האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

קפיצה לעמוד (10) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קיר המדפים של סיפורת ושירה!
פורסם ב: Dec 9 2013, 22:53 PM
צטט הודעה

Feeling nothing, taking nothing in

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 24465
מגדר:female
משתמש מספר: 22694
חפצי המשתמש: צפה

ברוכים הבאים לקיר המדפים של סיפורת ושירה! הכל כבר מוכן לשירותכם, רק שלפו לכם סיפור נחמד מהמדף, התכרבלו בשמיכת הפוף (או לפחות בכיסא שמול המחשב) והתחילו לקרוא!
אוי, רגע, אבל אתם עדיין לא יודעים מהו קיר המדפים של סיפורת ושירה...

קיר המדפים יהיה בעצם מאגר ענקי של קטעי כתיבה. לכל כותב או כותבת בפורום מגיע מדף משלהם, שבו יוכלו להניח את היצירות שלהם. למה?
- כדי שכל מי שאוהב את הכתיבה שלהם יוכל למצוא את היצירות שלהם בקלות
- כדי שיוכלו לפרסם את היצירות שלהם ולזכות ביותר תגובות בונות
- כדי שהפורום יהיה מקוטלג, מסודר ונוח לכל המשתמשים
- כדי שתוכלו לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם בכתיבה במשך הזמן

אז למה אתם מחכים? כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להגיב לאשכול וליצור לכם מדף משלכם! את המדף חלקו לסיפורים קצרים, סיפורים בהמשכים ושירים, והקפידו להגיב רק תגובה אחת ולערוך אותה בכל פעם שתרצו להוסיף יצירה חדשה למדף שלכם. אם תרצו, אתם יותר ממוזמנים לחלק את הקטגוריות על המדפים שלכם גם לזאנרים וכדומה. בהצלחה!

--------------------
קארין | לשעבר ראש גריפינדור ומנהלת סס"ש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 10 2013, 21:12 PM
צטט הודעה

פאבולוס הפורטל

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 81926
מגדר:male
משתמש מספר: 27568

כדגגד

הודעה זו נערכה ע"י Peter Parker ב Jan 5 2016, 15:31 PM

--------------------
היי אני רוחמה. ואני הרבה יותר מגניב מכם. אה והם חמודים.
User Posted Image
המדף השעקסי של רוחמה

---------
פורסם ב: Dec 10 2013, 23:34 PM
צטט הודעה

I Saved Your Life Jesse. Are You Gonna Save Mine?

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9092
משתמש מספר: 38358

מדף עם חומרים דלים, אקסקלוסיביים ולא ראויים לקריאה: הכניסה על אחריותכם.
~. המדף של רוני .~

הגעתם אל מדף שכוח-האל ההוא שבצקה הספרייה, אותו מדף שאף אחד לא ניגש אליו - אלא רק חובבי הספרים המשועממים והמאותגרים ביותר (כמוכם ככל הנראה) אשר מחפשים לעצמם חומר קריאה מאתגר במיוחד. וכשאני אומר "מאתגר" אני מתכוון לגרוע.
הכינו את עצמכם; אתם עומדים לחזות בחומרים דלים, אקסקלוסיביים וגרועים להפליא. אולי חלק יהיו טובים, לכו תדעו.

במדף:

- נשמה: היצירה הזאת נכתבה לפני כמעט שבעה חודשים (יום לפני היומולדת מזלטובבבבב3>) והיא מז'אנר הפנטזיה, מד"ב. היצירה עוסקת בנשמה שמגיעה לעולם הבא, כביכול משכן המלאכים והפרה-מלאכים. הנשמה עוברת מבחנים מוזרים ומפרכים על מנת להתקבל לצבא מלאכי האל, ולקראת האמצע-סוף יש טוויסט, וכמובן שישנו פאנץ' שמגיע בסוף הקטע.

- השכנה מהבניין ממול: גם היצירה הזאת נכתבה בערך לפני שבעה חודשים. היצירה הזו עוסקת באנגסט ורומנאס קל, PG13, אולי אלימות גבוהה. בקטע מתוארות מערכות היחסים של ג'ף עם אביו ועם השכנה מהבניין ממול. כמו שציינתי, הקטע מכיל רומאנס ואנגסט - ולמען שמירה על מדיניות של אי-ספוילרים לא אומר עוד דבר.

- לחייך, חבר: קטע קצר שנכתב לפני שמונה חודשים, בקירוב. קטע קצר בגוף שני המסופר מנקדות המבט של הדמות. אנגסט. הדמות הראשית מקבלת שיחה בה נאמר לה שבן זוגה נהרג בתאונת דרכים. ישנן רמיזות לנטייתם המינית של הזוג, זוג הומואים. (לפחות כך אני ראיתי וכתבתי את זה.)

- מסכת מתכת: קטע קצר שאני אישית אוהב. נכתב לפני שמונה חודשים בקירוב. בקטע מסופרת טרגדיה שאת פענוחה רק הנער הנחטף יודע, ואנו זוכים לדעת מה באמת קרה שם. אפשר לקרוא לזה אנגסט, אם כי בעיניי זה לא מוגדר.

- רקדן הגשם: קטע-קצר יחסית ארוך, בסביבות ה1400 מילים, עם גמישות של מאה מילים לכאן ולכאן. נכתב בפבואר, לפני עשרה חודשים בקירוב. קטע זה נכתב שלא במודע בצורת כתיבה 'זרם תודעה' (תעשו גוגל) ועוסק בפנטזיה. רקדן הגשם משוחח שוב עם בן חסותו ומגלה לו פרטים על עברו ובכך גם חושף אותו לתכניתו החדשה, לחזונו. לצערי לא המשכתי את הקטע הזה לסיפור בהמשכים, למרות שדווקא ניסיתי. אחד מהיצירות היותר טובות שלי.

- פתית השלג שלי: קטע שנכתב לפני שנה פחות או יותר, כטופס השתתפות בתחרות באותה תקופה. ג'יימס חי בבית משוגעים לחולי נפש בארץ, לאחר עלייה ארצה משיקגו. ג'יימס מתגעגע אל השלג, ואת הטריגר והפאנץ' אתן לכם למצוא בעצמכם.

מה שחושיי קולטים, לא הרבה: אני זוכר את הקטע הזה, ואני גאה בו מאוד, האמת. הוא נכתב לפני שנה+כמה חודשים באמצע הלילה. אורות מהבניינים ועמודי תאורה שראיתי מהחלון נתנו לי את הרעיון לכתוב אתזה ופשוט המשכתי וזרמתי עם הכתיבה, וזה היה משחרר מאוד. מעבר להנאה שהכתיבה העניקה לי ישנם רבדים ברורים ולא-ברורים ביצירה הזאת.

בן הגמלאות, "מטורף", עליו אומרים: אחד הקטעים הראשונים שלי. אני זוכר שהתיאורים זרמו כמו מים בו, ושבשלב מסוים הזרם נפסק אז הייתי חייב לסיים אתזה. אני זוכר שהיו לי תכניות להמשיך לתאר לפרטים עוד המון דברים. אולי טוב שכך, אולי לא. היצירה נכתבה לפני שנה וחודשים פחות או יותר, ועוסק באדם המדבר על אדם אחר. כל מה שאוסיף יהרוס את הסוף. אני לא יודע תחת איזו כותרת להכניס את היצירה הזאת.

צרורות מרווה: מצאתי את הקטע הזה בתיקייה שלי על המחשב, לא זכור לי מתי הוא נכתב. אבל מצאתי אותו נחמד בעיניי, אז הנה הוא. מקווה שתהנו
*עלול להכיל טריגרים*

הוא חזר (שיר) - שיר שכתבתי בנוסח שונה לגמרי מהשירים שהייתי כותב עד עכשיו, והוא לקח ממני די הרבה דברים בכתיבה שלו. אזהרת תוכן בנוגע לקריאה שלו.

ישנם עוד יצירות רבות שלי המפוזרות ברחבי סס"ש, אם ממש מתחשק לכם אתם יותר ממוזמנים לפנות אלי בקשר אליהם. קריאה מהנה, ותודה!
שלכם, רוני.

הפסיכולוג הספרותי:
ג'סיקה אוהבת ושונאת - מסופר על נערה עם הפרעות אישיות מתוסבכות. טריגרים לשימוש בסמים, סקס, ואונס.
מריה הבתולה - בהמשך לקטע הראשון, הקטע הזה מספר על ג'סיקה. התבקשתי לכתוב אך ורק דו-שיח, ללא שום תיאורים. מכיל אזכורים לסקס.

הודעה זו נערכה ע"י Jesse Pinkman ב Jul 9 2014, 08:11 AM

--------------------
רוני - 19 - מבקר פה, מבקר שם

הריני מקבל על עצמי לאהוב

---------
פורסם ב: Dec 11 2013, 01:43 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 19560
משתמש מספר: 15241

צונזר

--------------------

"I just wanna feel everything"

~Fiona Apple / Every Single Night

---------
פורסם ב: Dec 11 2013, 19:30 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
חרמשים: 5451
משתמש מספר: 43538

צונזר

הודעה זו נערכה ע"י The Fifth Marauder ב Dec 24 2019, 17:42 PM

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
פורסם ב: Dec 11 2013, 20:11 PM
צטט הודעה

We should just kiss like real people do

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 60435
משתמש מספר: 38365

צונזר

--------------------

I will not ask you where you came from
I will not ask you and neither should you
Honey just put your sweet lips on my lips
We should just kiss like real people do

---------
פורסם ב: Dec 11 2013, 21:42 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 97639
משתמש מספר: 32384

המדף של מאיה

שירים

אור השמש - השיר הזה הוא שיר שכתבתי די מזמן, אבל אני די מרוצה ממנו. אין בו חרוזים או מבנה מוגדר אבל אני חושבת שהצלחתי להעביר את הדברים שרציתי להגיד, ולכן אני גאה בו.

טומנת את ראשי - המבנה והחריזה של השיר הזה לא מזהירים, אני מודה. כתבתי אותו ממש מזמן, אבל אהבתי את הסיום שלו ואת המסר שבו, אז החלטתי להוסיף אותו למדף.

אל תנסה - גם פה החריזה לא כל כך שיחקה לי, כי גם את השיר הזה כתבתי די מזמן, אבל אני חושבת שדי אהבתי אותו.

ילד, תבכה - הייקו - הוא אחד מהממש ישנים שלי, רואים את זה בכותרת הדי מטומטמת שלו. כתבתי את זה כשהייתי ממש חדשה, אבל יש בו משהו חמוד בכל זאת.

דאג לשיבולים - בזה אני ממש גאה. הוא אחד מהשירים היותר טובים שלי, לדעתי.

קטעים קצרים

העושר שלה - טריגר על אזכור מוות. הקטע הזה מתאר כל מני דברים שונים, שהמרכז שלהם הוא תעלומה שנפתרת במהלך הקטע. הנערה שנשלחת אל לב העיר הזרה לה, הפריט שהיא מוציאה מכספת הבנק שהיא נכנסת אליו. היא נאבקת בזכרונות ונאלצת לבחור, אבל בסופו של דבר היא עושה את הדבר האנושי ביותר שיכולה הייתה לעשות.

החלון המסורג - החלון המסורג היה הדבר האחרון שהפריד בין השניים, בין הכעס והתסכול ליומרנות ולאדישות, בין האבטלה לתעסוקה. אבל לא נראה שאכפת למישהו מהצד השני והמוגן של החלון ממשהו, לא נראה שהוא אנושי. ולפעמים האדישות פוצעת יותר מכל כעס או שנאה.

אגדות - טריגר על התאבדות. הילדה הקטנה האמינה באגדות, היא באמת ובתמים האמינה בהן. אביה התייחס אליה כמו שמתייחסים לגיבורה האהובה עליה והיא סבלה, אבל כמו כל הילדים היא לא הפסיקה לקוות. החיים נראו לה מאוד קיצוניים, והיא האמינה שתמיד קיים פיתרון, תמיד קיימת ארץ פלא לברוח אליה.

שגרה - טריגר על שימוש באלכוהול. החיים קשים לאישה ההיא, היא סבלה יותר מדיי. אבל אסור לה להראות דבר, ולכן היא מתפרקת בלילות. מתפרקת ומחכה לשמש שתזרח ותגאל אותה, כי היא לא מסוגלת להתמודד.

חלום - טריגר. כמו לכל ילד, גם לנער הזה היה חלום. הוא דאג לטפח אותו ולדאוג לו, ואימץ אורח חיים שלם לגבי החלום. הוא האמין בו. האמין שהוא מסוגל להגשים את המשאלה הזו. הוא מאז ומתמיד ידע לקוות.

אושר - זה אחד מהקטעים האופטימיים היחידים שתמצאו שלי.הנער רצה לשמח אותם, הוא רצה לגרום להם להאמין באושר. הוא ניסה לשחק ולהציג, הוא ניסה לעשות את עצמו מאושר. הוא קיווה שעזרה תעשה אותו מאושר, ואם לא, אז האושר של האחרים יעשה את זה. אבל האושר הגיע מכיוון לא צפוי.

טווה השקרים - מפורסמים הם סוג שלם ושונה לגמרי של אנשים, וחלקם הם טווי שקרים. שלמות היא מושג שלעולם לא ייווצר, ולכן אנשים מנסים לייצר אותו באופן מלאכותי על ידי השקרים. חלקם לא חשים על כך דבר, אבל אחרים מרגישים לפעמים. ולפעמים לשקר זה גם כואב.

נערת הדבורים - אזהרת טריגר. מאוד קשה. הקטע נכתב לאתגר שהיה פעם בסס"ש. נערת הדבורים הייתה האחראית על הדבורים, והדבורים מאז ומתמיד לא אהבו אותה כשפגמו בה בכל דרך אפשרית. היא נחשבה פגומה כשנזרקה, פגומה כשניצלה, פגומה כששיקרה על מנת להיות, ולו לרגע קט, מישהי אחרת. אבל בסופו של דבר היא תמיד תהיה נערת הדבורים - ודבורים הן אינן פגומות.

אשליות - קטע קצר, אפשר להגיד שעוסק בפנטזיה; הנער ההוא רצה להילחם באשליות שמילאו את העולם ובלעו את קרוביו, הוא רצה להוכיח שהוא מסוגל לעשות דברים, אבל הוא לא טיפש. כל הקודמים לפניו נבלעו באשליה. הוא יכול רק לראות אותה בולעת אנשים נוספים, לשקוע בייאוש... ואולי הייאוש גרוע אף יותר מהאשליה.

לסרב - נכתב לאתגר, על פי המעשייה הנודעת "בת הים הקטנה". אריאל הייתה האחות הקטנה ביותר, ותמיד שנאה את העובדה שכולם חושבים שהיא תינוקת. כשקיבלה משימה היא מיהרה לקפוץ על המציאה, אך כמעט מיד, כשטעותה הכתה בה במלוא ההדף והיא הבינה שהכל הוא מלכודת אחת גדולה והיא תקועה בין אביה לנער הנצלן והחלקלק אשר מכנה את עצמו 'נסיך', היא הבינה שמעתה הכל תלוי בה, ובעובדה שבסופו של דבר, אולי משתלם להיות התינוקת.

סיפורים בהמשכים

סוד הזמן - סיפור בהמשכים שהתחלתי לפני כמה חודשים, ושאני מודה שדי נטשתי, אבל קיים סיכוי שאמשיך אותו בקרוב, כך ששווה לעקוב. הסיפור הזה מתאר חברה שונה לגמרי אך בכל זאת זהה, בה לאחר מעשה קיים כוח לעצור את הזמן. אך הכוח הזה עורר קנאה ושנאה בחברה, והאנשים שקיבלו את היכולת משתדלים להסתיר אותה. חמישה נערים ונערות נשלחים למבצע פרסומי הנועד לחשוף סוד גדול הקשור ליכולת; כי בסופו של דבר - כל מתנה היא קללה.

החטיפה - סיפורפורום - העייפות משתלטת על כל השישה, והם לא מוצאים דרך להתחמק ממנה עד שנתקלים אחד בשני ונשלחים לחקירה מסובכת בה הם מאושמים במספר דברים. אך מאחורי הכל קיים הסיפור שהשישה נושאים, אם רק יצליחו לזכור דבר מה מהימים האחרונים, שמשום מה הם אינם מצליחים להעלות בראשם.

--------------------
מאיה|כותבת|(בלוג)|lמוכשרת בכל מני דברים שאף אחד כבר לא עושה היום |

User Posted Image

The games begin

---------
פורסם ב: Dec 13 2013, 15:22 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

המדף שלי
© זכויות יוצרים שמורות לי. אל תנסו אותי.

ממני אליכםן

שלום, קוראים לי תם, וברוכיםות הבאיםות למדף שלי! הוא בדיוק עבר שיפוץ קל, וסידרתי דברים לפי סדר קצת אחר. במקום לדבר על סוגים של דברים שכתבתי, הורדתי את החלוקה שתמיד השתמשתי בה של סיפורים בהמשכים-קטעים-שירים ובמקום זה חילקתי הכל כרונולוגית. יש פה ארקייב של כל הדברים שאיכשהו אני עוד מוכןה שאנשים יקראו שכתבתי לפני 2020, אבל בכנות, אם בא לכםן לקרוא דברים טובים שלי לכו לכותרת ״2020 והלאה״. החלטתי לשים תחת אותה כותרת את כל הדברים בלי חלוקה לפי סוג סיפור, אבל יש פירוט על כל אחד מהסיפורים האלה אז תרגישו בנוח להסתכל ולראות מה בא לכםן לקרוא עכשיו. והיי, אם בא לכםן להציק לי לסיים את חלב גיבורים, פשוט שלחו ה׳׳פ. אם אתםן רואיםות קטע שאהבתםן (או אפילו יש לכם עליו ביקורת בונה) שתגובה עליו לא תהיה הקפצה בבקשה תגיבו, ואם התגובה כן תהיה הקפצה תרגישו חופשי לשלוח לי ה׳׳פ עם פידבק! אני אוהב.ת ת׳׳בים קוטלים ואני תמיד רוצה להשתפר, אשמח מאוד אם תשתפו איתי פעולה בקטע הזה ;)
גם רוצה לציין שאני מוצא.ת את עצמי כותב.ת הרבה באנגלית בזמן האחרון - אם אתם במוד לקרוא רק תגידו!
וגם - לא כל מה שאני כותב.ת מתפרסם בפורטל כי יש דברים שאני רוצה שיתפרסמו במקומות אחרים, אבל (וזה אבל ממש גדול!!) זה לא אומר שאני לא אשמח לשתף אותם. אם יוצא לכם לאהוב את מה שאני כותב.ת תרגישו חופשי לשלוח לי הפ ולהיות כזה ״תם! אהבתי את הקטעים x וy שלך! האם כתבת עוד דברים בסגנון!״ כי באמת שאני אשמח ממש ממש לתת לכםן לקרוא! ובאופן כללי רק שתדעו שאני ממש אוהב.ת לקבל פידבק על הכתיבה שלי אז אם יש לכם משהו להגיד על מה שקראתם (גם אם זה סתם כזה ׳אהבתי׳ או ׳לא אהבתי׳) פשוט תגידו :)

2020 והלאה

✗ 31.3.20 | הסיפור על הזמרת שהייתה גם סירנה: קטע. אחד המוצלחים שלי לדעתי. יש לי אותו מתורגם לאנגלית!
✗ 15.4.20 | מפלצת: קטע. האתגר מפורט באשכול. יש לי אותו מתורגם לאנגלית!
✗ 19.4.20 | חוזק פנימי: קטע. האתגר מפורט באשכול. יש לי אותו מתורגם לאנגלית!
✗ 28.5.20 | חורים שחורים: קטע. האתגר מפורט באשכול. יש לי אותו מתורגם לאנגלית גם בצורה ישירה וגם בתור קטע ולא רק דיאלוג!
✗ 17.6.20 | תהיות על הקיום האנושי: קטע.
✗ 28.7.20 | לפתוח פה לשטן: קטע. האתגר מפורט באשכול.
✗ 8.8.20 | חלב גיבורים: סיפור בהמשכים. נסיון לגרסה מודרנית של סיפור דוד ויהונתן, קצת נטשתי אבל מה שיש די חמוד לטעמי.
✗ 12.9.20 | גברים לא יודעים לכתוב על נשים: שיר. מדורג R על קללות שוביניסטיות ואזכורים של מיניות ובכלל הסאבטקסט פה זה מיזוגניה ואלימות מינית קצת. יש לי אותו מתורגם לאנגלית, אבל בכנות הוא הרבה יותר מוצלח בעברית.
✗ 8.10.20 | הסעודה האחרונה: שיר. קצת מוזר אבל מצא חן בעיניי. יש לי אותו מתורגם לאנגלית בלי אחד הבתים!
ֿ✗ 15.11.20 | דממת השחת: סיפור בהמשכים. באורך ספר. התקציר הוא ״אלישע, הדרך להתמודד עם המוות של החבר שלך היא *לא* לנסות לזמן רוחות״.
✗ 14.1.21 | שיר לא מדברת עם אמא שלה על אוכל: קטע. טריגר אוכל. יש לי אותו מתורגם לאנגלית!
✗ 28.1.21 | שירבו זכויותינו: קטע. ההשראה נמצאת באשכול. אחד ההזויים שלי. מוצא חן בעיניי סהכ.
✗ 19.4.21 | בבית של סיגל אין מראות: קטע. קצת disturbing. מוזר קצת, אבל אני לא מאוד נגדו.
✗ 11.5.21 | לשני קווים ישרים יש נקודת חיתוך אחת: קטע. רשימת טריגרים אפשריים בפנים. חמוד סהכ.

ארקייב

סיפורים בהמשכים: כפתורי שליטה (20.1.15)ילדים לבנים (16.9.15)שקית במבה על הכביש (23.5.16)
קטעים: אחת עשרה שלושים וחמש בלילה (6.11.15)שכונת סיתוונית (28.11.15)מדי חאקי ופס בשיער (26.12.15)כלבה לבנה בשלג (18.4.16), טריגר מוות של בעל חייםליאור ונעמה (22.4.16)לילך והציטוטים (10.5.16), טריגר יום הזיכרוןמונולוגים (26.7.16)צריך לצבוע את מעבר החצייה (18.6.16)אבל לו את מרשה (23.7.16)מונולוגים (26.7.16)ספסל (5.9.16)הבטחות (12.10.16)קנבס שחור עם נקודה שלא הספיקו לצבוע (12.2.17)שיחות של אמצע הלילה (27.2.17)לחמניה (7.3.17), רמיזה למוות של בעל חייםבצל (29.3.17)שקט (4.4.17)טעם של קיץ (5.4.17)כשאגדל (22.4.17)קרן קיימת לקקטוסים (23.4.17)טנגו (18.5.17)אנחנו כאן ובכל מקום (13.6.17)מי אתה (14.6.17)זרעים של מסטיק (20.6.17)מזג האוויר (17.11.17)כוכבים (22.2.18)קינת דוד (7.5.19)
שירים: אני (29.3.17)מעשיות השמש והירח (14.4.17)ציפיות (26.4.17)ממשלה (28.6.17)עתיד (1.10.17)סרנדה (29.9.18)רשימת מכולת (20.12.18)

הודעה זו נערכה ע"י Nico di Angelo ב May 11 2021, 20:13 PM

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 13 2013, 16:42 PM
צטט הודעה

I Met A Man With A Dog

פרטי משתמש
חרמשים: 138
מגדר:
משתמש מספר: 42788

צונדידידידלידידליזר

--------------------
בלוברי ||הוא\אתה היא\את || הכינוי הכי סגיד אבררר|| פנטזיה של פעם || מרגרט וייז וטרייסי היקמן במיוחד ||וגם קוסמיר, סטאר טראק ונינטנדו || פרשתי? אולי

User Posted Image
אני משתמש בזכר ונקבה במעורבב ולכן מתארת את עצמי במספר שמות תואר ברצף, חלקם ככה וחלקם כה
אם הדקדוקיות של זה לא נוחה לך אתה יכול להשתמש בפניות רציפות לאורך משפט אחד אבל חשוב לי שלא רק נקבה כי זה גורם לי להרגיש לפעמים לא בנוח

---------
פורסם ב: Dec 13 2013, 17:16 PM
צטט הודעה

✌ Mutant and Proud ✌

פרטי משתמש
חרמשים: 739
משתמש מספר: 43161

המדף המאובק, החצי ריק, ומלא הספרים עם הדפים הצהובים של דנדו P:

שירים:

אנא ציפור - שיר קצר שכתבתי פעם, ממזמן.

קובץ שירי הייקו - 3 שירי הייקו ליתר דיוק, לא משהו מיוחד.

כשלא חסר ורוצים יותר - שיר שכתבתי בזמן ששמעתי אנשים שיש להם חשמל, יש להם חימום, יש להם מים, אבל עדיין מתלוננים על השלג.

בין שני הרים - שיר שכתבתי כי הייתי מאוכזבת ממשהו.. ויש פה מסר, אבל הוא חבוי עמוק עמוק עמוק.

המוות השחור - מכיל אזכורי מוות ולכן לא לבעלי לב חלש. השיר הכי יפה והכי כתוב טוב לפי דעתי שכתבתי ופרסמתי בפורטל. אימתי, מזעזע בדיוק כמו שצריך. מקווה שהצלחתי לעורר צביטת פחד קטנה בלב, או במקרים אחרים, חיוך ענק על הפנים. ממליצה בחום.

סיפורים בהמשכים:

השתקפות: הסיפור בהמשכים הראשון שלי.. רק בחיתוליו. הוא נכתב בWIP.
תקציר: משהו קרה להיילי רוז, ויום אחד היא גם מבחינה בזה. מאז, מקרים קורים, והיא פוגשת מחזות מוזרים. כמובן שהיא חושבת שהכל הזיות. היא מתחילה ללכת לפסיכולוגית, אבל זה ממשיך לקרות. 'זאת' לא תעצור עד שהיא תצליח.
הז'אנר: מתח ואימה.
דירוג: PG13 לכל היותר.
מצב הסיפור: נטוש

--------------------

✌♔✌ (Dendu(\Eden ✌♔✌

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 13 2013, 17:43 PM
צטט הודעה

Are You, Are you, Coming to the tree?

פרטי משתמש
חרמשים: 1654
משתמש מספר: 43113

LE מדף מחודש

שלום קוראים לי מקס ממצב מקווה שבסדר

סיפורים בהמשכים
המדף ריק.

קטעים
המדף ריק.

--
כרגע המוזה שלי משתוללת נקווה שאני אצליח לכתוב משהו בעברית עם דמויות מקוריות

--------------------
מייקל

אני אוהב את רדיוהאד והייתי קיים פה פעם

---------
פורסם ב: Dec 15 2013, 00:18 AM
צטט הודעה

It's all about the wordplay

פרטי משתמש
חרמשים: 4812
משתמש מספר: 33423

המדף של מור!

כאן יהיו כל מני דברים שפרסמתי פה ואמשיך לפרסם/נטשתי. לצערי אין הרבה סיפורים בהמשכים שבאמת סיימתי, אבל יש הרבה סיפורים קצרים שנכנסו לי ללב(ואהבתי!!!!)

נתחיל עם השירים(אין לי הרבה מה לומר עליהם אז רק אשים קישור):

אני בסדר- השיר הראשון שפרסמתי כאן, על פרידה מבן אדם אהוב.
כוכב קטן
רצון ומציאות
ליפול לתהום
המשיכה לאדום- טריגר חבוי בתוך השיר, כתבתי אותו בשעה שהייתי בדיכאון ><"
שיר עוקב
בהתחלה

עכשיו לסיפורים הקצרים D:
העוקבים- קטע שכתבתי לתחרות כתיבה לפני הרבה זמן, לא אחד האהובים עלי- אבל אהבתי אותו בכל זאת מספיק בשביל להכניס למדף.
הבטחה של ילד- מדבר על עתיד אפשרי ועצוב, על עתיד שבו דברים שנראים לנו נורמליים בעתיד לא יהיו. גם נכתב בעקבות תחרות.
הכל למען המשפחה - מדבר על השואה דרך עיניהם של אחת ממשפחות הגרמנים שלמדו לשנוא את היהודים. טריגר.
הבריחה לחופש- שוב קטע שכתבתי לתחרות- הפעם לפסיכולוג הספרותי(אמנם לא עברתי, אבל לא נורא...).
הדמעה- קטע ממש קצר, בין הראשונים שפרסמתי פה. טריגר למוות.
אוטופיה
התחנה האחרונה- אחד הקטעים האהובים עלי ביותר, מספר על עזיבת הבית והתחלה מחדש במקום אחר.

ניתוח שיר:
"הקיץ גווע"- ביאליק,- ניתוח השיר בעקבות שיעורי בית בספרות.

סיפורים בהמשכים:

מראה שבורה- מצב: הופסק להתפרסם בפורטל.
הסיפור התחיל בתור רעיון קטן שהיה לי בגיל 11. לאחר כמה זמן צירפתי אנשים מהפורטל והוא הפך להיות אחד מסיפורי הפורום הגדולים. לפני כמה זמן הפסקתי לפרסם בפורטל והתחלתי לסדר אותו להוצאה לאור. בקרוב אסיים לכתוב ואתחיל להתארגן מבחינת פרסום.

--------------------

סאם/סאמי/ אדון השרשורים לשעבר/ מלוו ||הגבירה מור(יין)||סאם|| 20|| בצבא || מנהל פורום משחקי תפקידים לשעבר (אחרי שנה וחמישה חודשים בניהול)||במחילה ^^ || אנשים! יש לי בעיה! אני- לא- פותח- שרשורים! כך שאם מישהו רוצה לשרשר איתי שידע! הוא פותח! | כמעט ולא נמצא פה בגלל הצבא...| משחק גו|| שרלוקד.
User Posted Image
No matter gay, straight or bi
Lesbian, transgendered life
I'm on the right track, baby
I was born to survive

User Posted Image

User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 15 2013, 15:46 PM
צטט הודעה

חבורה סודית מאוד שאוהבת במבה ובה סופר פוטר

פרטי משתמש
חרמשים: 17595
משתמש מספר: 34167

צונזר. יערך כשיהיו לי מספיק יצירות שאני רוצה במדף.

--------------------

ג'ורדי • לא כאן • תשמעו פודקאסטים של ראסטי קוויל לא תתחרטו מבטיחה

---------
פורסם ב: Dec 21 2013, 18:44 PM
צטט הודעה

The Toppermost of the Poppermost!

פרטי משתמש
חרמשים: 6616
מגדר:
משתמש מספר: 30674

המדף של מיה

הכנסתי למדף הזה בעיקר את היצירות שלי שאני אישית אוהבת או זכורות לי במיוחד. ביצירות שמכילות אזהרות, האזהרות מפורטות בגוף היצירה.

קטעים קצרים

הנה באה השמש - הקטע הקצר הראשון שפרסמתי בסס"ש אי פעם. הוא חשוב עבורי, כי הוא מסמל את המעבר שלי מתקופה שבה פרסמתי רק פאנפיקים לתקופה שבה הפסקתי להתבייש בחומר מקורי שלי ולפרסם גם אותו.

יום שישי השלושה עשר של טים - קטע קצר שפורסם במקור לתחרות יום שישי ה-13. אני אוהבת את הקטע הזה כי זה היה אחד הקטעים הראשונים שבהם העזתי להתעסק בנושאים קשים.

האם זה רק מחר או סוף הזמן? - קטע שמתרחש בתקופה שיש לי אליה פינה חמה בלב ואחד הנסיונות הראשונים שלי בכתיבה תקופתית רצינית.

מתרומם - קטע קצר שעליו ביססתי סיפור ארוך באותו שם. הקטע הזה קרוב מאוד לליבי, גם כי היו לי התחבטויות איתו עצמו וגם כי הוא התפתח אחר כך לסיפור ארוך, שעליו ארחיב בהמשך.

עבד - קטע שנכתב במקור לתחרות. אני מאוד גאה בקטע הזה. לא רק שהוא היה קשה לכתיבה, אללא שאיתו העליתי את העיסוק שלי בנושאים קשים עוד מדרגה.

היא הייתה יכולה להיות - קטע שנכתב בהשראת סיפורם של אנשים מאוד קרובים לליבי.

אלן לא גר כאן יותר - את הקטע הזה אני אוהבת במיוחד בזכות הפאנץ' שלו.

התנצלויות ותקליטים שבורים - קטע שאני אוהבת בעיקר בזכות התמימות היחסית שלו. הוא הוכיח לי שאני מסוגלת לכתוב דברים תמימים יחסית ועם זאת הכתיבה עדיין תאתגר אותי.

כנפיים גזוזות - הקטע שאיתו זכיתי במסלול המצעיר של פרס עינת לשנת 2013.

כרוב מבושל - קטע שאני ממש אוהבת, מכיוון שהוא מביא את סיפורה של אחת הדמויות ה אהובות עליי ביותר שיצרתי אי פעם.

טיפות גשם ועשן - הקטע הזה מאוד משמעותי בעיניי, כי ממנו התפתח אחד זסיפורים הארוכים שלי שאני הכי גאה בו. הקטע הפך לבסוף להיות הפרק הראשון של הסיפור הארוך.

סיפורים בהמשכים

Society's Child - נטוש. אין לי הרבה מה לכתוב על הסיפור הזה, אבל מכיוון שהוא הסיפור הארוך הראשון שפרסמתי בפורטל, אני מוצאת לנכון לשים אותו על המדף שלי.

מתרומם - נטוש. סיפור ארוך שאני באמת גאה בו. הוא היה הסיפור הראשון שלימד אותי באמת להתאהב בדמויות שיצרתי. ראויה לציון התגובה הכללית המאוד נלהבת של קוראים לסיפור הזה, תגובה שלימדה אותי כמה כוח יש למילים שלי. לצערי הסחפור ננטש, לאחר שהפסקתי לכתוב אותו וחזרתי אליו פעם אחת. באיזשהו שלב זה כבר לא עבד, טולא ראיתי טעם להכריח את עצמי להמשיך ולכתוב משהו שאני לא שלמה איתו. בכל אופן, סיפור הזה תמיד תהיה פינה חמה בלב שלי.

- האינטרנט ה@$^$*#$%$@&!!! סגר לי את העמוד באמצע עריכה ומחק את כל השירים + החפירה הממש ארוכה שכתבתי על נקה"ב. עמכם הסליחה, אני אמשיך את המדף בימים הקרובים -

הודעה זו נערכה ע"י Midnight Cowboy ב Dec 21 2013, 20:23 PM

--------------------
מיה - קולנוע - כותבת

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 26 2013, 18:53 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543445
משתמש מספר: 41708

צונזר

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (10) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007