האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול || פורום מוזיקה
פורסם ב: Nov 10 2016, 18:09 PM
צטט הודעה

Mischief Managed

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 5451
מגדר:female
משתמש מספר: 43538
חפצי המשתמש: צפה

בקשת ניהול || פורום מוזיקה

היי, אני עמית, בת 14, ואני רוצה לנהל את פורום מוזיקה.
אני מתעסקת המון במוזיקה ויש לי הרבה ידע בתחום, מה שיעזור לי לנהל את בפורום בצורה הטובה ביותר. אני מנגנת בגיטרה ולומדת תאוריה מוזיקלית כבר יותר משנתיים, אוספת תקליטים ודיסקים, מנגנת בהרכב, חברה בועדת תרבות מוזיקלית של בית הספר שיש בה שמונה ילדים (רובם מהתיכון ולא מהחטיבה) שנבחרו בגלל שיש להם קשר עמוק למוזיקה ובאופן כללי עושה כל דבר עם מוזיקה ברקע.
יש לי טעם מוזיקלי רחב ובלתי שגרתי, שכולל אמנים מוכרים וידועים וגם כאלה שהייתי צריכה לנבור שעות באינטרנט כדי לגלות שהם קיימים. המוח שלי מפוצץ בעובדות וסיפורים על מוזיקאים, היסטוריה והתפתחות של ז'אנרים שונים ויש לי כישרון מוזר לחזות מה מוזיקאים עומדים לעשות עם הקריירה שלהם (אני אמרתי לכם שגאנז אנד רוזס יעשו סיבוב הופעות עולמי ויבואו לארץ. אני אמרתי לכם).
מעבר לידע לא שימושי בתחום המוזיקה, יש לי גם כישורים שעוזרים בניהול פורום ועבר ניהולי – הייתי אחראית עדכונים וידיעות של האתר במשך תקופה ארוכה (מה שאומר שיש לי אנגלית טובה כדי תמיד להישאר מעודכנת ויכולת ניסוח לפעילויות ואשכולות הסבר) ואני גם בטאית (שוב, יכולת ניסוח). וכמובן, יש לי כישרון נהדר להתאמת צבעים באשכולות.

*אני מודעת לכך שגם ג'ורי פותחת בקשת ניהול היום. שתינו דיברנו על הנושא ואנחנו מוכנות לנהל את הפורום יחד – אפילו פתחנו פעילות בשלבים כדי לבחון את יכולת העבודה שלנו בצוות. אנחנו מאמינות שהעובדה שאנחנו באות מז'אנרים מאוד שונים יכולה לתרום לפורום ולהפוך אותו למגוון יותר. כמובן שאנחנו לא מציבות תנאי, בסופו של דבר ההחלטה היא שלכם, אבל אם הדילמה היחידה תהיה קשורה לשיתוף הפעולה בינינו – אין סיבה לדאוג.*

אשכולות מושקעים
פעילות || פשלה
פעילות בשלבים || זה לא הסגנון שלי (שיתוף פעולה עם ג'ורי) אשכול הסבר + הרשמה שלב 1
פעילות || השיר בכינוי שלי
תחרות || אליפות הריקרולינג של הפורטל
פעילות || פלייליסט נסיעות
פרסום || בוב דילן זכה בפרס נובל לספרות
סיקור אלבום || Master Of Puppets
עדכון || 30 שנה למותו של קליף ברטון
סיקור להקה || Metallica
פעילות||I Love It Loud
דיון || מוזיקה פיראטית
פעילות || Safety Dance
סיקור להקה ||Crossfire
סיקור להקה || Def Leppard
סיקור להקה || Skid Row

רעיונות (יש לי עוד כמה, אבל אני מעדיפה לשמור את חלקם בתור הפתעה)
אתגר בשלבים – Behind The Music על המשתמשים למנות כמה שיותר מפיקים מוזיקליים, בכל פעם בז'אנר אחר. שלב 1: פופ וקאנטרי, שלב 2: רוק ומטאל, שלב 3: מוזיקה מזרחית, שלב 4: מפיקים ביוטיוב

ספיישל נגינה (לא גמור) ספיישל שמוקדש לכוכבים שמדברים פחות (אלא אם הם גיטריסטים, ואז הם מדברים מלא) בעולם המוזיקה –הנגנים.
מי שיפרסם סיקור על מוזיקאי שלא שר בדרך כלל יקבל בנוסף לתגמול הרגיל עוד 350 חרמשים.
אתגר בשלבים – בדיחות מוזיקאים על המשתמשים לספר את הבדיחה המצחיקה ביותר על סוג מסויים של נגנים. שלב 1: בסיסטים, שלב 2: מתופפים, שלב 3: גיטריסטים, שלב 4: פסנתרנים, שלב 5: כלי נשיפה.
משחק פורום – במה הם מנגנים? משתמש אחד כותב שם של נגן, וזה שאחריו צריך לברר במה הוא מנגן ולתת שם של נגן אחר.
פעילות – סולו על המשתמשים לספר על הסולו האהוב עליהם של כלי נגינה כלשהו.
אתגר – שירים אינסטרומנטליים על המשתמשים למנות כמה שיותר שירים אינסטרומנטליים, של אמנים שבדרך כלל יש לשירים שלהם מילים.
אתגר – כמה שיותר על המשתמשים למנות כמה שיותר נגנים – על כל גיטריסט יקבלו 10 חרמשים, על כל בסיסט או מתופף 20, על פסנתרן 30, ועל מישהו שמנגן בכלי קשת או נשיפה 40.

פעילות – ישיר לנו סולו המשתמשים יצטרכו לספר על חבר מלהקה כלשהי שפתח בקריירת סולו, שבעיניהם הייתה יותר מוצלחת מהקריירה שלו בלהקה.

פעילות - Nailed It בהמשך לפעילות פשלה שכבר פתחתי - למה להתרכז רק בשלילי? על המשתמשים לקשר לסרטון שבו מוזיקאי שהם אוהבים הצליח לבצע באופן מושלם קטע מסובך מאוד.

פעילות – נו, השיר הזה על המשתמשים לקשר לשיר הזה שכולם מכירים אבל לאף אחד אין מושג איך קוראים לו.

פעילות – הופעת החלומות בפעילות הזו על המשתמשים לתאר את הופעות החלומות שלהם – מי מופיע, איפה, מה המקום שלהם בקהל, איזה שירים מיוחדים האמן יבצע, מה הם יעשו אחרי ההופעה, עם מי הם ילכו....

ספיישל פסח (לא גמור)
פעילות – והיגדת לבניך המשתמשים יצטרכו לספר איזה מסר חשוב להם שיעבור לדורות הבאים דרך המוזיקה, ויקשרו לשיר שמעביר את המסר הזה.
אתגר בשלבים – עשרת המכות המשתמשים יצטרכו לקשר לכמה שיותר שירים שמדברים על אלמנט שקיים במכה כלשהי – דם, צפרדע+כינים (גועל, כי צפרדע וכינים זה פאקינג מגעיל), ערוב (חיות), דבר+שחין (חום, כי כשחולים יש... חום), ברד (אש, כי הברד שמדובר עליו במכה מתואר בתור עולה באש), ארבה (צמחים, כי ארבה אוכל צמחים), חושך, מכת בכורות (מוות)
פעילות – סדר פסח על המשתמשים לספר עם אילו מוזיקאים הם היו רוצים לחגוג את ליל הסדר, ומי מהם ישיר איזה מהשירים.
פעילות – כל הלילה סדר פסח נערך כל הלילה, לכן המשתמשים יצטרכו למנות כמה שיותר שירים שבשם שלהם מופיעה המילה לילה.

בנוסף לכל אלה, אני מתכוונת לעדכן את הלינקייה מספר פעמים בשבוע כדי שלא ייווצר מצב שבו היא לא מעודכנת.

לסיום, אני מאוד אוהבת מוזיקה ואת הפורום.
כמו שאפשר לראות מהסיקורים שלי, כשאני מתעניינת במשהו - אני משקיעה. אני מאוד מתעניינת במוזיקה ולכן יש לי המון מוטיבציה להפעיל את הפורום. למען האמת, מוזיקה הייתה הדבר שהצליח לגרום לי להיות פעילה בבית הספר מעבר לשעות הלימודים (במסגרת הוועדה שסיפרתי עליה קודם).
בסופו של דבר, אני אוהבת את הפורטל ואני אוהבת מוזיקה. הפורום חשוב לי, ואשמח לנהל אותו כדי לשמור עליו במצב הטוב והפעיל ביותר.

--------------------
עמית - 20 - מוזיקה - מנהלת פורום מוזיקה וא. עדכונים לשעבר - מבקרת לפעמים

User Posted Image

I solemnly swear that I am up to no good

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 10 2016, 18:21 PM
צטט הודעה

שושואיסט

פרטי משתמש
חרמשים: 100009
משתמש מספר: 51980

אני אפתח בזה שאני ממש לא דואגת בקשר לשיתוף הפעולה ביניכן. בפעם הראשונה שפתחתן פעילות יחד הבאתן פעילות מעולה, ממש, אז זה באמת לא מטריד אותי.
אז אני לא אמתח ואגיד מההתחלה שאני מצביעה בעד. כל מי שדיבר איתך, מסתכל על החתימה שלך או אפילו רואה כמה תגובות שלך- יודע שמוזיקה זה חלק גדול מאוד מהחיים שלך. יש לך רעיונות מקוריים, היכרות והבנה עם כל העניין, מקוריות, את יודעת לנסח אשכול... אני בטוחה שתהיי מנהלת מצויינת. הרעיונות שהבאת פה ממש מגניבים, ממש אהבתי חלק מהם. בהצלחה (:

--------------------

הייתי פה, הייתי שם, תודה D:
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 18:31 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

אני אהיה ממש צפויה ופשוט אצביע בעד.
ובגלל שאני חייבת לחפור - אז אני גם אחפור קצת. הרעיונות שלך טובים והפעילויות שלך היו טובות. לא עשית שינוי קיצוני בפורום אבל ראו אותך שם והצלחת להפעיל אותו. יש לך המון קשר למוזיקה שזה משהו שמאוד הייתי רוצה שיהיה במנהלת פורום, מוזיקה זה חלק ממך וזה יהפוך את הפורום לחלק ממך. אין לי ספק שאת תשקיעי, לא תנטשי את הפורום ותעשי את המיטב. אני בכוונה לא מתייחסת לשיתוף הפעולה עם ג'ורי, אני אתייחס לזה בבקשה שלה. לך באופן אישי יש את הבעד שלי באופן וודאי, ואני שמחה שסוף סוף פתחת בקשה. בהצלחה :)
אגב, יכולת התאמת הצבעים שלך מעוררת השראה.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 18:40 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

יש לי שתי בעיות גדולות עם הבקשה שלך. הראשונה שעלתה בדעתי היא - וואלה? דווקא נסי? כן, בחודש האחרון אולי ראיתי אותך יותר בפעילה בפורום, אבל גם זה היה די... לא יודעת, לא מרשים לדעתי. אמנם כן רואים השקעה ארוכה, אבל אם הייתי צריכה לחשוב על משתמש ש"החיה את הפורום" הייתי יכולה לציין משתמשים אחרים. כן, יש פה סיקרים מ-2015, אבל זה רק מראה כמה ספורדית הייתה ההשקעה לאורך הזמן הזה.
הבעיה שלי עם הרעיונות היא שכולם מאוד... דלים. כן, הם מגיעים מכיוונים שונים ומגוונים - אבל כל אחד מהם מרגיש ריק מדי בפני עצמו, אשכול קטן פה ואשכול קטן שם, לא משהו שיקפיץ את הפורום רמה.
בינתיים, נגד.

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 18:47 PM
צטט הודעה

ALL FOR THE GAME

פרטי משתמש
חרמשים: 101767
משתמש מספר: 41384

אני בעד. כמו שתהילה ורוני אמרו, המוזיקה היא חלק גדול מאוד ממך, מה שיהפוך אותך למנהלת טובה. הרעיונות שלך טובים (אני מאוד אוהבת את היחס גם לנגנים עצמם), הסיקורים שלך מושקעים - אני יכולה לראות את ההשקעה שלך ויודעת שאת מתאימה לפורום ושבלעדייך הוא לא היה אותו הדבר. בנוסף, שיתוף הפעולה עם ג'ורי לדעתי יעשה רק טוב לפורום וישמור על מגוון הסגנונות בו. בהצלחה (:

--------------------

מיקה - לשעבר א. עדכונים ומערכת הפאנפיקים - כותבת ומציירת - כאן לפעמים
מנהלת הפורום לשנת 2016 - מוזיקת מטאל ורוק - החלקה על הקרח - All For The Game

User Posted Image
T"Thank you," he finally said. He couldn't say he meant thanks for all of it: the keys, the trust, the honesty and the kisses. Hopefully Andrew would figure it out eventually. "You were amazing."g
Nora Sakavic, The King's Men -

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 19:00 PM
צטט הודעה

Double O Seven

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1139
מגדר:
משתמש מספר: 50037

די צפוי אבל אני, כמובן, בעד.
אפשר לראות אפילו מהיכרות קצרה איתך כמה מוזיקה זה חלק חשוב מהחיים שלך, הרעיונות שלך (גם אלה שמימשת וגם אלה שכתבת פה) נהדרים, ואני יודעת שהקול שלי לא אומר הרבה אבל אני בהחלט בעד.

--------------------
הילה

User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 19:16 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
מגדר:male
משתמש מספר: 50788

מסכים עם מה שנאמר מעלי, בעד כמובן, את תהיי מנהלת נהדרת ♥

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Nov 10 2016, 19:20 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
חרמשים: 7349
משתמש מספר: 51632

מזל טוב! בקרוב תועלי לחודש ניסיון בפורום מוזיקה. בהצלחה :)

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007