האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מקסון שרייב || סיקור דמות
פורסם ב: Jan 9 2018, 21:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
מגדר:female
משתמש מספר: 58761
חפצי המשתמש: צפה

*מכיל ספויילרים*

מקסון שרייב
סיקור דמות^^

.ת''ז.
שם מלא: מקסון שרייב (בויקיפדית פאנדום כתוב באנגלית ששמו הוא Maxon Calix Schreave)
גיל: 19 בטרילוגיה הראשונה, בקטע של אחרי האחת בספר הפרולוגים (שלא יצא בעברית) 21, וביורשת והכתר (לא מצויין אבל כוב שהם גדלו ב20 שנים אז חשבון פשוט?^^) 39 :(
תאריך לידה: 21.8
מופיע ב: כל סדרת המועמדת, לא תמיד כדמות ראשית. פעם כנסיך ופעם כמלך
משפחה: אמברלי שרייב (אמא), קלארקסון שרייב (אבא), אמריקה סינגר (אישתו), קיידן אוסטן ארן ואידליין (ילדיו)
מראה: בלונדיני עם עיני שוקולד שרירי
אופי: מקסון שונא אלימות, הוא דיי רגוע רוב הזמן אבל ב''יורשת'' או ''הכתר'' הייתה לו התפרצות זעם, אוהב (הוא אשכרה לא עזב את אמריקה כשהיא קיבלה התקף לב אפילו לא לרגע!) והוא מנומס, מאודמאוד

.רקע דמות בתוך העלילה.
בטרילוגיה, מקסון מנהל את תהליך ''הבחירה'', הוא מנהל אותו מאוד רגוע. ישר בתחילת ה''בחירה'' הוא מתאהב באמריקה אבל כל פעם אמריקה טענה שהיא צריכה זמן- הוא נתן לה.
ביורשת והכתר, מקסון מלך. הוא ביטל את המעמדות יחד עם אישתו והממלכה יחסית רגועה בזמן מלוכתו.

.החוות דעה.
מקסון היא הדמות ה-מושלמת. כלומר, לכל דמות יש מגרעות אבל כל הזמן אמריקה יינה שהוא פשוט מושלם מידי בשבילה. אני אפילו לא יכולה להסבירכמה הוא מנומס, ג'נטלמן חמוד... האם אני אוהבת את הדמות? מאוד, כפי שהסברתי קודם, הוא דמות מדהימה. בואו נגיד, להמון מהכתה שלי (שקראו המועמדת) יש קראש ספרותי עליו. אף אדם במציאות לא יוכל להיות כמוהו. הוא פשוט כזה מדהים שקשה להסביר, תקראו את הספרים כדי להבין את הרמות הללו! כלומר, כשאמריקה עשתה ככ הרבה טעויות והוא חטף על זה (מילקה) הוא עשה הכל כדי שלא יקרה לה כלום וזה פשוט מדהים. הוא גם קונה לאמריקה ככ הרבה דברים שאני כבר לא בטוחה אם אמריקה אוהבת אותו רק בגלל הדברים שהוא קונה לה (סתם! איך אפשר לא לאהוב אותו?) גם כשהיא קיבלה התקף לב הוא לא עזב אותה לרגע ונאלצו לפתוח לו מיטה נפתחת לידה כשהייתה מעולפת. כלומר זה מטורף, תחשבו על לא לזוז מו אדם שלא עושה כלום כי הוא מעולף- מושלם.

--------------------

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 9 2018, 22:47 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10365
מגדר:female
משתמש מספר: 57530
חפצי המשתמש: צפה

אהבתי מאוד!!
אבל נראה לי שכדי שתצבעי את הספויילרים בצהוב

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007