האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות|אלכס פיירו
פורסם ב: Jan 25 2018, 20:43 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2548
מגדר:male
משתמש מספר: 62302
חפצי המשתמש: צפה

אלכס פיירו
User Posted Image

שם: אלכס פיירו|Alex Fierro.
הספר ממנו לקוחה הדמות: מגנס צ'ייס והאלים של אוסגרד|Magnus Chase and the God of Asgard
משפחה:
אבא-מר פיירו.
אמא-לוקי.

סאמירה אל עבאס-אחות למחצה.
מופיעה בספרים: מגנס צ'ייס ופטיש הרעם, מגנס צ'ייס וספינת המתים.

תקציר הספר
גב הספר להב הקיץ
מגנס צ'ייס לא זוכר מתי חי חיים "רגילים". מאז מותה המסתורי של אמו הוא שורד ברחובות, לבדו, וסומך בעיקר על עצמו. הכל משתנה ביום הולדתו ה-16 שלו, כשקרוב משפחה מפוקפק מגלה לו את זהותו האמיתית: מגנס הוא בנו של אל נורדי, ובעל כוחות אגדיים ותפקיד מכריע במלחמת האור בחושך. עכשיו על מגנס לנדוד בתשעת העולמות בחיפוש אחר להב הקיץ האבוד שיכריע את גורל היצורים כולם. בדרכו יהיה עליו להיאבק בענקי אש וכפור, ללכוד את נחש העולם, להערים על אלים זועמים, ולפני הכל - לוותר על חייו.

תקציר שלי
מאז מותה של אמו, מגנס צ'ייס נאלץ לגור ברחובות רק עם עצמו ועם שני חבריו חסרי הבית, בליץ והארת'. ביום הולדתו השש עשרה, מגנס מגלה סוף סוך את גורל אביו לאחר שדודו סיפר לו, הוא בן של אל נורדי. אחרי שמגנס מת, הוא מגיע אל מלון המתים המכובדים ולהאלה, שם יתאמן לקראת יום הדין, הריינרק. אך מגנס עדיין לא רוצה בסוף העולם, אז הוא יוצא למסע ברחבי תשעת העולמות הנורדים בעזרת חבריו החדשים והישנים, שבמהלכו יאלץ להילחם בענקי אש וכפור, גמדים ואלפים, זאבים וולקיריות רצחניות, בשביל למצוא כלי נשק קסומים ולעצור את תכניתו של האל לוקי לגרום לפרוץ הריינרק, ואפילו להתמודד מולו בעצמו.. בדרך הוא יגלה את יכולתיו החדשות, יתמודד עם עבר החברים שלו, ואפילו ימצא אהבה חדשה.

מידע על הדמות
אלכס נולדה למשפחה משפיעה, מה שמשך את צומת ליבו של לוקי. לאחר תשעה חודשים לוקי השאיר את אלכס בבית של אבא שלה. לאחר כמה שנים אלכס הבינה שהיא ג'נדר פלואיד, ואביה האשים את לוקי בנטייה המגדרית שלה, והעיף אותה מהבית. לאחר כשנתיים היא מתה והגיעה אל ולהאלה על ידי אחותה, סאמירה אל עבאס.
ההופעה הראשונה שלה בספר הייתה בדרך עקיפה, כשסאם אמרה למגנס שהיא חייבת לאסוף את הנשמה של אחיה אל ולהאלה. בסופו של דבר מגנס פוגש אותה כשהיא בצורת צ'יטה וחברי קומה תשע עשרה מנסים לתפוס אותה, לאחר שהרסה את החדר שלה במלון.
במהלך הספר השני, אלכס מפגינה את כישוריה בקרב כשהיא הורגת דרקון בזמן אימון לחימה, ומצילה את מגנס מלוקי. אלכס מצטרפת למסע החיפושים של מגנס אל גשר הקשת לאוסגרד, ומתחזה אל סאם בחתונה שלה במקום שסאם תתחתן עם ענק.
בספר השלישי אלכס מצטרפת לאימונים של מגנס עם פרסי, ובסוף גם למסע עצמו לעצור את לוקי. במסע מגנס מגלה יותר על אלכס, ואפילו מתנשק איתה כמה פעמים.
בסוף הספר השלישי, היא עוזרת למגנס להפוך את אחוזת צ'ייס לבית מחסה לנערים חסרי בית, וביחד איתו היא מנהלת ועוזרת לנערים חסרי הבית שגרים שם.

חוות דעת אישית
אלכס היא הדמות האהובה עליי בספרי מגנס צ'ייס. היא גם המודל לחיקוי שלי.
אני אוהב את זה שהיא מתנהגת כמו עצמה, ג'נדר פלואיד, ולא שמה על מה שאנשים אחרים חושבים עליה. זה ממש יפה לדעתי ואני פשוט אוהב את זה וזה נותן לי הרבה מאוד השראה.
אני גם מאוד אוהב את המראה שלה (אנשים עם שיער ירוק זה מדהים) ואת הסגנון שבו היא מתלבשת. אני פשוט אוהב את זה ואני לא יודע איך להסביר את זה.
אני אוהב את האופי שלה. לדעתי הוא ממש מוסיף לספר ולכל. אני אוהב את זה שהיא קשוחה כזאת ויכולה להיות די רצחנית, אבל עדיין נחמדה ועוזרת לחברים שלה. וגם זה שהיא יכולה לצחוק על די הרבה דברים, ולגרום לאחרים, ולי בניהם, להרגיש טוב. אני מתכוון, תמיד שאני מרגיש גרוע אני פותח את הספר בקטע עם אלכס וזה כבר נותן לי הרגשה טובה יותר.
לדעתי הדמות שלה מוסיפה הרבה מאוד לספר, ובלעדיה הספר בכלל לא היה טוב כמו שהוא עכשיו (ולדעתי זה הספר הטוב ביותר של דוד ריק).
אני אהבתי את העובדה הזאת שבסוף היא ומגנס באמת הופכים לזוג, מה שקיוויתי אליו כל הזמן הזה, ושזה גם בא ממנה ולא ממגנס. אני פשוט נמסתי כשקראתי את הקטע שבו היא נישקה את מגנס בניפלהיים. וגם את הנאום של מגנס על ספינת המתים, שהוא הגיע לאלכס אני ניסיתי לזכור כל מילה ומילה בזכרוני מרוב שזה היה חמוד וגם כל כך נכון.
אני יכול להמשיך כאן בחפירות רבות על כמה שאלכס היא דמות מדהימה, אבל אני חושב שמיציתם קצת, לא?

קצת פאנארטס חמדמדים
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 29 2018, 11:39 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10365
מגדר:female
משתמש מספר: 57530

חמדמד!!!
אלכס פיירו לנצח!!!

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
פורסם ב: Feb 1 2018, 19:16 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 179
משתמש מספר: 64210

איך אני אוהבת את אלכס!
היא באמת דמות (ואני בטוחה שאם היא היתה באמת-גם בן אדם) מדהים!
ועכשיו על סיקור.
הסיקור מאוד מפורט, וכתוב נהדר ! ומאוד הרחבת בדעה אישית. וכמובן הפאנטרטים המושלמים😍
באתי לכתוב על זה שאין "אופי הדמות" , אבל אז ראיתי שהוספת את זה בדעה אישית. הייתי ממליצה להוסיף את זה בממש עמודה נפרדת,כי-אלים אדירים- זאת/זה אלכס! אפשר לכתוב שלושה עמודי וורד רק על איך היא/הוא מתייחסת / מתייחס למגנס!
אבל כמובן בגלל שכתבת את זה בדעה אישית ,זה ממש לא חובה:)
כל הכבוד!

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 19:22 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 53
משתמש מספר: 74939

אלכס ומגנס לנצחחחחח

--------------------
שלום שלום.
מי שזוכר אותי, אם יש רוח חייה באתר הזה (ולא כולל רוחות רפאים, כן? אני רואה אותך מירטל!)
אני נגה, אני מושלמת, ואני אוהבת לראות אנימה.
איזה מין אנימה? שמחה ששאלתם!!!
האנטר x האנטר
אקדמיית הגיבורים שלי.
סגנון כזה (כמובן שיש עוד, כע?)
ומי שראה את האנימות האלה ולא מאוהב בקילואה ושוטו.
ובכןןןןן
לא רוצה לצאת קצ'אן, אבל...
תמותווווווווווו!!!!!!!
סתם צוחקת (am i?)
ביוששששש

---------
פורסם ב: Jan 8 2022, 19:27 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4705
משתמש מספר: 81792

אוווו, אלכס היאהדמות האהובה עלי בספרים, מתה עליהההה!!!!!! אלכס פיירו המלך/ה!

--------------------
🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
[] נגה!!! [] פורום משחקי תפקידים! [] משחקי תפקידים! [] ארטמיס [] רייבנקלו [] זאבים שולטים תתמודדו [] 🐺[] אאווווו []
היי, השם שלי הוא נגה (NOGA. לא NAGA. ברור?!), ו... זהו, בעצם!
הרשמו למ"ת שלי TEN WORLDS, TEN STONES
אה, ו.... פורום מ"ת שולט!
בקרו בפורומ"ת המדהים, תעזרו להפעיל אותו, ו... זהו, והפעם באמת! (נראה לי....)

דרך אגב, רק ארבעה מהמקומות מהמ"ת שלי נותרו (כדור הארץ, גסטרופלונד, סלטרפנד, קרפסל)!!!!

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007