האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

📚 חודש הספרים || טאבו 📚
פורסם ב: Jun 19 2018, 19:33 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

* מכיל ספויילרים לסוף של מפוצלים, וגם קצת למשחקי הרעב.

בואו נהיה כנים רגע, מי מאיתנו אוהב את מפוצלים? סליחה, הרשו לי לדייק. מי עדיין אוהב את מפוצלים כמו שאהב לפי שקרא את הסוף של הסדרה? אני לדוגמה, ממש אהבתי את הרעיון של מפוצלים ומעולם לא סיימתי את הסדרה. למה? כי הסוף פשוט בלתי נסבל, הוא הורס בעיני את כל הסדרה, ואחרי ששמעתי עליו במקרה לא רציתי יותר להתקרב לספר והפסקתי לקרוא אותו באמצע. למען האמת, אני מכירה עוד הרבה אנשים שחושבים כמוני. מבחינתי היא עברה גבול שאי אפשר לחצות - לא!!! הורגים!!! את!!! הדמות!!! הראשית!!!

...אחרי שפרקתי קצת עצבים, בואו נעבור לפעילות. בפעילות זו נעסוק ב"טאבו" בספרים שונים, מעין קו שאסור לסופר לעבור. עליכם לבחור מקרה שלדעתכם הכי קרוב ל"עבירת גבול" בספרים שאתם אוהבים ואפילו מקרה שהוא לחלוטין עבירת גבול מבחינתם, ולאחר מכן לספר מה לדעתכם היה הופך את מה שציינתם לעבירת גבול, או להפך - איך אפשר לעדן את מה שבעיניכם הוא עבירת גבול כדי שלא יהיה כזה. אני לדוגמה, יכולה לבחור את המוות של פרים ממשחקי הרעב בספר השלישי. ומה היא עבירת גבול בעיני? אם גייל, לדוגמה, היה מתאבד בגלל כל הסיפור הזה.

CODE
[COLOR=deepskyblue][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=deepskyblue][B]הספר שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=deepskyblue][B]חציית הגבול \ כמעט חציית הגבול בו:[/B][/COLOR]
[COLOR=deepskyblue][B]מה היה הופך את זה לחציית גבול:[/B][/COLOR] במידה ובחרתם במקרה שהוא כמעט חציית גבול. לפחות שלוש שורות.
[COLOR=deepskyblue][B]מה היה הופך אותו לפחות חציית גבול:[/B][/COLOR] במידה ובחרתם במקרה שהוא חציית גבול. לפחות שלוש שורות.
[COLOR=deepskyblue][B]הערות \ הארות \ חלי תסיימי לקרוא את הסדרה של מפוצלים:[/B][/COLOR]

על השתתפות בפעילות תקבלו ספר! מהר, יש לכם עד סוף חודש הספר!

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 20 2018, 14:00 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2550
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

שם + כינוי: אלכס - Racetrack
הספר שבחרתי: המבוך הבוער (מכיל ספויילרים)
חציית הגבול \ כמעט חציית הגבול בו: המוות של ג'ייסון
מה היה הופך את זה לחציית גבול: במידה ובחרתם במקרה שהוא כמעט חציית גבול. לפחות שלוש שורות.
מה היה הופך אותו לפחות חציית גבול:
אם הוא לא היה רק נדקר מחנית ומת, זה היה הופך את המצב להרבה יותר הגיוני, לדעתי. זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שאחרי כל מה שהוא עבר בשאר הספרים בסדרה, הוא ימות מחנית בגב. היה אפשר להפוך את הקרב ליותר אלים, עם יותר פציעות ודם וכאלו. ג'ייסון יותר חזק ממה שהוצג בספר הזה, ולמרות שאני לא אוהבת אותו בכלל זה פשוט לא נראה לי אפשרי להרוג אותו בלי לעשות קרב ופציעות וכאלו דברים. זה פשוט לא נשמע לי כמו משהו שהוא באמת ימות ממנו.
הערות \ הארות \ חלי תסיימי לקרוא את הסדרה של מפוצלים: זה לא היה מה שהייתי אמורה לעשות ואני מתה פה עכשיו.

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 20 2018, 18:34 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236348
מגדר:female
משתמש מספר: 52249

שם + כינוי: שקד, דארת' היידר
הספר שבחרתי: נרניה (כולל קצת ספויילרים לספר השביעי בהסבר)
חציית הגבול \ כמעט חציית הגבול בו: בספר השביעי, שסוזן לא הסכימה לבוא כי היא טענה שנרניה ילדותית מדי בשבילה.
מה היה הופך אותו לפחות חציית גבול: ובכן, אולי לא להביא את סוזן למפגש הזה, אבל בטענה אחרת. אחרי כל מה שהיא עברה שם, לומר שזה "ילדותי מדי"? סוזן אף פעם לא הייתה מאמינה גדולה, אבל אי אפשר להוציא אותה מנרניה ומהסיפור הזה. היא אחת מארבעת המלכים והמלכות! היא בכתה כשהיא עזבה את נרניה! לא להחזיר אותה מהטענה השטותית הזאת פשוט לא מתאים.
הערות \ הארות \ חלי תסיימי לקרוא את הסדרה של מפוצלים: חחח תגובה כזאת למפוצלים רק מראה שלא קראת נרניה

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007