האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

קפיצה לעמוד (38) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

שרשור על המועמדת, לצ'אנג ולי, 23.2.18
פורסם ב: Feb 23 2018, 06:36 AM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 62287
חפצי המשתמש: צפה

השם שלכם: שחר
שם הדמות: רובי אידן (Aithne - אש באירית) ויילד
מין, מגדר ונטייה מינית: נקבה, בי
מעמד: בינוני, 3
מראה: לפחות שלוש שורות. תארו את מראה הדמות מכף רגל ועד ראש. זה המקום להוסיף גם על הלבוש שלה, האיפור וכדומה. מוזמנים לצרף גם תמונה.
רובי בעלת צבע עור בהיר, עורה חלק פרט לקעקוע קטן וצלקת קטנה. צורת פניה היא אליפסית, בעלת עצמות לחיים בנוניות וסנטר לא מחודד בתחת לסנטר ישנה צלקת קטנה שלא ניתן לשים לב אליה אלה עם כן מלטפים את המקום או שהיא מרימה את סנטרה. אף קטן חסר כל יחוד, שפתיים לא דקות ולא עבות בשל צבע עורה הן בעלות צבע ורוד קהה. ענייה בצבע אפור קיר כמו השמים ביום גשום הן בעלות גודל רגיל, ריסים בצבע אש אותם לרוב היא מאפרת במסקרה שחורה פשוטה וגבות גבות לא דקות אך גם לא עבות בהן היא שולטת היטב (להרים גבה בשני הצדדים, להרים גבות וכד'). שיער בצבע אש המגיע לה עד מעבר לשכמות, הוא שער גלי. בעבר היא הייתה אוספת אותו בקוקו הדוק בעורפה עם השנים היא אפשרה לעצמה לפזר את השיער כך שלרוב היא מפזרת אותו או אוספת אותו בקוקו בלוף. גובהה 1.67, מבנה גופה הוא דמוי שעון חול היא בעלת שרירים מעוגלים קטנים בזרועות ועל פרק ידה הימנית ישנו קעקוע קטן בשם 'עין הורוס'. היא לרוב לובשת מכנסיים וחולצה משוחררת, בצבעים שממשיכים את צבע השיער שלה שהם לרוב או גוון אחר של אדום או גווני כתום וגווני צהוב. היא נועלת נעלם שטוחות, יש לה עגילי דובים קטנים באוזניים שאותם היא לא מחליפה (אין לה כוח לזה).
אופי: לפחות ארבעה שורות. תכונות האופי של הדמות, מה היא אוהבת ועוד.
רובי חכמה ובעלת זיכרון מושלם, היא קוראת ספרים בכל הסוגים, היא דוברת אירית אנגלית וצרפתית ומעט יווניטיקה ולקרוא מעט כתב חרטומים, היא מנומסת לאנשים שהיא מכירה ולא מכירה אבל זה תלוי במצב הרוח שלה אם היא מכירה אותך ועצבנת אותה זה סיפור אחר, היא מתעצבנת מהר מאוד וכשזה קורה עדיף לא להיות בסביבתה כי היא מסוגלת בזמנים האלה להרוג לביאה בעלת גורים על יד גוריה, היא אמיצה מאוד ואין לה בעיה להתמודד מול סמכות בחוצפה היא לא מפחדת מה דברים רגילים רק לדברים שאנשים .לא מאמינים בהם, היא פטפטנית מאוד ואם אין לה עם מי לדבר היא תדבר אל עצמה בגוף שלישי או לרהיטים חיות או צמחים, היא מאוד אוהבת צפנים ולכן היא קעקע בקטן על היד שלה את עין הורוס, היא מתחברת מהר לאנשים, אי אפשר לקרוא עליה מה היא מרגישה היא יכולה לזייף רגשות בלי בעיה, היא מאמינה באהבה בכל ליבה הרי זה נמצא בכל הספרים שהיא קוראת, היא מפחדת ממפלצות בלתי נראות, היא מאוד נאמנה לחבריה, היא גם מאוד אמינה, היא נוטרת טינה שנים על גבי שנים, היא תמיד תחכה לרגע המושלם לנקום, היא אוהבת להחליק על הקרח ולרכב ברולרבלייד והיא מאוד מיומנת בזה. נוסף לכל היא רומנטית קטנה. היא אוהבת לשחק בכל מיני משחקים שכוללים תחפושות ומשחק. היא מסוגלת להפחיד במבט אחד בלבד אם יש ברצונה שכך יהיה. היא אוהבת כתב סתרים.
רקע: לפחות חמש שורות. מהרגע שהדמות נולדה ועד שהיא מגיעה להרשמה לתחרות.
רובי נולדה ב10.10.1999 למשפחה רגילה שרצתה רק את הטוב בשבילה באירלנד. היא נקראה רובי בשל צבע שערה שכבר אז היה אדום אש גם את שמה השני אידן שזה אש באירית היא קבלה מאותה סיבה. אביה שאהב מאוד לטייל לא השתקע בארץ אחת. שנתיים אחרי שהיא נולדה נולד לה אח כשהיא הייתה בת שלוש היא נפלה מנדנדה בבית שבו היא גרה אז ופתחה את הסנטר. שנתיים אחרי נולד לה עוד אח היא זוכרת שאז היא התעצבנה על אחיה ודחפה אותו והוא נפל ופתח את המצח, ושנתיים אחרי נולד לה עוד אח. ושלוש שנים אחרי נולד עוד אחד. היא זוכרת שהיא בכתה כשראתה את תמונתו הראשונה של אחיה האחרון ברחמה של אימה, היא זוכרת שכבר אז היא אמרה שזה יהיה בן כמו שלושת האחים האחרים שלה, והיא זוכרת שבגלל זה היא בכתה. היא רצתה אחות. היא זוכרת שהם הלכו לישון אצל סבא וסבתא כי אימה החליטה שהיא רוצה ללדת בבית. שנה לאחר מיכן הם טיילו במצריים. אבל למרות הכל היא הייתה אחות מסורה, מידי פעם היא רבה עם אחיה, שיחקה איתם... ואז היא התבגרה והתרחקה, היא בילתה יותר עם חבירה, מידי פעם במצבי הרוח שלה היא הייתה מסתגרת בחדר שלה וקוראת ספר אחרי ספר. היא תמיד קיוותה למצוא אהבה אך זו לא נמצאה, לבסוף כשמצאה אחת זה היה כשהיא הייתה בת 16 כלפי נער מצרי, היא ידע שלא תוכל היות איתו ולכן כדי לזכור אותו היא קעקע את 'עין הורוס' על פרק ידה. 3 חודשים לאחר מיכן הם עברו לגלורי והשתקעו שם. בשעמום של השנים האחרונות היא החליטה ללמוד שפות חדשות. בשנה שעברה היא התחילה לנהל יומן, שבו היא כתבה בכתב סתרים שרק היא מכירה, הוא נמצא בזיכרונה כך שלפעמים היא מתבלבלת וכובת בו במקום באנגלית\אירית\צרפתית\יוונטיקה\כתב חרטומים. ואז הגיעה ההרשמה ל"בחירה" והיא החליטה להרשם, במחשבה שאולי יקרה במזל והיא תתאהב, בנוסף חייה התחילו להיות משעממים, חבירה החלו לעזוב והיא נשארה. היא נרשמה ל"בחירה" מסיבה זו בנוסף לסיבה שאולי תתאהב.
הערות: בהצלחה לנו
עין הורוס, רק ששלה על פרק היד וקטן יותר

תעשי דמות ותתחילי

--------------------

שחר
User Posted Image
יש יומרו שאני כזו רגועה ושקטה אך שבפנים ישנו אריה המחכה לפרוץ החוצה לרוב הוא אינו מצליח אך לפעמים... אין לי שליטה עליו והוא יוצא מפחיד וזועם

הייהיי לחתימה של שחר!
מי שלא יודע מי אני סיוון והחלטתי לפרוץ לשחר!
אז שחר היא ילדה מקסימה שהכרתי בחה"נ! קבוצה ככ נפלאה!
שחר ילדה מאוד מקורית! אני רואה את זה בפעילות שהיא משתתפת ופותחת
אין לי יותר דבר להגיד שהיא קסומהמה! ורק גיפ קטן ואת קאט
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 23 2018, 10:30 AM
צטט הודעה

There's a starman waiting in the sky

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 364
מגדר:
משתמש מספר: 51251

המ... אני מתחילה לראות צפיות עולות, וזה קצת מוזר אז... היי אנשושים?....
---------------------

השם שלכם: במציאות, קוראים לי יערה.

שם הדמות: לייט (בהיר באנגלית) ברוס.

מין, מגדר ונטייה מינית: זכר, כרגע הוא די בטוח שהוא סטרייט (לא נראה לי שאני רומזת משהו לגבי העתיד, פשוט אני אוהבת שזה עוד לא סגור לגמרי, לא יודעת למה)
מעמד: לפי הסיפור? כאילו עד שמונה? אם כן אז אחת מן הסתם.
מראה: לא סתם קוראים לו לייט, הוא נראה אירופאי לגמרי, עיניים תכלת, ממש כמעט לבן, ומסביב לאישון עיגול של כחול כהה יותר, שיער בלונדיני ועור בהיר יחסית. השיער שלו נראה כמו של בילי בתמונה הזאת (רק בלונדיני): http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFol...01200682210.jpg

הוא מטר שישים, ושוב, המבנה גוף שלו די דומה לשל בילי ג'ו, רק עם טיפה יותר שרירים.
הגבות שלו די עבות אבל זה לא מפריע כי הן נורא בהירות ולא נראות מוזר כמו אצל אנשים עם שיער כהה. פעם הוא היה צובע את השיער אז לפעמים יש קצת גוונים של כחול בשיער שלו אבל לא פסים, אלא מן הבזקים קטנים של כחול, כמו גוונים טבעיים בשיער.
מגיל קטן הוא שם אייליינר מסביב לעיניים, כי זה ממש מבליט את העיניים הכחולות שלו, וכי זה ניגוד לכל החזות הבהירה שלו.

אופי: הוא ממש שונא סטיגמות, ממש. בגלל זה הוא תמיד אהב להתלכלך ולדבר עם המשרתים כשהיה קטן, ובגלל זה הוא שם אייליינר מסביב לעיניים, ובגלל זה הוא עשה תספורת שבדרך כלל לא מתאימה לאנשים עם שיער בהיר, ובכללי, מתעקש אף פעם לא לנהוג לפי סטיגמות.
בדרך כלל הוא שקט, אבל עם אנשים שהוא סומך עליהם הוא משוחרר לגמרי וכיף להיות איתו.
לפעמים הוא פוגע באנשים בלי להתכוון, כי יש לו, אני לא יכולה לגיד אוטיזם, כי זה לא ממש מתבטא, אבל קצת קשה לו לראות רגשות של אחרים, והוא לא תמיד מבין אותם.
הוא מנגן על גיטרה, וממש אוהב לשיר, למרות שהוא שר נורא והוא יודע את זה.
קשה לו לראות אנשים מציקים לחסרי ישע, אבל אם הגיע לך לחטוף משהו, הוא היה לגמרי בסדר עם זה. גם הוא יודע צרפתית, אבל לא מושלם, הוא עדיין לומד, והוא חושב שזו שפה מאוד רומנטית.
הוא בעצמו לא כל כך רומנטי כי קשה לו עם רגשות של אחרים, אבל הוא מאוד מעריך את התכונה הזאת, וממש רוצה להיות רומנטי. הוא צייר מדהים, והוא מצייר בכל הסגנונות, אבל רישום אהוב עליו במיוחד.

רקע: רוב החיים שלו כולם טיפלו בו ודאגו לו, אז הוא לא ממש יודע מה זה מחסור, אבל הוא לא אוהב להיות מפונק, אז הוא תמיד משתדל לעזור לאנשים וכאלה. הוא נולד ב 10.2.1998.
הוא מעולם לא ממש אהב אף אחד כי רוב הזמן הוא פוגש אנשים רק בענייני עבודה, אבל הוא יודע איך מרגישה אהבה, בעיקר מספרים, אבל גם מרגשות קצרים שהוא הרגיש.
היה לו חמוס שהוא מאוד אהב כשהוא היה ילד.
יום אחד כשהוא היה בן עשר בערך, החמוס ברח החוצה, אל הכביש הראשי (יאפ) שנמצא מאחורי הארמון. לייט ידע שהחמוס ידרס, אז הוא התחיל לרוץ למטה, אבל השומרים עצרו אותו ולא נתנו לו לצאת, לא משנה כמה ביקש ונאבק. החמוס נדרס, ובאותו היום לייט צייר ציור של כלוב ציפורים פתוח, שממנו מעופף החוצה חמוס עם כנפיים, החמוס בציור נראה קצת כמו דרקון סיני, מטיל אימה בגלל הפאר שלו והנוחכות שלו, אבל כל אחד היה יכול לזהות שזה החמוס של לייט, כי הוא היה צייר מחונן. הוא תלה את הציור מול המיטה, וכשגדל קיעקע אותו קצת מתחת לכתף, על הזורע.
ההורים שלו ביקשו שיעשה את הבחירה כי זה עניין משפחתי של דורות, והוא לא היה יכול לאכז אותם, אז הוא הסכים.

הערות: אני חושבת שזה חמוד שהוא יותר נמוך ממנה, ושלשניהם קוראים על שם הצבעים שלהם.
אם חסר לך איזה מידע תגידי לי ואני אשלים.
איפה הבחירה? בארץ קיימת או בארץ מומצאת?

--------------------
Light/להב 💛 18 💛 David Bowie 💛 Memento Mori 💛 1989 TV OUT!!!!
💛 כותב קצת 💛 מגמת קולנוע ;)

User Posted Image User Posted Image User Posted Image

"Shee, you guys are so unhip it's a wonder your bums don't fall off"

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:06 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

בארץ בשם גלורי
אני מסכימה איתך

כששמי הופיע על המסך לא ידעתי את אושרי. התקבלתי, זה מרגש. אם אלך אולי אפילו אתאהב. ואם אתאהב שוב, אם אתאהב שוב אני מכווה שזה לא יתנפץ כמו זו שהייתה לי על הסני. הסני... נאנחתי מהזיכרון. על פרק ידי הימני קועקע לו 'עין הורוס' שקיעקתי לפני כמה שנים בגלל אהבתי לצפנים ובגלל אהבתי להנסי. זו הייתה הדרך שלי לא לשכוח אותו. לא שהייתי שוחכת עכם הזיכרון שלי. אבל רציתי שמזכרת מימנו תהיה עלי תמיד.

--------------------

שחר
User Posted Image
יש יומרו שאני כזו רגועה ושקטה אך שבפנים ישנו אריה המחכה לפרוץ החוצה לרוב הוא אינו מצליח אך לפעמים... אין לי שליטה עליו והוא יוצא מפחיד וזועם

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:18 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

מסכימה על מה?

====

קמתי בבוקר. היום הוכרזו השמות של הבנות.
ישבתי שם מול המסך של הטלוויזיה, כי גיליתי את הבנות ביחד עם כולם, רק בשידור.
מכל 32 הבנות, זכורות לי רק חמש.

ללי גלוריאן, צעירה בת חמש עשרה, שנדמה לי שהכריחו אותה להשתתף, כי הייתה כל כך צעירה, וריחמתי עליה. היא הייתה ג'ינג'ית עם המון נמשים, עיניים כחולות כהות ואף סולד יפה.

האנה ריק, בת 18, שחומה עם תלתלים צבועים בורוד חזק. לא החלטתי עדיין עם אני זוכר אותה כי חיבבתי אותה, או כי השיער שלה בלט כל כך.

דרי הארובי, נראתה כמו הקלאסה של התיאור יופי, בלונדינית עם עיניים כחולות בהירות, ותווי פנים נוסח נסיכה רוסית. היא בת 19.

לייק הראד, שיער שחור ושומני ומראה כללי דיכאוני. הופתעתי שעברה, אבל היא כנראה מיוחדת מאוד באופי, אז הסתקרנתי. היא בת 17 וחצי.

רובי אידן. אם לללי גלוריאן (בכוונה שלוש ל' זה כמו להגיד לשחר) קראתי ג'ינג'ית, אז רובי הייתה האש בכבודה ובעצמה. תווי הפנים שלה היו מיוחדים מאוד, אבל הדבר שהכי לא הצלחתי להשתחרר ממנו היו העיניים שלה. אפורות כהות, והן אמרו עליה כל כך הרבה, הן היו אינטילגנטיות, ולא חייבות כלום לאף אחד. היא בת שמונה עשרה וחצי אם אני לא טועה.

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:32 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

אני חושבת שזה חמוד שהוא יותר נמוך ממנה, ושלשניהם קוראים על שם הצבעים שלהם.

עם זה
=========

היו בין המתמודדות שעברו כל מיני אנשים בולטים. אחת עם שיער ורוד בוהק. הייתי בטוחה שאני לא עשיתי רושם טוב בתמונה שלי. אבל בתמונה שהקרינו על המסך הייתי מרשימה. זה בגלל העניים האפורות כהות שלי שדומות לשמיים ביום גשום. העניים שלי הקרינו אנטילגנטיות ו.. אני לא חייבת כלום לאף אחד. הייתי.... הייתי יפה. הנסיך, הנסיך היה משהו מיוחד. אהבתי את איך שהוא נראה. הוא נראה כמו שונא סטיגמות. העניים שלו עברו בערך את כל גווני הכחול, והן עוד יותר הודגשו בגלל שהוא שם אייליינר מסביב לעניים. האייליינר הדגיש בכלל כי הוא היה מאוד בהיר, כולו. השיער שלו היה בלונדיני מאוד בהיר. היו בו הבזקים של כחול וזה נראה מאוד טיבעי. הוא השאיר עלי רושם טוב.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:36 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

אההה כן

=======

הבנות אמרות להגיע בשבוע הבא, ובינתיים, כל האנשים בארמון היו בהכנות.
הן הכינו את חדר הנשים, והכינו את החדרים לבנות, ובחרו משרתות לנבחרות.
העדפתי להתרחק מכל הבלאגן, אז בעיקר עזרתי להורים שלי בהצעות חוק ודברים כאלה.

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:44 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

הגיעו הביתה מלא אנשים להכין אותי. הם הסבירו לי שכל מה שאני צריכה יהיה שם.
אבל העדפתי לקחת בכל זאת כמה דברים, כמו שרשרת הזהב עם הטליון של הפרסה שקיבלתי מאמא.
ארזתי טיק עם כל מה שרציתי לקחת. גם דברים לשעת חרום. צריך להיות תמיד מוכנים לדעתי.
למרות שמעולם זה לא מספיק.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:48 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

היום עבר חלק יחסית, ותוך דקה (לפחות ככה הרגשתי) כבר הייתי במיטה שוב, חושב על עדר הכבשים המבולבלות שהולכות לנחות כאן בעוד שבוע.
נרדמתי, וכל הלילה חלמתי על כבשים עם שיער שחור מגעיל, נמשים, ואיפור ורוד חזק מסביב לעיניים האפורות המדהימות שלהן.

=====
נדלג?

ושלום גם לyes :)
שלא תגידו שאני לא נחמדה!

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 16:57 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

יאפ
=======
היום לא היה משעממם. אנשים הטרוצצו בבית. אני עדיין לא מבינה את אמא. להעסיק עובדים. אני לא אוהבת את זה. אבל מהר מאוד הלכתי למיטה והגיעה השעה לישון. אבל זאת אני, אני לא ישנה בלי לקרוא קודם. הדלקתי את האור ונשכבתי על הצד. התחלתי לקרוא. אבא אומר שאני אף פעם לא ארדם ככה. אחרי זמן קצר, טוב אני הרגשתי ככה. באה אמא לומר לי לכבות את האור וללכת לישון. היא לא מבינה שאני כבר בת 18.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 17:05 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

מדלגת

======

הגיע היום. היום המועמדות אמורות להגיע, ואני ממש מתרגש!
אני אמור לפגוש אותן רק בארוחת הערב, לפני זה הן אמורות לקבל אוכל, ואנשים אמרוים ''לטפח'' אותן.
אז החלטתי שזה זמן מצוין לקצת שינוי בהופעה החיצונית שלי.

=====
זאת אמורה להיות הפתעה כשהוא יפגש אותן בערב, וגם לך, אבל אין לי רעיון מה הוא יכול לשנות, אז אם יש לך רעיון תגידי לי. חשבתי על לצבוע שיער אבל אני אוהבת את זה ככה....

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 17:15 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

אין לי רעיון ממשי, כי הוא ככה ממש חמוד (לדעתי)
======

ה"טיפוח" היה לא גרוע כמו שחשבתי שיהיה. היו בנות ששינו להן צבע שיער. את שלי לא שינו. ללייק הארד לדוגמה שנו את מירכם השיער. אני חייבת לומר שהוא הרבה יותר יפה עכשיו. אבל מה שחשוב זה האופי, היא בטח נחמדה.
אני אוהבת אנשים, בעיקר בשביל לדבר.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 17:17 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

השורה האחרונה הרגה אותי XD
וגם בעיניי הוא חמוד :)
ויש לי רעיון (זו הפתעה)

======

זה טיפה כאב, אבל היה בסדר.
אני מצפה כבר לפגוש את הבנות!

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 23 2018, 18:13 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

כאב? אני מתחילה לחשוש
========
כשהכל הסתיים נגשו ציוותי צילום לראיין אותנו.
אמרתי שאני מאוד מתרגשת, הם שאלו אותי לגבי זה שהמראה שלי לא ממש השתנה.
אמרתי שככה אני אוהבת להראות. ושאם לא היו חייבים ללבוש שמלה מזמן הייתי לובשת מכנסיים.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
פורסם ב: Feb 24 2018, 10:55 AM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

חחחח הכל בסדר, זה לא כזה נורא.
ואני דרך הטלפון אז אם יש שגיאה או משהו אני אערוך כשאני אהיה דרך המחשב.
ורמז: לב....

========

כמה מצלמות הסתובבו בארמון, וצלם אחד ניגש לראיין אותי.
אמרצי שאני מתרגש, ובעיקר מקווה שבנות לא יפריעו לי לעבוד.
אחרי שאמרצי את זה קרצתי למצלמה וצחקתי, ולמזלי הצלם זרם איתי.
הראיון נגמר מהר וחזרתי לעבוד.

--------------------

Zaphod Beeblebrox~

---------
פורסם ב: Feb 24 2018, 12:28 PM
צטט הודעה

קונדסאית

פרטי משתמש

חיכיתי לרגע שנפגוש אותו. אני לא יודעת איך האופי שלו ואבל לפי הרושם הראשוני שהוא עשה עלי אז הוא כנראה בסדר. לא כמו ג'ק בראון. ליבי נמלה שנאה, אני זוכרת בפרטי פרטים את מה שקרה באותו יום, את התאריך, מה לבשתי.... אבל אני שונאת את בראון. בגללו אני אכפת לי מאנשים רק .....99.999999 רק מימנו לא אכפת לי, אבל למה לה כף לפה? קדימה להכיר את כל הבנות. ניגשתי ללייק הארד ראשונה, האמת שהיא קצת הזכירה לי את סנייפ לפני ה״טיפוח״ היה לה שיער שחור שמנוני, והיא הכרייה מעין דיכאוניות כזו מהעניים השחורות שלה. מייד היא התחבבה עלי, אני לושבת שגם אני עליה.

--------------------

שחר
User Posted Image

הייהיי לחתימה של שחר!
ביי לחתימה!
שמחתי להתארח

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (38) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19068 19025 19409

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007