האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת הלימודים הוירטואלית התחילה!

חוקי הפורום 

(7) « ראשון ... 4 5 [6] 7  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קיר המדפים של סס"ש!
פורסם ב: Jun 13 2017, 05:00 PM
צטט הודעה

בשבילך, אלף פעם ויותר

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 2147384502
חפצי המשתמש: צפה

QUOTE (לילי וויזלי גריינג'ר @ Jun 13 2017, 05:07 PM)
👸המדף המוזר, הלא גמור והריק של ליה👸

כל היצירות במדף הזה שמורות לי, ליה, ואין להשתמש בהן בשום צורה בלי אישור ממני. אם אגלה שימוש ביצירות, אפנה לרוצח שכיר, או לאח שלי- רצח א.א. אבל באמת- אל תעתיקו.
(מכיל- 0 יצירות)
⭐קטעים קצרים ⭐

אין

⭐ שירים ⭐

⭐ סיפורים בהמשכים ⭐

היי ליה, המדף שלך לא מכיל שום יצירה ולכן הוא נחשב לספאם. שתדעי להבא, אין מה להגיב באשכול זה אם את לא מתכוונת להכניס לפה שום יצירה שפרסמת בפורום.

--------------------

תם - 15 וחצי מסתבר - הנהלת הפורומים - כותב לפעמים
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 18 2017, 03:37 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 0

המדף של לילי מון
חשבתי שגם אני יכולה לכתוב
זכויות יוצרים שמורות. בבקשה לא להשתמש

יום אחד
מסופר על שתי חיות
הם היריבים הכי טובים אחד של השני אך גם החברים הכי טובים

--------------------
לילי מון♥כלבים♥חתולים♥פנדות♥גריפינדור

אני חוסכת למשנה כינוי... אם אתם רוצים לתרום אז בבקשה

User Posted Image

https://www.youtube.com/watch?v=FBGdGPindX0

---------
פורסם ב: Jun 19 2017, 02:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 4032
משתמש מספר: 58761

צונזר

--------------------

---------
פורסם ב: Sep 24 2017, 11:05 PM
צטט הודעה

little gay-looking boy

פרטי משתמש
חרמשים: 3842
משתמש מספר: 55254

♣ המדף הלהט"בי של ג'וני ♣

מזל טוב! הגעתם למדף מלא בסיפורים אנגסטיים, רומנטיים, ובעיקר - להט"בים. בתור חלק מהקהילה הגאה, אני כותב עליהם הרבה (ועובד עכשיו על כמה קטעי הטרו), ובכללי על בעיות בחיים שלי ושל אחרים - הדמויות הן מהסוג הכי נפוץ, הכי קל להזדהות. את ג'יימס קארטר לא מוצאים בכל חור, ידידיי. לא כללתי פה חלק מהקטעים הממש ישנים שלי, בעיקר כי לא מצאתי אותם. מובן שכל הזכויות שמורות לי ורק לי, ואין להשתמש בקנייני נשמתי בלי רשות (או בשם אחר, הדמויות שלי).
אני מקווה שתיהנו מהכתיבה שלי, ואל תשכחו - קארטורס זה לא סתם שם, זה מותג!

~סיפורים בהמשכים שאף פעם לא המשכתי~
באלו אני אומנם לא ממש גאה, אבל אין מה לעשות - לפעמים לא מתחשק להמשיך. מקווה שתיהנו!
כפילים - סיפור להט"בי במיוחד. כולם בוגדים בכולם. דירוג R, על איזכורים מיניים. מיוחד ולעולם לא יזכה להמשך.
ברלין, לונדון והטינה שביניהן - להט"בי קצת פחות מהשאר. נחמד למדי. חיבבתי אותו נורא, בעיקר את אלכס. דירוג R על שפה בוטה למדי, ואיזכורים מיניים. אני בן שלוש עשרה והורמונלי, המון מהסיפורים שלי הם בדירוג R.
חולצה ורודה - הסיפור אולי הכי להט"בי שכתבתי אי פעם. יש שם משחק מאוד נחמד עם השמות של הדמויות. אומנם לא הגיוני בעליל, אבל לגמרי מתוק. דירוג G על עלילה מתוקה וחלקה למדי.
כלא של היגיון - מי יודע, אולי את זה אני דווקא אמשיך. עוסק בבחור טרנס וידידיו, ששלחו אותם למוסד שאמור להוציא מהם נטיות מיניות ומגדרים שונים. הסוף של זה די סדיסטי, אבל הסוף האמתי דווקא מקסים. יש לכל הסבל הזה פואנטה, בסופו של דבר. מבטיח. דירוג R על שפה בוטה ותיאור תלייה של מישהו.

~שירים~
בשירים שלי אני גאה מאוד. תיהנו!
לא יכולה - השיר הראשון שלי. אני לא ממש אוהב אותו, אבל יכול להיות שאתם תאהבו.
נשרף - את השיר הזה אני אוהב למדי; אפילו יש לו לחן. מבוסס על השיר take me to church. השיר השני שכתבתי אי פעם.
מכתב - שיר טוב למדי. מספר על הדרך שבה תכננתי לצאת מהארון - מכתב. זה לא קרה בסוף, כי אימא שלי די הכריחה אותי לצאת מהארון, אז... כן. אני אהבתי את זה, תם אהב את זה, אנשים רבים אהבו את זה - למה לא?
חלומות - אני פשוט לא מאמין שאני מקשר לשיר הזה. תבינו, אני לא אוהב את השיר הזה - ממש לא. הוא מספר על התאהבות עבר שלי שכמעט גרמה לי להתאבד, בסדר? אני ממש לא רוצה להיזכר בתקופה הזו. בכל מקרה, הייתי חייב לקשר את השיר הזה, כי זה המדף, אבל... למרות שהשיר הזה נשמע אופטימי, הוא ההפך הגמור.
חולם - אחד השירים היותר טובים שלי. אהבתי אותו מאוד.
קור - נכתב לפעילות "מחשבות מקלחת".
שלג של שחור - השיר הטוב ביותר שלי. מאוהב בו מכף רגל ועד ראש. קצת טריגרי.
גשר - שיר של אכזבה, אנגסטי מאוד. מומלץ בחום.
מלאך - גאווה גדולה מבית טיילור. ממליץ במיוחד. מדבר על זוג אהוב שבטח תזהו, ואהבה עמוקה מאוד.
אנשים קטנים - שיר היציאה מהארון שלי. אם אתם רוצים לדעת איך המוח שלי עובד, זהו השיר עבורכם. השיר הלהט"בי היחיד מבין כל אלו, אולי חוץ ממלאך.
שיר אהבה - שיר מסיפור, אחד השירים הפחות טובים שלי. קצת פחות מומלץ.
מה אם - אחת מארבעת יצירות האמנות שלי - שלג של שחור, חולם, מה אם ומלאך.
גרדום - שיר ממש טוב שלי. מצטרף לחמישייה הפותחת של השירים הטובים ביותר שלי. סיפורי למדי, מבוסס על קטע כתוב. דירוג PG13 על תיאורי תלייה של מישהו. רמיזה מאוד מאוד מרומזת לסיפור אהבה להט"בי. מתחרה בשיר "שלג של שחור" על השיר האהוב עלי- לא, רגע, זה השיר הכי טוב שכתבתי בחיי, רשמית. אני אפילו לא מעז לערער על כך. זה פשוט יפהפה, ולא היה לאף אחד כלום להגיד עליו, גם לא אנשים ממש ממש שיפוטיים.
פשוט תקראו את השיר הזה, את "גרדום".
פחדן - שיר טוב למדי, אני אוהב אותו. מדבר על הפחדים והחששות הרבים שיש לי, ועל כמה שאני שונא להיות פחדן. מומלץ בחום.
אין שם - משהו שפשוט עלה לי, והוא די ניטרלי. נחמד למדי. אין דירוג.
התחלה חדשה - שיר שבמקור היה באנגלית, והוא די קצר. מחשבה שחלפה לי בראש באמצע הלילה. אני אישית די אוהב את זה.
רק לא לבכות - שיר שאני אישית די אוהב, אבל ממש ממש אנגסטי. מומלץ בחום.
כסף - מדבר על החומריות שהידרדרנו אליה, נותן קצת חומר למחשבה. אני אישית אהבתי, ומה אתכם?
מסתכל מהצד - ולא, זה לא השיר של עומר אדם. נכתב לפעילות "ככה אני כותב", עם המאפיינים של מישהו אחר. למעשה, יצא לי דווקא אחלה של שיר, בגלל שהכנסתי לו את הטאץ' הזה שלי.
לנשום - מה שקרה כשניסיתי לקחת על עצמי אתגר - לכתוב שיר שקוראים בנשימה אחת. זה יצא די טוב, למען האמת, וזה שיר די חזק. יש טריגר התאבדות די קל. זה נכתב בזמן די... כואב, נגיד. מומלץ בחום, בכל מקרה.
כוורת דבורים - שיר שאני דווקא מחבב פלוס, מאוד מטאפורי ומלא בדימויים. אוהבים? בבקשה לכם.

~קטעים~
את אלו אני מחבב פלוס. תיהנו, בכל מקרה!
הבורא - נכתב מנקודת המבט של ג'יימס, אז זה די קורע מצחוק. הערה קטנה: בסוף כן נפרדתי ממנו. נכתב לפעילות "הדמויות משתלטות".
והוא אמר "כן" - אוהבים פלאף וקיטש? מכות סוכר? בבקשה, בואו הנה! הקטע הזה הוא בשבילכם. נכתב לפעילות "סיטואציה גאה". אני ממש מחבב את הקטע הזה. דירוג PG13 על נשיקה מפורטת.
אימפריה - קטע נהדר על קשיים של סופרים. אחד משלושת הקטעים האהובים עלי. למרבה ההפתעה, לא נוגע ללהט"ב. דירוג PG על תיאור מוות.
מילים כדרבנות - קטע על התעללות ובריונות. נכתב יחד עם ג'יימס קארטר (דמות) ורונאלדו אנדרו טורס (דמות נוספת). מדבר המון על להט"ב. דירוג של R חלש למדי, בגלל חוויה אישית ואולי קצת אלימות מילולית. או, וממש טיפה של רמיזה למיניות.
בית התוהו - קטע על חוויה אישית שלי, שאני אוהב במיוחד; אולי מבין הקטעים שאני הכי גאה בעצמי על כשכתבתי אותם. אנגסטי נורא. גרם לי לבכות רק מהכתיבה עצמה. חסר-להט"בים. PG על אנגסט וטריגר.
שופר - קטע שאני ממש אוהב, על יום כיפור ועל מה שחוויתי כשחיכיתי לתום הצום הראשון שלי. אנגסטי נורא, וקצת טריגר. בכל מקרה, אני מת על זה.
דיכאון - די אנגסטי. נכתב בתקופת דיכאון, על ההרגשה הזאת שלא כולם מכירים של להיות בדיכאון - לפחות מבחינתי. מומלץ בחום. זה אחד הקטעים היותר טובים/יפים שלי.
הילדה עם המשקפיים השחורים - וואו, קשה לי לחשוב על הקטע הזה מבלי להרגיש כמו לוזר טוטאלי. קטע על עצמי מנקודת מבט של מישהו שהוא לא אני, כפי שמחסן האתגרים תיאר את זה. יותר נכון, קטע על הפחדנות שלי מנקודת המבט של מישהו שהוא לא אני. נקודת המבט של מישהו שאני מאוד-מאוד מעריך.
הילד עם הכובע האדום - לאחר שכתבתי את "הילדה עם המשקפיים השחורים", החלטתי לכתוב את הקטע מנקודת המבט שלי, וככה נולד "הילד עם הכובע האדום". אני מרגיש מאוד חשוף כשאני קורא את הקטע הזה, הוא מאוד מאוד אישי, אבל אני חושב שהיה טוב לכתוב אותו.
שמות של צבעים וצלילים - קטע קצר על סינסתזיה, עירוב חושים, ומשמעות של שמות מסוימים - מילים מסוימות - שאני שומע.
ארטמיס - אחד הקטעים הכי מרגשים שכתבתי. כולל בחירה בלתי אפשרית ושתי דמויות מדהימות. דירוג NC17 על אלימות, מין בקרב קטינים, הפרעות נפשיות, טראומה, רצח, אונס והתעללות מינית בילד. חוץ מזה, אני די בטוח שזה הקטע הכי מדהים שכתבתי בחיים שלי.

~יקום אבסורדי, הסדרה שלי בסס"ש~
מת עליה וגאה בה כמו שאני גאה בנטייה המינית שלי והזהות המגדרית שלי. אתם מוכרחים לקרוא את זה.
החברים הכי טובים - להט"בי כמו קשת בענן. מייקל נמצא שם, אז כדאי שתקראו. הקטע הכי טוב שכתבתי בכל החיים שלי. דירוג R על איזכורים מיניים.
ראי סדוק - המשך ל"החברים הכי טובים". מומלץ בחום; בקרוב יעלה קטע נוסף בסדרת "יקום אבסורדי" (רק אני קורא לה ככה). עוסק ברונאלדו, ולהט"בי פי שתיים מ"החברים הכי טובים". דירוג R על שפה ואזכורים מיניים, במיוחד על תיאור קצר של אקט מיני בין שני גברים (סלאש).
אווירה חורפית - קטע של מייקל, להט"בי באותה הרמה של ראי סדוק. דירוג R על רמיזות מיניות ושפה בוטה. מייקל נמצא שם, וזו סיבה בפני עצמה לקרוא את הקטע - כי מייקל הוא הדבר הכי חמוד בעולם.
אחי - קטע בדירוג של PG על חברות ויישוב סכסוכים. מייקל נמצא שם, רונאלדו נמצא שם, צ'רלס נמצא שם, וגם דמות חדשה (סטרייטית!) בשם ג'סיקה. להט"בי למדי. מקווה שתיהנו!

וזהו זה להיום! כשיעלו קטעים נוספים, בעיקר בסדרת "יקום אבסורדי" (למה רק אני קורא לסדרה הזו ככה), אני איידע אתכם כאן!
אוהב כמו קשת בענן,
ג'וני.

הודעה זו נערכה ע"י Connor Frantas Husband ב Sep 7 2018, 02:27 PM

--------------------
ג'וני ♣ 13 ♣ נסיך קייפופ גיי ♣ קייפופ ♣ הרבה איידולים ♣ אימו ♣ 개행복
User Posted Image
ארמי ♣ אנסיטיזן ♣ יוניברסל ♣ אייגוט7 ♣ מיידיי ♣ בלינק לפעמים

---------
פורסם ב: Nov 6 2017, 10:31 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 22214
משתמש מספר: 63966

✯המדפ(ון) הרשמי של ליהיא✯
User Posted Image
המדף מכיל: 3 יצירות

קטעים

אצליח
העונש
הדור שלנו

קריאה מהנה!

©כל הזכויות שמורות לי- סנייפ ודמבלדור. אין לשכפל/ להעתיק/ לצלם או כל פעולה דומה בלי רשות שלי. תודה©

---------
פורסם ב: Dec 5 2017, 08:16 PM
צטט הודעה

May the Force be with you

פרטי משתמש
חרמשים: 4741
משתמש מספר: 63549

צוזנר]

--------------------
▲Sivan / Roni ▲ HP ▲ PG & HOTO & TTOA ▲ THG ▲ CV & JW ▲
✧ I was kind of here ✧
User Posted Image
✰ Today i'm gonna leave my past and start over ✰

---------
פורסם ב: Mar 19 2018, 10:20 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 0
משתמש מספר: 67302

[FONT=Arial]
וואוו אתה כנרא ממש משועמם

--------------------
אין כזה דבר רשע יש אדם בעל שאיפות גבוהות

---------
פורסם ב: Mar 19 2018, 10:03 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 116922
משתמש מספר: 55840

QUOTE (דלפיני רידל @ Mar 19 2018, 10:46 AM)
[FONT=Arial]
וואוו אתה כנרא ממש משועמם

היי דלפיני!
קיר המדפים של הפורום נועד לרכז את כל היצירות שפרסמת בפורום, ומאחר שאין לך כאלו - המדף נחשב לספאם. שימי לב להבא ואת כמובן מוזמנת לערוך ולהוסיף יצירות שלך לאחר שתפרסמי ^^

--------------------
דלפי היא אחותי הגדולה ורק לה מותר לקרוא לי ליליקה 3>

אני גירית מתנחלת ואני אוהבת את הגיריות 3>
תכירו, זה ליאם והוא שלגון קסום 3>
תראו, הנה אוררו! היא קסומה, תאהבו אותה 3>
תמרי חלק מהמשפחה הקסומה שלנו והיא יצור קסום לחלוטין 3>

אתם מוזמנים לקרוא לה מדהימה או לילי
User Posted ImageUser Posted Image

לילייייי
אני חושבת שהייתי בחתימתך מזמן מזמן, מתי ששתינו היינו נוביות רצח...
אפילו נרשמנו באותו יום! אני כל כך אוהבת אותך ואת מדהימה ובכול שלושת המפגשים שלנו היה מדהים ואני מקווה לישון אצלך עוד מלא פעמים (יש לך בית מגניב ממש) ושמשיך לדבר כי את מדהימה. המילה מדהימה היא בדיוק מה שמתארת אותך וכול דבר טוב שקורה לך מגיעה לך כי את בן אדם טוב, וזה מה שבאמת חשוב בחיים. אה, תשפפו דביבונילי אחרת אני ארצח אותכם כי זה יפגע בלילי.
אוהבת עד קוסטה ריקה, מישהי שאני די בטוחה שאת אוהבת 3>
User Posted ImageUser Posted Image

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 25 2018, 10:59 AM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה פה!

פרטי משתמש
חרמשים: 67573
משתמש מספר: 33527

בס"ד
*מד(ינו)ף*

כאילו, המדף של דינו? מד(ינו)ף? לא משנה, אני בטוח שהבנתם.
© כל זכויות היוצרים על היצירות ב"מדף" שייכים לי - כינוי בעברית (קישור לפרופיל) וחל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שהאישור עליה לא ניתן/לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שב"מדף" זה. ©

בינתיים יש כאן את השיר הזה:
לא ידענו – השיר הראשון, והיחיד בינתיים. מוזמנים לפרש אותו איך שתרצו.

וגם את הסיפור בהמשכים הזה:
מערכת צירים (שם זמני) – סיפור בהמשכים מקורי (!) שישב אצלי בראש הרבה זמן. קצת מתח, פנטזיה, רומאנס ותקווה שאף אחד לא יגנוב לי אותו ולא אנטוש אותו.

ואפילו את הקטע הזה:
הזוכה הגדול – משהו שכתבתי לפעילות "זו לא מתיחה" – מה היה קורה אם המתיחה שיוטיוב עשו לנו ב2013 הייתה אמיתית? או יותר נכון, מה יהיה? זהירות! קריאת הקטע הזה תכניס אתכם להתקף נוסטלגיה!

--------------------
User Posted Image User Posted Image
וגם זה.

ואפילו זה.

אוהבים אירוויזיון? אוהבים הפיג׳מות? כנסו כנסו

---------
פורסם ב: Mar 29 2018, 09:43 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1579
משתמש מספר: 66988

מדף תיבת האוצרות של פורסט

© כל זכויות היוצרים על היצירות ב"מדף/תיבה" שייכים לי - Forrest Gump המוכר כפורסט (קישור לפרופיל) וחל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שהאישור עליה לא ניתן/לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שב"מדף/תיבה" זה. ©

שירים(9):

8.3//תחת עץ התאנה: השיר דן בהשפעתו של הכסף על אופיים וחייהם של אנשים, בבית האחרון השיר דן גם במוות, אחד מהשירים היותר מוצלחים שלי.

18.3//חול: השיר הזה הוא הייקו על חול:)

19.3//אדום: השיר דן באהבתי לצבע האדום, ובמעורפלות של המשמעות שלו בשבילי.

28.3//אחת ושתיים: השיר דן בעצב וחסרונות.

23.3//השראה: השיר הזה על אובדן ההשראה לשירים, מרוכז באירוניה כמובן:)

6.4//זהות: השיר הזה על זהויות מתחלפות ועל הכאב שבאי היכולת להיות מי שאתה באמת.

20.4//לראות את כוכבים: השיר הזה מדבר על גבר ואישה שמבקשים מישהו לאהוב.

26.4//לא יודע: באמת שאין לי מושג מה להגיד על השיר הזה, כתבתי אותו אחרי ריב. סלחו לי על השם העלוב.

6.5//מעשה בחמש אמבטיות: טריגר התאבדות השיר הזה מדבר על תקופת חיים של גבר בחמש שלבים, לידה, נעורים, חתונה, התאלמנות ומוות.

8.5//לפעמים ותמיד: השיר הזה הוא בין האהובים עליי כרגע, הוא מדבר על החיים היומיומיים שלי, על התחושות ועל בערך כל מה שקורה בזמן האחרון.

27.5//שתי ציפורים: השיר הזה מדבר על בריחה מהחברה והתפרקות מערכת יחסים.

קטעים קצרים(2):

3.2//השלושה בפברואר: טריגר מרומז, אני לא אפרט איזה סוג של טריגר, כי זה יהרוס את הקריאה, קחו בחשבון.
הקטע עוסק בטראומה ודן במצב של חוסר אונים, אך גם בפיתויין הנורא של התשוקות. לא עוסק בחוויות אישיות.

15.3//המטאור בין העלים: הקטע הזה הוא האהוב עליי ביותר ואולי גם הכי מוצלח, הוא עוסק בילד קטן עם מחלת שרירים ברגליים ושנעזר בקביים, שמוצא אבן מעניינת בין העלים בחצר ביתו.

סיפורים בהמשכים(0):

נכון להיום לא כתבתי שום סיפור בהמשכים, אבל אני מניח זאת כאן מתוך תקווה שיום אחד אכתוב:)

מקווה שקראתם משהו מכאן, ועוד יותר מקווה שאהבתם וניהנתם!
יום מקסים:)

--------------------
פורסט || 17 || ארמי גאה! || שירה

And I believe
This may call for a proper introduction, and well
Don't you see?
I'm the narrator and this is just the prologue

User Posted Image

---------
פורסם ב: Mar 31 2018, 09:31 PM
צטט הודעה

There's a starman waiting in the sky

פרטי משתמש
חרמשים: 16910
משתמש מספר: 51251

© כל זכויות היוצרים על המדף הנ''ל שייכים לי - להב(קישור לפרופיל) וחל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שלא אושרה על ידי, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר אף חלק ממדף היצירות שלי בלי אישור מפורש ממני. ©

User Posted Image
[מכיל 16 יצירות]

קטעים

[מכיל 12 יצירות]

לא מצליח לסיים
קטע קצר על חסום כתיבה.

קראתי את הפסקה האחרונה
רימייק ל"כתבתי את השורה האחרונה"

מטרות
על אדם בשם טוני ועל החיים שלו.
אני קצת לא סובל אותו. כתבתי שישה קטעים באותו יום וזה... ניכר בקטע.

זהב לבן
נכתב לתחרות ההוקי
'קונור מעולם לא חשב שיהיה את האחד. את האחד שיהיה לו את האומץ לעשות את המעשה הנועז הזה
להישאר'
זה רומנטי ודביק וארוך ואני סופר גאה בקטע הזה

בילי
נכתב לתחרות ההוקי
קטע בהשראת שיר ישן שלי, גם על קונור שהוא אחת הדמויות האהובות עליי שלי.
לא הייתי מקורי עם השם וזה מה שיצא, מצטער.

כתבתי את השורה האחרונה
במקור נכתב כרעיון ממאגר האתגרים, בגלל הצורך שלי בחרמשים, אבל נהפך לאחד הקטעים האהובים עליי שכתבתי, מספר על נער ביסקסואל (בקטע מוזכרת רק משיכה למין הגברי, אך הוא ביסקסואל) שמבין שהאהבה שלו בלתי אפשרית.

רק הילד הבוהה
נכתב לתחרות "קיר הטיפוס"
שכתוב/ קטע המשך של "כתבתי את השורה האחרונה"

בריזת אחר הצהריים
קטע שמספר על ילד בשם רון, שמתגעגע לחבר שלו שמת בתאונת דרכים, ומחליט לחזור אליו. טריגר התאבדות.

אביגייל
נכתב לפעילות "פירמידת הבריחה", ה-OC הראשונה שלי.
אודה לכם אם לא תקראו אותו, הוא מזעזע.

לא מבין אותה
רעיון ממחסן האתגרים. קטע עליי מנקודת מבט של ילד ששונא אותי. אני לא מת על הקטע הזה.

לא הספקתי
על התאהבות קיץ קצרצרה.
אני ממש גרוע בתקצירים, תקראו אותו כי אני מחבב אותו.

לא ילדה
על העובדה שאני פחדן ושונא את עצמי. בערך מה שאני מרגיש כל יום בהיותי כלוא בגוף שאני לא מרגיש הזדהות איתו.

שירים

[מכיל 3 יצירות]

שינוי
על העובדה שאני פחדן ושונא את העולם, ואת עצמי כי אני לא יכול לשנות אותו. אופטימי כמו שאר הקטעים פה :)

כחול לבן
שיר על העלייה של סבתא שלי לארץ, נכתב לבית ספר אבל חשבתי לשתף אתכם, שתסבלו תיהנו.

ואתה עזבת
שטות קטנה שכתבתי, ניסיתי לכתוב קטע ויצא לי שיר.
בדיעבד, מסתבר שהשיר הזה חזה את העתיד שלי.

פריקות (?)

[מכיל 1 יצירות]

מחכה לחיים שיתחילו
שיר? קטע? הפריט הראשון במדף הזה שקשור אליי ישירות.

-בתקווה שיערך ויתמלא בקטעים ושירים-

הודעה זו נערכה ע"י Last Night On Earth ב Aug 25 2018, 05:00 PM

--------------------
להב - בן 13 - Green Day - דמיפלואיד - שרשורים - כותב דברים דיכואניים - GAY 6
User Posted Image
טוב לי, אנשים, טוב לי בחיים

---------
פורסם ב: Apr 8 2018, 06:17 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 9467
משתמש מספר: 65434

המדף של אביטל

© כל זכויות היוצרים על היצירות ב"מדף" שייכים לי - אביטל (קישור לפרופיל) וחל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שהאישור עליה לא ניתן/לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שב"מדף" זה. ©

שירים:

עוד אחד שנפל
השואה
כאב
פיסות של חול
יש בך יותר

קטעים קצרים:

היער
יש מקום רק לתקווה

הודעה זו נערכה ע"י Do good deeds ב May 17 2018, 01:57 AM

--------------------
User Posted Image

אבייייי!
הי, אני כאן! ואת קסומה, וחברה מדהימה ואפשר תמיד להתבכיין לך ואת לא מתלוננת!
והכי כייף להתווכח איתך על דברים עמוקים ועקרונות, כי בסוף שתינו צודקות.
ובקיצור את מדהימה. ואני ממש אוהבת אותך, את קסומה ואפשר תמיד תמיד לסמוך עלייך.
ולמרות שאת שונאת חתולים את ממש מדהימה, באמת!
ואת לגמרי מצחיקה (האמ תיון באמבטיה) וקונדסית כשאת רוצה, ואת מושלמת3>
אה כן, בהצלחה בבגרויות למרות שהן עוד מלא מלא מלא זמן
אה, ותקחי את
הדבר המקסים ומלא שמחת החיים הזה ואת הכפילה שלך ואת הדבר העצוב הזה
אז אוהבת מלא מלא, ותשלחי לי ינשוף :)
ביי
ויוי

טלה!
אני בחתימך ואני פה כדי לשהשאיר לך משהו ממני קטן כי חוי גנבה לי את כל המקום פויה חוי
אז טלה, את מדהימה, כל כך כיף לי לדבר איתך. אני תמיד אוכל להיות פתוחה איתך ואת תמיד תעזרי לי ותגידי לי שהכל יכול להיות יותר טוב וזה מבורך. את חברה נהדרת, ואני לומדת עלייך המון דברים נפלאים וגם על עצמי. אז תודה על הכל, על זה שאת סובלת אותי , אז יעאי ותודה. ורגע, את מזדהה עם הרמיוני, גם אני לפעמים, איזה כיף ניצור קבוצה!
אז רק אשאיר לך את הרמיוני שהיא קטנה וגם שהרמיוני גדולה. ואסור לשכוח את פרמיוני הקדושים.
למרות שבלום אדומה אני אשים צבע יפה ולא SeaGreen כי צריך גיוון!
אז אוהבת אני אלך לי ואל תשכחו לשלוח לה ה"פ ולהכיר! ואת אל תשכחי לשלוח לי ה"פ כל היום
אוהבת, סיו

---------
פורסם ב: May 12 2018, 01:22 PM
צטט הודעה

All the best people are crazy

פרטי משתמש
חרמשים: 5301
משתמש מספר: 65695

צונזר

הודעה זו נערכה ע"י Child empress ב Jul 28 2018, 12:43 AM

--------------------
Aesthetic || Kpop || Nico

User Posted Image

𝔐𝔶 𝔟𝔩𝔬𝔬𝔡, 𝔰𝔴𝔢𝔞𝔱 𝔞𝔫𝔡 𝔱𝔢𝔞𝔯𝔰, 𝔪𝔶 𝔩𝔞𝔰𝔱 𝔡𝔞𝔫𝔠𝔢, 𝔱𝔞𝔨𝔢 𝔦𝔱 𝔞𝔴𝔞𝔶, 𝔪𝔶 𝔟𝔩𝔬𝔬𝔡 𝔰𝔴𝔢𝔞𝔱 𝔞𝔫𝔡 𝔱𝔢𝔞𝔯𝔰, 𝔪𝔶 𝔠𝔬𝔩𝔡 𝔟𝔯𝔢𝔞𝔱𝔥, 𝔱𝔞𝔨𝔢 𝔦𝔱 𝔞𝔴𝔞𝔶, 𝔐𝔶 𝔟𝔩𝔬𝔬𝔡, 𝔰𝔴𝔢𝔞𝔱 𝔞𝔫𝔡
...𝔱𝔢𝔞𝔯𝔰

---------
פורסם ב: May 12 2018, 04:40 PM
צטט הודעה

May the Force be with you

פרטי משתמש
חרמשים: 4741
משתמש מספר: 63549

✺ המדף של סיוון ✺

User Posted Image

[עודכן לאחרונה - 26.6.18 ומכיל 7 יצירות]

© כל זכויות היוצרים על היצירות ב"מדף" שייכים לי - Dusk Till Dawn המוכרת כסיוון (קישור לפרופיל) וחל איסור להשתמש בהן בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שהאישור עליה לא ניתן/לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך אפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שב"מדף" זה. ©

שירים

[מכיל בינתיים 4 יצירות]

• 23.3.18 - אנשים הולכים
• 31.3.18 - המחר
• 6.3.18 - You and Me
• 19.5.18 - לא הזמן

קטעים

[מכיל בינתיים 2 יצירות]

• 12.4.18 - האיש

סיפורים בהמשכים

[מכיל בינתיים 0 יצירות]

User Posted Image

הודעה זו נערכה ע"י Dusk Till Dawn ב Jun 27 2018, 06:03 PM

--------------------
▲Sivan / Roni ▲ HP ▲ PG & HOTO & TTOA ▲ THG ▲ CV & JW ▲
✧ I was kind of here ✧
User Posted Image
✰ Today i'm gonna leave my past and start over ✰

---------
פורסם ב: May 15 2018, 02:34 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 9252
משתמש מספר: 61264

המדף הדנדש של שירה
[מעודכן לתאריך: 15/05/2018]
המדף מכיל כעת 8 יצירות

User Posted Image

© כל זכויות היוצרים על היצירות ב"מדף" שייכים לי - שירה שכרגע מחזיקה בכינוי Team. חל איסור להשתמש ביצירותי בכל צורה שהיא. אם אני אגלה יצירה עוקבת מכל סוג שהוא (פאנפיק, סדרה בת, סדרת המשך, סיפור המשך וכו'), שהאישור עליה לא ניתן/לא באמת ניתן ממני, אפנה, קודם כל, להנהלת האתר המדובר, ואם זה יימשך מידי אותו אדם אשר כבר העירו לו, אני לא אהסס ואפנה לגורמים מעט יותר סמכותיים. אין לשכפל, לצלם, להעתיק, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או אמצעי אלקטרוני, אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר שב"מדף" זה. "מדף" זה מחודש ומעודכן והמדף הקודם צונזר. אין לקחת תכנים שלא שלכם מה"מדף" הזה או מהקודם. ©

קטעים קצרים
[מכיל 4 קטעים]

לבד - זה קטע שכתבתי לסדנת כתיבה יוצרת אבל זה גם פריקה... כשהתחלתי להקריא את החלק של הפריקה המדריכה "הבינה" שזה כבר פריקה וארה לי לעצור כי היא מבינה שזה אישי. זה קישור לאשכול שפתחתי במש"ה, שהוא הקטע השלם עם הפריקה.
אוכל - קטע קומי שכתבתי לפירמידת הבריחה שהיה אמור להיות מכת ארבה אבל בכלל התבלבלתי בין זה למכה אחרת אבל בסוף הוא לא היה קשור בפעילות הזו בכלל.
משפחה - גם, קטע שכתבתי לפירמידת הבריחה למכת הדם.
אתה יודע - כן, גם הקטע הזה היה במסגרת פירמידת הבריחה. בכותרת כתוב מכת ארבה, אבל הוא אמור להיות מכת כינים. התבלבלתי ככה כל היום... עכשיו אני כבר לא יודעת לאיזה מכה הוא היה אמור להיות אבל בת'כלס זה לא כל כך משנה. בת'כלס, הקטע הזה הוא קטע שיר, אבל אני חושבת שהוא יותר קטע מאשר שיר...
אתם - כן. גם את זה כתבתי לפירמידת הבריחה. הקטע נכתב למכת הברד, אבל גם הוא לא נכלל בפעילות.
חברות - גם הקטע הזה נכתב לפירמידת הבריחה, למכת הבכורות. הקטע גם משקף את מה שאני באמת מרגישה.

שירים
[מכיל 1 שירים]

רק... לרצות

סיפורים בהמשכים
[מכיל 1 סיפורים בהמשכים]

המחברת האבודה - הסיפור בהמשכים הראשון שכתבתי. בת'כלס, זה הדבר הראשון שכתבתי בכלל. התחלתי לכתוב אותו בכיתה ד', ועכשיו אני מנסה קצת "לשפץ" אותו...

مع السلامه!

--------------------
User Posted Image
אני אליס ופרשתי || מוזיקה || גלישה || ספורט || Alice in Wonderland זה סגיד || כתבתי. פעם. || חתול הצ'שר מגניב ואני מאוהבת בו

---------
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא (7) « ראשון ... 4 5 [6] 7  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35225 19277 38969 35649

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | כיסא פנוי | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס
טיול לגאורגיה

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2016 - 2007