האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

אומנות משומשת || שלב ראשון
פורסם ב: Apr 14 2019, 20:11 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
שלב ראשון

"לילי אני רוצה לעשות משהו אומנותי," אמרה אורטל לפתע לחברתה, "משהו יפה!"
"אז תקשטי את הקיר הלבן ההוא," אמרה לילי, חברתה, והצביע אל עבר הקיר הלבן הריק.
"אין בעיה! אבל רגע, עם איזה חומרים בדיוק?" שאלה אורטל מבטיחה אל עבר לילי בשאלה.
"טוב, את יכולה להשתמש בדפי הטיוטה ולגזור מהם כל מיני צורות ולהדביק על הקיר ולהשתמש בעפרונות הצבעוניים הישנים שנמצאים במגירה." הציעה לילי.
"היי זה רעיון ממש נחמד, וזה גם שומר על איכות הסביבה!"
"כמובן."

שלום לכם משתמשים יקרים! מה שלומכם?
אתם יודעים, לא מעט פעמים נתקלתי במושג "שימוש חוזר". בשימוש חוזר אנחנו משתמש בכל מיני דברים, כמו דפי טיוטה, משהו שנהרס והופכים אותו למשהו אחר לגמרי וכו'. אני זוכרת שלפני כמה שנים, שעוד למדתי אומנות, היה שיעור שהמורה קראה לו "אומנות משומשת". בשיעור הזה בעצם קיבלנו המון חומרים ישנים והיינו צריכים להפוך אותם למשהו חדש. ולזה בעצם קוראים 'אומנות משומשת'

כן אנחנו מכירים את המושג, והאמת שגם עשינו פעם אומנות משומשת, על דפי טיוטה וכאלו

הא, באמת? זה כבר חוסך לי המון הסבר.
בכל מקרה, מה שאני בעצם מנסה להסביר הוא שאומנות משומשת היא לא פחות חשובה מהרבה דברים אחרים. בכך שאנחנו משתמשים באומנות המשומשת אנחנו חוסכים בשימוש בחומרים חדשים ובכך משתמשים בפחות נייר שבשביל ליצור אותו כורתים עצים לדוגמה ועוד. עכשיו, הפעילות הזו תתחלק לשני שלבים.
בשלב הראשון, שזה השלב הזה בעצם יהיה עליכם לבחור מספר חפצים, מינימום שניים. לדוגמה, קנקנן זכוכית ישן ונייר טיוטה. לאחר מכן לחשוב על אומנות משומשת שתוכלו ליצור משני החפצים הללו ואותה תצטרכו לתאר במינימום שורה וחצי. למשל, קנקנן הזכוכית הישן ישמש כאדנית ואשתול בו מספר פרחים ואת נייר הטיוטה אגזור לצורות ואדביק על הקנקנן והנה לי, אדנית מאומנות משומשת! אבל רגע, לא גמרנו. לאחר שגמרתם ליצור את האומנות המשומשת שלכם תצטרכו לספר למי תשמש האומנות ואיפה. למשל, האומנות תשתמש לי והיא תהיה על אדן החלון בחדרי.
בשלב השני, שיפתח בפורום או"ץ, יהיה עליכם באמת ליצור את האומנות המשומשת ולצלם את התוצר היכן שתרצו להניח אותו! כלומר, את האומנות המושמשת שלכם.
כמובן שעל כל היצירתיות שלכם תתוגמלו, אל דאגה.
בשלב הראשון, הזה, תקבלו לא פחות מ-150 חרמשים משומשים ויצירתיים!
ובשלב השני, שיפתח בפורום או"ץ, תזכו ב-150 חרמשים מושמשים ויצירתיים והאומנות הכי יפה שתצא תזכה את היצור שלה בלא פחות מאשר 50 חרמשים נוספים! ושלא תחשבו ששכחתי, גם תאריך סגירה יש.
מהרו להשתתף בגלל שיש לכם בדיוק שבוע מהיום להשתתף! השלב השני יפתח בעוד שבוע מהיום, ברגע שהשלב הראשון ינעל.

רגע, רגע, אורטל. לא שכחת משהו? אולי את הטופס?

אני? לשכוח את הטופס? מה פתאום. הנה לכם, הטופס שלכם:

CODE
[B][COLOR=RoyalBlue]שם+כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=RoyalBlue]החפצים שבחרתי:[/COLOR][/B] לפחות שתיים.
[B][COLOR=RoyalBlue]האומנות המשומשת שלי:[/COLOR][/B] תארו אותה במינימום שורה וחצי.
[B][COLOR=RoyalBlue]למי ואיפה האומנות תשמש: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=RoyalBlue]הערות/הארות/ משהו נוסף:[/COLOR][/B]

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 17 2019, 05:16 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12082
משתמש מספר: 69847

שם+כינוי: אלכס, Chocolate Chip Cookie
החפצים שבחרתי: כרית ישנה, גליל נייר טואלט, קשת ישנה, פליירים שלא צריך, לק ורוד שלא צריך.
האומנות המשומשת שלי: את הכרית אני אגזור, אכין מהבד שלה קרן ואוזניים, אמלא אותן במילוי של הכרית. אחר כך אני אקח את הלק ואצבע את הבפנים של האוזניים. את גליל נייר הטואלט אגזור לעיגולים ואשים על הבסיס של הקרן והאוזניים, כדי שיהיה אפשר להדביר אותן. אחר כך אני אדביק את הקרן והאוזניים לקשת. לאחר מכן, אני אכין מהפליירים (מהחלקים ללא הטקסט) פרחים, ואגביר אותם גם. לבסוף יוצאת לי קשת חד קרן!
למי ואיפה האומנות תשמש: תשמש לי, על הראש שלי
הערות/הארות/ משהו נוסף: לא בטוחה שהייתי צריכה לתאר איך אני עושה את כל הדבר הזה אבל...

--------------------
אלכס ✦ Phanton of the Opera ✦ Shadowhunters ✦ Sherlock ✦ 15.2 ✦ טו"ק

User Posted Image

First rule of shadowhunting... when something explodes, just keep walking. Never think twice. Never look away

---------
פורסם ב: May 5 2019, 12:33 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

כל הכבוד על ההשתתפות! השלב הבא נפתח(:

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007