האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור שיר || This Is Me
פורסם ב: Jun 6 2018, 15:27 PM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 22272
מגדר:female
משתמש מספר: 58762
חפצי המשתמש: צפה

This Is Me \ Demi Lovato
User Posted Image
מתוך הסרט "Camp Rock"

✎ מבצעי השיר: דמי לובאטו, ג'ו ג'ונאס. (באנגלית: Demi Lovato, Joe Jonas)
✎ לקוח מהאלבום: אלבום השירים של הסרט "Camp Rock"...?
✎ שנת יציאה: 2008
✎ ז'אנר: פופ רוק
✎ כותבי השיר: אדם וואטס, אנדי דוד (Adam Watts, Andy Dodd)
✎ אורך השיר: 3 דקות ו-9 שניות

רקע השיר

"This Is Me" הוא השיר הראשון שמיטצ'י שרה עם שיין. (דמויות מהסרט. מיטצ'י מגולמת על ידי דמי לובאטו ושיין מגולם על ידי ג'ונאס). מיטצ'י כתבה את השיר בתחילת הסרט, ולאחר שמגיעה לקאמפ רוק היא מנגנת אותו על פסנתר ומתחילה לשיר. שיין שומע אותה שרה ומחפש אחר הקול המסתורי והמדהים השובה את ליבו כבר מהרגע הראשון ששמע אותו. בסוף הסרט, מיטצ'י עולה לבמה מול קהל ושרה אותו שם, בתחרות הסופית של הקאמפ. אמנם היא לא מנצחת, אך שיין שומע את השיר ורואה מי שרה אותו, ומצטרף לשירתה. (וספויילר קטן, הם היו זוג ונפרדו, ולאחר שהיא שרה את השיר הם חוזרים להיות זוג. הם נפרדו כי מיטצ'י במהלך הסרט שיקרה לגבי עצמה, ולכן השיר הזה גם מביע את עצמו בצורה טובה בשביל שיין.) השיר בעיקר מביע את רגשותיה של מיטצ'י ואת מה שעובר עליה במהלך הקאמפ, ומגיע מליבה.
דמי לובאטו רשמה גם גרסה ספרדית של השיר שכותרתו "Lo Que Soy", שוחרר במהדורה יוקרתית, וכמובן וידאו שמציג אותה שרה את השיר.

מילים

אנגלית
I've always been the kind of girl
That hid my face
So afraid to tell the world
What I've got to say
But I had this dream
Right inside of me
I'm going to let it show
It's time
To let you know
To let you know
This is the real, this is me
I'm exactly where I'm supposed to be now
Gonna let the light
Shine on me
Now I found
Who I am
There's no way to hold it in
No more hiding who I want to be
This is me
Do you know what it's like to feel so in the dark
To dream about a life where you're the shining star
Even though it seems
Like it's too far away
I have to believe in myself
It's the only way
You're the voice I hear inside my head
The reason that I'm singing
I need to find you
I gotta find you
You're the missing piece I need
The song inside of me
I need to find you
I gotta find you
This is the real, this is me
I'm exactly where I'm supposed to be now
Gonna let the light
Shine on me
Now I found who I am
This is me
You're the missing piece I need
The song inside of me
This is me
You're the voice I hear inside my head
The reason that I'm singing
Now I found who I am
This is me

ספרדית
Desde muy niña siempre actue
Con timidez
Con el miedo de decir
Todo de una vez
Tengo un sueño en mi
Que brillando esta
Lo dejare salir
Por fin tu sabras
Lo que soy, es real
Soy exactamente la que debo ser hoy
Deja que la luz, brille en mi
Ahora si, se quien soy
No hay manera de ocultar
Lo que siempre he querido ser
Lo que soy
Sabes lo que es estar
En esta oscuridad
Con un sueño de alcanzar
Ser estrella why brillar
Si parece estar
Tan lejos hoy de aqui
Tengo que creer
En mi
Solo asi sabre
Lo que soy, es real
Ahora si, se quien soy
No hay manera de ocultar
Lo que soy
Lo que soy
Eres esa voz que hahportala en mi
Por eso estoy cantando
Quiero encontrarte
Voy a encontrarte
Eres lo que falta en mi
Cancion dentro de mi
Quiero encontrarte
Voy a encontrarte
Lo que soy, es real
No hay manera de ocultar
Lo que soy
Lo que soy
Ahora si, se quien soy
No hay manera de ocultar
Lo que soy

עברית
תמיד הייתי הילדה הזו,
שהסתירה את פניה.
כל כך פוחדת לספר לעולם,
מה שיש לי לומר.
אבל היה לי את החלום,
ממש בתוככי,
אני עומדת לגרום לזה להופיע,
זה הזמן,
לתת לך לדעת,
לתת לך לדעת.
זה אמיתי.
זו אני.
אני בדיוק איפה שאני צריכה להיות, עכשיו.
עומדת לתת לאור לזהור מעליי.
עכשיו מצאתי מי אני,
לא עומדת להחזיק זאת בפנים.
לא יותר מסתירה מי אני באמת,
זו אני.
הידעת איך זה להיות,
להרגיש בתוך החשכה,
זה חלום על חיים,
שבו אתה הכוכב.
למרות שזה נראה,
שזה כל כך רחוק,
אני חייבת להאמין בעצמי,
זו הדרך היחידה.
זה אמיתי.
זו אני.
אני בדיוק איפה שאני אמורה להיות, עכשיו.
עכשיו מצאתי מי אני,
לא יותר מסתירה מי אני רוצה להיות,
זו אני.
את הקול שאני שומע בתוך ראשי,
הסיבה לכך שאני שר,
אני צריך למצוא אותך,
אני חייב למצוא אותך.
את החתיכה החסרה שאני צריך,
השיר שבתוכי,
אני צריך למצוא אותך,
אני חייב למצוא אותך.
זה אמיתי.
זו אני.
אני בדיוק איפה שאני אמורה להיות, עכשיו.
מצאתי מי אני,
(זו אני...) את החתיכה החסרה שאני צריך,
השיר שבתוכי,
(זו אני...) את הקול שאני שומע בתוך ראשי,
הסיבה לכך שאני שר,
עכשיו מצאתי מי אני,
זו אני.

(פיו! לא מצאתי תרגום בעברית אז הייתי צריכה לתרגם את כל השיר בעצמי. איזו חוויה! אהההההה)

קליפים

-הקטע מהסרט, בו מיטצ'י שרה את השיר בפעם השנייה, מול קהל. (וגם, אם שכחתם, שיין מצטרף אליה.) (בלי תרגום מובנה, אך הם שמים את המילים בהערות שאפשר להוסיף בסרטונים ביוטיוב, למטה, כדי שיראו כמו כתוביות.) אם ברצונכם לראות את מיטצ'י שרה את השיר בלי שהתרגום המובנה הגדול יפריע לכם, זו הגרסה המתאימה!

-הקטע מהסרט, בו מיטצ'י שרה את השיר בפעם השנייה, מול קהל. (וגם, אם שכחתם, שיין מצטרף אליה.) עם תרגום מובנה לאנגלית, ואפילו המילה שבה הזמרת נמצאת ושרה צבוע.

-דמי לובאטו שרה את השיר, ובקליפ משלבים גם חלקים מתוך הסרט, בו מיטצ'י שרה - גם על הפסנתר, בפעם הראשונה, וגם בהופעה, מול קהל, בפעם השנייה.

-השיר עם המילים באנגלית.

-הגרסה של השיר בספרדית.

-דמי לובאטו שרה את השיר בספרדית, עם תרגום מובנה לספרדית.

-כאשר מיטצ'י מנגנת בפסנתר ושיין שומע אותה. (יש תרגום, אם תלחצו על הגדרות - כתוביות - הפעל)

-הגרסה של נייטקור (Nightcore) לשיר, איך שהכרתי לראשונה בכלל את השיר המקסים הזה.

חוות דעת אישית

וואו, זה החלק שאליו ציפיתי למשך כל כתיבת הסיקור הזה. יש לי פשוט כל כך הרבה דברים לכתוב ולהגיד עליו.
אז קודם כל, כמובן שאני מתה עליו. הוא שיר שמעביר לנו מסר חשוב - להיות מי שאנחנו. לא צריך להעמיד פנים שאנחנו מישהו אחר. לא צריך לשקר לגבי עצמנו, גם אם לפעמים האמת טיפה מבישה או עצובה. לראשונה הכרתי את השיר בגרסת נייטקור, (Nightcore) תוכלו לשמוע את הגרסה למעלה בקליפים ^^
זה היה מההפעלה האוטומטית ביוטיוב, לפני מלא מלא שנים. וכשאני אומרת לפני מלא מלא שנים, אני מתכוונת לזה. אני עכשיו בכיתה ז' - הכרתי את השיר הזה כל כך מזמן שאני אפילו לא זוכרת מתי הכרתי אותו. פשוט כל כך מזמן.
גם, אצלי יש כל מיני שירים שבזמן שאני משחקת משחקי מחשב שאני שומעת אותם, ולכן כשאני שומעת אותם בלי לשחק במשחק במחשב בו זמנית אני ישר נזכרת במשחק.
אז זה אחד מהשירים. נזכרתי בשיר הזה לפני כמה זמן והחלטתי לשמוע אותו. נזכרתי במשחק שהייתי נוהגת לשחק בזמן שהייתי שומעת אותו, וזה מעלה לי פשוט נוסטלגיה אדירה...
בכללי אני זוכרת שנהגתי לשמוע את השיר הזה בלופים.
ופעם, לא נהגתי להוריד כל שיר לטלפון, כי היו שירים שאני נדלקת עליהם ואז שוכחת מהם. אז החלטתי לעשות לכל השירים האלו פשוט פלייליסט ביוטיוב, פלייליסט של שיר אחד, כדי שאוכל לשמוע אותם בלופים מבלי להצטרך להוריד אותם לטלפון הנייד. (ככה יוצא שיש לי איזה יותר ממאתיים פלייליסטים של יותר משיר אחד ביוטיוב, אבל פסדר. נוסטלגיה אדירה.)
ברגע ששמעתי את השיר לפני כמה זמן, כשנזכרתי בו, עלו לי מלא מלא זכרונות מהילדות שלי, ומלא מלא זכרונות מהעבר. זכרונות שהם מאוד חשובים לי ויקרים לליבי, וגורמים לי אושר ושמחה.
יש לי משהו כזה, שברגע שאני שומעת שיר מסויים בזמן משהו מאוד משמח, אז אני זוכרת אותו. אז ברגע שאני שומעת את השיר - אני נזכרת בזמן המסויים הזה. כמו במשחקי מחשב - רק בחיים האמיתיים.
לדוגמה, בטיול השנתי שמעתי שיר מסויים בזמן שנסענו באוטובוס, ועכשיו הרבה פעמים כאשר אני שומעת את השיר ההוא אני נזכרת בטיול השנתי ובחלק ששמעתי את השיר בזמן הנסיעה באוטובוס. אני גם זוכרת על מה חשבתי בדיוק אז, בזמן ששמעתי את השיר באוטובוס. (במקרה חלמתי בהקיץ על וולדמורט ובלטריקס. זה מוזר?)
לשיר הזה בשבילי יש משמעות רבה. גם מבחינת השיר עצמו ומהמסרים שהוא מעביר, אך גם מהנוסטלגיות ומהזכרונות מהעבר שהוא מביא לי ומזכיר לי.
זה ממש כיף. לשמוע פעם איזשהו שיר ולפתע ישר עולות לך תמונות בראש וחלקים ופיסות של מידע ושל זיכרון של דברים מאושרים בחיים שלך, ורק משיר ששמעת בדיוק בזמן הזה, או שהוא התנגן לך בראש בזמן הזה, וזה איך אתה זוכר אותו.
אם אני אלך ואסתכל על מאתיים הפלייליסטים של שיר אחד שיש לי ביוטיוב, אני לא בטוחה שהרבה מהם יעשו לי נוסטלגיה כפי שהשיר הזה עשה לי.
ברגע שגיליתי שהשיר בעצם לקוח מסרט, החלטתי לראות את הסרט. (זה פשוט עדיין לא יצא לפועל כל כך XD)
בעצם ראיתי את הסרט רק עכשיו. (וגם לא את כולו! ראיתי חלקים מההתחלה ורק בערך באמצע הפסקתי להעביר קדימה והמשכתי לראות בנחת את הסרט.) התחלתי לעשות את הסיקור והגעתי לחלק שממש בהתחלה, החלק של רקע השיר, ולא ידעתי בכלל מה לכתוב. לבסוף, החלטתי לראות את החלקים מהסרט שבו מיטצ'י שרה את השיר ולאחר מכן לכתוב על הרקע שלו, אבל בסוף ראיתי כמעט את כל הסרט. מהאמצע עד לסוף, אולי מתישהו יהיה לי כוח לראות את כל הסרט מההתחלה ועד לסוף. ואולי גם את סרטי ההמשך שלו.
וואו, אני חושבת שממש חפרתי.
אני לא יכולה לקצר את השיר או לתת לו סיכום וחוות דעת רק של כמה שורות פצפוניות וקטנטנות. אם תבקשו ממני לעשות סיכום לכל מה שכתבתי כרגע, אני לא אוכל. כי לשיר הזה יש פשוט יותר מסתם קצב נחמד או קול נחמד ששר אותו. יש לו פשוט בשבילי הרבה יותר מזה.
ואני חושבת שזה מדהים. יום אחד לשמוע שיר שפשוט גורם לך להרגיש שוב בעבר. זו הרגשה כל כך טובה, אני פשוט לא יכולה לתאר אותה.
וואו, אני חושבת שבאמת ממש חפרתי.
אבל באמת. זה פשוט שיר... כל כך כל כך.
וואו.

אחרים, נוספים ושונות

טוב, אז מצאתי כמה גיפים נחמדים לסיום, וגם קליפ של מאחורי הקלעים כאשר דמי לובאטו הקליטה אותו ועוד דברים נחמדים שמצאתי וחשבתי שיהיה נחמד לשתף אתכם בהם happy.gif

-קצת מאחורי הקלעים של הסרט, אבל בשביל הסיקור הקטע החשוב מתחיל משנייה 5:50, כאשר היא מקליטה את השיר. דמי לובאטו גם מספרת למה היא שרה אותו למה הוא חשוב לליבה ויקר לה. היא גם מסבירה טיפה על השיר ועל דעתה ומהו המסר שהיא מעבירה. (שמתם לב שיש לה רווח בין השיניים הקדמיות? איכסה)

User Posted Image
-גיף חמדמד כהיא שרה ביחד עם שיין.

User Posted Image
-כשהיא מנגנת על פסנתר את השיר.

User Posted Image
-אין לי כל כך מה לתאר כאן, היא שרה.

User Posted Image
-שרה, הפעם כתמונה רגילה ולא כגיף. בהופעה שלה מול הקהל.

User Posted Image
-כשהיא מנגנת את השיר על הפסנתר. שוב, הפעם כתמונה רגילה ולא כגיף.

User Posted Image
-אם אתם רוצים לנגן את השיר, וואלה! הנה לכם תווים.

חיפשתי עוד גיפים ותמונות וקליפים לשים, אבל כל השאר שמצאתי הם לא קשורים לשיר, אלא רק לסרט (אז אל תתלוננו).

אז זהו, מקווה שהצלחתם להישאר עד פה.
אם כן - שאפו ענק.
אני באמת חפרתי כאן מלא, אבל חפרתי בטוב D:
אשמח לקבל ת''ב! happy.gif

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 6 2018, 16:52 PM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 543612
משתמש מספר: 41708

כל הכבוד על הסיקור!
אני חייב להגיד, עד החלק של הקליפים הסיקור נראה... ממוצע, היית יכולה לפרט יותר במידע הכללי. אבל אחריו... וואו. הוספת מלא קליפים, שזה תמיד מוסיף, ופירטת כל כך הרבה בחוות הדעת. גם הגיפים ואפילו התווים שהוספת בסוף ממש הוסיפו. כל הכבוד!
כבר מוסיף ללינקייה

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Jun 6 2018, 17:54 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

סלחו לי, אני דווקא לא מסכימה עם ליאם. עצם העובדה שכתבת מידע כללי מפורט (עם ספוילר לא מסומן, חייבת לציין) שעולה על שמונה שורות הוא מקסים. יש שכותבים מידע כללי של שלוש שורות ויוצאים ידי חובה. נוסף על כך, תרגמת בעצמך את השיר עצמו עוד לפני הקליפים - דבר שגם דרש השקעה ומאמץ. אני מהטלפון אז אני לא רואה את הקליפים, אבל צירפת כמה וזה גם מעולה. חוות הדעת שלך מושקעת ומפורטת ואהבתי את הגיפים שהוספת ובמיוחד את התווים :)
את השיר עצמו הכרתי מהשמעות ביסודי ומכל מיני חברות שחפרו עליו. אחרי כמה זמן גם ראיתי את הסרט שהיה חמוד והתמכרתי גם כן לשיר. חייבת לציין שכיום הוא לא הסגנון שלי אבל עדיין מעביר שלל זכרונות ונוסטלגיה. הסיקור שלך הוא אחד מסיקורי השירים הכי מושקעים שראיתי בזמן האחרון ושאפו על כך. תמשיכי לסקר happy.gif

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Jun 6 2018, 19:12 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

ואוו נעמה, סיקור מהמם מושקע ומאוד מפורט :)
ממש נהנתי לקרוא אותו וממש העשרת לי את הידע
הסיקור אגב גם אסטטי ונעים לעין

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007