה אף מזדקר ועיניים קצת צרות בצבע חום כהה.
תפקיד בלהקה: סולנית
רקע: גדלה בבית עם שבעה אחים חוץ ממנה, מה שגרם לה תמיד לנסות להתבלט - אם לא בבית אז במסגרות אחרות. היא לא תכננה לעסוק בתחום המוזיקה, היא הייתה בטוחה שתהיה שחקנית או במאית, אבל כשגילתה שהיא טובה בזה החליטה להקים הרכב ומאז היא בתוך זה. היא הראש של הלהקה וזאת שכותבת את השירים, כך שהיא מרשה לעצמה גם לחלק פקודות ולהחליט החלטות ובדרך כלל שאר הלהקה לא ממש מתנגדת.
אופי: מאוד שתלטנית ואסרטיבית, צריכה שהכל ילך בדרך שהיא רוצה ואם משהו לא מסתדר בצורה שהיא תכננה היא חוטפת קריזה. מתעצבנת מאוד מהר וכשזה קורה כולם יודעים שצריך להתרחק ממנה, כי זה לא זמן טוב.

שם: ג׳פרי אדלר
תאריך יום הולדת: 21 ביוני
מראה: טיפה נמוך, עם שיער שחור שתמיד אסוף בקוקו גבוה וקצר. יש לו עיניים ממש גדולות שתופסות חצי מהראש שלו ועגיל בשפה התחתונה.
תפקיד בלהקה: גיטריסט
רקע: הוא התחיל לנגן בגיטרה לא הרבה לפני שהם הקימו את הלהקה, אבל הוא היה מספיק טוב כדי לנגן בה. ג׳פרי הוא בן הדוד של קורט, אז כשקורט ואבריל הקימו את הלהקה הוא הציע לו להצטרף אליהם. הוא אף פעם לא היה מאוד מחובר לשניהם, וברגע שווסט הצטרף ללהקה הוא קיבל אותו יפה והם התחברו מיד. הוא גר הכי רחוק מכולם ותמיד היה צריך לנסוע הכי הרבה, והרבה פעמים ההורים שלו ניסו לשכנע אותו לפרוש מהלהקה עד שהבינו שזה אבוד.
אופי: הוא לוקח כמעט הכל בקלילות, בגלל זה גם לא ניסה אף פעם לעשות משהו עם הסכסוך בין הלהקות והיה סבבה עם זה. הוא לא מתרגש משום דבר יותר מדי, אבל הוא נהנה מחדש בכל הופעה שלהם. הוא בסך הכל די נחמד לכולם ומשתדל לעשות טוב, אבל לפעמים הוא קצת מגושם ומבולגן וגורם לכל מיני בעיות. אבריל נוטה לכעוס עליו הרבה, אבל זה לא מפריע לו מדי והוא למד לחיות עם זה.

שם: קורט פרי
תאריך יום הולדת: 18 באפריל
מראה: שיער מבולגן ופרוע, צבע עור בהיר עד חיוור ועיניים צרות. הכי גבוה מבין חברי הלהקה ויש לו זקן קטן עם חרוז כך שהוא גם נראה הכי מבוגר מכולם, למרות שהוא הצעיר.
תפקיד בלהקה: מתופף
רקע: החבר הכי טוב של אבריל מאז הגן, האמהות שלו ואמא של אבריל חברות טובות. בגלל שגדל עם שתי אמהות, חווה הרבה ירידות ועקיצות מילדים בכיתה שלו ופיתח חוזק נפשי. הרעיון להקים להקה היה של אבריל, אבל הוא היה זה שצירף את בן דודו ג'פרי ואחר כך גם את הבסיסט הקודם שהיה להם, לפני ווסט.
אופי: הוא די מתנשא, בעיקר בענייני מוזיקה אבל גם באופן כללי הוא בדרך כלל חושב שהוא יותר טוב מכולם. חוץ מאבריל לא הרבה מסתדרים איתו, והוא גם היחיד שיודע להרגיע אותה. הוא משתעמם בקלות מדברים וכמעט אף פעם לא תראו אותו מתלהב ממשהו, אבל כשהוא מנגן הוא כל כולו בזה ולא אכפת לו מה קורה סביבו. הוא די אדיש לסביבה באופן כללי.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 16:38 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

"זה הפסטיבל הכי גדול שלנו עד עכשיו!" קראתי בהתלהבות בזמן שירדתי מהואן יחד עם דיינה ואלן.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 16:50 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

”נו, ווסט, מה נתקעת שם?“ אבריל קראה לכיווני בעצבנות.
”אני בא,“ מלמלתי ומיהרתי להדביק את הקצב אחריהם. הייתי עסוק בהסתכלות מסביב.
”אתה לא חושב שהחנת קצת רחוק?“ ג׳פרי שאל את קורט בגיחוך. קורט ענה משהו, אבל לא הייתי מרוכז בהמשך השיחה.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 17:00 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

דיינה צחקה. "כן, זה כנראה הכי גדול שלנו."

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 17:15 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

הגענו למקום של הלהקה שלנו. ”מתרגש, הא?“ ג׳פרי מירפק אותי.
הנהנתי והמשכתי להסתכל מסביבי. המקום היה עמוס.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 17:49 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

"ויש לנו עוד כמעט יום שלם עד ההופעה שלנו, אז אנחנו יכולים ללכת להופעות אחרות!" המשכתי להתלהב.
"או להתארגן להופעה שלנו," אמר אלן.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 20:56 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

”אני הולך לעשות סיבוב,“ אמרתי בשקט, ”תבוא איתי?“
ג׳פרי הנהן.
”אתם לא הולכים לשום מקום!“ אבריל קראה, אבל אנחנו כבר התקדמנו.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 21:13 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

״כמה זמן כבר לוקח להתארגן? אנחנו עולים בתשע, עכשיו אחת עשרה בבוקר.״

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 21:58 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

”איך אתה?“ ג׳פרי שאל אותי. הוא ידע איך אני בסיטואציות המוניות כאלה.
”בסדר,“ עניתי בחיוך, ”עדיין מתקשה להתיישב במקום ששמור ל’הכלבים‘, אבל אני מתרגל.“

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 22:02 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

"בסדר," אמר אלן, "לך תראה הופעות. ההופעות שמעלים בפסטיבלים בשעות שעוד יש אור בחוץ תמיד גרועות."
"אתה טועה," קבעתי. "להקות נפלאות עלו בארבע אחרי הצהריים."

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 22:03 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

ג׳פרי צחק. ”טוב, בוא נלך לראות איזה להקות יש פה,“ הוא אמר, ”אולי נראה מישהו שאנחנו מכירים.“

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 22:06 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

"בוא נבדוק קודם בבמה מספר 4," אמרה דיינה והצביעה בכיוון מסויים. "היא קרובה לפה."
ברגע שהיא אמרה את זה, אני כבר התחלתי לרוץ לשם.

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 22:08 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש

המשכנו להסתובב עד שהגענו לאזור של כמה במות. ”הי, יש פה הופעה עכשיו,“ ג׳פרי הצביע על אחת הבמות.
התקרבנו עוד קצת. ”אתה מכיר את הצמד הזה?“ שאלתי אותו.
”לא, אבל הם טובים.“

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Oct 1 2017, 22:09 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש

"חכה לי!" קראה דיינה אחריי, ואני עצרתי וחיכיתי שהיא תגיע אליי.
"באיזו במה אנחנו מופיעים בכלל?" שאלתי.
"שלוש, אם אני לא טועה."

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (212) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007