האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

שליחת מכתבים לרולינג || כל המידע
פורסם ב: Apr 26 2011, 16:37 PM
צטט הודעה

"כל הילדים, חוץ מאחד, גדלים."

פרטי משתמש
קבוצה: בעלים
חרמשים: 1932501092
מגדר:male
משתמש מספר: 6262
חפצי המשתמש: צפה

מכתבים לרולינג?

פורטל הארי פוטר הישראלי מצטרף לתוכנית שנפתחה באתרים רבים ברחבי העולם - כותבים לרולינג. במסגרת התוכנית, מעריצים מכל העולם כותבים לרולינג ומשתפים אותם ברגעים הקסומים שלהם מסדרת ספרי הארי פוטר. אם תמיד הייתה לכם שאלה שאף אחד לא הצליח לענות לכם עליה, או אם תמיד רציתם להבין איך עובד הראש של רולינג, אנו מציעים לכם לחזור כמה שנים אחורה – לתקופה שבה עוד היו שולחים מכתבים בדואר – ולשלוח מכתב לקוסמת שממנה הכל התחיל – ג'יי קיי רולינג.

למה זה עובד?

אנחנו לא באמת יודעים איך ולמה זה עובד, אבל יש לנו סיבות להאמין שלכל הפחות חלק מהמכתבים שתשלחו יגיעו לרולינג עצמה, ושהיא תענה לכם עליהם.
לא מאמינים לנו? אין בעיה! במקום להאמין לנו, תאמינו למעריצים אחרים מכל העולם ששיתפו את רולינג במחשבות שלהם וקיבלו מכתב תשובה – לפעמים בכתב יד, לפעמים בצירוף איור, ולפעמים בצירוף חפצים מגניבים מעולמו הקסום של הארי פוטר.
מכתב ששלח רוברט ווטסון לפני חודש, וקיבל תשובה בצירוף כמה הפתעות ממש מגניבות
משתמש שכתב לרולינג וקיבל גלויה חתומה ועגיל נושא סמל הוגוורטס במתנה
קארן כתב מכתב לרולינג, וקיבל תשובה כתובה בכתב יד (!) בתוספת עטיפת הספר השביעי חתומה
לא מאמינים למכתבים מחו"ל? אולי תאמינו למשתמשי הפורטל עצמו, ששלחו מכתבים לרולינג וזכו למכתב תשובה! תוכלו לקרוא עליהם כאן, כאן, כאן וכאן.

אז מה מטרת האשכול הזה?

1. ליידע את קהילת חובבי הארי פוטר בישראל שאפשר לכתוב לרולינג, ושבפעמים רבות היא גם עונה למכתבים שנשלחים אליה. בהמשך האשכול ניתן לכם את הכתובת אליה יש לשלוח מכתבים, ונסביר לכם איך בדיוק לעשות את זה.
2. במידה ואתם לא בטוחים בנוגע למכתב שכתבתם - זאת אומרת, מבחינה לשונית (שהרי יש לכתוב בשפה האנגלית), תוכלו להעלות לפורום את המכתב שלכם. נשתדל לעזור, בתקווה שגם יתר המשתמשים יעזרו לכם להביע את עצמכם טוב יותר.
3. אם אחד מכם אכן יקבל מכתב תשובה - הוא יוכל להעלות תמונות של המכתב ושל מה שקיבל לפורום, ולשתף אותנו בתחושות שלו.

יאללה, אני מוכן! איך עושים את זה?

קודם כל - לא צריך להיעזר בדואר ינשופים.
המכתב צריך להיכתב בשפה האנגלית כדי שרולינג תוכל להבין מה אתם כותבים. הקפידו על שפה גבוהה ונטולת סלנג. אם אתם צעירים מדי, רצוי שתעזרו באחד ההורים או במורה פרטי (ובשום פנים ואופן לא בגוגל טרנסלייט).
אחרי שכתבתם את המכתב שלכם, הכניסו אותו למעטפה בגודל המתאים. בחלק הקדמי של המעטפה, רשמו את הכתובת של רולינג:

J.K Rowling
Box 1
44-46 Morningside Road
Edinburgh
Scotland, EH10 4BF
UK

בחלק האחורי של המעטפה כתבו את השם שלכם ואת הכתובת שלכם, באנגלית.
כעת כל מה שצריך לעשות זה לשלוח את המכתב. גשו לסניף הדואר הקרוב לבית שלכם ובקשו לשלוח את המכתב. אל תשכחו לציין שאתם זקוקים לבול, ושהמכתב צריך להגיע לבריטניה, כדי שינתבו אותו למקום המתאים (כאחד שעבד בדואר, אחרי כמה שעות עבודה הפקידה באשנב פשוט לא מסתכלת על המעטפה).

ובכן?... בהצלחה!

User Posted Image
מצטערים, לא יכלנו להימנע.

--------------------
ירין - אתם מוזמנים לקרוא לי פיטר פן

"אל תרחם על המתים, הארי. רחם על החיים, ויותר מכול, רחם על אלה שחיים בלי אהבה."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 2 2012, 11:08 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9501
מגדר:female
משתמש מספר: 23778
חפצי המשתמש: צפה

אז,קוראים לי נעם, ואני גרה באנגליה, ואני אעשה במדריך הזה את הדרך המנומסת לכתוב מכתב לג'יי קיי רולינג.

התחלה:

תחילת המכתב צריכה להתחיל ב"גברת רולינג היקרה". אני בטוחה שלא הייתם עושים את זה בישראל, אבל ככה זה באנגליה.
Dear Mrs rowling,

תוכן:

אני לא יכולה להכתיב לכם מה לכתוב, אבל יש לי כמה המלצות:

• אל תכתבו דברים על מחירים גבוהים מדי וכאלה. זה נשמע כאילו אתם דורשים ממנה להוריד את המחיר.

• אל תכתבו דברים כמו " אני מאוהב/ת בספר שלך כל כך זה כזה מולם או מיי גאד!!" תנסו להראות כמו אנשים בוגרים, ותגידו לה שאתם מאוהבים בספר שלה בדכים פחות ילדותיות.

• תכתבו לה על הפורטל! זה מומלץ שהיא תראה כמה אנחנו משקיעים בסדר הספרים, ושזה לא נגמר או ייגמר.

• אל תוסיפו השוואות או איזכורים של ספרים שסופרים אחרים כתבו, זה טיפה מעליב.

• תכללו כל השערה טובה שהעלתם, אולי רעיונות לפאנפיקים, רעיון לספר משלכם שאתם הייתם שמחים אם היא תקרא. אבל אך ורק חומר מקורי!

אני אשמח לתרגם מכתבים שכתבתם בעברית לאנגלית.

סוף:
שוב, אני לא אומר לכם מה לכתוב, הנה הצעת סגנון משלי:
"מאוהב/ת בספרים שלך,
[השם שלכם]"
אנגלית:
Thank you very much,
[השם שלכם], a huge Harry Potter Fan

מכתב טוב:
Dear Mrs Rowling,
I really like your books!
I have even thought, that maybe Fred didn't die,  and that was a copy of him?
I live in Israel, and am part of a website completely devoted to Harry Potter!
We have all sort of competitions, and different forum, for example the FanFiction forum, which is only for HP FanFiction!
We even have a thing called HP tour, where you could actually tor Hogwarts and Hogsmid, and find passages and go to our common room...

Thank you very much,
Noam, A huge Harry Potter Fan

מכתב לא טוב:
To JK,
OMG I love your books so much!!!!!!
you know, once I went on google and found this person who thought hogwarts might have been a horcrux itself!
I would have loved to get the special package but it's too expensive.
I think you are almost as good as Suzzane Colllins.
Bye,
Noam

מקווה שזה עזר לכם,
ושתזכרו שאני יכולה לתרגם לכם מכתבים,
נעם

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007