האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

גם לו יש מחשבות || פעילות, מאושר
פורסם ב: Nov 29 2017, 16:19 PM
צטט הודעה

I keep it undercover

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 43898
מגדר:female
משתמש מספר: 59135
חפצי המשתמש: צפה

* מנוסח בלשון זכר אך פונה לכל המגדרים
גם לו יש מחשבות
פעילות

בסדרת הספרים הקסומה שג'יי קיי רולינג מציגה לנו, יש נקודת מבט אחת בלבד. אין לדעת מה רון חושב על זה, מה דראקו חושב על זה, מה וולדמורט חושב על זה, מה דמבלדור חושב על זה ועוד. יכול להיות שוולדמורט בכלל מתחרט על מעשיו, הארי לא אוהב בכלל את רון ודראקו יודע שמה שהוא עושה זה לא בסדר, הבעיה שאף פעם זה לא נודע לנו.

לכן אתם כאן! בכל כמה זמן אני אכתוב סיטואציה אחרת (יכולה להיות לקוחה מתוך הספרים וגם שהיא מתרחשת לפני הסדרה או אחרי הספר השמיני) וכל פעם משתמש אחר יכתוב את היומן מנקודת המבט של דמות אחרת שיכולה לגלות לנו עוד על הדמות (שימו לב - הדמות צריכה להיות כחלק מהדמויות המקוריות בספרים, אלא אם אתם מכניסים דמות משנית כלשהי). עליכם להמשיך את את הסיטואציה, והבאים אחריכם יצטרכו להמשיך את הסיטואציה כפי ההמשך שלכם, אין לכתוב יומנים שנוגדים אחד את השני.

על כל קטע מהיומן שעולה על שש שורות תקבלו 150 חרמשים ו5 נקודות בית, בעוד שהפעילות תינעל ב3.12

המשפט הראשון שלכם הוא:
נודע לי שאני אבקר במחילה בקרוב, אך אני עדיין לא יודע את הסיבה המדויקת.
עליכם להמשיך את היומן מהמשך המשפט. אל תשכחו לכתוב תאריך, כדי שהמשתמשים אחריכם ידעו לאיזו שנה אתם מתכוונים.
אם אתם רוצים לכתוב מנקודת מבט של דמות נקבה, תוכלו לשנות את המין הכתוב במשפט - זה נתון לשינוי בכל דמות.

בהצלחה :)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 29 2017, 16:48 PM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 453172829
מגדר:female
משתמש מספר: 65051
חפצי המשתמש: צפה

ה-3 ביולי 1994.

"נודע לי שאני אבקר במחילה בקרוב, אבל אני עדיין לא יודעת את הסיבה המדויקת. אמא ואבא התעוררו היום בבוקר לקול נקישות מקור ינשוף על החלון. תודה לאל שהפעם זה לא היה פיגווידג'ן שאותו הם שלחו.... אבא ואמא כבר מתחילים להתרגל לינשופים, אני חושבת. הם כבר לא קופצים בבהלה כשהם רואים עיניים ענקיות נועצות בהם מבטים דרך החלון; ובכל זאת, אני לא חושבת שהם היו מעריכים את זה, אם פיג היה נוחת שוב בצורה גרועה ומתרסק לחדש השינה שלהם.
פתחתי את המעטפה בזהירות. המכתב מרון היה קצר ודי נרגש. ידעתי שאני אמורה להגיע לבקר אותו בעוד כמה ימים לפני שנעלה על הרכבת, אבל מסתבר שאני אצטרך להגיע למחילה מוקדם יותר מהצפוי. אני לא יודעת בדיוק את הסיבה, אבל אני חושבת שזה קשור בקווידיץ. בתמונה שרון צירף למכתב ראיתי את פרד וג'ורג' ליד שולחן האוכל במחילה. התאומים החזיקו בכל יד צעיפים ודגלים קטנים, אני חושבת שאחד מהם היה דגל בולגריה. השני היה דגל אירלנד."

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007