האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הלילה הוא שלי/ alwayse16, song
פורסם ב: Aug 11 2017, 01:11 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20330
מגדר:female
משתמש מספר: 53350
חפצי המשתמש: צפה

הולכת אני בשביל כה צר
מעולם לא רציתי לטפס על אותו ההר
והטיפות החמות זולגות כמו הגשם
בצד השני של העולם

הולכת אני בסמטה אפלה
אין שום רעש אין שם אף אדם
רק חרטותיי הולכות לצידי
מזכירות לי כמה צעירה אני

הגעתי אני לסוף העולם
ונפלתי מן הקצה
צועקת ונופלת אבל הוא שם
הלילה לצידי שולח לי עזרה

הגעתי לשביל הצר ,לאותו מקום שפל
הוא מזכיר לי
הלילה הוא אפל
הוא מזכיר לי
הלילה הוא שלי
בדיוק כמו הכוכבים
אשר זוהרים רק בשבילי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 11 2017, 11:18 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

זה שיר מהמם לדעתי, באמת יצא לך ממש יפה ואהבתי מאוד את הרעיון ואלו מחשבות מקלחת מאוד מעניינות. אהבתי מאוד את הדימויים ואת החזרה על השביל הצר שהיא הולכת בו, זה באמת יצא לך ממש טוב לדעתי.
מעולם לא רציתי לטפס על אותו ההר

השורה הזו הרגישה לי קצת ארוכה מדי וזה קטע לי קצת את הקריאה של השיר, אני חושבת ש'מעולם לא רציתי לטפס על ההר' יסתדר יותר טוב.
אין שום רעש אין שם אף אדם

גם השורה הזו הרגישה לי קצת ארוכה מדי, אני ממליצה לך לנסות לקצר גם אותה ממש בקצת, אולי ל'אין שום רעש או אף אדם'.
הלילה לצידי שולח לי עזרה

למרות שברוב השיר לא ממש היו חרוזים, אני חושבת שכאן זה כן יהיה זורם יותר אם השורה הזו תתחרז עם השורה השנייה בבית - זה באמת יוסיף לדעתי, אבל כמובן שזו רק דעתי וזו החלטה שלך.
הגעתי לשביל הצר ,לאותו מקום שפל

אמנם זה משהו ממש קטן אבל זה קצת הפריע לי - עשית רווח לפני הפסיק במקום אחריו. כמו שאמרתי, זה ממש קטן ואת באמת יכולה לתקן את זה בקלות, וזה פשוט טיפה מפריע לעין.
ממש אהבתי את הבית האחרון, הוא באמת מאוד יפה לדעתי וסגר את השיר בצורה טובה ורק קצת הפריע לי שהתחלת להגיד בו שהמקום השפל מזכיר לך משהו ואז שהלילה מזכיר לך משהו ולא אמרת מה. יכול להיות שהבנתי לא נכון את הכוונה והתכוונת שהמקום השפל הזה מזכיר לך שהלילה הוא אפל ושלך, אבל אם כן זה לא ממש ברור ואני חושבת שזה יהיה יותר ברור אם תוסיפי ש' בשורה של 'הלילה הוא אפל' ובשורה של 'הלילה הוא שלי' ולדעתי זה גם לא יפריע לזרימה של השיר. חוץ מזה, ממש אהבתי בבית הזה שהשורה הראשונה התחרזה עם השורה השלישית, זה באמת הוסיף לדעתי.
בקיצור, הרעיון באמת מהמם לדעתי והעברת מצוין את מה שרצית ואת כותבת ממש יפה. אני מצטערת אם פגעתי ומחכה לקרוא עוד שירים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 13 2017, 09:01 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

זה הצד הפילוסופי בהגזמה של מחשבות מקלחת וואו XD
זה כתוב ממש טוב ואהבתי את זה, קיבלתי תחושה מאוד מסתורית ואני ממש אוהב דברים בסגנון. אני לא אחזור על ההערות של לילי ואני אתן את ההבנה הכללית שלי של השיר - את מדברת על הלילה, כן? על הקיום שלו, על הקשר שלך לקיום שלו? כי היה לי קצת קשה להבין את הנקודה שניסית להעביר. כאילו, זה כמו לקרוא הסבר ארוך על משהו בלי חמש השורות הראשונות, ככה שאת מבינה את ההסבר אבל לא יודעת בדיוק מה הוא מסביר. במיוחד בשיר כל כך פואטי ועם כל כך הרבה מטאפורות קשה למצוא איך את מעבירה את הנקודה עצמה ואז את ההסברים, אבל ממה שיצא לי לראות בכתיבה שלך עכשיו את בהחלט מסוגלת לזה. תנסי לנסח בבית אחד של ארבע שורות מה הנקודה שאת רוצה להעביר בשיר (לא באופן ישיר - זה יכול להיות גם דרך מטאפורות כמו שאר ההסברים והפירוטים, אבל צריך שיהיה) ותראי אם זה מוצא חן בעינייך. אם כן - מעולה! את מוזמנת להוסיף. אם לא - לא חייבת כלום, זה שיר מעולה גם אם הנקודה לא לחלוטין ברורה. הכתיבה שלך מאוד ריתקה אותי לקרוא והשיר כתוב מעולה.
תמשיכי לכתוב! אני מאוד מצפה לראות אותך עוד פה בפורום :)

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 13 2017, 09:39 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20330
משתמש מספר: 53350

תודה על הערות לקחתי לתשומת ליבי, שמחתי מאוד שאהבתם, תודה :)

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007