האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול||פורום הקלחת הרותחת
פורסם ב: May 6 2017, 14:10 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753
חפצי המשתמש: צפה

קרדיט לזיו על הלוגו*
תודה רבה לכל מי שתמך ועזר לי לפרסם את הבקשה(=
User Posted Image
שלום, אני תומר, בן 12 וברצוני לנהל את פורום הקלחת הרותחת.
מאז שהמנהלת הקודמת (מאיה) פרשה, פורום הקלחת הרותחת נהיה עצוב ומדוכדך ולא פעיל בכלל.
מהרגע שנרשמתי לכאן רציתי להיות בקלחת ולנהל אותה, אבל לאט לאט הבנתי שזה לא קל, ועכשיו אני חושב שאני סוף-סוף מוכן. אני חושב שאוכל להפוך את הקלחת הרותחת למקום יותר שמח ומהנה, יותר מעניין ויותר מושך להיכנס אליו. יש לי המון רעיונות והצעות בשביל לשפץ אותו ולהפוך את המקום המדהים שנקרא הקלחת הרותחת לדבר מדהים ופעיל!

למה אני חושב שאוכל לנהל את הפורום?
טוב, קודם כל אני אחראי ויש לי המון רעיונות מעניינים. בנוסף, אני משתדל להיכנס כל הזמן לפורטל ולהיות פעיל בו, כמו שאתם יכולים לראות מהסיקורים והפעילויות שלי. אני חושב שאתאים לנהל את הפורום מכיוון שהוא מיוחד ואפשר לפתוח בו פעילויות של הארי פוטר שלא קשורות לסרטים ולספרים או לסופרת עצמה, אלא פעילויות יחודיות יותר ומעניינות יותר. כמובן שאני אשקיע מאוד ואדאג לפורום, אגרום לכולם לבוא ולהינות ממנו, ולהרגיש כאילו הם באמת שם, במקום ההומה אדם והמדהים הזה, ובעצם אנסה לגרום למשתמשים להרגיש את מה שהקלחת מסמנת עבורי. אני כל כך מתחבר לפורום הזה ואני כל הזמן בודק פעילויות חדשות שאולי נפתחו. הוא מסמל הרבה עבורי ואני הסכמתי עם עצמי בלב שלם: בא לי לנהל את פורום הקלחת הרותחת!

הצעות ורעיונות:

1.העין הגדולה- תחרות-בספר השביעי הוזכרה העין הגדולה ששמרה על משרדה של אמברידג', שצפתה כל הזמן בעובדי משרד הקסמים ובדקה שהם עובדים ולא מתבטלים. בתחרות כל משתמש יכתוב מה הוא היה עושה בכדי להסיח את העין הגדולה הזו.

2.ההגיגית ההפוכה-פעילות- ההגיגית ההפוכה, בשונה מהגיגית, יכולה להראות את העתיד. כל משתמש יצטרך לבחור קטע אחד בו הארי הציץ בגיגית ולכתוב מה הארי היה רואה בקטע (במקום מה שראה) ואיך הוא היה מרגיש אחרי מה שראה.

3.הרכב הקסום שלי-פעילות- מכירים את האופנוע המעופף והמגניב של סיריוס? ברור שכן! אבל מה היה קורה אילו האופנוע היה רכב אחר, איך הרכב היה נראה? מה יכולותיו? האם יש לו מנגנוני אבטחה או הגנה? האם יש לו יכולות על טבעיות ומיוחדות? המשתמשים ימציאו את הרכב המושלם, היכולות הטובות שלו ואמה היה קורה אילו כל מה שקרה היה קורה עם אותו הרכב.

4.ספיישל-קלחת הדרקונים- למשך שלושה שבועות בפורום יהיו פעילויות דרקונים כמו: רשיפת האש- הפעילות מספרת על אגדה: עשרה דרקונים שבראו מערה מסתורית וחזקה במיוחד(המערה של טום רידל), שיש שם מלכודות מסוכנות וחסרות רחמים. לכל דרקון הייתה רשיפת אש שונה, בצבע שונה, בגלל האופי שלו-למשל לדרקון הכחול הייתה האפשרות לשים את הים הגועש שתקיף את המערה. הסגול שם את כל היצורים המסוכנים-כדי שיפחדו ולא יחזרו. אז המשתמשים שירצו להשתתף יצטרכו לגלם אחד מהדרקונים ולהגיד מה הם בראו ואיך.
וגם הפעילות: נורברט והזנבקרנית . הפעילות היא שמי שישתתף יצטרך לגלם אחת מהדמויות ולכתוב איך היה גורם לדמות השניה להתאהב בו ועוד פעילויות שיהיו בספיישל.
וגם מ"פים:
מ"פ||יסודות וצבעים-
הדרקון
שלי
יסוד
...
וצבע
....

פעילות||מסיבה-
המשתמשים יצטרכו לכתוב איך תראה מסיבה שחוגגים לדרקון (מה יאכלו וישתו, מה יעשו במסיבה, וכו'...)

מ"פ||הדרקון

הדרקון
(צבע של אחד מהדרקונים)
(תכונה מאפיינת)
כמו
(שם של דמות מהארי פוטר)
וגם הפעילות:
מסיבה-המשתמשים יצטרכו לתכנן לו"ז ולהמציא משחקים לדרקונים

5.ספיישל-ליל כל הקדושים- בספיישל יהיו פעילויות כמו: סוהרסנים עם פנים-פעילות שהמשתמשים יצטרכו לכתוב על איך היו נראים פניהם של סוהרסנים. מה היה קורה אילו היו רואים את הפנים והאם זה היה משנה משהו בהם או ביכולות שלהם.
וגם הפעילות: החיזל"ים באים!- פעילות שהמשתמשים שישתתפו בה יצטרכו לתאר שלושה ימים בתור חיז"ל כאשר אותו חיז"ל נמצא בקרב, המשתמשים צריכים לתאר מה קורה שם ספציפית ודברים מוזרים או משונים מאוד שקרו שם, קרבות וכו'.
ואולי גם הפעילות הזו: התעתקות למלכודת- המשתמשים שישתתפו בפעילות צריכים להכין מלכודת כל כך מרושעת וחסרת רחמים לקוסמים תמימים שמתעתקים, איפה המקום שממנו יובאו אל המלכודת ומהי בעצמה המלכודת, למה דווקא האיש/אנשים הללו צריכים לסבול זאת ואיך הם הגיעו דווקא למלכודת. ויהיו עוד פעילויות בספיישל.

6.המצא יצור פלא- פעילות- המשתמשים יצטרכו להמציא יצור פלא חדש, מה כוחותיו, איך הוא נראה, מה גובהו ובאיזו תדירות סכנה דורג מ-1 עד 5, האם יש לו תכונות מועילות לאנשים בכללי?והאם הוא סומך על אנשים בכללי?למה דווקא את היצור הזה והאם יש לו בקשות מיוחדות לטיפול ואם אפשר בכלל לאלף ולטפל בו.

7.מכשול להורקרוקס- פעילות-אז המשתתפים יצטרכו להמציא מכשול לאחד ההורקרוקסים, אבל לא סתם מכשול, מכשול קטלני וחסר רחמים, מיוחד ומדהים, סופר מכשול שיגרום אפילו לקוסם הכי חכם או הכי חזק לברוח בפחד ולצרוח, מכשול שיגן מכל משמר על ההורקרוקס החשוב והיקר.

8.התנגשות - פעילות רב שלבית(כבר הכל מוכן)- אז בתקופה הזו של הקוסמים התגלו מיליוני מוגלגים באנגליה כקוסמים וכמעט כל האולוסין של אנגליה היא קוסמים, ויש מיליוני קוסמים שמראים לחבריהם מקומות יפים ומגניבים כמו ההוקוס מוקוס של האחים וויזלי, הדובשנריה, וחלק אפילו בורגין וברקס. אבל בפונדק שלושת המטאטאים ובקלחת הרותחת באים לפחות מאות עד אפילו אלפים, ובכדי להיות הפונדק הכי מקובל ומצליח, צריך לעשות 3 דברים- להמציא סינגל, להגיד מה יש שם ומה יוסיפו(תפריט, משקאות,אוכל חדש וכו').

9.אוכלי מוות-ספיישל-
*הסמל החדש- פעילות- נכון יש את הקעקוע שעושים אוכלי המוות בכדי לזמן את וולדמורט? גולגולת שלשונה היא נחש בצבע ירוק איזמרגד. הסימן גם מופיע בשמים אם מבצעים את הלחש מורסמורדרה, והלחש מתבצע רק אם איזה אוכל מוות ביצע רצח או פשע, והוא מסמן את המקום שבו נרצח האדם. אבל למה דווקא גולגולת עם לשון נחש? בפעילות המשתמשים יצטרכו להמציא סמל חדש לאוכלי המוות, איך יראה, צבעים וכו'.

*בית ספר לאוכלי מוות-פעילות רב שלבית-אחרי מחקר קצר, התגלה לוולדמורט שכמעט כל אוכליי המוות שלו לא באו מהוגוורטס, הם למדו בבית ספר לאוכליי מוות, ואותם לימדו דברים מאוד חשובים לעתיד: איך ליצור הורקרוקס, להמציא קללה בלתי נסלחת חדשה, להמציא חפץ אפל חדש, לחש מפתח מעבר מוצלח, אות אפל יפה ובוהק ואחרון חביב, מכשול אוכלי המוות ועוד פעילויות שיהיו בהמשך.

10.דגנים של קוסמים- פעילות-כל מי שישתתף בפעילות יצטרך להמציא מותג וחברה של דגני בוקר קסומים, מה הטעם יש דברים יוצאי דופן, איך נראה המותג וכו'.

11.ספיישל ארצות בקלחת הרותחת-
יהיו פעילויות שקשורות למדינות למשל בנושא לבוש:
לבוש הקוסמים באנטרטיקה
לבוש הקוסמים בהוואי
לבוש הקוסמים ברוסיה וכו'

בנושא ספורט:

קווידיץ' ברוסיה? ממה יהיו עשויים העמודים
קווידיץ' ביוון? האם יהיו כללים שונים במשחק
קווידיץ' בברזיל? מטאטאים חדשים

בנושא לימודים:

מקצועות חדשים ביוון?
האם במצרים הספינקס הוא דרך הכניסה לבית הספר המצרי לקוסמות?
האם באיטליה יש ספרים סודיים?

בנושא אוכל:

ממתק קוסמים חדש באיטליה?
האם ממתקי פרד וג'ורג' נמכרים גם באתיופיה, או שזו העתקה זולה?
הדובשנריה מרחיבה מקום להגירה שצפויה להתרחש

בנושא יצורים קסומים:

האם בקסטלוברוקו מחביאים דרקון אגדי?
בוטקראלים-קטלניים או לא.

12.עובד שכיר- פעילות, כל משתמש יצטרך לבחור אחת מהחנויות או פונדקאים והם יעבדו בו למשך יום שלם ויספרו באיזה מקום עבדו מה הם עשו ומה הרגישו, ומה התפקיד שלהם

13.רעיונות משותפים עם סס"ש:
בוא אלי דרקון נחמד-פעילות, צריך לכתוב שיר ערש או שיר לדרקון תינוק, יחד עם ספיישל דרקונים
נורברט והזנבקרנית-פעילות משותפת עם סס"ש+ספיישל דרקונים-הפעילות היא שמי שישתתף יצטרך לגלם אחת מהדמויות ולכתוב מכתב אהבה לשני, פעילות בזוגות.

14.חיפוש הורקרוקסים-פעילות רב שלבית המשותפת עם 5 פורומים:
ספרים, דיבורים, הספרים, מטומ"מ והסרטים. רון, הארי והרמיוני יוצאים למסע חיפוש ההורקרוקסים(כל הורקרוקס בפורום אחר), כל שלב זה הורקרוקס שבו תהיה משימה/החבאה בפורום/החבאה בפורום+משימה.

ציטוט של העזרה של לילי המדהימה לספיישל הדרקונים!

אתה יכול אולי אם אתה רוצה לעשות את הספיישל את כל הספיישל סביב הסיפור של האגדה של רשיפת אש במקום נורברט והזנבקרנית ואז נגיד כל הפעילויות יהיו קשורות לזה וכל אחד יהיה צריך להירשם עם דרקון אחר נגיד שילווה אותו במשך הפעילויות ואז באחת הפעילויות יצטרכו לכתוב את האגדה עצמה מנקודת המבט של הדרקון שהם נרשמו איתו
נגיד שכל אחד יוכל לבחור להירשם עם דרקון בצבע מסוים עם רשיפת אש בצבע מסוים ועם כוחות מסוימים נגיד עד שני כוחות ואז כבר בהרשמה עצמה זה יהיה כמו פעילות שהם יצטרכו לתאר את הדרקון שלהם וכל מי שירשם יקבל כבר תגמול על ההרשמה ואפשר להירשם במהלך כל הספיישל ואז הדרקון  mellow.gifה אותם במהלך כל הפעילויות
ואפשר את האגדה לעשות על זה שהם בראו את העולם, ללכת עוד יותר רחוק
כמובן שזה רק רעיון, אבל אני חושבת שזה יוכל להיות ממש אדיר

פעילויות, פר"שים ופד"שים(פעילויות דו-שלביות) שפתחתי:
1.החרב שלי
2.בית חולים לקוסמים בחו"ל
3.תא הטלפון החדש
4.מפתחי מעבר
5.שפעת קוסמים
6.המגילה החדשה
7.קליפ קסום
8.משלוח מנות קסום
9.ההגדה הקסומה
10.10 מכות וולדמורט
11.מה דעתנו
12.גיל התבגרות קסום-פעילות דו שלבית שלב 1

דיונים שפתחתי:
1.ת'סטראלים
2.הוגוסמיד

אתגרים, סיקורים, מדריכים, מתכונים וכו':
1.ההיסטוריון-אתגר
2.הכנת שרביט קסום-מדריך

אני אנסה כמה שיותר להשקיע ולפתוח ולנסות כי אני יודע שאני יכול. אני יודע שאתם עוד תראו שאני הכי דבוק לפורום וממש לא מזמן החלטתי שאני אהיה הכי פעיל ואפתח הרבה מאוד פעילויות ודברים אחרים, אני מאמין במה שאני חושב ואני באמת יכול להוכיח לכם שאני מתאים לנהל את הפורום. אני אשקיע ואתן את כל כולי בזה, אני מבטיח.

ולסיכום, אני כל כך כל כך רוצה לנהל את הפורום המדהים הזה ואני מאוד מקווה שתאהבו את רעיונותי כי זה הפורום הכי מדהים שיש פה לדעתי ואני מתכוון להעיר אותו!

בעד:

6 משתמש רגיל
1 מנהל פורום/מנהל החודש

נגד:

1 הנהלת האתר
3 הנהלת הפורומים
3 מנהל קבוצה
2 מנהל פורום

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 6 2017, 14:14 PM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 69420
משתמש מספר: 57704

טוב, ראיין, אתה בטח לא ממש מתוח ממני, נכון?
אף פעם לא הייתי עד כדי כך בטוח במשהו.
אז כמו שאתה בטח יודע, אני מאוד אוהב את הניסוחים והרעיונות שלך, ואת כמות הרעיונות, זה משהו משוגע!!
לדעתי אתה תהיה מנהל מעולה, ויש לך את הבעד שלי בלי ספק בכלל, בהצלחה!

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:16 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

אמרתי לך כבר את משאני חושב כבר כמה פעמים אז אני בעד ובהצלחה!

--------------------
הוזלי

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:21 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 160755
מגדר:female
משתמש מספר: 61264

ראיין!!!!!!!!
איזה כיף שפתחת כבר את הבקשה😀
אז ברור שאני אתן לך את
הבעד שלי.
אתה יודע למה, נכון?
זה הרי ברור.
אתה משקיע הרב, וקוראים את זה מאוד.
אז יש לך בעד, ולמרות שזה לא שווה כלום, תראה לכולם שיודעים שאתה משקיע הרבה...
ולדעתי אתה תצליח!

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:26 PM
צטט הודעה

לילי אוונס אהבת חיי!

פרטי משתמש
חרמשים: 791
משתמש מספר: 59153

ראיין, אתה יודע שחיכיתי המון זמן לבקשת הניהול שלך.
אז אני לא אמתח אותך ואגיד שאני בעד, שאתה מדהים ושממש מגיע לך, אבל במקומך הייתי משנה כמה מהרעיונות שזה יהיה ממש טוב:)
אז בהצלחה לך!

--------------------
ליבי 👯 11 👯 חרוטי👯 ליה אוהבת אותי👯 כותבת

User Posted Image

__יצור מוזר__

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:38 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

שלום, ראיין. אני לא אמתח אותך ואגיד לך שאני נגד. אני רואה את הרצון העז שלך והמוטיבציה, אבל חסרים לך דברים אחרים שדרושים למנהל פורום, כך שכרגע אני לא בעד שתעלה לניהול. אתה צריך עוד זמן לפתח רעיונות ולהעלות את הרמה שלהן.
ברשותך, אעבור על הרעיונות שלך:
העין הגדולה- רעיון נחמד אבל הייתי רוצה לראות יותר אתגר בו, או משהו שיקשה על המשתמשים. ככה זו פעילות פשוטה.
ההגיגית ההפוכה- שוב, נחמד אבל חסר לי אתגר. ולדעתי זה לא כל כך מתאים לפורום זה, יותר להספרים.
הרכב הקסום שלי- כמו השתיים הראשונות, רעיון טוב שצריך לשפר אותו ולהפוך אותו ליותר מאתגר.
ספיישל\קלחת הדרקונים- רעיון טוב אבל כל הפעילויות פשוטות, במיוחד המ"פים. ספיישל צריך לכלול הרבה פעילויות ולא רק מ"פים פשוטים. זה רעיון טוב שעם הרבה עבודה אפשר להוציא ממנו ספיישל טוב.
ספיישל\ליל כל הקדושים- לא ממש הבנתי את הקשק לליל הקדושים, בתור פעילויות נפרדות הן נחמדות ואפשר לעשות איתן עוד הרבה.
המצא יצור פלא- פשוט ולא מקורי. צריך לשפר את הרעיון הזה.
מכשול להורקרוקס- לכתוב מכשול זה נחמד ומה אז? אפשר לקחת את זה להרבה מאד מקומות.
התנגשות- ההסבר מאד מסורבל ולא הבנתי ממש מה עושים.
ספיישל אוכלי מוות- רעיון כללי נחמד, הפעילות פשוטות. אפשר לפתח את זה לספיישל טוב עם הרבה עבודה.
דגנים של קוסמים- פשוט מאד ולא ברמה של מנהל פורום.
ספיישל ארצות בקלחת הרותחת - כל הפעילויות ממש פשוטות וחוזרות על עצמן.
עובד שכיר- לא הבנתי בכלל מה המטרה של הפעילות הזו.
רעיונות משותפים עם סס"ש- פעילויות נחמדות יחסית לקודמות. אפשר עוד לפלפל אותן.
חיפוש הורקרוקסים- ראיתי רק שלב אחד ששלחת לי אז קשה לי לתת עמדה לגבי הפעילות הזו. בכל מקרה השלב שראיתי היה פשוט מדי וחסר פופורציות במשימה.
לגבי הפעילויות שקישרת- גם הן באותו הרמה. דווקא הדיונים שלך מושקעים, אבל זה לא מספיק.
אז כפי שכתבתי, יש לך רעיונות טובים שאתה לא מפתח. אתה כותב את הרעיון וזהו. מכאן אתה צריך להמשיך לחשוב ולעבוד על הרעיונות שלך. מנהל פורום צריך לצאת הקופסה ולדעת לשפר את הרעיון הכי פשוט למשהו מאתגר. לכן אני חושבת שאתה צריך עוד זמן לעבוד על זה, לעבור פעילות פעילות ולהוציא ממנה את המיטב. רק אז תהיה באמת מוכן לנהל את הפורום. אתה בהחלט מועמד ראוי, אך לא כעת. אני רוצה לראות אותך מיישם את ההערות שלי ומעלה את רמת הפעילות שלך. המון בהצלחה בהמשך happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:43 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

לפני הכל - הבקשה לא עברה ביטוא, דבר שמפריע ובולט. שים לב.
היי, תומר. הקול שלי גם ככה לא משנה, אבל היה לי חשוב להשמיע את דעתי. קודם כל, לא אמתח אותך, אני נגד.
קודם כל, דבר שאני כן רוצה להגיד זה שיש לך את המוטיבציה, יש לך את הרצון, אבל זה לא מספיק. כשהיית פונה אליי בניסוחים, אמרתי לך שנלך שלב שלב, וקפצת בין שלבים בלי לשים לב. ביקשתי ממך רעיון כדי שנוכל לנסח אותו ביחד, ונתתי לך הערות על הרעיון - אני רואה את הרעיון הזה פה, ואני מבינה שלא שישפרת לפי מה שהסברתי לך, ואני מאוכזבת, כי אם היית מקשיב יכולת לקבל את הבעד שלי.
בנוסף, האשכולות שלך לא מושכים אותי. אני עברתי על כמה אשכולות וזה כן גרם לי להצביע נגד, בלי להעליב. הניסוחים לא מושכים, הרעיונות די משעממים ואני הייתי מצפה ליותר ממך - אמרת לי שאת הרעיונות הטובים אתה שומר לבקשה, ואמרתי לך שאנשים מתייחסים לאשכולות הקודמים שלך אז אני לא רואה איך לא חשבת על זה.
לגבי הרעיונות - בכללי נתת פה הרבה רעיונות, אבל אני חושבת שהם די חוזרים על עצמם, והסברת לך את זה די הרבה פעמים בה"פ - הקלחת צריכה פעילויות שהן יותר מ"תהפכו את זה לקסום" או "איך נראה ה--- הקסום", חזרתי על זה כמה פעמים ובכל זאת אני רואה את זה כאן. אני אעבור אחד אחד ואתן הערות.
1.העין הגדולה- תחרות-בספר השביעי הוזכרה העין הגדולה ששמרה על משרדה של אמברידג', שצפתה כל הזמן בעובדי משרד הקסמים ובדקה שהם עובדים ולא מתבטלים. בתחרות כל משתמש יכתוב מה הוא היה עושה בכדי להסיח את העין הגדולה הזו.

די משעמם... לא הבנתי, זו התחרות? איפה הטוויסט?
4.ספיישל-קלחת הדרקונים- למשך שלושה שבועות בפורום יהיו פעילויות דרקונים כמו: רשיפת האש- הפעילות מספרת על אגדה: עשרה דרקונים שבראו מערה מסתורית וחזקה במיוחד(המערה של טום רידל), שיש שם מלכודות מסוכנות וחסרות רחמים. לכל דרקון הייתה רשיפת אש שונה, בצבע שונה, בגלל האופי שלו-למשל לדרקון הכחול הייתה האפשרות לשים את הים הגועש שתקיף את המערה. הסגול שם את כל היצורים המסוכנים-כדי שיפחדו ולא יחזרו. אז המשתמשים שירצו להשתתף יצטרכו לגלם אחד מהדרקונים ולהגיד מה הם בראו ואיך.
וגם הפעילות: נורברט והזנבקרנית . הפעילות היא שמי שישתתף יצטרך לגלם אחת מהדמויות ולכתוב איך היה גורם לדמות השניה להתאהב בו ועוד פעילויות שיהיו בספיישל.

לא מובן. זה לא הכי מקורי ודי חוזר על עצמו (מדברת גם על האחרים).

5.ספיישל-ליל כל הקדושים- בספיישל יהיו פעילויות כמו: סוהרסנים עם פנים-פעילות שהמשתמשים יצטרכו לכתוב על איך היו נראים פניהם של סוהרסנים. מה היה קורה אילו היו רואים את הפנים והאם זה היה משנה משהו בהם או ביכולות שלהם.
וגם הפעילות: החיזל"ים באים!- פעילות שהמשתמשים שישתתפו בה יצטרכו לתאר שלושה ימים בתור חיז"ל כאשר אותו חיז"ל נמצא בקרב, המשתמשים צריכים לתאר מה קורה שם ספציפית ודברים מוזרים או משונים מאוד שקרו שם, קרבות וכו'.
ואולי גם הפעילות הזו: התעתקות למלכודת- המשתמשים שישתתפו בפעילות צריכים להכין מלכודת כל כך מרושעת וחסרת רחמים לקוסמים תמימים שמתעתקים, איפה המקום שממנו יובאו אל המלכודת ומהי בעצמה המלכודת, למה דווקא האיש/אנשים הללו צריכים לסבול זאת ואיך הם הגיעו דווקא למלכודת. ויהיו עוד פעילויות בספיישל.

לא הבנתי איך הפעילויות האלו קשורות לליל כל הקדושים? את החז"לים באים לא ממש אהבתי, לסוהרסנים עם פנים צריך לתת טוויסט כי זה די משעמם, לא הבנתי את האחרון.
6.המצא יצור פלא- פעילות- המשתמשים יצטרכו להמציא יצור פלא חדש, מה כוחותיו, איך הוא נראה, מה גובהו ובאיזו תדירות סכנה דורג מ-1 עד 5, האם יש לו תכונות מועילות לאנשים בכללי?והאם הוא סומך על אנשים בכללי?למה דווקא את היצור הזה והאם יש לו בקשות מיוחדות לטיפול ואם אפשר בכלל לאלף ולטפל בו.

לא יודעת למה, תקן אותי אם אני טועה, הרעיון הזה נותן לי תחושה שזה רעיון שכתבת בתחילת הדרך שלך ולא שינית אותו כי זה רעיון נוסף לבקשה. רגיל.
7.מכשול להורקרוקס- פעילות-אז המשתתפים יצטרכו להמציא מכשול לאחד ההורקרוקסים, אבל לא סתם מכשול, מכשול קטלני וחסר רחמים, מיוחד ומדהים, סופר מכשול שיגרום אפילו לקוסם הכי חכם או הכי חזק לברוח בפחד ולצרוח, מכשול שיגן מכל משמר על ההורקרוקס החשוב והיקר.

הרבה יותר מתאים לפורום הספרים, רק לדעתי, תקנו אותי אם אני טועה.
8.התנגשות - פעילות רב שלבית(כבר הכל מוכן)- אז בתקופה הזו של הקוסמים התגלו מיליוני מוגלגים באנגליה כקוסמים וכמעט כל האולוסין של אנגליה היא קוסמים, ויש מיליוני קוסמים שמראים לחבריהם מקומות יפים ומגניבים כמו ההוקוס מוקוס של האחים וויזלי, הדובשנריה, וחלק אפילו בורגין וברקס. אבל בפונדק שלושת המטאטאים ובקלחת הרותחת באים לפחות מאות עד אפילו אלפים, ובכדי להיות הפונדק הכי מקובל ומצליח, צריך לעשות 3 דברים- להמציא סינגל, להגיד מה יש שם ומה יוסיפו(תפריט, משקאות,אוכל חדש וכו').

באמת שאני לא הבנתי את זה, סורי.
*הסמל החדש- פעילות- נכון יש את הקעקוע שעושים אוכלי המוות בכדי לזמן את וולדמורט? גולגולת שלשונה היא נחש בצבע ירוק איזמרגד. הסימן גם מופיע בשמים אם מבצעים את הלחש מורסמורדרה, והלחש מתבצע רק אם איזה אוכל מוות ביצע רצח או פשע, והוא מסמן את המקום שבו נרצח האדם. אבל למה דווקא גולגולת עם לשון נחש? בפעילות המשתמשים יצטרכו להמציא סמל חדש לאוכלי המוות, איך יראה, צבעים וכו'.

תנסה לפתח את זה יותר, הרעיון הכללי נחמד.
*בית ספר לאוכלי מוות-פעילות רב שלבית-אחרי מחקר קצר, התגלה לוולדמורט שכמעט כל אוכליי המוות שלו לא באו מהוגוורטס, הם למדו בבית ספר לאוכליי מוות, ואותם לימדו דברים מאוד חשובים לעתיד: איך ליצור הורקרוקס, להמציא קללה בלתי נסלחת חדשה, להמציא חפץ אפל חדש, לחש מפתח מעבר מוצלח, אות אפל יפה ובוהק ואחרון חביב, מכשול אוכלי המוות ועוד פעילויות שיהיו בהמשך.

אני לא מבינה. בה"פ אמרת לי שזה רעיון שכמה משתמשים לא אהבו, בכל זאת הוספת אותו לבקשת ניהול בלי טוויסטים?
10.דגנים של קוסמים- פעילות-כל מי שישתתף בפעילות יצטרך להמציא מותג וחברה של דגני בוקר קסומים, מה הטעם יש דברים יוצאי דופן, איך נראה המותג וכו'.

"איך נראה ה--- הקסום"
11.ספיישל ארצות בקלחת הרותחת

אפשר פירוט? ראיתי רק שמות לפעילויות (אם אלו היו שמות).
12.עובד שכיר- פעילות, כל משתמש יצטרך לבחור אחת מהחנויות או פונדקאים והם יעבדו בו למשך יום שלם ויספרו באיזה מקום עבדו מה הם עשו ומה הרגישו, ומה התפקיד שלהם

או-קיי.

לגבי הרעיונות המשותפים עם סס"ש, אני בטוחה שאתה והמנהלות המדהימות של הפורום תוכלו לעבוד עליהם ולפתח אותם ^^

אז, אני ממש מקווה שלא העלבתי, ואם כן זו לא הייתה הכוונה. אני פשוט רוצה שתתייחס להערות ואם לא תעלה בבקשה הזו, אני מאמינה שתעלה בבקשה הבאה שבה אני אוכל להגיד - וואלה, באמת מגיע לו לעלות לניהול, כי מגיע לך. אני מקווה גם שאם תעלה תיישם את ההערות שאני, הדס ועוד משתמשים יתנו לך, כי בסוף היום זה רק בשביל שתצליח להיות המנהל הכי טוב שהיה לקלחת.
בהצלחה ענקית :)

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:50 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

אני לא אמתח אותך - ראיתי את הבקשה מגיעה, כמובן, אבל התשובה היא נגד.
יש שני דברים שמאד מפריעים לי וגורמים לי לאמר את ה"נגד" הזה - הדבר הראשון הוא הניסוחים שלך, והדבר השני הוא שפעילויות לא מעטות כמעט ולא קשורות לקלחת. אפרט בהמשך באופן ספציפי על כל פעילות ופעילות ומה אני חושבת עליה, אז אני אסכם בקצרה את הפסקה השלישית שלי לגבי הניסוח - הרמה של הניסוחים והפעילויות שלך מונעת ממני להתרשם מהפעילויות. גם אם הרעיונות טובים, הם לא נכתבים ולא מבוצעים בדרך שגורמת לי להתרשם ולהאמין שתוכל לגרום למשתמשים להתרשם ולהשקיע בפורום.
ועכשיו, אפרט קצת הרבה.

נתחיל מהפעילות הנוכחית שלך בפורום. אין ספק שאתה מאד פעיל - אתה פותח פעילויות, אתה משתתף, אין ספק שאתה מאד אוהב את הפורום. אם זאת, אם נסתכל על הטווח הארוך יותר, זה מרגיש כאילו החלטת שאתה רוצה לנהל, והתחלת להציף את הפורום. יש כמה פעילות שנפתחה בפברואר, עוד שתיים-שלוש במרץ, ופתאום באפריל - כל הפורום מוצף בפעילויות שלך. זו לא השקעה יציבה לטווח ארוך, וכיוון שהתחלת לדבר על הניהול ברגע שבו התחלת להשקיע בפורום, ההרגשה שלי היא שאתה רוצה לנהל בשביל לקבל את הצבע.
אבל, זו לא הסיבה המהותית שבגללה אני מצביעה נגד.
כשאני עוברת על האשכולות שהגבת איתם באשכול, הדבר היחיד שעולה לי בראש הוא שהרמה לא מספקת בשביל לנהל פורום. בין אם מדובר על השפה ועל הניסוח, או הרעיונות. ההרגשה שלי מהרבה מהאשכולות היא שאין מספיק השקעה. בעיקר בפורום כמו הקלחת - וכלל הפורומים בקטגוריית ה"פ - אחד הדברים החשובים בניהול לדעתי הוא להראות ידע נרחב בהארי פוטר, ויכולת לחשוב מעבר ולהעמיק במה שאנחנו מכירים מהספרים. הקלחת הוא המקום לספקולציות, אמנם, אבל חלק מהפעילויות שלך - לדוגמא כלל הפעילויות על הקנטאורים - מרגישות לי לא קשורות לסיפור כפי שאנחנו מכירים אותו.
בעיה מהותית מאוד מבחינתי, כפי שציינתי, היא הניסוח והעיצוב של האשכולות שלך. אם תסתכל על אשכולות של מנהלי פורומים אחרים, תראה שמושקעת הרבה מאד מחשבה בכל מילה שנכתבת באשכול, בעיצוב ובכל שאר החלקים. האשכולות שלך, ברובם, נראים די דלים כשנכנסים אליהם. העיצוב לא מושך את העין, הניסוח לא מושך את העין, ונדמה שהאשכולות לא זוכים למספיק מחשבה בין הרגע שהרעיון עולה בראש שלך עד הרגע שהוא כבר מופיע בפורום.

כמובן, שאעבור גם על הפעילויות. ההרגשה שלי, כמו שאמרתי, היא שחלק מהפעילויות יותר מדי ספקולטיביות, ולא קשורות מספיק לעולם הקוסמים שאנחנו מכירים. אם אני יכולה לציין פעילות שפתחתי והרגשתי שהמקום שלה הוא באמת הקלחת, זו הפעילות על גיל ההתגברות אצל קוסמים. אם זאת, גם הפעילוות הזה הייתה מלו.וה בניסוח ועיצוב לא מאד מוצלח.
בהצגה של הפעילויות שלך, הניסוח היה מאד חלש. דברים כמו סימני פיסוק, כתיבה תקנית (מבחינת רווחים וכו') מאד מפריעים לי באופן אישי, אבל זה משהו שלדעתי מנהל פורום צריך לדעת לעשות אם אני אקפיץ אותו באמצע הלילה.
העין הגדולה - פשוט וחביב.
הרכב הקסום שלי - די נדוש. לדעתי יצא לי לראות את הפעילות בקלחת או בספרים, לא בטוחה לגבי זה.
קלחת הדרקונים, ספיישל דרקונים והפעילויות עם סס"ש - מתאים הרבה יותר למד"פ מאשר לקלחת. לא רואה את ההקשר להארי פוטר כמעט. מה גם שזו אחת מהפעילוית שהכללתי ברעיון ה"ספקולטיבי" לא ממש מתאים לפורום. מה אם מדברים על לכתוב סיפור עם הדמויות, מדובר על פורום פאנפיקים ולא סס"ש.
חיית פלא - עוד פעם, מתאים הרבה יותר למד"פ. אחרי הכל, מדובר בעיקרון בהמצאה של חיה קסומה.
מכשול להורקרוקס - לא הסברת איך הפעילות תתבצע. יש לרעיון הזה פוטנציאל - כל הרעיון של המצאת הורקרוקסים ואיך הייתם מגינים עליהם, אבל לא נתת מידע על איך זה יתבצע. זה רעיון עם הרבה מאד פוטנציאל, ומהמידע שנתת זה מרגיש כאילו השטחת אותו.
התנגשות - לא הבנתי מה הקשר לעולם המוגלגים? מה הקשר של להמציא סינגל?
דגנים של קוסמים - מצטערת, אבל הפעילות שוב פשוט לא קשורה להארי פוטר. אפשר לדבר בלי סוף על דברים שאולי יש לקוסמים, אבל מדובר על דברים גנריים שאין להם קשר ספציפי דווקא להארי פוטר.
ספיישל ארצות - הפוטנציאל של כך ענק. אבל החלק על הקווידיץ' לדוגמא - אנחנו יודעים שקווידיץ' הוא משחק בין לאומי. יש לרעיון הזה כל כך הרבה פוטנציאל, אבל הניסוח שלך שוב הרתיע אותי. זה ספיישל מהסוג שדורש המון המון השקעה בכל חלק וחלק שלו, מה שאני לא רואה עדיין מהפעילויות שפתחת עד כה.
עובד שכיר - אם הבנתי את הפעילות כמו שצריך, נחמד.
חיפוש הורקרוקסים - זה מסוג הדברים שלא נמצאים תחת אחריות מנהל פורום ספציפי, אלא הנהלת הפורום. שת"פ זה בסדר, פעילות עם חלקים כל כך מסיביים בפורומים אחרים מרגישה לי קצת לא במקום.

לסיכום, אני מציעה שתמשיך להשקיע בפורום - תתמקד קצת יותר במה שבאמת מתאים לקלחת, ותעבוד על הניסוחים ועל הפעילויות שלך. יש לך את כל האהבה שצריך לפורום, אבל אתה צריך להשתפר לפני שארגיש שאתה צריך לנהל את הפורום. יותר מאשמח לראות אותך בעוד חודשיים-שלושה, ואני כמובן פה בשביל לתת עצות ולעזור במידה ואתה לא יודע איך ליישם את אחת מהנקודות שהסבתי אליהן את צומת הלב שלך.

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: May 6 2017, 14:52 PM
צטט הודעה

Blink, and the years fall away like leaves

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית תוכן
חרמשים: 94521453
משתמש מספר: 57621

היי ראיין, אני לא הולכת למתוח אותך יותר מידי ולכן אגיד מעכשיו שאני נגד. אני יודעת כמה אתה רוצה לנהל את הקלחת ואי אפשר לפספס את זה, אבל אני חושבת שאתה זקוק לעוד זמן ושאתה עדיין לא ברמה המתאימה כדי להיות מנהל פורום.

כדי שתבין מדוע הצבעתי נגד, פירטתי את דעותיי על הרעיונות שלך לפורום:
העין הגדולה - פשוט, אבל למה דווקא הקלחת? אמרת בעצמך, זה מוזכר בספר. זה לא מתאים יותר להספרים? אני לא רואה ממש סיבה לעשות את זה בקלחת, ובנוסף לזה, כתבת שזו תחרות אבל פירטת רק על דבר אחד שהמשתמשים יצטרכו לעשות. מה לגבי השלבים הבאים? אני לא יכולה לדעת מה דעתי על הפעילות בלי לדעת מה אתה בדיוק דורש מהמשתמשים, וכמו שכבר אמרתי לדעתי זו פעילות שמתאימה להספרים.
הגיגית ההפוכה - זו פעילות שכן מתאימה לקלחת, והיא גם חמודה מאד. למרות זאת, בתור מנהל פורום הייתי מצפה לעוד משהו מעבר ל"לבחור אירוע מהעתיד ולתאר אותו" כי זו משימה יחסית פשוטה, בעיקר כי יש פרטים על מה שקרה לאחר הסיום של הספרים.
הרכב הקסום שלי - את הפעילות הזו אהבתי, כל הכבוד :) אבל שוב, תשים לב שיש לאן לפתח את זה. מה הם יעשו עם הרכב הקסום? לאן הם יסעו איתו? יש המון לאן להמשיך, אתה יכול לבנות בזה יותר מסתם פעילות.
ספיישל דרקונים - לא פירטת כמעט בכלל, אני לא באמת יכולה להבין במה זה יעסוק. הרעיון הראשון על הדרקונים דיי בילבל אותי, ולא הבנתי איך הרעיון השני קשור לשם הפעילות. לגבי המ"פים, אני חושבת שציינתי בפנייך שמ"פים שבהם משתמש כותב מילה הם קצת פשוטים מידי. הרעיון של המסיבה נחמד, וגם המ"פ של הדרקון. אבל פירטת כאן על ממש מעט פעילויות, וקשה להבין באמת במה יעסוק הספיישל הזה מעבר לעובדה שהוא יעסוק בדרקונים.
ספיישל ליל הקדושים - שוב, כתבת על ממש מעט פעילויות. זה נשמע נחמד ואפילו משהו שמאד יצליח אם תבצע אותו, אבל לא נתת מספיק מידע בשביל שאני אתן דעה אמיתית. הפעילויות שכתבת נחמדות.
המצא יצור פלא - נחמד, אבל שים לב שכדי שאנשים יוכלו להשתתף בפעילויות הזו אתה צריך לפרט להם על הספר של חיות הפלא. לא לכולם יש אותו, וזה מקשה להבין חלק מהדברים.
מכשול להורקרוקס - מה הכוונה במכשול? מה הוא בדיוק יעשה? תיארת כמה עוצמתי הוא יהיה, אבל לא נתת שום קריטריונים שעוזרים להבין על מה מדובר. בנוסף לזה, איזה מכשול בדיוק אפשר לבנות לזה? מדובר על חלק נשמה של קוסם, לאחר שזה הגיע לחפץ אפשר רק להרוס אותו, אין ממש משהו אחר לעשות...לא הבנתי את הפעילות בכלל.
התנגשות - כשהתחלתי לקרוא את הרעיון הזה חשבתי שהוא ממש מגניב, אבל כשראיתי מה כתבת שתעשה איתו קצת התבאסתי. אפשר לעשות הרבה יותר עם הנושא הזה של קהילות קוסמים במקומות אחרים, והתמקדת דווקא בפונדק שזה חבל. אפשר לעשות יותר וגם ציפיתי ליותר כשהתחלתי לקרוא.
ספיישל אוכלי מוות - שוב פעם, למה רק שתי פעילויות? אני ממש לא יכולה לשפוט ספיישל שלם על פי שתי פעילויות בלבד. הסמל החדש זו פעילות דיי פשוטה וקלה, ובית ספר לאוכלי מוות זה נחמד, אבל אתה צריך לקחת בחשבון שתצטרך להמציא גם סיפור מתאים בהתחשב בזה שוולדמורט הוא זה שיצר את אוכלי המוות, ושהם למעשה המאמינים שלו ואין להם ממש סיבה להיות אוכלי מוות לפני אם הם לא הכירו אותו. בכל מקרה, אני אגיד שוב שאני פשוט לא יכולה לשפוט את זה, נתת כאן רק שתי פעילויות.
דגנים של קוסמים - אין לי יותר מידי מה לומר. לא מסובך, פשוט, אבל גם חביב. לא רמה של מנהל פורום.
ספיישל ארצות בקלחת הרותחת - רעיון נהדר, והפעם גם פירטת טוב. אם תחשוב על זה עוד קצת תוכל לפתח את זה מאד וזה יכול להגיע להרבה. ממליצה לך להמשיך לפתח את זה ולהוציא לפועל.
עובד שכיר - נחמד, אבל שוב, לא יותר מידי מסובך.
רעיונות לסס"ש - למה לא כתבת את הפעילות שקשורה לספיישל דרקונים במקום שבו פירטת על הספיישל? זה קצת מבלבל. בכל מקרה, זה נחמד מאד ואהבתי, רעיון טוב.
חיפוש הורקרוקסים - זה רעיון טוב והכל, אבל יש המון משימות של חיפוש ברחבי הפורומים ותמיד היו הרבה משימות כאלה. אין כאן שום דבר חדש במיוחד או שונה ממה שעושים מנהלים אחרים או מנהלים באופן כללי.

לסיכום אני רוצה לומר שאומנם רואים את המוטיבציה שלך והיא גדולה מאד, אבל זה לא מספיק כרגע. הפעילויות שפתחת עד עכשיו גם לא היו ברמה שמתאימה למנהל פורום, וגם הרעיונות שהבאת כאן לא ברמה יותר גבוהה מכך. בנוסף לזה, מציק לי שפירסמת דיי מעט דברים שהם לא פעילויות - להיות מנהל זה לא רק לפתוח פעילויות. כדי למשוך אנשים לפורום אתה צריך לפתוח גם דברים בעצמך, ואומנם פתחת דיונים (שהרמה שלהם, אגב, טובה) וסיקורים אבל מעט מאד, באופן כזה שקשה לשפוט גם אותם. רואים כמה אתה מעוניין לנהל את הפורום ואני מאמינה שיום אחד גם תגיע לכך, אבל כרגע זה עדיין לא הזמן לדעתי. אני מצטערת אם פגעתי, וחשוב שתדע שכישלון הוא רק מכשול קטן בדרכך להצלחה. המון בהצלחה בהמשך :)

--------------------
חלי - 22 - את\היא - אחראית תוכן - א. שנה"ל, הנהלת הפורומים והאתר לשעבר - My Logic

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: May 6 2017, 15:13 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 56812

אני יודעת כמה אתה רוצה לנהל את הקלחת, ואני יודעת שאתה משקיע בפורום, ולמרות דעות שונות שהיו כאן אני רוצה לתת לך בעד ניסיון כי אני יודעת שאם תקבל את התפקיד תנסה לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. אני מסכימה עם הדעות שנתנו כאן, אבל לדעתי כל התגובות שפה יכולות רק לעזור לך להשתפר. היית צריך להשקיע יותר בניסוח הבקשה - חלקים ממנה לא היו ממש ברורים וזה בהחלט מפריע למשתמשים אחרים לתת על זה דעה. אולי גם לעבוד יותר על הפעילויות - להמציא זה נחמד, אבל שים לב שצריך משהו שיסחף את המשתמשים וירתק אותם, דברים מגניבים כמו נסיעה בזמן לקלחת וכו' אני לא אומרת שאין כאן פעילויות טובות - יש כאן - פשוט לא כולן. אם לא היית סגור על רעיון כלשהו עד הסוף לא היית צריך לציין אותו כאן. יש כאן גם פעילויות שהייתי משתתפת בהן - אולי חסר עוד טאץ' אחרון אבל תמיד אפשר לשפר. ובכל זאת אני בעד ניסיון כי אני מאמינה שהתפקיד אולי יעזור לך להשתפר:) המון בהצלחה^^
ובכל מקרה תמיד תוכל לפתוח בקשה נוספת בעוד שבועיים.

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: May 6 2017, 15:14 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031

ראיין, אני אתחיל בזה שאני נגד. רואים את הרצון הענקי שלך לנהל את הקלחת... אבל אני חושבת שאני עדיין לא יכולה לתת לך את הבעד שלי.
הרעיונות שלך... טוב, אני לא אתחיל לפרט עליהם אחד-אחד, כי עשו את זה מעולה גם לפני, אבל באופן כללי - לא כל כך אהבתי. הפעילויות פשוטות, לא משהו מקורי ומוצלח שגורם לי לצעוק 'הוא חייב לעלות לניהול עכשיו', אתה מבין? בקלחת אפשר לעשות המון פעילויות של לקחת משהו ולהפוך אותו לקסום, אבל זה נורא חוזר על עצמו. גם ברעיונות שכתבת פה וגם באשכולות שקישרת פה יש הרבה דברים כאלו - ליצור קליפ קסום, ליצור משלוח מנות קסום, דגנים של קוסמים, המצא יצור פלא ואולי אפילו עוד - אבל רעיונות כאלו יכולים להימשך עד אינסוף, ואלו לא הפעילויות שמנהל פורום צריך לפתוח... פעילות אחת-שתיים זה נחמד, אבל אני חושבת שלבסס הרבה מהפעילויות של מנהל פורום על 'המצא X וY' זה לא משהו שממש נחוץ כרגע.
אני רוצה רק לכתוב לך משהו על ספיישל ארצות - בעצם, זה ספיישל מקסים עם רעיון בעל הרבה פוטנציאל (כמו שכבר אמרו לפני) אבל... אני חושבת שיכולת לחשוב על הרעיונות קצת יותר לעומק.
לבוש הקוסמים באנטרטיקה
לבוש הקוסמים בהוואי
לבוש הקוסמים ברוסיה וכו'

פשוט לתאר לבוש של קוסמים בכל מדינה? מצטערת, אבל אני לא חושבת שיש כל כך טעם... אולי פעילות אחת שצריך לבחור ארץ ולתאר את לבוש הקוסמים בה, וגם לזה כדאי להוסיף טוויסט, אבל אני לא חושבת שצריך לפתוח ממש פעילות על לבוש של קוסמים בכל מקום... או משהו כזה.

קווידיץ' ברוסיה? ממה יהיו עשויים העמודים
קווידיץ' ביוון? האם יהיו כללים שונים במשחק
קווידיץ' בברזיל? מטאטאים חדשים

שוב, באותו סגנון של הפעילות הקודמת רק עם מילה אחרת... גם זה יכול להמשיך עד אינסוף. וכמו שקס אמרה, קווידיץ' זה משחק בינלאומי בקרב הקוסמים ואת זה גם ניתן לראות באליפות העולם... לא כל כך אהבתי.

מקצועות חדשים ביוון?
האם במצרים הספינקס הוא דרך הכניסה לבית הספר המצרי לקוסמות?
האם באיטליה יש ספרים סודיים?

חביב... אבל אני לא בטוחה שיותר מזה. איפה הטוויסט? איפה השוני מכל הפעילויות האחרות הרגילות? שוב, זה פעילות תיאור של 'מה שונה X מארץ Y'...

ממתק קוסמים חדש באיטליה?
האם ממתקי פרד וג'ורג' נמכרים גם באתיופיה, או שזו העתקה זולה?
הדובשנריה מרחיבה מקום להגירה שצפויה להתרחש

לא ממש הצלחתי להבין מה השניים הראשונים אמורים להיות, ואת השלישי לא הבנתי בכלל :)

האם בקסטלוברוקו מחביאים דרקון אגדי?
בוטקראלים-קטלניים או לא.

שוב, לא ממש הבנתי.

אז זהו בקשר לספיישל אצרות, שאני מקווה שתפתח ותחשוב על רעיונות אדירים בשבילו, כי הוא יכול להצליח.

בקשר לאשכולות שקישרת - רואים את ההשקעה לטווח ארוך, אבל... וול, הפעילויות שלך (לפחות בהתחלה) די ריקות תוכן וכתבת רק 2-3 שורות, והרעיונות שלך הם... שוב, על אותו הבסיס. כל זה מוביל אותי, לצערי, ללהצביע לך נגד יש לך כמה רעיונות נחמדים אבל... אתה צריך לחשוב קצת יותר מחוץ לקופסא כדי לעלות לניהול של הפורום הזה, שנעשו בו כבר כל כך הרבה דברים (אני יודעת שיכול להיות קשה למצוא רעיון, אבל... אני בטוחה שתצליח :)
בהצלחה בהמשך, אני מקווה שעם הרצון והמוטיבציה שלך אתה לא תפסיק להשקיע בפורום, ושבמידעה ולא תעלה לניהול - בעוד כמה זמן תפתח בקשת ניהול חדשה ואני אוכל לתת לך את הבעד שלי, אבל כרגע אני חושבת שאתה צריך עוד זמן ^^

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
פורסם ב: May 6 2017, 15:33 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

אני לא אבקש לנעול עכשיו, אני מבקש מכם לחכות לפחות עד מחר.
תודה לכל מי שאמר בעד ניסיון ולמי שנתן לי תגובה בונה(:
אני רוצה שעוד יגיבו אם זה בסדר... אני יודע שכרגע בזבזתי את התגובה שלי אבל רציתי להגיד לפני שתנעלו כי זה חשוב לי לקבל עוד תגובות.
תוכלו לנעול בבקשה במילא קיבלתי 7 נקודות נגד? תודה(:

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: May 6 2017, 16:03 PM
צטט הודעה

Wish You Were Here

פרטי משתמש
חרמשים: 3026
משתמש מספר: 53005

טוב, אני מניחה שזה במילא כבר ׳אבוד׳, ואתה מבקש לנעול. ובכל זאת רציתי לומר לך את דעתי.
תקשיב, אני מעריכה אותך ומבינה אותך לגמרי, אני יודעת כמה קשה עבדת, וכמה זמן. אני מבינה שנורא חשוב לך, ואני זוכרת עדיין את ההתחלה של הגלגל הזה, שבו אתה עובד במרץ ומנסה להשיג את הניהול. אני זוכרת עדיין. אני יכולה לזכור כל פעם שבה רצית עידוד, כל פעם שבה בקשת עזרה, כל פעם שבה היית נחוש ומלא מוטיבציה ולאחר מכן הכל ירד לטימיון ונפלת, והיית עצוב ולא הרגשת שאתה שווה את זה. עברת כל כך הרבה בדרך לבקשה הזאת, ואני מבינה שחשבת על זה המון, אבל אני לא אמתח אותך ואומר לך את התשובה שלי: נגד. אני באמת מצטערת, ואני מבינה שאתה קצת לא מבין עכשיו ואולי בהלם, אבל עכשיו אני רוצה קצת לפרט על הסיבה שבגללה אני נגד.

הדבר הראשון הוא, הרעיונות. יש לך לא הרבה רעיונות, כלומר, יחסית הרבה אבל כולם נורא קשורים אחד אל השני, מתוסבכים זה בתוך זה ולא ברורים. ההסברים לא הכי נקיים. כל רעיון נורא קשור לאחרים, אין הרבה דברים שבאים בפני עצמם. לא אעבור על הרעיונות, למרות שקראתי אותם וניסיתי להסיק גם מהם אם אתה מתאים לניהול. כמו שאתה רואה, לפי התשובה שלי, הסקתי את הדבר הפחות רצוי ומתבקש - לצערי.
הדבר השני, הוא עובדת הצורך שלך בבטא. אני מבינה את זה, ואני עדיין זוכרת את התקופה ובה אני הייתי זקוקה לבטא. אתה יכול לבדוק בהודעות הראשונות שלי באתר, הכל מלא בשגיאות כתיב, פיסוק ושגיאות בשפה ובכללי. אני מבינה שאתה צריך בטא, וזה בסדר גמור, אני ממש מבינה וזה סבבה ואחלה והכל, אבל מנהל פורום לא יכול להיות בצורך שכזה! זה לא יכול להיות ככה. הרי מה אתה עושה בתור מנהל פורום? מפעיל את הפורום. איך? בעזרת פעילויות, פרוייקטים, ספיישלים וכו׳. ומה אתה צריך בשביל כל זה? גם רעיונות, שהם גם כן לא הכי חזקים אצלך כמו שכבר הסברתי, וגם יכולת ניסוח. אם אתה לא יודע לנסח, אתה לא יכול לפתוח בחופשיות דברים בפורום. כל הקטע של הניהול של הפורום הוא שאתה לא צריך לשלוח לאישור דברים, אתה חופשי בעצמך וברגע שעולה לך רעיון - אתה פשוט מפרסם! התחושה אדירה. אבל אם אתה צריך להעביר את זה קודם כל דרך ביטוא, זה לא חופשי, בכלל לא. ולכן, אין טעם לניהול כי החופש הוא כל הקטע בניהול. השליטה. אין לך שליטה, כי אתה לא מצליח לנסח, ולכן אתה צריך להעביר את זה קודם כל דרך אחרים. זה בסדר גמור, אבל מנהל פורום לא יכול להסתמך על זה.

בנוסף לכך, הבקשה (כמו שאליס אמרה כמה תגובות מעליי) אינה מנוסחת היטב, יש רווחים מיותרים וירדת שורות ברמה כל כך גדולה עד שזה כבר ממש לא נוח. ברעיונות שרשמת יש את הכותרת שלהם, והיא לא ברורה ובכל פעם מודגשת בדרך אחרת מה שמבלבל עוד יותר. תעביר בביטוא, במיוחד בדברים כאלה. אין לי בעיה לבטא לך הכל (: אבל אני לא חושבת שאתה יכול לנהל ככה פורום, אם אתה צריך להעביר את הדברים שלך בביטוא. חזרתי על זה כמה פעמים במהלך התגובה הזאת, אבל זה בגלל שזו הסיבה העיקרית שאני נותנת לך נגד, כי פשוט אין לך את החופשיות.

אני באמת ממש ממש מצטערת, אני מבינה לגמרי את הרצון שלך, אתה כמעט נואש - אפשר לומר. אני מבינה את זה ומכירה את זה, תאמין לי. אבל אני לא נותנת לך את הבעד המתבקש, כי הוא לא מגיע כאן. אין לך את היכולות, לא עדיין. אני מאמינה, בכל כולי, שבבוא העת אתה תרגיש שיש לך את היכולות, ואז תפתח בקשה מחודשת. בינתיים, אני יכולה לומר לך דבר אחד בשביל לעזור: אל תתייאש. אל תתייאש לא משנה מה. תמשיך לנסות, תמשיך להשקיע, תמשיך לפתוח פעילויות, תנסה אולי לעבוד על יכולת הניסוח והביטוא שלך, תמשיך ותמשיך ותמשיך עד שזה כבר יתיש אותך, אבל אל תתן ליאוש להביס אותך. אתה טוב בזה, אתה מכיר את הפורום, אבל זה פשוט עדיין לא הזמן. עדיין לא. כשהזמן יגיע, אתה כבר תהיה בוגר, מנוסה וטוב מספיק בשביל להרגיש בזה, ותפתח את הבקשה המחודשת, שתהיה בנויה ומסודרת יותר טוב, וגם ההשקעה שלך בפורום תהיה יותר טובה מה שיגרום לך לבעדים גדולים ורבים. כעת, הדעה של הקהל בהחלט מביאה את שלה: אתה עדיין לא מוכן. אבל רק עדיין. תזכור את זה.

אני באמת מאוד מצטערת, אבל זה מה שאני יכולה לעשות בשביל לעזור לך. תוכל לשלוח לי ה״פ בכל רגע ואשמח גם לעזור לך! סליחה וכל הכבוד.

--------------------

תום - או יותר נכון תוםסיוון - 15 - חזרתי(?)
User Posted Image
אוהבת ♥

---------
פורסם ב: May 6 2017, 16:27 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 1118
משתמש מספר: 59189

אני יודעת שאני לא משפיעה... אבל בכל זאת.
אני פשוט אגיד בעד מבלי למתוח, אני חושבת שתוכל להצליח עם קצת מוטיבציה ואמונה ועזרה... ובנוגע לניסוח, צודקים אבל אני יודעת שתוכל להשתפר(זה כ"כ מוזר שאני מגיבה בבקשת הניהול של אח שלי><). בהצלחה!!!

--------------------

היי אני זיו ואריאנה גרנדה היא סגידה

---------
פורסם ב: May 6 2017, 16:54 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236317
משתמש מספר: 52249

טוב, תראה. אני יודעת שהתגובה שלי לא משפיעה גם ככה, אבל רציתי לומר פה מה דעתי.
כל משתמש פה, אם הוא מכיר אותך ואם לא, יכול לראות את הרצון שלך לנהל את הקלחת. גם אני יכולה להעיד על זה, אתה כל הזמן חושב על אילו פעילויות אפשר לעשות ואיך לגרום לקלחת להיות פעילה וזה טוב, הרצון שלך לנהל הוא משהו חשוב ואל תוותר עליו בחיים, גם אם הבקשה הזו תינעל.
מה שכן, יש כמה נקודות שאתה צריך להתייחס אליהן, את רובן כבר ציינו פה אז אני לא אפרט יותר מדי, רק אתייחס לדברים שממש הפריעו לי:
1. קודם כל, הספיישל ארצות. מה שרוני כתבה בנוגע אליו נכון, אבל אתה יכול להפוך אותו למשהו ממש טוב עם עוד קצת מחשבה.
2. לא ממש הבנתי את כל הרעיונות, אתה צריך לנסות להסביר את חלקן קצת טוב יותר כי אחרת זה לא ממש מובן ופחות ישתתפו. אני, למשל, לא ממש הבנתי את נורברט והזנבקרנית, ועוד כמה פעילויות שכבר כתבו פה אז אני לא אחזור עליהן.
תראה, בכללי אפשר לראות שאתה רוצה לנהל ואתה מוכן להשקיע בזה. גם הרעיונות שלך לא כל כך גרועים, סך הכל הם די טובים ואתה יכול לפתח אותם קצת להיות הרבה יותר מרשימים ושיותר יתלהבו מהן. אז אני לא משפיעה במיוחד, אבל אני בכל זאת נותנת לך בעד כי אני מרגישה שאם תעבוד עוד קצת על הפעילויות תוכל להצליח איתן בענק.

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007