האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

פאדיחות טכנולוגיות | פעילות, מאושר
פורסם ב: May 23 2018, 16:34 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024
חפצי המשתמש: צפה

פאדיחות טכנולוגיות

אני מניחה שלכולכם היו פאדיחות טכנולוגיות. כל דרך מביך אף במקצת שקרה לכם בעקבות הטכנולוגיה... אולי בטעות העלתם תמונה מפחדת או הבנתם אפליקציה בצורה ממש לא נכונה...

אני יכולה לספר לכם שכשהורדתי את אפליקציית שזאזם (Shazam) שמזהה שירים שהועלו לאפליקציה (על ידי אנשים אחרים) בלחיצה על כפתור - קרתה לי גם פאדיחה. אמנם לא היה שם אף אחד כדי להבחין, אבל התחלתי לשיר לאפליקציה ולא הבנתי למה זה לא מזהה לי את השיר! כמובן שמאוחר יותר הבנתי שצריך להשמיע לה שיר קיים ולא לשיר לה בעצמך...

האמת שזה היה יכול להיות מגניב!

נכון? והשנה גם הכרתי אפליקציה שעושה את אותו הדבר בדיוק! אפשר לשיר לה והיא עשויה לזהות את השיר ששרתם. אבל לא הגענו לכאן כדי לדבר על זה...

אז למה אנחנו כאן בעצם?

כדי שתספרו על הפאדיחה הטכנולוגית שלכם ועל הדרך לתקן אותה! למשל, במקום להיות מפודחת כשאני לא מבינה את האפליקציה, אפשר לצלם סרטון שמראה מה עושים בדיוק באפליקציה. וגם, כדי לתקן אותה ואת הרושם שאני לא מבינה באפליקציות - להמציא אפליקציה שכן עושה את זה!

בפעילות זו עליכם לספר על הפאדיחה הטכנולוגית שלכם - במידה ואין לכם אתם מוזמנים להמציא משהו לא מוגזם מדי - וכיצד לתקן אותה.
לדוגמה, במידה והעלתם תמונה היא תישלח אוטומטית למישהו לבחירתכם שיודיע לכם אם היא מביכה או שזה בסדר להעלות אותה - וכשילחץ על הכפתור על כך שזה בסדר היא תעלה בסופו של דבר!

כבר עולה לי בראש משהו... ומה התגמול?

על ההשתתפות שלכם בפעילות תזכו ב250 חרמשים! יש לכם עד ה-2 ביוני כדי לספר על הפאדיחה האמיתית או המומצאת שלכם וכיצד לתקן אותה!
בשביל להשתתף מלאו את הטופס הבא:

CODE
[B][COLOR=LightCoral]שם או כינוי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=IndianRed]הפאדיחה שלי:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=LightCoral]איך הייתי מתקן אותה:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=IndianRed]הערות/הארות:[/COLOR][/B]

בהצלחה, מקווה שתהנו!

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 26 2018, 18:25 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4064
מגדר:male
משתמש מספר: 65317

שם או כינוי: DeathRiver
הפאדיחה שלי: כשקיבלתי את הLG הראשון שלי, אז הייתי רגיל שהכפתורים בצד, אז פשוט לחצתי על הצד והטלפון לא נפתח ניסיתי ניסיתי ולא הצלחתי, בסוף גיליתי שהכפתורים מאחורה.
איך הייתי מתקן אותה: לשים את הכפתורים בצד או לשים חצים גדולים על הכפתורים באדום בשביל קשי הבנה כמוני
הערות/הארות:

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
פורסם ב: Jun 1 2018, 02:42 AM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271

שם או כינוי:חוי The angelo
הפאדיחה שלי:איבדתי את המטען של המחשב וניסיתי להטעין אותו עם תפוח אדמה כי הוא מעביר זרם חשמלי
איך הייתי מתקן אותה:הייתי דואגת להבהיר שתפוחי אדמה לא משמשים כמטענים ולהתקין בכל מחשב מטען שאי אפשר להורידו
הערות/הארות:

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Jun 5 2018, 16:48 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640

ננעל :)

--------------------
זיו - 19

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007