האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות || בר מוח
פורסם ב: Aug 20 2018, 19:54 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236344
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

בר מוח

User Posted Image

תעודת זהות

שם מלא: בר מוח (בצרפתית: Schtroumpf à Lunettes, באנגלית: Brainy Smurf)
גיל: בסביבות 150 (בערך גיל 30 של בני אדם רגילים), לא ידוע במדויק.
מופיע/ה ב: הקומיקס של הדרדסים, כל העונות של הסדרה, שלושת הסרטים של הדרדסים ("הדרדסים", "הדרדסים 2", "הדרדסים: הכפר האבוד") חלק מהספרים שמבוססים על הדרדסים (יש יותר מדי כאלה במדינות ובשפות שונות אז אני לא אפרט).
משפחה: הדרדסים
מראה: בר מוח, כמו יתר הדרדסים, הוא קטן, כחול ולובש מכנסיים לבנות קצרים ומצנפת לבנה לראשו. הפרט המייחד אותו חיצונית משאר הדרדסים הוא משקפיו- משקפיים עגולות גדולות, והעובדה כי הוא לפעמים מסתובב עם ספר.

קצת על הדרדסים

הדרדסים הן דמויות מצוירות כחולות, קטנות, שנוצרו בידי המאייר הבלגי פייר קוליפור בשנת 1958. במקור, הדרדסים נוצרו כדמויות קומיקס, אך המותג התרחב וכיום ישנן סדרות, סרטים ואילו ספרים המבוססים על הדמויות.
הדרדסים הם יצורים כחולים קטנים שחיים ביער, בכפר מכושף בשם "כפר הדרדסים". כל פרק בסדרה/סרט/ספר/וואטאבר עוסק בחייהם של הדרדסים בכפר, במקרים המשעשעים שקורים להם בכפר הדרדסים, בסיפורם של דרדסים שונים ובהתחמקותם מגרגמל, אדם מרושע שרוצה לתפוס את כל הדרדסים ולהכין מהם מרק.

מידע על הדמות

רקע הדמות בתוך העלילה:
בר מוח הוא דרדס, שחי בכפר הדרדסים יחד עם שאר הדרדסים. הוא נחשב לדרדס החכם ביותר מבין כל הדרדסים (אולי חוץ מדרדסבא), ואוהב לשתף את שאר הדרדסים בידע שלו או בדברים שרשומים בספר שהוא סוחב כמעט לכל מקום.
בר מוח הוא אחד מהדרדסים המרכזיים בכפר, והוא מופיע ברוב הפרקים, הסרטים והספרים שקשורים לדרדסים. כמעט כל פעם שקורה משהו בכפר הוא נמצא שם כדי לעזור- למחרת רוחם של הדרדסים האחרים, שלא תמיד רוצים שהוא יבוא. למעשה, רוב הדרדסים לא אוהבים במיוחד את בר מוח בגלל השחצנות שלו, ואוהבים במיוחד להעיף אותו על הראש כשהוא מדבר יותר מדי.
בר מוח, מצידו, הוא מיודד במיוחד עם ביש-גדא, ושונא את קונדסון והמתיחות שלו. בר מוח גם מושפע מאוד מדרדסבא, אותו הוא מחשיב למנטור שלו, ומאמין כי הוא המנהיג הבא של הכפר אחרי דרדסבא (מה שלא ממש נכון).

אופי הדמות:
בר מוח הוא דרדס מאוד חכם ואינטיליגנט, וזוהי התכונה החזקה והבולטת ביותר בו. הוא אוהב לשתף אחרים במידע, ולהציג את הידע הרחב שלו בפני מי שרק מוכן להקשיב. הוא מאמין שהמוח זה הדבר החשוב ביותר שיכול להיות לדרדס, ומחשיב את עצמו כדרדס הכי חכם ומוצלח אחרי דרדסבא (למרות שלפעמים הוא רומז שהוא אפילו טוב יותר מדרדסבא). כן, בר מוח די שחצן, וזו אחת הסיבות ללמה הוא פחות מיודד עם שאר הדרדסים, שלא אוהבים את השחצנות שלו והנטייה שלו להשוויץ בכל הדברים הטובים שהוא עשה.

חוות דעת אישית

בר מוח! בלי ספק, בר מוח היה (ועדיין, וככל הנראה גם יישאר) הדרדס החביב עליי מבין כל הדרדסים (אולי חוץ מווקסי, אבל אנשים לא ממש מחשיבים אותה לחלק מהדרדסים, רק בסרט השני וגם זה בקושי). למה? ובכן, אני מניחה שהוא תמיד קצת הזכיר לי את עצמי, בתור הילדה החנונית הזו עם ידע על דברים לא שימושיים בעליל (הידעתם שלבירת ונצואלה קוראים קרקס?). בר מוח מייצג את הדמות של החנון הטיפוסי, ואני די מחבבת דמויות כאלו, גם פעם וגם עכשיו. הממ, כנראה שהטעם שלי בדמויות לא ממש השתנה מגיל 4.
אז נכון, בר מוח יכול להיות קצת מעצבן או מציק לפעמים (בסדר... הרבה פעמים), אבל סך הכל הוא דרדס ממש חמוד ואני ממש מחבבת אותו.

-לקט קטעים חביבים של בר מוח מהסדרה

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007