האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום הספרים
פורסם ב: Dec 28 2016, 19:46 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388
חפצי המשתמש: צפה

*אני רוצה לומר תודה רבה לג'ורי והדס, שעזרו לי בלי סוף בניסוח בקשת הניהול הזאת.

.:בקשת ניהול | | פורום הספרים:.

שלום , אני ג'יימס, בעוד כחודש אהיה בן 15 ואני מעוניין לנהל את פורום הספרים.
מאז שאני בן 9, הגיל שבו התחלתי לקרוא את ספרי הארי פוטר, אני מאוהב בסדרת הספרים הזו. הייתי קורא אותה שוב ושוב, ואף שצפיתי בסרטים כמה וכמה פעמים, תמיד נהניתי יותר לקרוא את הספרים. בשלב מסוים הגעתי לרמת ידע מטורפת בספרים.-אני זוכר את אחותי ואותי יושבים על הספה בסלון עם כל ספרי הארי פוטר. היא פותחת ספר כלשהו בלי להראות לי איזה, מתחילה להקריא לי משפט, ואני צריך להשלים אותו. או שואלת שאלות טריוויה, וברוב גדול אם לא מוחלט הייתי יודע לענות נכון.חלק ממשחקי הפנאי שלי היה, לדוגמה, להציג עם אחיי קטעים מהספרים ולעשות "מלחמת קללות" [לכל אחד יש 5 שניות לומר לחש, ואסור לחזור על לחש פעמיים. מי שלא מצליח לזכור לחש חדש תוך 5 שניות, נפסל]

כששמעתי על פורטל הארי פוטר, מיהרתי להצטרף. הדבר הראשון שמשך את לבי היה פורום הספרים,אך התאכזבתי לגלות שהפורום שומם והפעילויות בו מאד מועטות. אחר כך, כשראיתי את שאין מנהל לפורום הזה, אמרתי לעצמי שאני הולך להשקיע בו ולהפוך להיות מנהל הפורום הזה. מאז התחלתי להשקיע: פתחתי את ספיישל הספרים הגדול בן שבעה שלבים ושלבי בונוס ומספר דיונים וסיקורים. מאז אני רואה שנכנסו יותר ויותר אנשים לפורום, פתחו גם הם פעילויות, והפורום חזר לפעילות.

.:אשכולות מושקעים שפתחתי:.
האשכול הראשי של הספיישל
פעילות בשלב א'
פעילות בשלב א'
פעילות בשלב א'
משחק פורום
פתיחת שלב שני
פעילות בשלב ב'פעילות בשלב ב'
פעילות בשלב ב'
פתיחת שלב שלישי
פעילות בשלב השלישי
פעילות בשלב השלישי
משחק פורום
פתיחת שלב רביעי
פעילות בשלב הרביעי
פעילות בשלב הרביעי
פתיחת שלב חמישי
פעילות בשלב החמישי
פעילות בשלב החמישי
פעילות בשלב החמישי
פתיחת שלב שישי
פעילות בשלב השישי
פעילות בשלב השישי
משחק פורום
פתיחת שלב שביעי ואחרון
פעילות בשלב השביעי
פעילות בשלב השביעי
פעילות בשלב השביעי
סגירת שלב שביעי ושלבי בונוס
שלב בונוס
שלב הבונוס הבא יפתח בקרוב.

פעילות
שלב בפעילות רב שלבית

דיונים שפתחתי:
דיון
דיון
דיון
דיון
דיוןדיון

סיקורים שפתחתי:
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור
סיקור

אז בעצם, למה מגיע לי לנהל את הפורום הזה? כי יש לי אהבה רבה אליו, מוכנות ומוטיבציה רבה להשקעה בו, אני מקורי [כמו שאני חושב שתראו מהרעיונות להלן], עם הרבה פוטנציאל, אך כמובן אתם תקבעו.
הפורום לצערי מעט שומם. ההנהלה היא שמפעילה אותו, עם ספיישל הוגסמיד של פלין וספיישל הדמויות המשניות של תם ותהילה, אבל אין אף משתמש רציני שמוכן להשקיע בפורום ולהפריח אותו. אני מאמין- לא, אני בטוח- שאני יכול לעשות את זה, אם רק תתנו לי את האפשרות. זה טוב לדעתך?

.:רעיונות לקידום הפורום:.

מבחני ערנות. אני מאוד אוהב את הרעיון הזה, והרעיון שבה אותי. אני מתכוון גם לשפר את זה -לדוגמה, לא רק שאלות טריוויה אלא גם נניח להביא גיפים ממקום מסויים, או שהשלישיה הראשונה תקבל פרסים, וכן הלאה. אני גם מתכנן לעשות משהו כמו המשתמש הראשון שיגיב יצטרך לעשות מבחן של שאלת טריוויה משל עצמו, ועל כל משתמש ענה נכון הוא יקבל מספר מסויים של חרמשים, כך יהיה לו מוטיבציה שהרבה אנשים יענו על החידה ויבואו להספרים.

רענון הלינקייה. זה דבר לגיטימי שכל מנהל עושה. אם תציצו בשלושת העמודים האחרונים בפורום, תגלו הרבה מאוד סיקורים ודיונים שנפלו בין הכיסאות. וזה חבל- הרי כל מידע שהייתי רוצה למצוא על הסדרה, הייתי הולך לפורום הספרים, אז לא חבל שיהיה חסר מידע? לכן אני חושב שזה נחוץ. אני לא מתכוון להפוך את הלינקייה לאחרת או משהו כזה - פשוט לעקוב אחרי כל סיקור ודיון שיוצאים ולהוסיף אותם ללינקייה.

שיטת תגמולים חדשה .
זה עובד לפי דרגות. הדרגה הראשונה היא דרגת ייצרן כשף. 10 ייצרן כשף שווה קסולטי [קסם+אבסולוטי] אחד. 10 קסולוטי שווים אות הקסם אחד. המשתמש שיצבור הכי הרבה אותות קסם, יזכה במשתמש כפול חמש במקום הראשון! כמובן שחוץ מזה אפשר גם להמיר את התגמולים לחרמשים. ו/או נקודות בית, אבל אז בסוף החודש לא יוכל הממיר/ה לזכות במקום הראשון. בנוסף, בכל חודש תהיה משימה, מי שימלא הכי הרבה אשכולות במשימה הזאת- יקבל 2 אותות קסם. אז מה מיוחד פה? שהמשימה תתגלה רק בסוף החודש! כלומר, אם המשימה שבחרתי תהיה מי יפתח הכי הרבה סיקורים [או מ"פ/פעילות/דיון וכן הלאה], אז מי שיפתח יקבל את הפרס, אבל היות שהמשימה שבחרתי תתגלה רק בסוף החודש, המשתמשים יצטרכו להשקיע הרבה בכל הדברים כדי לנסות לזכות בפרס!

משתמש כפול חמש. לבד העובדה שהכותרת מתחרזת, בעיקרון הרעיון הוא משתמש החודש, בווריאציה מעניינת.. אבל, מלבד העובדה שאני לא בטוח עד כמה הרעיון הזה נחוץ כעת, נתקלתי בספר מעניין מאוד שכתב פרופ' דן אריאלי, ולא אפרט שם את כל המחקר שלו, אבל השורה התחתונה היא, שלאנשים יש הרבה יותר מוטיבציה אם נותנים בונוס אחד גבוה, בונוס אחד נמוך, וכמה בונוסים בינוניים. לכן, אני מציע שבכל חודש ייבחר זוכה אחד שיקבל 3.000 חרמשים, 3 זוכים שיזכו ב800 חרמשים, וזוכה אחד שיזכה ב300 חרמשים.

שת"פ עם מד"פ. [הכותרת שוב מתחרזת. טוב, הרי אני מקורי, לא?] תחשבו על זה. סדרת הארי פוטר היא סדרת ספרי הפנטזייה בין הגדולות שהיו אי פעם. אילו זה לא היה פורטל הארי פוטר, הסדרה הייתה מקבלת מקום של כבוד בין מדפי פורום מד"פ. לכן, אני חושב שאפשר לעשות הרבה שיתופי פעולה עם הפורום הזה.
כמובן שאני מתכנן לשתף פעולה עם עוד פורומים- לדוגמה, יש לי רעיון לפעילות שתערך חלקה בפורום מוזיקה וחלקה בהספרים. אבל עם הפורום הזה אני חושב שאפשר לעבוד באופן הדוק. הרעיון הכי טוב, הוא כמובן, ספיישל שילוב פאנדומים. אבל חוץ מזה, יש את רעיון האסקייפ רום [פרטים בהמשך] והמרוץ למיליון [פרטים בקטע הבא]

המרוץ למיליון. בפעילות הזו יהיו 4 זוגות. בכל זוג, אחד יפעל בפורום הספרים, והשני יפעל בפורום מוזיקה/מד"פ/טו"ק/הקלחת הרותחת. יש לי הרבה מאוד רעיונות, אבל היות שאני לא רוצה לחשוף אותם כאן ולתת יתרון למתחרים, אני לא אכתוב אותם כאן, ההנהלה מוזמנת לשלוח אלי ינשוף ואני אתן להם באופן פרטני את הרעיונות שלי. אבל אני מבטיח לכם, שזה הולך להיות פשוט מדהים. יש לי רעיונות ממש טובים ואני משתוקק כבר להפעיל את התחרות הזו. רק לשם הדוגמה אני אתן פעילות אחת שיהיה על הזוגות לבצע, אני אטיל על כל זוג לפתוח שאלת טריוויה לחבריהם הזוג השני, אם זוג א' עובד בפורום מוזיקה- הוא נותן לזוג ב' שאלה בקשר למוזיקה, והצד השני פותח שאלת טריוויה בהספרים. וכן הלאה.

ורק עוד דבר אחד- בדקתי בפורום דיבורים. הפעילויות שאני מתכנן שונות לגמרי ממה שהיה שם.

הנביא היומי. אנשים ירשמו, ויהפכו להיות כתבים של הנביא היומי, שיופיע אחת לשבוע-שבועיים! זה יהיה חדשות מעולם הקוסמים,[מומצאות כמובן], כל מיני תחקירים מעניינים ומומצאים, לחש חדש או צמח אקזוטי, גלויים מרעישים [ומומצאים] שהתגלו, וכן הלאה! כמובן שכל כותב יקבל תשלום. ואחת לכמה זמן אני אפתח אשכול שבו יהיו

פעילויות רב שלביות :

סוחרי השטיחים. זו פר"ש, [פעילות רב שלבית], בשלב הראשון המשתמשים ייצרו לעצמם חברה שמתמחה בעיצוב שטיחים מעופפים. בשלב השני הם יצטרכו לכתוב הסבר מפורט על סוגי השטיחים שבבעלותם, איך הם נראים, מהירותם וכן הלאה.. בשלב השלישי יהיו הפרסומות לחנות.

המצא עיירה. הרעיון הזה הולך להגיע עם הרבה טוויסטים, אבל הרעיון המקורי- המשתמשים צריכים לתכנן עיירה קסומה, כל פעם אני אתן להם לעצב כפי הבנתם משהו אחר בעיירה, אם זה מסעדה, או פארק, או בניין העירייה, וגם הם יצטרכו להביא מפה של אנגליה עם סימון איפה בדיוק נמצאת העיירה הזאת, ולמה הם בחרו להקים אותה שם. אני מתכנן הרבה מכשולים והגבלות שהמשתמשים צריכים לעבוד בהתאם להם.

אסקייפ רום. בריחה מהחדר. כאן אפשר למצוא על זה מידע, זה דבר מאוד כיפי וחווייתי, מניסיון, הייתי בדבר כזה ומאוד נהניתי, ואני הולך ליישם משהו דומה- רמזים שיובילו לאשכולות ישנים שמחביאים עוד רמזים לאשכולות אחרים וכן הלאה. אני הולך לעשות את זה בשיתוף עם מד"פ- חלק מהרמזים יובילו לאשכולות מד"פ. לדוגמה: אני כותב אשכול ובו כתוב: הרמז שלכם הוא..." להקת קוסמים, בשיתוף עם אחד הפורומים האחרים. חידה אחרת שם תמצאו, ואל היציאה מהחדר תתקרבו" עכשיו המשתמשים יצטרכו לחפש אשכולות אחרים, עד שהם ימצאו את האשכול הזה, ושם תהיה חידה אחרת, שתוביל לאשכול אחר, וכן הלאה. כמובן שאני נתתי פה רמז די קל, יהיו רמזים הרבה יותר קשים. אחרי שהמשתתפים יגיעו לאשכול, הם ימצאו שם משימה שעליהם למלא, שהפתרון שלה שהם ישלחו אלי יתן להם את הרמז הבא, עד לסוף, שכמובן שהמשתתף שיגיע אליו ראשון יקבל פרס מיוחד.

המצאת נבל. תמיד היה לי קצת מוזר שיש רק נבל אחד בסיפור, אז כאן אנחנו ניצור נבל חדש- עם הרקע שלו, מלכודת שהוא מציב להארי, הדרך שלו לחיי אלמוות וכיוצא בזה.

העיתונאי המושלם. השלב הראשון היא המצאת דמות ששואפת להיות עיתונאי שכותב בנביא היומי. השלב השני זה המכתב שהדמות שולחת כדי לבקש להתקבל למשרת כתב, השלב השלישי זה איפה היא מסתובבת בשביל לתחקר אנשים ולהביא רעיון לכתבה ניסיונית, והשלב האחרון זה הכתבה עצמה. אפשר לקחת את זה גם לפעילות שבה המשתמשים צריכים לכתוב כתבות לנביא היומי על דברים שקרו, לדוגמה על מחדל שקרה, ואז כל אחד מהם יכתוב מנקודת מבטו. אפשר לעשות עוד הרבה עם עיתון הנביא היומי- לשנות לו עיצוב, להוסיף מדורים... כתבתי את רעיון הנביא היומי למעלה.

האח הגדול. זה הולך להיות תחרות ממש מעניינת, ואני ממש משתוקק להפעיל אותה. 10 משתתפים ירשמו, ובכל שלב אני אעמיד אותם בכל מיני משימות- לדוגמה, לענות לשאלות טריוויה, להשתתף מספר מסויים של פעמים במשחק פורום או בנו"ד, וכן הלאה. בין כלשלב יהיה שלב הדחה, בו שאר המשתמשים יבחרו את מי הם רוצים שישאר [בכל שלב יודחו 2 משתתפים, אלה שיקבלו הכי פחות תמיכה, עד השלב החמישי, שבו יודח משתתף אחד] והמשתתף שנשאר אחרון יזכה בפרס.
כמובן, שכל המשימות שלהם יהיו קשורות לספרי הארי פוטר. זה נראה קצת חיוור כשאני מתאר את זה ככה, אבל יש לי כמה ורמה רעיונות שאני מעדיף בינתיים לשמור בסוד כדי לא לתת למשתתפים העתידיים מושג לגבי המשימות שיוטלו עליהם, אבל זה הולך להיות אדיר. תסמכו עלי.
עוד לא חשבתי על דוגמה לתת.

משחקי פורום:
אני חושב שאנשים מאוד נהנים ממשחקי פורום, מצד שני קל מאוד להמציא אותם, אז אני מביא כמה שיש לי בראש.
1. מה.. דעתך... על... "דמות"... "מה אני חושב על אותה דמות"
2. "דמות"... תרקוד... בנשף... עם... "דמות אחרת" [כמובן שהזוגות זה גבר ואישה]
3. "דמות גבר"... "דמות נקבה"... יצור פלא... המיוחד בזה שזה צריך להיות לפי סדר אלפאביתי.
4. למה זה שמעלי יקבל מכתב להוגוורטס? כל אחד מספר על משתמש שהגיב לפניו וכותב למה הוא אמור לקבל מכתב קבלה להוגוורטס. זה יכול להיות מהחתימה שלו, מהיכרות עם אותו אדם, או סתם סיבה מוקרצת.
5. למה.. "דמות".. תתחבר... להארי? כי...
6. על משקל הקודם: למה... הארי... אוהב... "חיית פלא"... כי...
הערה על 4. אני חושב שהרעיון הזה מאוד יתפוס, כי אנשים אוהבים לדעת מה אנשים אחרים חושבים וכותבים עליהם. אפשר לראות את זה במלא מקומות, לדוגמה- בפייסבוק, אבל אני חושב שאנשים ירצו להיכנס שוב ושוב למשחק הפורום הזה מהסיבה הזו.

ספיישלים:

ספיישל שיעורי בית. אני אפתח פעילות לכל מקצוע קסום, אביא כדוגמה נושא מסויים שנלמד באותו שיעור, והמשתמשים יצטרכו לכתוב שיעורי בית באורך של מספר שורות על אותו נושאר. אני מתכוון לתורת הצמחים, שיקויים, לחשים, שינויי צורה, ושאר כל המקצועות הקסומים.אז למה זה שונה משנת הלימודיםהמתנהלת בפורטל? אל"ף, משום שזו נגמרה מזמן, כלומר שאי אפשר להגיש שיעורי בית. בי"ת, כאן אין איזשהו שיעור שאני מעביר- המשתמשים בעצמם חושבים על התכונות של החפץ/צמח חיה וכו' שיש בשיעור, ואני חושב שאנשים נהנים לדמיין בעצמם מקצועות קסומים. אני כמובן אדאג שזה יהיה שונה ככל האפשר משנת הלימודים הפורטליסטית.

ספיישל משרד הקסמים. זה ספיישל שמוכן לי בראש עד הפרט האחרון, עבדתי עליו הרבה זמן ואני דיי גאה בו.
אני הולך לתת בכל שלב משימה במחלקה אחרת של משרד הקסמים, שהם התגלתה בעייה מסויימת, והמשתמשים צריכים לפתור אותה, לדוגמה:
מחלקת רישוי וטיפול בחיות פלא- הכלאה של ארייה ודרקון השתחררה ומשוטטת ברחובות לונדון, עליכם למצוא אותה ולהשתלט עליה במהירות האפשרית.
מה המיוחד פה? שבכל שלב, המשתמשים ייאלצו, לדוגמה, להשתמש רק בכשפים מסויימים, או להתגבר על הבעייה בכלל בלי קסמים, בתוך הסיפור שלהם איך הם הביסו את הבעייה באותה מחלקה, או לדוגמה שהם יכולים להשתמש רק ב3 קללות, ועוד כל מיני דברים כאלה. יש לי כבר בראש מוכן איזה בעיות אני אעשה בכל מחלקה, איזה מכשולים המשתמשים יצטרכו לעבור וכן הלאה.כמו כן, אני רוצה להוסיף מחלקה חדשה- מחלקת ריגול- למשרד, ולפתוח על זה הרבה פעילויות. אפשר גם כמה דיונים, כמו מתי הקסמהדרין מחייב הרכב מלא, איזה חוק צריך לחוקק בנוגע לבעייה כלשהי, וכן הלאה.

ספיישל גובלינים. כאן אני אתן המון משימות שקשורות לגובלינים- לתרגם מילים לקשקושבלבושית, חיבור על מלחמת הגובלינים, המצאת תכונות קסומות לחפץ גובליני, המצאת כוחות קסומים לגובלינים עצמם,יום חג של הגובלינים, ודיונים כמו האם לאפשר לגובלינים להחזיק שרביט, מה מעמדם של הגולינים בעולם הקוסמים וכן הלאה.

ספיישל מהלכי קווידיץ'.בפעילות הזאת, המשתמשים יצטרכו לתת בכל פעם מהלך לשחקן אחר- שלב אחד זה לשומר, שני למחפש, שלישי לרודף וכן הלאה. הבונוס- שלב שבו צריכים להמציא מהלך בלתי חוקי. מה יהיה העונש לשחקן. דיון על כדאיות המרביצנים. פעילות הוספת כדור. דברים כאלה.

פעילויות:

סמל פברל. הרי הסמל של המשפחה הוא אוצרות המוות, אז אין להם סמל אמיתי, אז אנחנו נעצב להם סמל!

המצאת רונות. מה הכוח שלהן, מה הם עושות, איך הם נראות, איך מטילים אותם וכן הלאה.

מה זה כשפומטיקה? כי הרי, ברור שזה כמו מתמטיקה, אבל מה זה בדיוק? כאן יצטרכו להסביר את זה.

מיתולוגיית קוסמים, כי הרי ברור שגם לקוסמים יש מיתולוגיה, אבל מה היא?

מאכל קסום, כמו מאכל לאומי, אבל מאכל לאומי של קוסמים.

תוכנית טלוויזיה קסומה- יצטרכו לכתוב סיפור קצר על תוכנית טלוויזיה קסומה.

חפצי נוי אישים- מהם חפצי הנוי של הקוסמים?

הקמת גמ"ח בהוגוורטס! גמ"ח זה ראשי תיבות של גמילות חסדים, כלומר סיוע ללא תמורה. יש הרבה מאוד גמח"ים בארץ, אבל איזה מין סיוע יכול להינתן בין כותלי הוגוורטס? את זה המשתמשים יספרו!

לסיום, ישנו משפט אחד שמאוד נהוג לכתוב אותו בפורום זה, והוא- "הרעיונות באים עם הניהול". אני חושב שהנוסח המדוייק יותר הוא "הכורח הוא אבי ההמצאות". כבר עכשיו, כשאני כותב את המילים האלו, עולות במוחי כמה רעיונות, כי אני צריך לפתוח בקשה מושקעת. אותו דבר, למעשה, אם אהיה מנהל פורום- אני אהיה מוכרח להפרות ולמצוא עוד ועוד רעיונות.

אני חושב שאני יכול להביא עוד ועוד משתמשים שיתעניינו בפורום, יעקבו אחריו בקביעות, יפתחו בעצמם אשכולות, ישתתפו במגוון הפעילויות שאפתח וכדומה. העובדה שאיני מנהל פורום ואני צריך לשלוח כל פעילות לאישור מקשה עליי, במיוחד כי אני רוצה לעשות הרבה יותר מפעילויות בפורום הזה. אני רוצה להפעיל את הפורום הזה באופן קבוע, לפתוח בו ספיישלים, להוסיף לו מגוון של דברים מגניבים ואשכולות מעניינים. לכן אני מבקש מכם הזדמנות ."

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 28 2016, 21:06 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

טוב, אני בעצמי אפילו לא בטוח מה הדעה שלי ולכן אני אעבור על הבקשה שלך והרעיונות שלך אחד-אחד ואז אחליט.
בתור התחלה, אני כן רוצה להסתכל על חלק מהאשכולות שפרסמת ולהתייחס לאחד מכל קטגוריה ששמת שם (סתם כדי שיהיה לי נוח, אני אשתמש באופציה הראשונה)
הספיישל שפתחת... בסדר, לא יותר מזה. הרעיון שלו הוא לא הכי מקורי ואני לא חושב שזה ספיישל שמתאים למנהל פורום לפתוח. פורום הספרים זה פורום עם פוטנציאל עצום, אפשר לקחת אותו לכל כיוון אפשרי כמעט. אפשר לשתף פעולה עם כל פורום, ויש לי הרגשה שאם רק היית מנסה קצת יותר, היית מצליח לחשוב על רעיון לספיישל יותר טוב.
באשר לדיונים שלך - לא, אני לא רואה בהם הרבה השקעה. הדין על השמות האלטרנטיביים הוא דיון מעולה, אבל השאלות לדיון קצת הורסות את הפוטנציאל שלו. מחיפוש קטן באינטרנט אפשר לדעת שרולינג בהחלט התכוונה לשמות האלה ושיש המון שמות בהארי פוטר שיש להם משמעות. השאלות לדיון הן בייסקלי ״האם אתם חושבים שהיא התכוונה לזה״ ו״האם יש עוד שמות כאלה״, וזה ידוע שכן לשניהם. אלה לא שאלות לדיון, אלה שאלות ידע.
הסיקור שלך על רון בסדר, אבל הוא לא מפורט במיוחד והייתי מצפה ממנהל פורום לכתוב סיקור קצת יותר מושקע וצבעוני. הרקע שכתבת יפה מאוד, קבל ח׳׳ח, אבל הדעה האישית הייתה יכולה להיו הרבה יותר מפורטל והיית יכול להוסיף עוד המון מידע עליו. עכשיו, באשר לסיקורים אחרים - הסיקור של קרום, לדוגמא - הוא מרגיש לי כמו הסיקורים שהם ממש על גבול ה״האם לנעול בגלל חוסר פירוט?״ או לא. אתה יכול יותר, אפשר לפרט יותר ואפשר להסביר יותר.
עכשיו, לרעיונות שלך:
מבחני העירנות: זה נשמע כמו שילוב של מבחני העירנות והטריוויה צ׳אט, אני לא חושב שזה מקורי במיוחד - מה גם שמבחני העירנות נהיו קצת פחות מקוריים בזמן האחרון. דווקא קיוויתי שתבוא עם רעיון חדש משלך, במיוחד בפורום הספרים אפשר לעשות משהו מגניב בלי קשר למשהו שמישהו כבר עשה.
רענון הלינקייה: אני אישית אף פעם לא מחשיב רעיונות כמו ״רענון הלינקייה״ שמשתמשים שמים ברעיונות, כי זה לא רעיון - זו הולכת להיות חובה שלך בתור מנהל פורום. זה לא אמור להיות רעיון, אלא מובן מאליו שאתה אמור לעשות.
שיטת תגמולים חדשה: לא הבנתי את ההסבר בכלל, אתה יכול להסביר לי קצת יותר בפירוט?
משתמש כפול חמש: כאילו, משתמש החודש אבל עם אופציה ליותר משתמשים לזכות? כי אם כן, זה נחמד, אבל שוב - לא הכי מקורי.
שת׳׳פ עם מד׳׳פ: טוב ויפה, שתפ עם מדפ יכול להיות נורא נחמד, אבל מה הרעיונות?
סוחרי השטיחים: אני לא חושב שיש שטיחים מרחפים בהארי פוטר, תקן אותי אם אני טועה. מתאים קצת יותר בתור פעילות אם אי פעם יהיה ספיישל אלאדין בפורום טו׳׳ק, לא כל כך להארי פוטר. ואם כבר קשור להארי פוטר - מתאים לקלחת.
המצא עיירה: מזכיר לי מאוד את מרגדוניה, אבל עם קישור להארי פוטר. לא הייתי קורא לזה מקורי, אבל יכול להיות נחמד עם הניסוח והפעילויות המתאימות.
אסקייפ רום: חפש את המטמון בשילוב עם מד׳׳פ? דווקא יכול להיות מגניב, אבל יש מצב שתפרט לי על זה קצת יותר?
המצאת נבל: אין לך מספיק אוכלי מוות??? לא מקורי במיוחד, אבל אולי יכול להיות טוב. אגב, במהלך השנים כן היו קוסמים ״רעים״ אחרים, אולי תוכל לעשות משהו עליהם במקום להמציא אחד חדש.
העיתונאי המושלם: אין לי מושג אם שמת לב, אבל מאיה עשתה משהו מאוד מאוד מאוד דומה לזה בקלחת הרותחת. גם אם לא ראית מה שהיא פתחה, זה עדיין מתאים יותר לקלחת לדעתי.
האח הגדול: דווקא יכול להיות די מגניב, יש מצב שתשלח לי בה׳׳פ דוגמא לאיזו משימה שתעשה שם? מעניין אותי לאן אתה רוצה לקחת את זה.
משחק פורום 1: אם אני לא טועה, היה משהו כזה.
משחק פורום 2: בסדר, אבל משהו אחד שהפריע לי - למה כתבת ״כמובן שהזוגות יהיו גבר ואישה?״ (על זה אתה לא צריך לענות, סתם זורק את זה לאוויר כי זה הפריע לי ממש)
משחק פורום 3: היה משהו כזה, ואת זה אני יודע בוודאות.
משחק פורום 4: יכול להיות נורא נחמד דווקא, אהבתי.
משחק פורום 5: בסדר. לא הכי מקורי. משחקי פורום יכולים להיות מאוד מקוריים אם רק תנסה לחשוב על רעיונות מקוריים בשבילם.
משחק פורום 6: תן לי לספר לך סוד - בכל פורום, שני משחקי פורום באותו סגנון זה לא טוב. זה מצביע על חוסר מקוריות ואני יודע שאתה כן יכול להיות מקורי.
ספיישל שיעורי בית: גם אם תשתדל, מרגיש לי דומה מדי לשנת הלימודים הוירטואלית. וזה לא ששנת הלימודים הוירטואלית לא הולכת להיות שוב אף פעם - עדיין אין לנו לה תאריך, אבל היא הולכת לצאת לפועל.
ספיישל משרד הקסמים: דווקא נשמע מגניב ממש! אני מקווה שגם אם לא תעלה לניהול, תפעיל את זה, זה נשמע ממש מגניב.
ספיישל גובלינים: נשמע... בסדר? פחות התלהבתי מהרעיון.
ספיישל מהלכי קווידיץ׳: להמציא עבירות בקווידיץ׳, כאילו?
סמל פברל: יכול להיות בשתפ עם גרפיקה, שיש בונוס אם גם מעצבים אותו. די פשוט.
המצאת רונות: איך הן קשורות לספרים של הארי פוטר?
מה זה כשפומטיקה: בסדר, לא יותר מזה. אפשר לעשות את זה בשתפ עם למבס ואז למצוא קשר בין כשפים למתמטיקה אבל בצורה משעשעת ומגניבה.
מיתולוגיית קוסמים: האמת, לקוסמים אין מיתולוגיה - כל אחד מהם מאמין בדת אחרת (נוצרים, יהודים, מוסלמים, ווטאבר).
מאכל קסום: מתאים לקלחת.
תוכנית טלוויזיה קסומה: קצת פחות רלוונטי, כי לקוסמים אין טלוויזיה - ובכל מקרה, זה מתאים קצת לקלחת.
חפצי נוי אישיים: בסדר, לא יותר מזה.
הקמת גמ׳׳ח בהוגוורטס: את *זה* אתה יכול להפוך לספיישל, עם שילוב של עוד דברים מעולם המוגלגים והקוסמים ועם ניסיון לקשר את זה יותר לספרים, כי נכון לעכשיו זה מתאים יותר לקלחת לדעתי.

עכשיו, ממבט כולל על הבקשה שלך, אני מאוד מאוד נוטה לכיוון הנגד. הרעיונות שלך סבירים מינוס, חלק מאוד גדול מהם לא מקורי ואני חושב שלא מיצית את עצמך לגמרי בפורום לפני בקשת הניהול. יכולות הניסוח שלך... גם סבירות מינוס, לא התלהבתי מהניסוח של אף אחד מהפעילויות שלך והעיצוב שלהן הרגיש לי קצת עצוב. מצד שני, הפורום חשוב לך ואני רואה את זה. אני רואה שאתה רוצה לנהל אותו ואני רואה שאתה רוצה לעשות לו טוב. ואתה יודע מה? לכן לא כואב לי להצביע לך נגד, כי אני יודע שאתה הולך להשקיע בפורום ולהשתפר ולפתוח עוד בקשה אם לא תעלה לניהול כדי להוכיח לי שטעיתי עם הנגד הזה. ואני מאוד רוצה שתוכיח לי שטעיתי, כי יש לך המון פוטנציאל ואני רוצה שתממש אותו.
אז בבקשה הזאת אני נגד, אבל משהו אומר לי שבבקשה הבאה זה ישתנה.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 28 2016, 21:09 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
מגדר:female
משתמש מספר: 51980

*הערה קטנה: שנת הלימודים בפורטל מתחדשת, בקרוב תהיה רק אחת. הרגשתי צורך לציין.

היי ג'יימס, שאלת אותי לא פעם אחת על העניין ואמרתי לך שלדעתי אתה צריך להשתפשף עוד לפני הבקשה- ואני עדיין חושבת ככה.
תראה, יש לך רעיונות מאוד טובים- אבל אני עוד לא בטוחה שהם ברמה של מנהל פורום. אני מאוד נהנית לראות את הפעילויות שאתה שולח לי אבל, שוב, אני לא בטוחה שזה מספיק טוב.
בקשר לבקשה- חלק מהדברים לא מקוריים. בדיקות ערנות, עיתון לפורום, המירוץ למליון... ובגלל שאלו לא רעיונות שלך, אני לא חושבת שהם צריכים להיות כלולים פה. בבקשה אנחנו רוצים לראות רעיונות שלך. לא שלקחת מפורום אחר.
אני לא בטוחה שאתה מבין לגמרי במה הפורום עוסק. לא בגלל שאתה לא מכיר את הספרים (כי כידוע אתה מכיר) אלא בגלל שהרבה מהרעיונות פה מתאימים יותר לקלחת הרותחת ולא להספרים. צריך ללמוד לעשות את הסינון הזה, זה מבלבל וגם אני מתבלבלת לא מעט- וזה משהו שמנהל הפורום צריך לדעת.
הסיקורים שלך לא ברמה של מנהל פורום. הם מאוד מתומצתים. אומנם, בסיקורים של רון וטום רידל יש שיפור.
משחקי הפורום- כולם בערך אותו דבר. גם משחקים צריכים גיוון ורענון.
*"דמות"... תרקוד... בנשף... עם... "דמות אחרת"- למה זה חייב להיות גבר ואישה? המשחק הזה צריך להיות פתוח לכל סוג של זוג שהמשתמשים חושבים עליו.
ספיישל הספרים הגדול- הוא עדיין לא נסגר? היית אמור לסגור אותו אחרי התחרות של הציטוטים וגם היא הגיעה לאחר הרבה זמן.
אז פתחת הרבה דברים בפורום, השפעת על המצב שלו לא מעט, אבל אני מצביעה נגד. מצטערת.
אז החיבור שלך לספרים מצויין, ואתה תעשה הרבה מאוד טוב לפורום בתור מנהל- אבל עוד לא. אל תתייאש, אני בונה עלייך. בהצלחה happy.gif

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 28 2016, 21:39 PM
צטט הודעה

טו דה לפט טו דה לפט

פרטי משתמש
חרמשים: 104324
משתמש מספר: 53296

תם ורוני אמרו את רוב הדברים שרציתי להתייחס אליהם. יש מקום לשפר את הניסוח, רמת הסיקורים והדיונים (שדרושה למנהל פורום) והרעיונות שלך נחמדים, אבל לא הכי מקוריים בעולם. פורום הספרים הוא עולם שלם ואפשר לעשות פעילות ודיון על כמעט כל דבר, אבל החוכמה היא לעשות את זה נכון, בצורה מסויימת שתממש את הפוטנציאל של הרעיון ולא תהפוך את הפעילות לדבר פשוט יחסית, כמו ספיישל הספרים הגדול.
הרעיונות שהצגת בבקשה הם בסדר, חלקם היו דברים בסיסיים הנמצאים על אחריות מנהל פורום (כמו רענון לינקייה ומשתמש החודש), חלקם היו פשוטים מדי וכאלה שפעלו בפורומים אחרים וחלקם היו מתאימים יותר לקלחת הרותחת. אני אפנה אותך לתגובות של תם ורוני בחלק של הרעיונות, הם תיארו פחות או יותר את הדעה שלי על כל רעיון.
אני נותנת לך נגד. לא בגלל שאני חושבת שאתה צריך לוותר עכשיו על ניהול פורום, אלא בגלל שאני חושבת שעם קצת שפשוף והדרכה אתה תוכל להגיע לרמה של מנהל פורום, כי אתה עדיין לא שם. הרצון והמוטיבציה שלך לקדם את הפורום ולתרום לו הם מסוג שלא רואים כל יום ולא אצל הרבה משתמשים, ואת זה אני חייבת לציין לטובה. אני מקווה שתיקח לתשומת ליבך את ההערות שהוזכרו כאן ותמשיך לתרום לפורום, גם בתור משתמש רגיל וגם בניסיון לפתוח בקשה נוספת, שבה אני אשמח מאוד להצביע לך בעד כי אני כן חושבת שיש לך את זה. בהצלחה :)

--------------------
עדי

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 28 2016, 21:51 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
משתמש מספר: 50788

אנע נגד מהסיבות שעלו כאן לפני, אני אפרט לך יותר בהודעה פרטית.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Dec 28 2016, 21:54 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

היי ג'יימס. הקול שלי לא הכי משנה אבל חשוב לי להגיד.
אני לא הופתעתי שתפתח בקשת ניהול ואילו ידעתי מה תהיה התשובה שלי.
הפעילויות שלך נחמדות והאשכולות מאוד דלים, מנהל פורום פותח פעילויות יותר גדולות. לא התפעלתי מאופן הניסוח של הפעילות והכיוון שלהם מאוד דומה ולא מקורי. הסיקורים שלך, טוב, רק בסיקור על טום רידל רואים השקעה. בכל שאר בסיקורים זה נראה שעשית את זה כלאחר יד. הפעילויות לא ברמה של מנהל פורום ואני יודעת שאתה מאוד אוהב את הפורום אבל כל הקטע שאמרת "ראיתי שאין מנהל לפורום אז החלטתי שאני הולך להשקיע בו ולהיות מנהלו", יש לי שאלה, איך הבנת כלכך מהר שזה זה הפורום אותו תרצה לנהל?
ההתחברות שלך לפורטל היא לא רבה כלכך ויש לך כם קבוצה אז אני לא יודעת איך תוכל גם להשקיע בקבוצה שלך וגם בפורום. אני מזכירה לך שאם אתה הולך על ניהול פורום אתה הולך על זה בגדול.
הרעיונות שהבאת, טוב, לא מקוריים ממש ולא הכי הצלחת לשכנע אותי שאבחר בך בגלל הרעיונות האלו.
כל העניין של ההגשה נראה לי פזיז, ולצערי לפי מה שסיכמתי פה אצביע נגד, ואני חושבת שאני יודעת שבבקשה הבאה שלך זה יהיה בעד.
וכל מה שרציתי חוץ מזה להגיד כבר נאמר. בהצלחה!

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 00:19 AM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
חרמשים: 2403
משתמש מספר: 58388

דבר ראשון, אני רוצה להודות למי שפירט והסביר לי איפה להשתפר. אני באמת מעוניין להשתפר כמה שיותר.
ועוד דבר- את משחק הפורום של הזוגו, בחוסר שימת לב כתבתי גבר ואישה, אני אהפוך את זה לכל המינים, אולי אפילו ניתן לעשות את זה לפי הסדר- זוג איש ואישה-איש ואיש- אישה ואישה- וחוזר חלילה.

בכל מקרה, אני אפרט קצת:
הרעיון של משתמש כפול חמש זה בדיוק משתמש החודש, ופירטתי שיש מחקר של פרופ' דן אריאלי בספר: "לא רציונלי אבל לא נורא", שמוכיח שלאנשים יש יותר מוטיבציה בדרך שפירטתי. אני חושב שלאחרונה הפעילות בפורום ירדה, ולולא הספיישלים המדהימים של פלין, ותם ותהילה, הפורום היה שומם לחלוטין. וצריך מישהו שיפעיל אותו וימשוך אליו משתמשים. אני מאמין שאני יכול לעשות את זה.

רענון הלינקייה- וזה גם מתייחס לזה שהסיקורים שלי חלשים. אני לא מתכוון רק לרענון. אם תשימו לב, בסיקורים על טום רידל ורון וויזלי כתבתי הרבה יותר, וזה כי הדס אמרה לי שהסיקורים שלי צריכים להיות יותר ברמה, אבל... המדריך לכתיבת סיקור קצת דל. אין כל כך מה לכתוב שם. ואז נהוספתי את הרקע, מה שהעשיר מאוד את הסיקור. אם אני אעלה לניהול, אני מתכנן להוסיף לזה הרבה פרטים- לדוגמה רקע, קרובי משפחה ידועים, חפץ או תכונה מיוחדים שמאפיינים את האיש הזה, וכן הלאה. אני ממליץ להנהלת הפורום בכל מקרה להוסיף את זה . זה ייתן הרבה יותר טעם לסיקורים.

סוחרי השטיחים, תם, אם אתה זוכר, באליפות העולם קראוץ' הזכיר שעלי באשיר רוצה לייבא שטיחים לאנגליה, כמו באסיה, אבל זה לא יצא לפועל. לכאן בדיוק אני רוצה לקחת את זה- למה היה אילו.

הדיון על השמות האלטרנטיבים. אם תשימו לב, השאלה לא הייתה על משמעות השמות- כי לזה יש משמעות, כידוע. השאלה הייתה על ראשי התיבות שלהם. האם זה יצא במכוון או לא.

המרוץ למיליון. זה משהו שאני ממש רוצה לפתח, כמובן לא דווקא בשם הזה, אבל רציתי להדגיש שזה ייערך בזוגות, אבל אני וכל להפעיל את זה רק אם אני אעלה לניהול, אחרת זה יהיה מאוד מסובך. הרעיון הוא שיהיו מספר זוגות, ובכל פעם כל זוג יקבל משימה לעבוד בפורום הספרים ובפורום אחר. לדוגמה:
זוג א' קיבל את מוזיקה. עכשיו אחד מהצמד צריך לפתוח סיקור על שיר במוזיקה, והשני יכתוב בצורת סיקור בפורום הספרים את אותו שיר, אבל עם פרודיית קוסמים, אם הראשון סיקר את סלסולים, אז השני צריך לכתוב את אותו שיר עם מילים קסומות, ולהמציא להקה ששרה אותו.
זוג ב' קיבל את טו"ק. אז אחד מהצמד צריך לסקר סרט, והשני יסקר את אותו סרט בהספרים, אבל מה היה קורה אם קוסמים היו מביימים אותו. זו דוגמה למשימות שיינתנו בשלב הראשון, ואז השופטים יחליטו כמה נקודות כל זוג מקבל, ונעבור לשלב השני. וכן הלאה.

אבל בכנות, אחד הדברים שהכי הקשו עלי זה הצורך כל פעם לקבל אישור. זה "תקע" את כל העסק. בהתחלה זה היה נחוץ, אבל אם תשימו לב, ככל שהספיישל מתקדם האשכולות הולכים ונהיים מושקעים יותר. אני לא חושב שבשלב הזה אני צריך כל פעם לשלוח לאישור. והערה קטנה. הספישל נפתח נטו בשביל שאוכל לקבץ הרבה פעילויות למקום אחד. זה כמו קיבוץ של הרבה פעילויות תחת מטריה אחת.

בכל אופן, אני חושב שהדרך הכי טובה "להשתפשף" זה על ידי לעלות לתקופת ניסיון. אני מאמין שאם אני אעלה לניהול לכמה שבועות, אני אוכל לבחון אם עצמי איך אני מסתדר עם ניהול הפורום, ואם אני אראה שאני עדיין לא משופשף מספיק- אני ארד ואשקיע עוד איזה חודשיים. אבל אני מאמין שאני יכול לעשות את זה. יש לי את הפוטנציאל. בבקשה תנו לי את הצ'אנס.

* אני מודע לכך שזו התגובה היחידה שלי אא"כ מישהו ישאל אותי שאלה.

עריכה: תם, לגבי מה שכתבת, היה ערב אחד בו כתבתי כמה סיקורים, ואמרתי לעצמי שז ממש חסר צבע, וחשבתי איך לשפר את הסיקור, ולאחר מכן כתבתי את הסיקור על טום רידל ורון וויזלי, ולכן הם הרבה יותר מושקעים, וזו הסיבה למה בשאר הסיקורים לא כתבתי ככה.
מה שהתכוונתי לגבי הצורך באישור, שלפעמים יש לחץ זמן, ואז הועובדה שצריך אישור מפריעה להתנהלות.
ועוד דבר: איך שאני הבנתי, כל מה שקשור לסדרה- שחקנים וסצנות- שייך להספרים. כל מה שקשור לקוסמים, אבל לא לשחקני הארי פוטר- קשור לקלחת. לכן, לדוגמה, מי שיקבל את משימת טו"ק- להכין סרט- יצטרך להשתמש בדמויות מהסדרה, ואילו הייתי פותח בקלחת הוא לא היה צריך. זה מה שעושה את ההבדל.

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 07:27 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

המירוץ למיליון - מתאים לקלחת הרותחת, ולא פורום הספרים. שים לב חשוב להבדיל. לגבי האישורים - מה זאת אומרת "תקע"? אתה צריך אישור בשביל לפרסם משהו שהוא לא דיון או סיקור או ת"ב כדי להבטיח שאתה מוציא משהו טוב לפורום. כל הקטע שרשמת שהיית לדעתך צריך להפעיל את זה לא באישור לא הכי מתאים לי. ושוב שאני מסתכלת על כל האשכולות הם לא צבעוניים ולא מתאימים למנהל פורום.
חבל מאוד שביזבזת עכשיו את התגובה שלך כי אני בטוחה שיהיו עוד משתמשים שירצו להביע תגובה ולשאול שאלות.

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 13:54 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

דבר ראשון, יובל:
חבל מאוד שביזבזת עכשיו את התגובה שלך כי אני בטוחה שיהיו עוד משתמשים שירצו להביע תגובה ולשאול שאלות.

הוא בהחלט מוזמן לערוך את התגובה שלו ולענות למשתמשים ששואלים אותו שאלות בהמשך הבקשה, זה לא סותר. לא הייתי קורא לזה לבזבז את התגובה.
ועכשיו, לדעתי:
אבל בכנות, אחד הדברים שהכי הקשו עלי זה הצורך כל פעם לקבל אישור. זה "תקע" את כל העסק. בהתחלה זה היה נחוץ, אבל אם תשימו לב, ככל שהספיישל מתקדם האשכולות הולכים ונהיים מושקעים יותר. אני לא חושב שבשלב הזה אני צריך כל פעם לשלוח לאישור. והערה קטנה. הספישל נפתח נטו בשביל שאוכל לקבץ הרבה פעילויות למקום אחד. זה כמו קיבוץ של הרבה פעילויות תחת מטריה אחת.

לא יודע למה, זה יוצר לי תחושה של "באיזשהו שלב לא היה לי כוח לשלוח את כל הפעילויות לאישור יותר". בכנות, אתה יכול לעשות טוב לפורום הזה, אבל לדעתי יש לך עוד לאן להשתפשף - ולכן אני נגד, כי אני יודע (האמת, אני מקווה) שלא תוותר על הפורום ותשקיע עד שהבקשה הבאה שלך תהיה יותר טובה ולא יהיה לי מה להגיד חוץ מבעד.
רענון הלינקייה- וזה גם מתייחס לזה שהסיקורים שלי חלשים. אני לא מתכוון רק לרענון. אם תשימו לב, בסיקורים על טום רידל ורון וויזלי כתבתי הרבה יותר, וזה כי הדס אמרה לי שהסיקורים שלי צריכים להיות יותר ברמה, אבל... המדריך לכתיבת סיקור קצת דל. אין כל כך מה לכתוב שם. ואז נהוספתי את הרקע, מה שהעשיר מאוד את הסיקור. אם אני אעלה לניהול, אני מתכנן להוסיף לזה הרבה פרטים- לדוגמה רקע, קרובי משפחה ידועים, חפץ או תכונה מיוחדים שמאפיינים את האיש הזה, וכן הלאה. אני ממליץ להנהלת הפורום בכל מקרה להוסיף את זה . זה ייתן הרבה יותר טעם לסיקורים.

יש לי שאלה אליך, אם ככה, ואני מקווה שתערוך את ההודעה שלך ותענה לי עליה - אם אתה חושב שהיה צריך להוסיף, למה לא הוספת בכל הסיקורים שלך? אולי התבנית לסיקורים יחסית דלה, נכון, אבל אם אתה רוצה להראות לי שהסיקורים שלך מושקעים אתה צריך להשקיע בהם מעבר למה שחובה. לפתוח סיקור זה לא בגלל "אני רוצה לקבל על זה תגמול", זה בגלל "אני רוצה לכתוב על הדמות הזאת הרבה מידע שיהיה מרוכז לכולם במקום אחד בנוסף לדעה האישית שלי עליה". מידע לא חייב להיות רק מה שכתוב שחובה, החובה היא המינימום הדרוש, ואני כן מצפה ממנהל פורום לעשות יותר מהמינימום הדרוש.
ועוד דבר- את משחק הפורום של הזוגו, בחוסר שימת לב כתבתי גבר ואישה, אני אהפוך את זה לכל המינים, אולי אפילו ניתן לעשות את זה לפי הסדר- זוג איש ואישה-איש ואיש- אישה ואישה- וחוזר חלילה.

הונסטלי, לא נראה לי שצריך סדר פה, אבל תודה שתיקנת את עצמך.
הרעיון של משתמש כפול חמש זה בדיוק משתמש החודש, ופירטתי שיש מחקר של פרופ' דן אריאלי בספר: "לא רציונלי אבל לא נורא", שמוכיח שלאנשים יש יותר מוטיבציה בדרך שפירטתי. אני חושב שלאחרונה הפעילות בפורום ירדה, ולולא הספיישלים המדהימים של פלין, ותם ותהילה, הפורום היה שומם לחלוטין. וצריך מישהו שיפעיל אותו וימשוך אליו משתמשים. אני מאמין שאני יכול לעשות את זה.

אוקיי, שני דברים:
1. משתמש כפול חמש יכול להיותץ נחמד, אבל בדרך מאוד ספציפית והוא לא מרגיש לי כמו רעיון מקורי שלך, כי הוא מתבסס גם על משתמש החודש וגם על דברים אחרים.
2. לא אמרתי שאתה לא יכול למשוך משתמשים לפורום, להפך - אני מאוד חושב שאתה יכול לעשות את זה, אבל אני חושב שיש לך עוד לאן להשתפר לפני שתוכל לעשות את זה על הצד הטוב ביותר. כי מה לעשות, מנהל הפורום חייב לעשות את הכל על הצורה הטובה ביותר.
הדיון על השמות האלטרנטיבים. אם תשימו לב, השאלה לא הייתה על משמעות השמות- כי לזה יש משמעות, כידוע. השאלה הייתה על ראשי התיבות שלהם. האם זה יצא במכוון או לא.

הכוונה לזה שהשם הפרטי ושם המשפחה מתחילים ונגמרים באותה אות? כי גם את זה אפשר למצוא באינטרנט מחיפוש פשוט, התשובה היא כן.
זוג א' קיבל את מוזיקה. עכשיו אחד מהצמד צריך לפתוח סיקור על שיר במוזיקה, והשני יכתוב בצורת סיקור בפורום הספרים את אותו שיר, אבל עם פרודיית קוסמים, אם הראשון סיקר את סלסולים, אז השני צריך לכתוב את אותו שיר עם מילים קסומות, ולהמציא להקה ששרה אותו.
זוג ב' קיבל את טו"ק. אז אחד מהצמד צריך לסקר סרט, והשני יסקר את אותו סרט בהספרים, אבל מה היה קורה אם קוסמים היו מביימים אותו. זו דוגמה למשימות שיינתנו בשלב הראשון, ואז השופטים יחליטו כמה נקודות כל זוג מקבל, ונעבור לשלב השני. וכן הלאה.

דווקא נשמע לי נורא נחמד וקליל כזה, אבל הדוגמאות האלה מתאימות הרבה יותר לפורום הקלחת.
בכל אופן, אני חושב שהדרך הכי טובה "להשתפשף" זה על ידי לעלות לתקופת ניסיון. אני מאמין שאם אני אעלה לניהול לכמה שבועות, אני אוכל לבחון אם עצמי איך אני מסתדר עם ניהול הפורום, ואם אני אראה שאני עדיין לא משופשף מספיק- אני ארד ואשקיע עוד איזה חודשיים. אבל אני מאמין שאני יכול לעשות את זה. יש לי את הפוטנציאל. בבקשה תנו לי את הצ'אנס.

תקופת הניסיון היא חודש, חודשיים אם זה מקרה שההנהלה ממש לא בטוחה אם להשאיר את אותו מישהו בניהול או לא. תקופת הניסיון עוזרת להשתפר, אבל כדי למצות את עצמך הכי הרבה בתקופת הניסיון אתה צריך להיות הכי טוב שאתה יכול לפני זה, ואני חושב שאתה יכול להיות הרבה יותר טוב. יש לך פוטנציאל, והרבה ממנו, ולכן אני רוצה לחכות שתממש אותו.

--------------------

g
User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 14:33 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1005386
משתמש מספר: 52922

טוב, אז... דעתי. האשכולות והרעיונות שלך לא מי-יודע-מה, גם מה שכבר פתחת וגם מה שכתבת בבקשה. זו לא רמה של מנהל פורום. מנהל צריך רעיונות מקוריים ויצירתיים, רעיונות שאף אחד לא חושב עליהם. לא רעיונות שהבסיס שלהם לא מקורי משלך, או רעיונות נדושים.
כדי להיות מנהל פורום צריך קודם כל להתחבר ולאהוב את מה שהפורום עצמו עוסק, ואז גם לאהוב את הפורום עצמו. אתה מאוד אוהב את הספרים, כמו שכתבת, אבל לא הזכרת בכלל שאתה אוהב את הפורום.
כששמעתי על פורטל הארי פוטר, מיהרתי להצטרף. הדבר הראשון שמשך את לבי היה פורום הספרים,אך התאכזבתי לגלות שהפורום שומם והפעילויות בו מאד מועטות. אחר כך, כשראיתי את שאין מנהל לפורום הזה, אמרתי לעצמי שאני הולך להשקיע בו ולהפוך להיות מנהל הפורום הזה.
אתה לא רק צריך לתפעל את הפורום, אלא גם לאהוב ולהיות חלק ממנו.
ועוד דבר לגבי הרעיונות שכתבת בבקשה - רעיונות של בקשות ניהול לא שולפים או חושבים על זה שתי דקות. בבקשות ניהול צריך לחשוב על רעיונות ולפתח אותם, ואז לכתוב עליהם בפירוט (למשל לא כמו שכתבת את משחקי הפורום).
מתוך הרעיונות שלך הכי אהבתי את האח הגדול וחדר בריחה, אבל שוב, רוב הרעיונות שכתבת נדושים ורואים שלא השקעת זמן בלחשוב עליהם.
אני מסכים עם כולם בכל מה שכתבו פה, רק רציתי להוסיף כמה הערות שרציתי שתקרא.
אין לי רצון לפגוע, אני כותב את זה רק כדי שתבין, וממליץ לך מאוד לקרוא את ההערות של כולם. אני נגד.
בהצלחה :)

*טוב אז אחרי שקראתי את מה שכתבתי אני רוצה להגיד שאין לי כל כך ניסיון בניהול, אף פעם לא ניהלתי פורום (אם אתם לא מחשיבים את רייבנ), אבל ראיתי לנכון להעיר את ההערות שכתבתי.

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 17:57 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 165031
משתמש מספר: 52844

אוקיי, אז... באמת ניתן לראות שאתה אוהב את הפורום, אבל אני חושבת שאתה עדיין לא בשל לניהול. דבר ראשון, אתה מנהל גם קבוצה בפורום מפת הקונדסאים - אתה בטוח שיהיה לך זמן לנהל את את אלרג"ה וגם את הספרים? ניהול פורום זה לא דבר קל, ולנהל בנוסף לפורום קבוצה... אתה צריך להיות בטוח שאתה מוכן לשני הדברים האלו.
דבר שני, הרבה מהרעיונות שהצעת מתאימים לקלחת. בתור המנהלת של הפורום הזה, אני יודעת כמה קל להתבלבל בין אשכולות השייכים לקלחת הרותחת לבין אשכולות ששייכים להספרים, אבל אתה צריך לדעת לעשות את ההפרדה הזאת ולחשוב על רעיונות ששייכים להספרים - הפורום שעוסק בספרי הארי פוטר.
בגלל שתם כבר כתב על הרעיונות שלך ואין לי כל כך מה להוסיף בנושא, אני רוצה להתייחס קצת לאשכולות שקישרת.
א. הסיקורים. כבר אמרו את זה לפני, אני יודעת, אבל הסיקורים שלך לא מגיעים לרמה של מנהל פורום - מלבד הסיקור על טום רידל, אולי, וגם זה רק ברקע - באף סיקור לא כתבת דעה אישית שהיא יותר מ-3 - 4 שורות.
ב. הדיונים. הדיונים שלך היו לא רעים בחלקם, אבל יש דיונים שבהם פירטת קצת מאוד ועשית הרבה אנטרים, וכך זה נראה יותר ארוך, אבל הדיון על אמברידג', למשל, הוא ממש קצר (לא כולל שאלות מנחות), אז אני חושבת שגם בדיונים יכולת להשקיע עוד כמה דקות, כי תאמין לי שבדיון על אמברידג' אפשר לפרט הרבה יותר.
ג. ספיישל הספרים הגדול. באמת היה נחוץ לפתוח אותו כספיישל? בעיקרון, כל פעילות מדברת על ספר אחר, אבל הנושא של הספיישל הוא בעצם... הנושא של הפורום, למעשה, מלבד זאת שכל פעילות קשורה יותר לכל הנושא של פורום הספרים - רוב הפעילויות קשורות רק בעקיפין - ממש בעקיפין - לספר בו עוסק השלב.
ד. הפעילויות עצמן. הפעילויות שלך לא הכי מקוריות בעולם, והרבה מהם כבר הופעלו (לדוגמא, המ"פ הזה, הפעילות הזו). כן, יש לך רעיונות מקוריים וכן ראיתי פעילויות שחשבת עליהם יותר, השקעת בהם והן מקוריות ומתאימות למנהל פורום, אבל יש גם הרבה שלא.
בנוגע לרעיונות שלך בבקשה, רק כמה דברים שרציתי להוסיף:
המצאת נבל - כבר הופעלה תחרות כזו בקלחת הרותחת בעבר, אם אני לא טועה.
הנביא היומי - דומה מאוד לעיתונאי המושלם (שפעילות רב שלבית דומה אני מפעילה כרגע בקלחת), ואני לא בטוחה שנחוץ עוד עיתון, אבל יכול להיות נחמד, גם אם לא מקורי במיוחד.
סוחרי השטיחים - ראיתי שהסברת למה שטיחים מעופפים קשורים לה"פ, אבל עדיין, הנושא לדעתי מוזכר כל כך בעקיפין שזה לא דבר שצריך לפתוח עליו פעילות...
משחקי הפורום - הם לא מקוריים במיוחד, אבל 4 יכול להיות נחמד.
ספיישל מהלכי קווידיץ' - לא כל כך אהבתי, לא נחוץ במיוחד.
המצאת רונות - איך רונות קשורות להארי פוטר?
המירוץ למיליון - אני חושבת שעם קצת השקעה אתה יכול לקחת את זה למקום הנכון, אבל כרגע זה יותר מתאים לקלחת, תנסה לחשוב גם על רעיונות שיתאימו להספרים.

את כל שאר הדברים לא מצאתי לנכון לציין כי תם אמר את מה שרציתי לומר, אז זהו, אני מניחה.
אז ג'יימס, תקשיב. רעיונות לבקשת ניהול הם לא רעיונות ששולפים בשנייה, הם רעיונות שמשקיעים בהם מחשבה עמוקה וזמן רב, ותאמין לי שאני יודעת - אני בעצמי כתבתי הרבה רעיונות לא מקוריים בבקשה שלי לניהול הקלחת הרותחת, ולמרות שעליתי בסוף לניהול, אני עדיין מצטערת על זה, כי אני יודעת שיכולתי יותר. במידה ולא תעלה לניהול - אני מאמינה שאם פורום הספרים באמת חשוב לך, אתה תשקיע עוד כמה שבועות, תפתח עוד כמה פעילויות עם רעיונות מקוריים שאני מאמינה שיבואו לך, ותפתח בקשה חדשה עם רעיונות שחשבת עליהם הרבה זמן ואתה חושב שיהיו טובים לפורום. תחשוב באילו פעילויות אתה בעצמך היית רוצה להשתתף. אם אתה לא בטוח מה מתאים לפורום הספרים ומה לא - אני בטוחה שהרבה אנשים (כולל אני) מוכנים לעזור לך.
אז לסיכום, למרות שאני מאמינה שבוודאי הבנת, אני נגד, אבל מקווה שלא תפסיק להשקיע בהספרים ותפתח בקשת ניהול חדשה בה אני אוכל להצביע לך בעד. אני מקווה שלא נעלבת מהתגובה, הכל נועד כדי לעזור לך להשתפר ^^

--------------------
מאיה מנהלת פורום הקלחת הרותחת לשעבר אמילי דה רייבין מואנה

User Posted Image

פרשתי

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 17:59 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

מצטערת שלקח לי המון זמן
אני לא אכתוב תגובה ארוכה כמו תםוש המקסים אבל אני אנסה לתמצת את מה שיש לי לומר - אני לא חושבת שאתה כשיר כרגע להיות מנהל, לכן אני לא אמתח אותך ואגיד מראש שאני נגד. ובכל זאת, אני חושבת שיש לך המון פוטנציאל. המוטיבציה שלך והאהבה שלך לפורום והרצון שלך חשובים מאוד למנהל פורום - אבל לא מספיקים. חסרה לי מקוריות, חסרה לי חשיבה מחוץ לקופסה וסוגשל כושר מנהיגות, שכן חשוב למנהל פורום. מה שאני שמחה זה שאת רוב הדברים האלה אפשר לרכוש, בעיקר בעזרת ניסיון ובהכוונה של אנשים מנוסים. ובשביל זה אנחנו פה! אנחנו נוכל לעזור לך לחשוב בצורה מקורית יותר, לגרום למשתמשים להיכנס יותר לפורום ונדאג שבבקשה הבאה יהיו יותר בעד.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Dec 29 2016, 18:07 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

אין לי הרבה מה להוסיף בנוגע לרעיונות - אני חושבת שמי שהגיבו לפניי עשו עבודה נהדרת וטובה יותר ממה שאני אעשה. באופן כללי - הם יחסית דלים, ואין בהם שום דבר שגורם לי לחשוב שאתה צריך לנהל בשביל לעשות אותם (את אלו שטובים ומתאימים לפורום, כמובן) - אני חושבת שמבחינת דיונים וסיקורים, אתה עוד פעם - דל. הסיקורים יחסית דלים ויכולים להיות הרבה יותר מושקעים, הדיונים גם כן - קצרים, לא מספקים הרבה חומר למחשבה - הקטע בדיון הוא גם לדון במשהו, לא? אפשר לשאול שאלה, אבל הרעיון הוא גם להוסיף לידע ולראות דעות שונות ובכך להעשיר אחד את השני.
אני כן רוצה לציין שמשהו שאני מרגישה שחסר, בנוסף למה שאמרו מי שלפניי, זה שהניסוח הוא מאוד פשתטני, ולדעתי למנהל פורום צריכה להיות היכולת לנסח בצורה טובה יותר. אותו דבר לגבי עיצוב האשכול - אני יודעת שאלו דברים "מינוריים", אבל יש להם משמעות כשאתה מנסה לגרום ליותר אנשים להשתתף בפורום ולשמור על רמה גבוהה של תוכן. אני חושבת שאתה יכול להשקיע יותר מחשבה בניסוח של האשכול, וכו'.
אני מאוד שמחה שאתה משקיע בפורום, אבל אני נגד.

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Dec 30 2016, 08:16 AM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
מגדר:

לצערי, יש לך 7 נקודות נגד. הבקשה ננעלת, אני מאוד מקווה לראות בקשה חוזרת!

--------------------

g
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007