האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד

Vans x HARRY POTTER

רוצים לזכות במארז חגיגי של קולקציית Vans x HARRY POTTER במתנה? השתתפו עכשיו בפעילות שלנו בפייסבוק!

HPortal מחלק לכם ספרים בחינם וקופון הנחה מיוחד לרכישת "רידל איש חידה 2"!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיבכת... || פעילות, ספיישל שפות!
פורסם ב: Jun 9 2019, 10:01 PM
צטט הודעה

בשבילך, אלף פעם ויותר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147362748
חפצי המשתמש: צפה

סיבכת...
שפה: סינית?

היי לכם, משתמשים! מה שלומכם? איזה ספיישל מהמם, נכון?

אתם יודעים שחלי סיפרה לי שיש הרבה שפות מזרח אסייאתיות שנוצרו כדי ליצור מעין גרסה קלה יותר של סינית? כמו שאתם בטח יודעים, סינית זאת שפה מאוד מסובכת וקשה, אז היו הרבה תרבויות במזרח אסיה שהחליטו שנמאס להן מסינית ויצרו גרסה חדשה ומשופרת של סינית - רק קלה יותר! אני אישית ממש מתלהב מהסיפור הזה, הוא מגניב וממש משעשע לדעתי, והוא גורם לי לחשוב על הארי פוטר. כן, באמת! אתם מבינים, בהארי פוטר יש כל כך הרבה בעיות שעשינו כאלה שמיניות באוויר כדי לפתור למרות שהיה אפשר לסדר אותן בצורה הרבה יותר פשוטה.

זה, כמובן, מוביל אותי למה שאנחנו הולכים לעשות בפעילות הזאת! כל אחד מכם יצטרך לבחור איזשהו קונפליקט או בעיה מסדרת הספרים האהובה על כולנו ולפתור אותה בצורה יותר פשוטה. למשל, במקום לשלוח את הארי לחפש את ההורקרוקסים של וולדמורט, דמבלדור היה יכול פשוט לדווח על העניין למשרד הקסמים שנים לפני שוולדמורט השתלט עליו ואז כל הסיפור היה נמנע - צוות ההילאים המוצלח שלהם היה מתחיל לחקור את העניין הרבה לפני, וילדים בני 17 לא היו צריכים לצאת למסע מסכן חיים במקום לסיים תיכון! הבנתם איך הפעילות עובדת? פצצה! כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להשתתף הוא למלא את הטופס שנמצא פה למטה:

CODE
[COLOR=Teal][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=LightSeaGreen][B]הקונפליקט/בעיה שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=Teal][B]דרך יותר פשוטה לפתור:[/B][/COLOR] לפחות 2 שורות!
[COLOR=LightSeaGreen][B]הערות/הארות/דמבלדור צריך לדווח לרשויות:[/B][/COLOR]

כל מי שישתתף בפעילות יקבל 150 חרמשים! הפעילות תיסגר בסוף הספיישל!

--------------------

תם - 16 - הנהלת הפורומים - לפעמים יוצא לי לכתוב - תראו סקאם & הרימייקים
User Posted Image
unsere zeit ist jetzt.g

חודש גאווה שמח!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 14 2019, 06:13 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9466
משתמש מספר: 65449
חפצי המשתמש: צפה

שם + כינוי:
הקונפליקט/בעיה שבחרתי:
ברטי קראוץ ג'וניור התחזה למודי עין הזעם
דרך יותר פשוטה לפתור: לפחות 2 שורות!
אם היו שמים בהוגוורטס את מה שיש במערות של גרינגוטס, שחושף אנשים שמתמשים בפולימיצי.
הם יודעים שיש משהו עם וולדמורט, בגלל מה שהיה בשנה הראשונה עם אבן החכמים (שצורה מסויימת של וולדמורט ממש חדרה לבית ספר) ובשנייה עם היומן, אז למה לא פשוט להגביר אבטחה?! ככה הכל היה נפתר ואף אחד לא היה צריך למות! חוץ מזה שקוסמים, מורים ומנהלים מכל בתי הספר לקוסמים באירופה מתכנסים, זו לא סיבה להגביר אבטחה?
הערות/הארות/דמבלדור צריך לדווח לרשויות:

--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
817 540 985 375

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2018 - 2007