האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

הארי פוטר בבית || פרק 11: קווידיץ'
פורסם ב: Jun 13 2020, 11:15 AM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101000
מגדר:male
משתמש מספר: 31142
חפצי המשתמש: צפה

הארי פוטר בבית || פרק 11: קווידיץ'

הארי פוטר בבית (לחיץ) הוא פרויקט חדש של אתר "עולם הקסמים" ובו מדי שבוע סלבריטאים מרחבי העולם ומכל קצוות עולם הבידור מקריאים פרק מתוך הספר הראשון בסדרת ספרי "הארי פוטר" - "הארי פוטר ואבן החכמים".
הפרויקט החל בעקבות התפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם. ג'יי.קיי. רולינג וצוות "עולם הקסמים" החליטו להתחיל בקריאה מחודשת של הספר הראשון בסדרה המכושפת כדי לייצר הנאה למיליוני ילדים מסביב לעולם אשר נמצאים בבידוד או בהסגר בבתיהם.

השבוע יצא הקראת הפרק ה-11 של "הארי פוטר ואבן החכמים" - "קווידיץ'", ובו מתחילה באופן רשמי עונת הקווידיץ' בהוגוורטס והארי משחק את משחקו הראשון עבור גריפינדור.

את הפרק השבוע מקריאים שני אנשים העונים לשם דיוויד, ושני אייקונים גדולים בתרבות הבריטית - דיוויד טננט, הלו הוא הדוקטור העשירי מהסדרה "דוקטור הו", אשר גילם גם את דמותו של ברטי קראוץ' ג'וניור בסרט "הארי פוטר וגביע האש", ובכלל שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון מוערך. השני הינו דיוויד בקהאם, אחד משחקני הכדורגל הגדולים בהיסטוריה של אנגליה, ששיחק גם בנבחרת הלאומית, וגם בקבוצות מנצ'סטר יונייטד וריאל מדריד.

על מנת לצפות בשני הדיווידים מקריאים את הפרק, לחצו על הקישור הזה (לחיץ).

תהינו happy.gif

--------------------
רוי - אחראי שנת הלימודים - דברים לשעבר
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 24 2021, 23:44 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4705
מגדר:female
משתמש מספר: 81792
חפצי המשתמש: צפה

תודה על הקישור (:

--------------------
🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
[] נגה!!! [] פורום משחקי תפקידים! [] משחקי תפקידים! [] ארטמיס [] רייבנקלו [] זאבים שולטים תתמודדו [] 🐺[] אאווווו []
היי, השם שלי הוא נגה (NOGA. לא NAGA. ברור?!), ו... זהו, בעצם!
הרשמו למ"ת שלי TEN WORLDS, TEN STONES
אה, ו.... פורום מ"ת שולט!
בקרו בפורומ"ת המדהים, תעזרו להפעיל אותו, ו... זהו, והפעם באמת! (נראה לי....)

דרך אגב, רק ארבעה מהמקומות מהמ"ת שלי נותרו (כדור הארץ, גסטרופלונד, סלטרפנד, קרפסל)!!!!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007