האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

תיקון אוטומטי שוקל || שלב ראשון, יש אישור מהדס ^^
פורסם ב: Nov 5 2017, 08:50 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

You: נדבר אחר כך, אני צריכה לת"בב
דלפי: לא נו, את מת"בבת מספיק
You: לא אני לא, פרסמו מלא קטעים חדשים
דלפי: מסוק
You: מסוק. אני מת"בבת מסוק.
דלפי: את מאוד מת"בבת מסוק
You: עכשיו את צריכה לכתוב קטע בשם מסוק.
דלפי: אני לא כותבת קטע כזה
You: כמובן שאת כן

שלום לכם, משתמשים נחמדים! מה שלומכם? אז, לא מזמן דפנה ואני ניהלנו את השיחה הזו (כן, היא אמיתית! רק קצת מקוצרת), שהיא - כמובן - שיחה מאוד הגיונית. טוב, לפחות אם יש לכם תיקון אוטומטי בטלפון.

אוי, תיקון אוטומטי, ביטלנו אותו אחרי שהוא תיקן לנו "רגוע" ל"גרוע".

היי, זה קרה גם לי! אה, בעצם אצלי זו הייתה סתם שגיאת הקלדה. לא חשוב.
בכל מקרה, כולנו מכירים את התיקון האוטומטי, זה שתמיד הורס לנו את המשפטים, נכון? אני לא חושבת שיש מישהו שלא יצא לו לפחות פעם אחת (אם לא מיליון ואחת) לנסות לכתוב משפט, ובמקומו לכתוב בטעות משפט עם משמעות שונה לגמרי - בין אם בגלל התיקון האוטומטי, בין אם זו הייתה שגיאת הקלדה ובין אם זו הייתה שגיאת הקלדה והעדפתם להאשים את התיקון האוטומטי, כי הוא תמיד אשם.
ואיך זה קשור לפעילות שלנו, אתם שואלים? טוב, אז ככה: הפעילות הזו תהיה פעילות דו שלבית, כאשר בשלב הזה - שנערך ממש כאן, בפורום דיבורים - תצטרכו לספר לנו על כמה שיותר משפטים שניסיתם להקליד והשתבשו לכם בגלל תיקון אוטומטי או שגיאת הקלדה. לאחר מכן, בשלב שייפתח בפורום סס"ש, אתם תצטרכו לבחור לפחות שניים מהמשפטים שסיפרתם לנו עליהם בשלב הראשון, ולכתוב קטע שיכיל גם את המשפטים המקוריים, אלו שהתכוונתם לכתוב, וגם את המשפטים המשובשים שנכתבו בסופו של דבר.

יש לנו כל כך הרבה משפטים כאלו! אז אפשר כבר להתחיל?

כמובן, רק חכו שנייה - אתם לא רוצים תגמול? אז, על כל משפט שהשתבש ותספרו לנו עליו בשלב הזה תקבלו 20 חרמשים ונקודת בית אחת, כאשר תוכלו לספר לנו על עד חמישה משפטים! בשלב הבא, שייערך בפורום סס"ש, על הקטע שתכתבו עם לפחות שניים מהמשפטים מהשלב הזה, תוכלו לזכות בלא פחות מ-250 חרמשים ו-5 נקודות בית! בנוסף, המנצח - שישלב בקטע את המשפטים שבחר בצורה הטובה ביותר והכי פחות מאולצת - יקבל עוד לא פחות מ-50 חרמשים! נשמע שווה?

מאוד! ועכשיו אפשר להתחיל?

כן, הגיע הזמן! רק אל תשכחו למלא את הטופס הנחמד שכאן בשבוע הקרוב בשביל כל אחד מהמשפטים שתספרו לנו עליהם:

CODE
[COLOR=Crimson][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumSeaGreen][B]המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:[/B][/COLOR]
[COLOR=Crimson][B]המשפט המשובש:[/B][/COLOR]
[COLOR=MediumSeaGreen][B]איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר):[/B][/COLOR]
[COLOR=Crimson][B]הערות/שאלות/הארות/תיקון אוטומטי:[/B][/COLOR]

תיהנו!

*אה, ושימו לב שעליכם למלא את הטופס לפחות פעמיים - כלומר, לספר לנו על לפחות שני משפטים - בכדי שיהיו לכם שני משפטים להשתמש בהן בשלב הבא.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 5 2017, 09:13 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

שם + כינוי: זה שהחלפת פורום לא אומר שאת אמורה להפסיק לזהות אותי Farseer
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: הא אין לי בעיה למצוא עוד אחד
המשפט המשובש: הא אין לי בעיה למצוא עוד אחר
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): זה עצוב שזה קרה כאילו הרגע... באמת שיש לי יותר מדי טייפו. אמ, שגיאת הקלדה.
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: תקראי לו יוסף
המשפט המשובש: תקראי לי יוסף
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): את אשמה, איכשהו. אבל זו את אשמה, אני יודעת את זה וזה גם היה בהקשר של סיפור שלך אז בכלל. (או אולי זה הרצון הסודי שלי להקרא יוסף?)
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: את מתבבת מספיק
המשפט המשובש: את מתבבת מסוק
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אני חושבת שזה היה טייפו שאפילו לא טרחתי לתקן אפילו שראיתי אותו? או שזה היה התיקון. לא משנה, זו הייתה אשמתך עדיין ואני לא הולכת לכתוב שום מסוק.
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: קישט
המשפט המשובש: קישו, קישוט, קיטש וכו'
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אני לא בטוחה שכולם פה שלי אבל התיקון עיוות לי את המילה הזו כל כך הרבה פעמים...
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: איך זה קרה? אין להם כסף
המשפט המשובש: איך זה קרה? אין להם קסם
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): את אשמה, את והחיבה לקסם, אני כל כך רגילה לכתוב קסם שזה מוקלד גם שאני מתכוונת לדברים אחרים. אני הבן אדם היחיד שהתיקון האוטומטי שלי מתקן כסף לקסם.
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: חתול
המשפט המשובש: חצול
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): הפעם זה דייזי אשם, איכשהו.
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: כה זה אמ, די משונה
המשפט המשובש: כה זה אמ, די מדונה
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אני חושבת שהתיקון? לא יודעת למה הוא אוהב את מדונה
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: וזה עושה את זה בעצמו?
המשפט המשובש: וזה עושה את זה בצמו?
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אני מניחה ששגיאת הקלדה כי צמו לא אומר שום דבר בשום צורה. אבל זו הייתה שיחה על בית חורק ורוחות רפאים אז מגניב.
הערות/שאלות/הארות/תיקון אוטומטי: טוב, אני יכולה להמשיך ככה לנצח כי יש לי יותר טייפו ממילים ולכן זה יספיק. הא ואמרת שרק חמישה אז זה חמישה ועוד קצת אבל לא צריך תגמול או משהו.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Nov 9 2017, 17:49 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236347
משתמש מספר: 52249

שם + כינוי: שקד, דארת היידר
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: מחלקים את החניכות לקבוצות
המשפט המשובש: מחלקים את הצניעות לקבוצות
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אני... מניחה שתיקון אוטומטי. מניחה.

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: חשבתי שיהיו בשלישיות
המשפט המשובש: ישבתי שיהיו בשלישי
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): אממ, סוג של שילוב. זאת אומרת, זו הייתה שגיאת הקלדה ואז התיקון האוטומטי הרס את זה יותר.

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב: התלקיט הזה רוצה להרוג אותי
המשפט המשובש: התקליט הזה רוצה להרוג אותי
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): תיקון אוטומטי, כי מי בכלל שמע על משהו בשם תלקיט חוץ משישיסטים מסכנים אז זה לא זיהה את המילה
הערות/שאלות/הארות/תיקון אוטומטי: המ אולי אני אוסיף עוד

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Nov 10 2017, 11:03 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש

כל הכבוד לשתיכן על ההשתתפות בשלב, ניהניתי לקרוא את המשפטים המשובשים שהתיקון האוטומטי שלכן יצר.
שימו לב שהשלב השני נפתח, מוזמנות ללכת להשתתף בו. לכל מי שעדיין לא השתתף בשלב הזה - יש לכם יומיים נוספים להגיב כאן, ולאחר שתעשו זאת תוכלו ללכת מיד לשלב הבא ^^

--------------------
קימ/ליליקה
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 13 2017, 14:38 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

ההשתתפות בשלב זה מוארכת עד ה-17.11. מהרו להשתתף!

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Nov 13 2017, 20:19 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

שם + כינוי:אורטל, בצד
המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:לחזור הביתה כבר
המשפט המשובש: לחזור השלום כבר
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): תיקון אוטומטי, טוב, הא כי בא לו לעצבן אותי?

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:הוא לא מת בכלל
המשפט המשובש:היא לא מת בכלל
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): לתיקון האוטומטי שלי יש בעיה עם אנשים מתים?

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:חשבתי שאמרת שאת בבית
המשפט המשובש: חשבתי שאמא שלך בבית
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר):התיקון האוטומטי שלי מוזר, ויש לו בעיות עם הורים.

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:איפה שרון?
המשפט המשובש:איפה השניצל?
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר):עכשיו אני בטוחה שלתיקון האוטומטי לשי יש בעיות.

המשפט המקורי שניסיתי לכתוב:את סוחטת ממני עוגיות חמאה!
המשפט המשובש:את סוחטת ממני מחמאות!
איך הוא השתבש? (תיקון אוטומטי, שגיאת הקלדה או כל סיפור אחר): תיקון אוטומטי חצוף, וגם אני? אני לא בטוחה איך הוא הגיע למחמאות מעוגיות חמאה, אבל כתבתי מהר. אופס?

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Nov 17 2017, 18:26 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש

כל הכבוד לשלושתיכן, המשפטים שלכן בהחלט משעשעים!
התגמול ישלח בקרוב, ושימו לב שאם כתבתן מעל חמישה משפטים, תוכלו לקבל תגמול על חמישה.
אפשר לנעול ^^

--------------------
קימ/ליליקה
User Posted Image

אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007