האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מבוסס על מקום אמיתי | פעילות
פורסם ב: Aug 29 2018, 08:32 AM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"תסתכל איזה טירה מדהימה," אמר אורי לזיו והראה לו תמונה שצילם.
"יואו מגניב, תראה עוד מקומות מגניבים!" התלהב זיו. "אולי משהו שקשור למטומ"מ?" זיו הציע.
"הממ, לא נראה לי היה משהו כזה," אמר אורי במבוכה קלה. "היינו בעיקר במבנים עתיקים ובטבע," הסביר לזיו.
"רגע, האמת הטירה הזאת נראית לי כמו מקום מעולה לקרב יריות," אמר זיו והצביע על אחת התמונות הבאות שראה.
"כן, האמת שזאת יכולה להיות אחלה מפה במשחק מחשב."

שלום לכם, משתמשים ומשתמשות, קראתם את סיפור הרקע, נכון? מי שלא, לא נורא.
אז לאחר שהראתי לזיו נופים שצילמתי בחו"ל, עלה לי בראש רעיון נחמד, משהו שקשור לכל המקומות והנופים שהייתי בהם. היה לי רעיון לשימוש מיוחד אליהם, חוץ מנוף יפה או אתר תיירותי. והרעיון הזה הוא הפעילות של היום כמובן!

מה הרעיון שלך? הוא קשור לסיפור הרקע, נכון?

כן, הוא בהחלט קשור. אז למי שלא הבין, הרעיון שלי הוא לקחת מקומות כאלה ולהפוך אותם למפה במשחק מחשב. ולמה הכוונה במפה? למי שלא מכיר, בהרבה משחקי יריות וגם במשחקים נוספים (גם משחקי מובייל) יש מפות שונות לקרבות, עם מקומות מסתור אחרים, עמדות אחרות ולפעמים גם משימות אחרות. מפה אחת יכולה להיות מפת מדבר עם קקטוסים להתחבאות מאחוריהם, גבעות בחול לטפס עליהן ואילו מפה אחרת תיהיה מפת ג'ונגל עם עצים ואגם.
יש הרבה מפות שונות ומגוונות במשחקים השונים, אבל תמיד טוב מפות נוספות. ומאיפה הכי טוב לקחת השראה? מהמציאות כמובן! לכן בפעילות של היום, יהיה עליכם לבחור מקום אמיתי, לתאר אותו (או להביא תמונה) ולהסביר מדוע הוא מתאים להיות מפה במשחקי מחשב.

עכשיו נעבור לתגמול, נכון?

האמת שלא, יש עוד בונוס נחמד שאני רוצה לספר לכם עליו. את משימת הבונוס אתם כמובן לא תיהיו חייבים לעשות, אבל תקבלו תגמול נוסף ומספק. במשימת הבונוס עליכם לחשוב על צורת משחק שייחודית למפה הזאת בלבד, צורת משחק שונה מהצורות האחרות.
למשל במפה בתוך פרמידה על השחקנים למצוא שלושה קברים שונים ולפתוח אותם, לפני הקבוצה היריבה. או במפה של המערב הפרוע מותר להשתמש רק באקדחים. קצת מסובך, אבל משימה נחמדה שתביא גם תגמול שווה :)

עכשיו, אני משער שאתם סקרנים לגבי התגמול, לא?
אז ככה, כל מי שישתתף בפעילות יקבל לכיסו האישי 200 חרמשים מרהיבים ומי שישתתף גם בבונוס יזכה ב-4 נקודות בית!
הפעילות תנעל בעוד שבוע מהיום, אז רוצו להשתתף!

טופס לפעילות:
CODE
[B][COLOR=ForestGreen]שם+כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]המקום שבחרתי+תיאור של המקום/תמונה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=ForestGreen]מדוע הוא מתאים להיות מפה במשחקי מחשב (שתי שורות לפחות):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]הערות:[/COLOR][/B]

טופס למשימת הבונוס:
CODE
[B][COLOR=DeepSkyBlue]בית:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=ForestGreen]צורת המשחק המיוחדת:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=DeepSkyBlue]מדוע צורת המשחק מתאימה למפה הזאת (שורה וחצי לפחות):[/COLOR][/B]
[B][COLOR=ForestGreen]הערות:[/COLOR][/B]

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007