האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

נפילה | מיקה
פורסם ב: May 26 2019, 13:11 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101767
מגדר:female
משתמש מספר: 41384
חפצי המשתמש: צפה

לפעילות נוף מולדת בספיישל הנפלא של דפנה ולילי
אני חושבת שהרעיון בקטע הזה יצא טיפה פחות מוצלח, אבל נורא רציתי לכתוב לפעילות הזאת

~.~

החיים של כולם מלאים בכל כך הרבה עליות וירידות פיזיות שזה אולי קצת משעשע עד כמה משתמשים בפעולות האלו כמטאפורות. עם הבניינים הגבוהים שנמצאים בכל פינה וכמות השימוש במעליות, בטח יש מקרים שבהם מישהו חושב שהחיים שלו נמצאים בירידה בזמן שהוא עולה, או הפוך.
גם את חוטאת בזה. כל כך נוח להשתמש בעליות וירידות כדי לתאר את המצב בחיים. את חושבת שכרגע את נמצאת בעלייה, או שבדיוק סיימת אחת ואת נמצאת למעלה. המצב טוב – סיימת ללמוד, מצאת עבודה, יש לך מעגל חברים. את אמורה להרגיש שמחה, אבל את לא. במקום להביט על האופק כשאת מסתכלת מהחלון ולחשוב קדימה, את מביטה למטה על הקרקע הרחוקה.
דברים אף פעם לא הסתדרו כל כך בקלות בשבילך. את חושבת שאת מחכה לנפילה, למשהו שישתבש. כמות הזמן שאת מבלה בלבהות החוצה מהחלון, מתבוננת בעצים הפורחים בסגול וצהוב חזקים ובאנשים שעוברים, ומרגישה כאילו הכל לא אמיתי היא בטח לא נורמלית. אולי את צריכה הפסקה, אולי טיול. להיות על הקרקע ולצעוד קצת, להגיע למקום כלשהו באמצעות הרגליים שלך ובלי מעליות, יכול לעזור לך לנקות את הראש מעליות וירידות.
בשבת, את שמה את הטלפון שלך על שקט ויוצאת לטבע, לבד. המלווה היחיד שלך הוא זוג אוזניות. את נרגעת בהדרגה ככל שאת הולכת, מרגישה יותר נוכחת. החול מתחת לרגליים שלך מתחלף בהדרגה לכורכר, יותר מוצק. את הולכת עד שאת מוצאת את עצמך על מצוק שמשקיף על הים, ואין לך לאן להמשיך.
הים מתנפץ על תחתית המצוק, רעש רקע עדין, הים שקט היום. יש המון סלעים למטה, ואת יודעת שהם חתיכות שהתנתקו עם הזמן מהמצוק עצמו. גלים ימשיכו להישבר, המצוק ימשיך להתפורר. לא משנה מה יקרה, הטבע הוא נצחי.
רוח פורעת את השיער שלך. העיר מרגישה כמו חלום רחוק בהשוואה למרחב שמולך.
את מרשה לעצמך לדמיין תעופה, וחושבת שאולי אם תתחילי ליפול מהגובה שאליו הגעת תצליחי לפרוש כנפיים לפני שתפגעי בתחתית.

~.~

ת"ב?

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 30 2019, 19:49 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

ממש אהבתי את הגוון האופטימי של הסוף וזה שלא תמיד מתרסקים מהכי גבוה להכי נמוך. אני חושבת שזו נקודה חשובה וכתבת אותה מצוין. בכללי הקטע ממש טוב, התיאור של המקומות מוצלח והשתמשת בהם יפה בתוך הקטע, כן הייתי מצפה לראות יותר את הייחוד הישראלי שלהם (לדוגמא בשם של החוף או העיר) אבל עדיין באמת מצוין.
יש לי דבר אחד, המלצה, אני חושבת שבשבילך, תנסי לכתוב בגוף שהוא פחות מגביל ויתן לך לפתח יותר עלילה.
רק המלצה (או אתגר).
מחכה לקרוא עוד קטעים שלך!
(מצטערת שזה כזה קצר ולקח לי מיליון שנה להגיב אבל באמת, קטע מקסים)

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007