האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

• לינקיית פורום הספרים •, מעודכן לתאריך 2020\11\2
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:15 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788
חפצי המשתמש: צפה

לינקיית פורום "הספרים"

שלום כל הפוטרהאדים המגניבים שנכנסו לפה! במסגרת "פורום הספרים מתחדש" הלינקייה גם מתחדשת. הנה לכם הסבר קצר על מה שמתחדש ולמה:
שמתי לב שהרבה מאוד סיקורים של הרבה מאוד דברים בסך הכל די מועתקים מאתרי מידע כאלה ואחרים. לפעמים משנים קצת, עורכים קצת, אבל בסך הכל המידע על דמויות או כל דבר אחר פשוט מועתק. אני לא אומר שכל הסיקורים כאלה, בכלל לא, אני בטוח שחלקכם כתבתם והשקעתם מאוד בסיקור שכתבתם לגמרי לבדכם בלי להיעזר באתרים כאלה ואחרים, אבל בסך הכל רוב הסיקורים כן מועתקים. החידוש הזה בא לשנות את זה לגמרי. כולנו פוטרהאדים, כולנו נרשמנו לאתר בגלל הסדרה הזאת, כל מה שכתוב באתרי מידע אנחנו יודעים ויכולים לכתוב בעצמנו, אין סיבה שנעתיק מאתרים אחרים. אני אכתוב במדריך לכל סיקור טיפים, איך לכתוב את המידע בצורה טובה, מובנת ופשוט כמו שצריך.

המדריך לכתיבת דיון
תגובה בסיקור - ?
המדריך לסיקור דמות
המדריך לסיקור תיאוריה
המדריך לסיקור מקום
המדריך לסיקור שיפ
המדריך לפתיחת אשכול מידע

דיונים שנפתחו בפורום
סיקורי דמויות שנפתחו בפורום
סיקורי תיאוריות שנפתחו בפורום
סיקורי מקומות שנפתחו בפורום
סיקורי שיפים שנפתחו בפורום
אשכולות מידע שנפתחו בפורום
סיקורי ספרים שנפתחו בפורום

שימו לב - אם כתבתם סיקור שנמצא בלינקייה שכבר לא תקפה שעונה על כל הקריטריונים של המדריכים פה אתם יכולים לשלוח לאחד מחברי הנהלת הפורומים (צבע סגול סרגל) או מנהל\ת הפורום (במידה ויש) הודעה פרטית עם קישור לסיקור. אם מי ששלחתם לו יעבור על הסיקור ויראה שזה נכון, הוא יוסיף את הסיקור ללינקייה והסיקור לא יאבד. לגבי דיונים, בלינקייה החדשה לא יקושרו דיונים קודמים, אבל מעכשיו והלאה כל דיון יתווסף ללנקייה ולפני שתפתחו דיון תעיינו בלינקייה לראות אם כבר פתחו דיון כזה. בנוסף, מותר להקפיץ דיונים כמו בפורום דיבורים 13+, אבל שימו לב שאתם לא מקפיצים דיון שכבר נחרש מכל הכיוונים או דיונים שאין לכם משהו באמת להגיד בהם, רק להעיר.

הודעה זו נערכה ע"י Do good deeds ב Apr 23 2018, 02:51 AM

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:16 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

המדריך לכתיבת דיון
פורום "הספרים"

1. תיוג האשכול
פשוט מאוד, יש לכם רעיון לדיון? פתחתם אשכול? אתם צריכים לתייג אותו בצורה נכונה בהתאם לחוקי הפורום. לדוגמא, "רון והרמיוני - מערכת יחסים טובה || דיון". שימו לב שהדיון באמת מתאים לפורום, שהוא דן בדברים שקורים בספרים. דברים שמעבר לספרים, למשל תנועות נוער של קוסמים, מתאימים לפורום הקלחת הרותחת. שימו לב שהכותרת לא מפוצצת מדי, אל תכתבו בכותרת "רון והרמיוני - מערכת יחסים טובה או לא בהתחשב בהתנהגות של רון" כי זו כותרת ארוכה ולא מושכת. תכתבו פשוט ובקצרה את נושא הדיון. שימו לב להיות ספציפיים בכותרת ובדיון עצמו - אי אפשר לפתוח דיון על רון וויזלי, צריך משהו מסוים ברון שעליו תדונו.

2. תוכן הדיון
לפעמים נושא הדיון ברור מהכותרת, לפעמים לא, אבל תמיד יש על מה להסביר. למשל, אם אני רוצה לפתוח דיון על האם רון והרמיוני נמצאים במערכת יחסים טובה אני לא אכתוב "לדעתי הם לא ממש, מה אתם חושבים", למרות שזו דוגמא נורא מוגזמת, אבל לא לכתוב את הדברים נורא בקצרה. תתחילו מהקדמה קצרה, על זה שהרעיון לדיון אולי אלה לכם מ-, שאתם רוצים לדון בזה כי-... ואז תנו את חוות דעתכם ודברים על הנושא. לא לשכוח להזהיר מספויילרים! לדוגמה:

*מכיל ספויילרים להארי פוטר והילד המקולל
מה שלומכם, משתמשים יקרים? אני יודע שהיה דיון כזה בעבר, אבל א. הדיון לא התרכז ברון והרמיוני וב. אני רוצה לדון על זה עוד קצת כי זה באמת אחד הדברים שנורא מעסיקים אותי כפוטרהאד.
אני פוגש הרבה מאוד אנשים שמשפפים רונמיוני, ואני חייב להודות שאני נורא לא מסכים עם השיפ הזה. לאורך כל הסדרה רון היה דוחה ממש להרמיוני, אפשר לראות את זה בספר הראשון עוד לפני שהם חברים, בספר השלישי כשכל שנייה הוא מנסה להאשים אותה בהכל, בספר הרביעי לפני הנשף כשהוא פתאום נזכר שהיא בת שאפשר לקחת לנשף ובזמן הנשף כשהיא הולכת עם קרום והוא מקנא, ובעוד הרבה מקרים. אבל מה ששבר את גב הגמל לדעתי היה בהארי פוטר והילד המקולל, כשסקורפיוס ואלבוס חוזרים בזמן וגורמים לזה שהרמיוני לא תסתכל על קרום -> היא לא תצא עם קרום -> רון לא יקנא -> הם לא ביחד בסוף. זה נראה לכם הגיוני שמערכת היחסים שלהם מבוססת על זה שהרמיוני יצאה עם איזה אחד כשהם היו בני 14? אני לא חושב ככה בכלל. כן, בילד המקולל הם גם זוג נהדר, אבל איך שמערכת היחסים שלהם נבנתה זה לדעתי ממש לא נכון וטוב. מה דעתכם? אתם משפפים רונמיוני? מה דעתכם על מה שכתבתי פה? מה דעתכם בכללי על כל העניין? מוזמנים להתבטא בחופשיות (כמובן בלי קללות וכיו"ב) או לענות על השאלות, שיהיה לנו דיון מהנה (:

מה שכתבתי פה זה לא בקצרה ככל האפשר וגם לא הארכתי מאוד - כתבתי את מה שחשבתי, זה לא ארוך יותר מדי. למרות שיכולתי לכתוב את זה הרבה יותר ארוך, לא צריך שזה יהיה מאוד ארוך. באשכול הראשי של הדיון צריך להסביר על מה הדיון, להסביר מה אתם חושבים ולמה, ולפתוח את זה לדיון. את הדעות הארוכות שלכם תשמרו לתגובות, אם מישהו יכתוב משהו שנוגד את הדעות שלהם תכתבו לו משהו בחזרה על מה אתם חושבים על מה שהוא אמר, ובתגובות תתפרעו עם האורך.
מה שכתבתי עד עכשיו היה נכון לגבי דיונים שיש לכם דעה ברורה לגביהם וגם אין יותר מדי מה להוכיח ודברים להראות. בדיונים מהסוג שאתם לא בטוחים מה אתם חושבים עליהם ואתם רוצים פשוט להעלות את הנושא לדיון אתם יכולים פשוט להביא הוכחות משני הצדדים של הדיון, אם יש שני צדדים. למשל, על דיון בנושא של האם קווידיץ' הוא משחק הגיוני:
בדיון הזה אני רוצה לדבר אתכם על האם קווידיץ' הוא משחק הגיוני או לא. במבט ראשון זה נראה כאילו המשחק הזה הוא אדיר ולגמרי מגניב, ואולי זה נכון, אבל שמתי לב לכל מיני בעיות קטנות או לא קטנות:
1. המשחק כולו מרוכז בסניץ' וברודף - זאת אומרת, ברור שלא, אבל הם מכריעים את המשחק. זה אומר שלא משנה כמה הרודפים והשומר יהיו מדהימים, יש סיכוי שאם הרודף שלהם לא הכי מדהים או שבדיוק ביום של המשחק הוא לא מרגיש טוב או שהראייה שלו טיפה מטשטשת במהלך המשחק הם יכולים להפסיד. וככה גם להפך - אם השחקנים לא משהו אבל הרודף מדהים הם יכולים לנצח, וזה ממש לא טוב לדעתי. במשחקים כאלה אמורה להיות אחריות על המשחק פחות או יותר שווה בין כל השחקנים. ברור שזה שונה בין שחקן לשחקן, אבל בסך הכל התפקידים אמורים להיות ברף כלשהו של חשיבות למשחק ואי אפשר ששחקן אחד או שניים יהיו כל כך גבוה מעל הרף.
2. זמן המשחק - אין אף פעם למשחק קווידיץ' זמן משחק ברור. המשחק, ואומרים את זה בספרים, יכול להימשך ימים, שבועות, חודשים ואפילו שנים. אתם לא חושבים שבאיזשהו שלב לשחקנים, השחקנים המחליפים, או אפילו הקהל נמאס מזה בשלב מסוים? וגם אם לא נמאס, אני לא חושב שהקהל קבע את השנה הקרובה להיות פנויה למשחק קווידיץ'. אם הם הצליחו לממן לעצמם כרטיס למשחק קווידיץ' כנראה שיש להם עבודה כלשהי שממנה הם מקבלים את הכסף לזה. מה אם יש להם פגישה כמה ימים אחר כך והמשחק עדיין לא נגמר? מה קורה אם ילדים כמו פרד וג'ורג' מחליטים לכשף באיזה קסם היעלמות את הסניץ' והמשחק פשוט לא נגמר? הם ילכו באמצע? כנראה שכן, ואז בעצם הם שילמו כסף על משחק קווידיץ' שהם בכלל לא ראו עד הסוף.
3. הסכנה - הארי כבר כמה פעמים כמעט מת במשחק קווידיץ' (אני יודע, זו לא חוכמה כי הוא הארי). תחשבו על הסכנה שבמשחק קווידיץ'. מעבר לסכנה של אם אתה במקרה איזה ילד עם צלקת ואדון האופל מחפש להרוג אותך בעצמו או בעזרת משרתים שלו, מה אם אתה סתם איזה שחקן קווידיץ' ובאמצע המשחק המטאטא שלך מאבד שליטה? כשזה קרה להארי אף אחד חוץ מרון והרמיוני לא שם לב שזה קרה. מישהו יכול ליפול מהמטאטא בגלל משהו כזה ואולי אפילו למות. יש קבוצות, כמו שלפחות אני הבנתי מהספרים, שהשחקנים שלהם די אגרסיביים, מה אם שחקן אחד מאבד שליטה על עצמו באחד המשחקים ופוגע בשחקן בקבוצה היריבה? ונניח שזה בסדר להעמיד מבוגרים בפני הסכנות האלה, זה נראה לכם הגיוני לתת ל*ילדים* לשחק קווידיץ'?

אני מצליח לחשוב רק על הדוגמאות האלה לבינתיים, כמה דברים נגדיים שעומדים מול זה:
1. זה מה שמרגש במשחק הזה, שהכל בסופו של דבר בשחקן אחד שכולם אמורים להגן עליו ולתת לו לתפוס את הסניץ'.
2. זה עוד אחד מהדברים שיותר מרגשים בקווידיץ', שאתה יכול לחכות חודשים שלמים ולעקוב בציפייה אחרי המשחק. אם מישהו יוצא הוא יכול לחזור אולי, ולדעתי הציפייה לסוף משאירה את כולם במקום.
3. אנחנו מודעים לזה שעולם הקוסמים הרבה יותר מסוכן מהעולם שלנו, יכול להיות שהסכנות האלה לגיטימיות גם לילדים אצל הקוסמים.

אתם לא חייבים לכתוב את זה במספרים בכלל, תכתבו את הנקודות שמפריעות לכם או שעליהן אתם רוצים לדון בדיון באיזו דרך שאתם בוחרים.
אתם יכולים להוסיף שאלות מנחות לדיון, אבל אני אישית לא ממש אוהב את זה. בדרך כלל אני שואל שאלות לקראת הסוף אבל אומר להתבטא בחופשיות, לא להיות מוגבלים לשאלות ששאלתי כי ככה זה פחות דיון ויותר כמו... שיעור.

3. תישארו מעודכנים
תיכנסו יום יום לדיון לראות אם מישהו הגיב, אם מישהו הגיב תגיבו לו בחזרה ותפתחו את הדיון עוד יותר. אם כולנו נפתח מיליון דיונים ונעזוב אותם הם לא באמת יהיו דיונים.

אז זהו, סיימתם! אתם מוזמנים לעבור על האשכול לראות אם יש להם משהו להוסיף או לשנות, אתם יכולים לעצב אותו בצורה כזו או אחרת, להביא ציטוטים שמוכיחים דעות שלכם ופה זה נגמר. רק חשוב לזכור שלפני שאתם פותחים את הדיון תעברו עליו עוד פעם אחת אחרונה, תראו אם זה באמת יכול להתפתח לדיון ולא סתם יישאר בעמוד הראשון לנצח. כתבתם דיון, כל הכבוד!

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:22 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

תגובה בסיקור - ?

אולי אתם מתפלאים על המדריך הזה, כי מי צריך מדריך לתגובה בסיקור, ובכל זאת - זה הכרחי. אני רוצה להפוך את הסיקורים למעבר לאשכולות מידע עם תגובה או שתיים של "כל הכבוד על הסיקור". הסיקורים יכולים בעצם להיות כמו דיונים על נושא מאוד מורחב, כי דיונים רגילים כמו שכתבתי בסעיף הראשון במדריך לכתיבת דיון לא יכולים להיות מורחבים כל כך, הם חייבים להיות יותר ספציפיים, ולכן הסיקורים יכולים להיות לסוג אחר של דיונים. בתגובה בסיקור תכתבו מה דעתכם על הדמות, מה דעתכם על מה שפותח הסיקור כתב על הדמות, והערות לגבי הסיקור - מידע נכון או לא נכון, מידע שאפשר היה להוסיף וכו'. המדריך (שבעצם היה יותר סוג של הסבר) הזה היה קצרצר, נכון, אבל זה בגלל שלא צריך מדריך ארוך. לא הייתי צריך להסביר לכם בשלבים איך להגיב בסיקור, רק להבהיר שזה אמור להיות בדרך מסוימת ולא רק כמה מילים. אני מקווה שזה עזר לכם, בהצלחה עם התגובות הבאות שלכם (:

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:30 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

המדריך לסיקור דמות
פורום "הספרים"

1. תעודת זהות.
הסיקור חייב להכיל בתוכו תעודת זהות הכוללת: תמונה/ציור, שם הדמות, שם משפחתה, תאריך לידה ותאריך המוות, בני משפחה, בן/בת זוג, ילדים, הפעם הראשונה שהיא הופיעה בספרים. כל אלה כמובן במידה ויש.

2. רקע.
כאן תכתבו את קורות החיים של הדמות - איפה היא נולדה, מי היו המשפחה שלה (למרות שכתוב את זה גם בתעודת הזהות, חשוב לכתוב את זה גם פה), איזה בית הדמות הייתה בהוגוורטס, ופשוט את סיפור החיים של הדמות. שימו לב, זה חשוב, אסור בשום פנים ואופן להעתיק את החלק הזה בסיקור. אם יש מידע מסוים שאתם לא בטוחים לגביו אתם יכולים לבדוק אבל אתם צריכים לכתוב את הסיקור לבד. זה לא כמו לסקר מישהו קיים שאתם מכירים בגלל סרטים שלו או שירים שלו, כולנו קראנו את הספרים וכל מה שכתוב באתרי מידע אנחנו יודעים. בחלק הזה בסיקור אתם לא צריכים לכתוב דברים שלא כתובים בספרים שרולינג אישרה, אלא רק מה שכתוב בספרים ואתם יודעים. עוד משהו אחרון, אל תכתבו פה יותר מדי. תכתבו, לא יותר מדי בקצרה, אבל גם לא באורך מטורף - יש לנו את האנציקלופדיה המדהימה של הארי פוטר פה בפורטל, לערכים ארוכים ומושקעים אפשר ללכת לשם, הסיקורים נועדו לערכים יותר מקוצרים. אז אל תכתבו שורה וחצי אבל גם אל תכתבו יותר מדי מגילות.

3. דברים נוספים.
אתם יכולים להוסיף בחלק הזה של הסיקור ציטוטים אהובים, דברים שרולינג אמרה על הדמות, אולי פאנפיקים מומלצים, פאנארטים, גיפים...

4. חוות דעת אישית.
אחרי הכל אתם פשוט צריכים לכתוב את הדעה שלכם על הדמות. אני לא רוצה חצי שורה של "אני אוהב/לא אוהב את הדמות כי ככה וככה וככה וזהו", תכתבו בפירוט הכי מפורט שלכם מה אתם חושבים על הדמות, מה אתם אוהבים בה או לא אוהבים בה, איזה שיפים שלה אתם אוהבים יותר ואוהבים פחות... תשקיעו, חברים, זה שווה את זה.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:36 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

המדריך לסיקור תיאוריה
פורום "הספרים"

1. מידע ראשוני.
אם יש לכם איזה תמונה או סמל שמשקפים את בתיאוריה מומלץ להוסיף סתם כי בדרך כלל זה נחמד. תכתבו בתחילת הסיקור את שם התיאוריה, אם אין שם אז פשוט שם שמשקף אותה, למשל "אלבוס דמבלדור הוא פרד וויזלי". אחרי השם תכתבו איפה נתקלתם בתיאוריה, אפשר גם לכתוב שהמצאתם אותה. אחרי זה תכתבו בכמה מילים, הכי בקצרה שיש, מה התיאוריה טוענת ועל מה היא מתבססת.

2. פירוט על התיאוריה.
כאן תכתבו בהכי פירוט שאתם יכולים על התיאוריה, דברים שמוכיחים אותה, ציטוטים שמוכיחים אותה, פוסטים באתרים כלשהם שקשורים אליה, פאנפיקים שקשורים אליה... תכתבו כאן את כל מה שאתם יודעים על התיאורים ודברים שקשורים לתיאוריה. אפשר להיעזר במקורות מידע מאתרים אחרים אבל חובה לכתוב את הרוב בעצמכם ואם אתם מצטטים מאתר מסוים לתת קרדיט.

3. חוות דעת אישית.
תכתבו כאן מה אתם חושבים על התיאוריה - אתם מסכימים איתה? אתם חושבים שהיא גאונית? תפרטו את כל המחשבות שלכם לגביה.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:45 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

המדריך לסיקור מקום
פורום "הספרים"

1. תעודת זהות.
הסיקור חייב להכיל קודם כל תעודת זהות הכוללת תמונה או ציור של המקום, שם, סוג תושבים/לקוחות (סיקור מקום יכול להיות מקום=עיר/עיירה/דברים בסגנון או סיקור מקום=בית ספר/בית/חנויות/סמטאות וכולי), שנת הקמה.

2. פירוט.
אחרי תעודת הזהות תפרטו על המקום - איפה הוא מוזכר בספרים, מי אנחנו יודעים שגר או היה שם, דברים שאנחנו יודעים על המקום, ציטוטים, ציורים, תמונות, פאנפיקים...

3. חוות דעת אישית.
מה אתם חושבים על המקום? הייתם רוצים לגור או לבקר בו? מה אתם חושבים על המקום שהוא תפס בספרים? תפרטו את כל מה שיש לכם על המקום.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:49 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

המדריך לסיקור שיפ
פורום "הספרים"

1. תעודת זהות.
הסיקור חייב להכיל בתוכו תעודת זהות הכוללת: תמונה/ציור, שם השיפ, שמות חברי השיפ, שנות לידה של כל אחד/ת מהם/ן, האם הם קאנון ואם כן מה מצב המשפחה שלהם/ן.

2. רקע.
כאן תכתבו את ההיסטוריה של הדמויות ביחד, מתי הן נפגשו, אם הם נפגשו בכלל, למה אנשים משפפים אותם...

3. דברים נוספים.
אתם יכולים להוסיף בחלק הזה של הסיקור ציטוטים אהובים, דברים שרולינג אמרה על השיפ, אולי פאנפיקים מומלצים, פאנארטים, גיפים...

4. חוות דעת אישית.
מה אתם חושבים על השיפ? תפרטו הכל לגבי המחשבות שלכם וכל מה שאתם חושבים ומרגישים כלפי השיפ.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 17:56 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

נכתב על ידי ירדן.

המדריך לכתיבת אשכול מידע
פורום "הספרים"

1. תיוג נושא
האם האשכול שלי מתאים לכאן?
לפני פתיחת אשכול חדש, בדקו שנושא אשכול מידע שלכם מתאים לפורום. אשכול מידע אשר יתאים לפורום יהיה אשכול על ספר בסדרה, ספר נלווה, דמות בסדרה וכו'.
תיוג האשכול
בפתיחת האשכול, עליכם לתייג את הכותרת בהתאם לחוקי הפורום (סעיף 2).

2. תוכן האשכול
פתיחה
בפתיחה, עליכם לכתוב בכלליות על הנושא עליו אתם כותבים. הפתיחה צריכה להכיל בין 2 עד 5 שורות המספרות מהו בכלל הנושא המדובר.
כותרות משנה ופסקאות
לאחר הפתיחה, יבואו כותרות משנה שונות או פסקאות ללא כותרת אשר יפרטו בפירוט רב יותר על הנושא שבכותרת המשנה. כותרות המשנה יהיו על נושא ספציפי בתוך הנושא הכללי עליו אשכול המידע נכתב.
סיכום
הסיכום מסכם את הנושא עליו האשכול נכתב בכמה שורות קצרות. על הסיכום להיות מתומצת יותר מכלל התוכן וקל להבנה. הנושא יכול להיות כל דבר שלא נמצא תחת קטגורית הסיקורים, אתם יכולים לכתוב אשכול מידע על חפצים קסומים ואתם יכולים לכתוב אשכול מידע על הקרב על הוגוורטס.

3. נוספים
ניסוח ושגיאות
לאחר שכתבתם את האשכול, עברו עליו פעם או פעמיים בכדי לראות שאין לכם שגיאות פסיק או כתב, ולבדוק שהנכתב מנוסח בשפה גבוהה ללא עגה. אם אינכם רוצים לעבור על התוכן או אינכם סומכים על עצמכם בכתיבה רהוטה וגבוהה, מומלץ ואף רצוי להביא בטא שיעבור בשבילכם על האשכול.
אמצעים גראפיים (לא חובה)
הוסיפו תמונה לאשכול. כאשר הינכם מוסיפים לאשכול אמצע גרפי, לעיתים הוא יותר מובן ויותר אסתטי. הוספת תמונה אינה חובה, אך מאוד מומלצת.
חוות דעת אישית
אין זאת חובה, אך תוכלו לכתוב חוות דעת אישית על נושא האשכול. חוות הדעת תתרום לידע המשתמשים על מה שאתם חושבים על הנושא ואולי אף תעשיר את ידעתם.
שימו לב: העתקה מן מקורות מידע
חל איסור להעתיק את תוכן האשכול מילה במילה מויקיפדיה או מקור מידע אחר. משתמש שייתפס מעתיק את תוכן אשכולו ממקור מידע ייסתכן בקבלת אזהרה!

אשכול זה נועד בכדי לעזור לכם, משתמשים יקרים. אשכול אשר לא יעמוד בסטנדרטים יינעל וכותבו ייסתכן באזהרה!

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:00 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

דיונים שנפתחו בפורום

מכיל 39 ערכים

א
אלימות בספרי הארי פוטר
אלרג"ה, עוזר לגמדונים או לא?

ב
בחינות הבגרות

ג
ג'יימס, לילי, ושומר הסוד
גלימת ההיעלמות

ד
דמבלדור במשרד הקסמים
דראקו מאלפוי, טוב או רע

ה
הארי פוטר, גובלינים ואנטישמיות
הוגוורטס בקיץ
הקשר בין אוכלי המוות לנאצים
החיץ בין הקוסמים למוגלגים
(היני (הארי+ג'יני
הלורד וולדמורט
המוות של סיריוס
הצלבה בין הספרים לסרטים
התערבות עולם הקוסמים בהיסטוריה המוגלגית
השפעת עולם המוגלגים על עולם הקוסמים
הארון שמתחת למדרגות
הארי פוטר ותסמונת המתחזה
האם וולדמורט יכול ליצור פטרונוס?
הנשמה של וולדמורט
הוגוורטס, הדרסלים והמוגלגים
החיים אחרי סיום הלימודים בהוגוורטס
האם טוהר הדם למעשה פוגע בקוסמים?

ו
וולדמורט בתור בוס

כ
כיצד עובדים מפתחות המעבר?

ל
לחשננית - מה הם שומעים בעצם?
למה הורים שולחים את ילדיהם להוגוורטס בכלל?

מ
מה נשתנה
מעמדן של חיות הפלא התבוניות
מה השתנה בעקבות ההבנה שוולדמורט חי?
מדוע המורים בהוגוורטס לא נשואים?
מערכת המשפט בעולם הקוסמים
מצנפת המיון וחרבו של גודריק גריפינדור
מהו אומץ וכיצד הוא מתבטא בבית גריפינדור?
מירטל המייללת

נ
נחיצות הספר חיות הפלא

ס
סוורוס סנייפ כמורה בהוגוורטס
סנייפ הוא אדם טוב או רע?
סקיבים ודנ"א/תורשה

ע
על הגבורה: הארי מול נוויל

פ
פטיגרו בגריפינדור
פרופסור להתגוננות המוצלח ביותר
פרדוקס הגזענות של וולדמורט

ש
שם הספר השישי

הודעה זו נערכה ע"י Drain you ב May 26 2020, 21:41 PM

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:02 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:06 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:08 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:11 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Jan 23 2017, 18:13 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש

אשכולות מידע שנפתחו בפורום
מכיל 1 ערכים

א
אבדה קדברה - הקללה ההורגת

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Apr 23 2018, 02:50 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
מגדר:female
משתמש מספר: 65434

הודעה זו נערכה ע"י Do good deeds ב May 2 2018, 16:20 PM

--------------------
אביטל (:

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007