האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול//פורום הקלחת הרותחת, אעאעאעאעא
פורסם ב: Sep 17 2017, 20:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9481
מגדר:male
משתמש מספר: 62975
חפצי המשתמש: צפה

וואו.
אין לי הרבה מה להגיד, חוץ מזה שהפעילויות מאוד מקוריות ונשמעות כיפיות (ואני מאוד אנסה להשתתף בהן).
הסניץ׳ השבועי - כמו שלילי אמרה, לדעתי בפעמים הראשונות זה יהיה כיפי וזה ואחרי קצת זמן יתחיל להימאס.
גם אהבתי את המדריכים החדשים
ואת החידוש של הלנקייה הבנתי בערך, נשמע נחמד
אז כמובן, יש לך בעד וזה, ואני מהטלפון אז זה די קצר
בהצלחה! :)

--------------------

גיא • משועמם

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 18 2017, 17:06 PM
צטט הודעה

You ok fred?

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1080
מגדר:female
משתמש מספר: 48296

אין לי ככ הרבה להגיד, חוץ מזה אני מהפלאפון. אתה פשוט מדהים וחולם על הפורום הזה ככ הרבה ואני יודעת שיהיה שווה אם תנהל אותו, ההשקעה שלך עצומה
בעד

--------------------
אלכס\עדן
בפרישה

טוב אז זאת נאלס שלי, היא אוהבת את ביטיאס, וגם את פאניק נראלי
והיא מדהימה, אז תאהבו אותה
אבל לא יותר מדי כע?
והיא נאלס, אבל רק אני קורא לה נאלס, אתם תקראו לה אלכס או איזה כינוי אחר לא אכפת לי

---------
פורסם ב: Sep 18 2017, 18:31 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

אין לדעה שלי משמעות, אז אני לא אציין אם אני בעד\נגד בסופו של דבר.
אני כן אציין מה טוב\רע לדעתי.
+ אתה משקיע מאד בפורום - כמות עצומה של אשכולות, השקעה לטווח ארוך. זה לא הדבר הכי חשוב מבחינתי, אבל אני אציין את זה ראשון כי זה נורא בולט.
+ אתה מוכן לעבוד ולהשתפר. אין לי ספק בכך: גם בתור חלק מההנהלה יצא לי לעבוד איתך, להקשיב, לתקן, בעיקר לתת המון ביקורת. לקחת את הכל לצומת ליבך ושיפרתי כמה שיכולת.
- ניסוח. למרות העבודה שיצא לי לראות את האשכולות שלך מהרגע שהתחלת להשקיע בפורום, השיפור לא גדול מספיק לדעתי. הרמה של הניסוחים שלך עדיין לא מספיקה לרמה של ניהול פורום, לדעתי.
= הרעיונות שלך מאד מאד מגוונים. חלק מהם מאד מעניינים, וחלק מהם נראים כאילו כתבת אותם רק בשביל להפעיל את הפורום ולפתוח עוד אשכול. לטעמי? אין צורך להפציץ את הפורום באותה מידה כמו שצריך לפתוח פעילויות איכותיות וברמה גבוהה.

בהצלחה גדולה בניהול :) כי הרי נורא ברור בשלב הזה שאתה תעלה, לא? אני שמחה בשבילך.

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 18 2017, 22:50 PM
צטט הודעה

לפעמים האור בקצה המנהרה זה רק המכונית שבאה ממולך

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2403
מגדר:male
משתמש מספר: 58388

* אני רוצה לציין שקרה לי משהו ממש מעצבן - עבדתי 20 דקות על תגובה פה ובשנייה האחרונה הכול נמחק - אז תסלחו לי על התגובה הקצרה פה.

טוב, ראיין המדהים, אני אתן לך את תשובתי הידועה מראש - בעד גדול. יש לך רצון עצום לנהל את הפורום, אני יודע שאתה לא תנטוש אותו, תשקיע בו מלא, לא תוותר בשום מצב - ואילו התכונות הכי חשובות למנהל פורום! ולא מזיק שיש לך מלא מוזה:)

רוב הרעיונות ממש חמודים. במיוחד אהבתי את הקווידיץ', האמברידג'יסטיות, הספיישל עם הטלוויזיה (רעיון גאון!) ודאדלי הקוסם. גם שאר הרעיונות מאוד מקוריים וחמודים, ואני אשמח לשבת איתך טיפה ולשפר את זה, אבל אילו רעיונות מגניבים עם פוטנציאל עצום, ואתה תהיה מנהל מוכשר ביותר.
בעד ובהצלחה:)

--------------------

ג'יימסעושה 18 ב 13.12מנהל פורום הספרים וראש בית סלית'רין בדימוספרשתי

---------
פורסם ב: Sep 19 2017, 12:09 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

אז ראיין, אני לא אמתח אותך ואגיד שאני בעד. יש לך מוטיבציה ענקית לנהל את הפורום ורואים שהוא ממש חשוב לך ואתה אוהב אותו. עברת דרך ארוכה בדרך לניהול הפורום הזה: השתתפת בחניך חונך ולאחר מכן פתחת בקשה ניהול. אף על פי שלא הצלחת לעלות לניהול המשכת להשקיע בפורום ולא איבדת את הרצון לנהל אותו. כמו שכבר רבים ציינו לפניי, המוטיבציה הענקית שלך מדהימה ועל זה מגיע לך לעלות לניהול. עם הזמן ראינו שיפור ברעיונות ובניסוחים שלך, אני זוכרת שבהתחלה לא אישרנו לך הכל ועכשיו אנחנו מאשרות לך המון. ללא ספק השיפור הענק שעברת והעובדה שלא ויתרת היא גם סיבה מעולה שתעלה לנהל. אך לפני שהגבתי כאן התלבטתי המון: מצד אחד אתה משקיע ולא מוותר ומצד אחר הרעיונות בבקשה שלך פחות מוצלחים. הייתי צריכה לקרוא את הבקשה פעמיים ואץ ההסבר שרשמת כדי להבין מה כתבת, ועדיין יש דברים שלא הבנתי. גם רוב הרעיונות הם ספיישלים. אך כשתעלה לניהול רוב הפעיליות שלך לא יהיו ספיישלים ושם תוכיח את עצמך בפעילויות הקטנות. אני סומכת עלייך שלמרוץ שלא כתבת מספיק רעיונוץ כאלו, אתה תצליח למצוא רעיונות מעולים בפורומים. אני לא אעבור על כל הרעיונוץ מפני שכבר אמרו את הרוב ואני קצת קצרה בזמן. רק רצית להעיר לגבי הרעיון של הלינקייה. הוא רעיון מאד נחמד אך לא מתאים ללינקייה. לינקייה הוא אשכול פורמלי שאוסף את כל האשכולוסת החשובים בפורום, ככה שלא צריך לבנות לה איזה סיפור מיוחד, אך יש לך רעיון טוב לעשות אתו משהו אחר. לסיכום, יש לך רצון ענקי וההשקעה שלך בפורופ מדהימה, ואני בטוחה שתוכיח את עצמך בתחום הפעיליות.

וזה המקון להכריז שזכית במעל 7 קולות בעד, ולכן תעלה לחודש ניסיון בקלחת הרותחת. המון בהצלחה happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007