האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

הפאנפיקים הכי טובים מכל הזמנים || שלב ההצעות
פורסם ב: Aug 30 2018, 15:06 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
מגדר:female
משתמש מספר: 21885
חפצי המשתמש: צפה

הפאנפיקים הכי טובים מכל הזמנים
שלב ההצעות

הידעתם? – נכון להיום יש במערכת הפאנפיקים יש 4952 פאנפיקים!

לא כולם, אבל חלק נכבד מהם, בפאנדום הארי פוטר. יש פאנפיקים שהועלו היום, ויש פאנפיקים שנמצאים שם מאז שנת 2008, כשהמערכת הושקה לראשונה. חלק מהפאנפיקים האלה הם פאנפיקי חובה שכמעט כל מעריץ הארי פוטר, בין אם הוא חובב פאנפיקים ובין אם לא, קרא מתי שהוא. חלק מהם מוכרים פחות, אבל טובים באותה המידה.

בקטגוריה הזאת – הפאנפיקים הכי טובים מכל הזמנים – יש לנו את ההזדמנות להיכנס להיכל התהילה של ספרות המעריצים ולגלות סוף- כל- סוף מה הם הפאנפיקים האהובים ביותר בפורטל בפאנדום הארי פוטר.

אבל יש כל כך הרבה פאנפיקים! איך אפשר לבחור?

כדי להקל על הבחירה חילקנו את הקטגוריה לכמה תת קטגוריות, והן:

# פאנפיק הקונדסאים הכי טוב: פאנפיק שמתרחש בתקופת הקונדסאים
# פאנפיק המייסדים הכי טוב: פאנפיק שמתרחש בתקופת מייסדי הוגוורטס
# פאנפיק הדור הבא הכי טוב: פאנפיק שמתרחש בתקופת הדור הבא, באפילוג ואחריו
# פאנפיק תקופת הארי פוטר הכי טוב: פאנפיק שמתרחש בתקופת ספרי הארי פוטר
# הפאנפיק הנטוש הכי טוב: פאנפיק ארוך שננטש בכל שלב של כתיבתו
# הפאנפיק עם השיפ ההזוי הכי טוב: פאנפיק שמציג מערכת יחסים בין שתי דמויות לא צפויות
# הפאנפיק על הדמות הקאנונית הכי לא צפויה: פאנפיק שמתרכז בדמות שולית מהספרים
# פאנפיק הגאווה הכי טוב: פאנפיק העוסק במערכת יחסים להט"בית
# הפאנפיק עם הOC הכי טוב: פאנפיק שעוסק בדמות מקורית, פרי דמיונו של הכותב
# הפאנפיק המתורגם הכי טוב
# פאנפיק ה-AU הכי טוב: פאנפיק שעוסק בשאלה "מה היה קורה אם"
# פאנפיק הג'ן הכי טוב: פאנפיק ללא מערכת יחסים רומנטית בין דמויות
# פאנפיק הרומנס הכי טוב: הפאנפיק הרומנטי שגרם לכם להתעלף
# הפייבוריט שלי: הפאנפיק האהוב עליכם לא מתאים לאף קטגוריה? או שאולי הוא כל כך טוב שחייבים לציין אותו בנפרד? זו הקטגוריה להציע את הפאנפיקים האהובים עליכם.

הבהרה: האשכול בו אנחנו נמצאים מיועד לפאנפיקים בפאנדום הארי פוטר בלבד! כמו כן, כל תת קטגוריה פתוחה גם לפיקצרים וגם לפאנפיקים ארוכים, להם יהיה ניתן להצביע בנפרד.

איך מצביעים? ומה מקבלים על זה?

קודם כל, לפני שאתם מתחילים להציע אני ממליצה בחום לחזור לרגע לאשכול הראשי ולהיזכר מה הם חוקי ההשתתפות בפעילות.
כדי להציע את הפאנפיקים האהובים עליכם, אתם פשוט צריכים למלא את הטופס הבא:

CODE
[B]שם + כינוי:[/B]
[B]קישור לפאנפיק:[/B]
[B]האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך:[/B]
[B]לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים:[/B]
[B]למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות):[/B]
[B]תגמול בחרמשים/ נקודות בית:[/B]
[B]הערות ושאר חפירות:[/B]

להזכירכם, על כל הצעה של פאנפיק לאחת הקטגוריות תוכלו לזכות ב30 חרמשים או בנקודת בית אחת! אל תעשו פרצוף חמוץ - אפשר להרוויח עד 420 חרמשים ו-14 נקודות בית בפעילות הזאת!

אתם עדיין פה? תתחילו להציע את הפאנפיקים שלכם! תיבת ההצעות תישאר פתוחה במשך שבועיים מהיום.

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 30 2018, 15:31 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

שם + כינוי: אלכס, Buffy Summers
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...4344&showchap=1
רגעים של תהילה אובייסלי
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: ארוך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הדור הבא הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): קראתי את זה נורא נורא מזמן אבל הפאנפיק הזה ובכלל נגה (היוש) גרמו לי להיכנס לפורטל ולהירשם אליו. היא, או את, כותבת בצורה נהדרת והפאנפיק הזה די גרם לי לאהוב סקורבוס. טוב, על מי אני עובדת, זה לגמרי קרה. פאנפיק סוחף ומרתק שנכתב מדהים, אז אני ממליצה בלי קשר. ובואו נודה, יש סיבה שלפאנפיק הזה יש 31,885 צפיות...
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: נקודות בית
הערות ושאר חפירות: מוסיפה עוד בקרוב :)

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Aug 30 2018, 16:03 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 8232
מגדר:
משתמש מספר: 67560

שם + כינוי: שילת, בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9996&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פיקצ'ר לא ככ ארוך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הקונדסאים הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): דבר ראשון, השיפ הוא רמוסיריוס, שזה כבר מדהים.
הוא כתוב בצורה עדינה ונוגעת, לדעתי, ומעביר את הרגשות של רמוס בצורה מדהימה.
והכתיבה קולחת וזורמת.
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשים
[B]הערות ושאר חפירות:[/B

--------------------
אוהבת קיץ, אוהבת לקרוא, אוהבת קולות צרודים, אוהבת לכתוב פאנפיקים , הזויים ככל שיהיו, אוהבת לאהוב, אוהבת לדבר , עם אלוקים, עם אנשים, עם עצמי, ועם כל מה שזז או לא...
אוהבת את הקול של יהורם גאון, אוהבת את השירים של שולי רנד, אוהבת לבכות בסרטים ולצחוק במציאות.

ודולפינים!! וצבע צהוב!!

ואותה ו!אותה וכל אחד שכיף לדבר איתו...ולחפור איתו...ולצחוק איתו...

---------
פורסם ב: Aug 30 2018, 17:48 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 1817
משתמש מספר: 61545

שם + כינוי: דאב, בצד
קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=7772&showchap=1
לילה שקט. דההה
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פאנפיק ארוך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק רומאנס הטוב ביותר ופאנפיק הקונדסאים הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אני שנאתי ג'ילי. שנאתי את ג'יימס פוטר. (תמות פוטררר.הוא מת) ואני העדפתי סניילי. רוב הפיקים של ג'ילי ממש גרועים. בלי בטא. כתיבה מזעזעת. נורא. ואז קראתי את זה והתאהבתי בשיפ. הכתיבה שלו מדהימה ומפותחת וזה גרם לי לראות את לילי ואת הקונדסאים בזווית חדשה ולא לעוסה ומגעילה.
מעולה!!
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשים (סורי הפלפאף אבל זה גם ככה לא ישנה)
הערות ושאר חפירות: תקראו את זההההה

--------------------
דאב^ אשת שרת הקסמים^ 20 ^לנה דל ריי^ סקרימינג טריז^ הפיקסיז^

User Posted Image

It's the strangest life I've ever known - Jim Morrison

---------
פורסם ב: Aug 30 2018, 18:25 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

שם + כינוי:חוי, בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9240&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך:פיקצר
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הגאווה הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות):כי הוא כתוב בצורה כלכך מדהימה, אפשר ממש להתחבר לדמויות ובאמת שמצליחים לדמיין את הפיקצר בראש וממש לחוות אותו עם הדמויות. אני אתן דוגמא שאני מקווה ומאמינה שתמחיש את הפואנטה, כשקראתי את זה שנאתי את סיריוס, זה רק ממחיש עד כמה שוקעים בסיפור ומרגישים כמו דמות בעלילה. וגם כשקוראים את הפיקצר באמת מרגישים את הכאב ואת האופי והכל. וגם הוא כתוב בצורה שלמרות שהיא עצובה קצת יש בה קטעים באמת נורא מצחיקים שאהבתי.
תגמול בחרמשים/ נקודות בית:חרמשים
הערות ושאר חפירות:

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Aug 31 2018, 18:20 PM
צטט הודעה

Always & Forever

פרטי משתמש
חרמשים: 202258
משתמש מספר: 27259

שם + כינוי: הדס, בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...=317&showchap=1
ההפך של הסוף הכי טוב
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: הוא מוגדר כפאנפיק בעל פרק אחד, אבל יש לי הרגשה שהוא פיקצר, פשוט ישן כל כך שלא הייתה אפשרות להגדיר אותו כפיקצר.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: האמת שלהרבה קטגוריות, אבל מבחינת הכי טוב אז ללא ספק מתורגם וגאווה.
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): מי שמכיר אותי יודע שאני בדרך כלל כותבת פאנפיקים ולא קוראת אותם, אבל כשנתקלתי בפאנפיק הזה לא יכולתי להתעלם - הוא כתוב בצורה מיוחדת, מדהימה ומושלמת בעיניי. מעבר לזה שהשיפ הוא רמוסיריוס ושהוא הפאנפיק הכי אמין בשיפ, יש בו עומק נדיר שבקושי יוצא לראות.
קראתי את הפאנפיק הזה לפני המון זמן, אבל הוא עורר בי כזאת השראה שהייתי חייבת לחפש ולשים אותו כאן. מה שכן (וגם את זה לא הצלחתי לשכוח), הדירוג שלו גבוה - בעיניי זה חלק ממה שהופך את הפאנפיק הזה לנדיר, אבל זה כן משהו שצריך לשים לב לפני הקריאה.
הערות ושאר חפירות: יש שני פאנפיקים ופשוט לא יכולתי לבחור! רק שוב, שימו לב לדירוג הגבוה של שניהם...
-
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...3622&showchap=1
חוקים
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פיקצר
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הקונדסאים, גאווה
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אז גם הפיק הזה הוא רמוסיריוס. רומאנס קלאסי לשיפ הזה, כתוב היטב ובצורה זורמת להפליא, התיאורים מדויקים בהחלט - וכל זה הופך את הפיק לאחד מהיותר מוצלחים בשיפ שיצא לי לקרוא.
הפיק הזה גם הוא בין הנדירים שיצא לי לקרוא ופשוט לומר 'וואו' ולשאוב השראה. מומלץ מאוד לחובבי רמוסיריוס, בעיניי הוא מדהים ביופיו - תקראו ותבינו למה אני מתכוונת...
B]תגמול בחרמשים/ נקודות בית:[/B] נקודות בית
הערות ושאר חפירות: אולי ארחיב יותר בהמשך, כרגע אני דרך פלאפון...

--------------------

Always & Forever
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 2 2018, 22:36 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483454
מגדר:male
משתמש מספר: 33527

שם + כינוי: בעברית
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...5012&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: ארוך. אבל נטוש לצערי.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק ה-AU הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): זה פאנפיק די ישן, מ2014. לפני שהתחלתי להיות פעיל פה. בקצרה, כי בכל זאת אני מהפלאפון, מה היה קורה אילו הארי היה הפוך לחלוטין ממה שהוא באמת? במקום ילד עדין שדומה לג׳יימס עם העיניים של לילי, הוא היה ילדה בשם הארייט, שנראית בדיוק כמו לילי אבל עם העיניים של ג׳יימס? והיא הייתה זדונית ומרושעת? התשובה - הכל הפוך. הדארסלים אוהבים אותה, האגריד שונא אותה והיא מתמיינת לסלית׳רין. הגדולה של הפאנפיק הזה, מלבד נקודת המבט המאוד מעניינת של הארייט (כי מתי כבר יצא לכם לקרוא פאנפיק מנקודת מבט של האיש הרע?), ומלבד תשומת הלב לפרטים הקטנים שהפכו את הארי למה שהוא והפיכתם במאה שמונים מעלות, מלבד כל אלו, הגדולה היא בעיניי היחס של הדמויות השונות להארייט. היא ההפך ממה שהם – וגם אנחנו – ציפינו מהילדה שנשארה בחיים להיות. אי הנוחות שנגרמת להם משעשעת במידה מוזרה, כמו סגנון ההומור המיוחד של רועי כפרי או טלוויזיה מהעתיד. או שתצחקו מזה, או שתשנאו את זה. אני צחקתי, ואתם?
הערות ושאר חפירות: האמת שאני פשוט בונה על זה שמישהו יציע לקטגוריה הזאת את "האויב האחרון" המצוין, ולכן אני מרשה לעצמי להציע פאנפיק פחות מוכר.

שם + כינוי: בעברית
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...8545&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: ארוך. נטוש, אבל ארוך.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הפאנפיק הנטוש הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אז התלבטתי בין זה לבין פאנפיק אחר, אבל בסוף בחרתי בזה. קוראים לו "אהבה מעבר לזמן", ואני מרגיש שאני לא יכול לספר כלום על הפאנפיק הזה בלי לעשות ספויילר. אז מה אם פורסמו רק שלושה פרקים? אז מה אם הפאנפיק ננטש באמצע פרקי ההקדמה שלו? הפרקים המעטים האלה כבר הצליחו לגרום לי להתאהב בארבעת הדמויות הראשיות, וכבר הספקתי להיות חרד לגורל המשימה שלהם. דרוש המון המון כישרון בשביל לרכוש את האמון שלי כל כך בקלות, וכמה שהדמויות פה אמינות. לכל אחד כבר נרמז המאבק האישי שלו והקונפליקט שלו, יחד עם הקונפליקט של כולם. מרגיש קצת כמו ספר נוער איכותי במיוחד, אבל האין אלה הספרים הטובים ביותר?
ואז הפאנפיק נגדע באיבו. זה כמו להפסיק לקרוא הארי פוטר אחרי סוף הנסיך מאזקאבאן. זו תחילת הדרך, ואני מייחל שנזכה לראות את הפאנפיק הזה מסתיים בקרוב.
הערות ושאר חפירות: אם יהיו לי עוד הצעות אני פשוט אערוך את ההודעה הזאת עם עוד, במידה ואף אחד לא יגיב.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 3 2018, 18:03 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 12597
מגדר:
משתמש מספר: 64296

שם + כינוי: ג'יי, בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...2156&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק תקופת הארי פוטר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): כי הפאנפיק הזה כל כך מצמרר ומרגש ועצוב ועוד אלף תחושות אחרות. מהרגע שהתחלתי לקרוא אותו, לא הצלחתי להוריד ממנו את העיניים עד שגמרתי לקרוא הכל. הוא מותח ומעניין, ולדעתי כתוב בצורה טובה מאוד. בנוסף, משולבים בו משפטים מהספר 'אליס בארץ הפלאות', שלפי דעתי מאוד משתלבים בפאנפיק ומוסיפים עניין. הוא מספר על השנה של ג'יני בזמן המלחמה, כשהארי, רון והרמיוני יוצאים לחפש את ההורוקרוקסים. הכותבת מוסיפה לפאנפיק דמויות חדשות שאני אוהבת וגם מתארת את הדמויות הקיימות בצורה אמינה.
הערות ושאר חפירות: אין ><

--------------------
13 ¤כמעט צמחונית ¤ פסנתר¤ TWENTY ØNE PILØTS ¤ nirvana כותב ¤ בלי טלוויזיה ¤ קרמבואיסטית גאה ¤
פרשתי? פרשתי.

---------
פורסם ב: Sep 7 2018, 08:14 AM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש

נשאר רק עוד שבוע לשלב הזה, מהרו להציע את הפאנפיקים האהובים עליכם!

--------------------

---------
פורסם ב: Sep 7 2018, 08:26 AM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

שם + כינוי: מאיו בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...084&showchap=11
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: ארוךךך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הפאפיק הכי רומנטיי
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): כי זה פאנפיק מושלם. לא רק שהוא ממש יפה, אלא גם ארוך ויש לו הרבה פרקים. כשהתחלתי לקרוא אותו היו לו בערך שבעה שמונה פרקים אני חושבת, ולא הצלחתי ללכת ממנו עד שגמרתי לקרוא כל מילימטר ממנו. באמת. לא הצלחת להפסיק לקרוא. ואני אומרת לכם, תקראו, תרוויחו. הוא כך כך רומנטי. והוא דראמיוני, שזה החלק הכי חשוב בו. (לפחות לדעתי. אני משוגעת על דראמיוני).
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשיםםםםם
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי:מאיו בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...7352&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: ארוךךך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הפייבוריט שלי. כאילו שה.
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): כי הוא לגמרי מושלם. תקראו את מה שכתבתי על רמזים, על איך שאני אוהבת את הפאנפיקים רמזים, ותכפילו במאה. מה התוצאה? ברור מאוד. הפאנפיק האהוב עלי. הוא כתוב בצורה מושלמת, בו ושם יש גם שגיאת כתיב או שתיים, אבל לא יותר מזה. לצערי, (הרב) הוא נטוש. אבל יש לו מין פאנפיק המשך שלא ממש ממשיך אותו. בכל אופן, אני ממש אוהבת אותו, למרות שהוא נטוש והייתי מוכנה לקרוא אותו אלף פעמים אם היה לי זמן וכוח.
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשושים
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי:מאיה בצד
קישור לפאנפיק: http://www.hportal.co.il/index.php?act=fan...8320&showchap=7
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: הוא לא פיקצר, אבל לא ארוך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הקונדסאים
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): כי אני אוהבת את איך שהקונדסאים מתעללים בסבר מאוס, ואיך שלילי מגינה עליו, ורוצה שהם יפסיקו להציק לו ואת איך שהכותב כתב אותו, (שדרך אגב, אני כתבתי אותו.) כבר הרבה זמן לא עדכנתי את הפאנפיק, אבל אני חושבת שאני אולי אתחיל יותר לעדכן, כי סך הכל אני אוהבת את הפאנפיק, אבל בזמן האחרון באמת שאין לי זמן.
הערות ושאר חפירות: פרצוף חמוץ

שם + כינוי: מאיו בצד
קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=7288&showchap=8
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא יודעת אם אפשר לקורא לזה ארוך, כי יש 2996. ויש שמונה פרקים.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: המייסדים
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): את האמת, קראתי את הפאנפיק הזה רק היום לכבוד הפעילות. אז, אני אתחיל. אני אוהבת את הפאנפיק, אפילו שרק היום קראתי אותו ואולי אשנה את דעתי. אז, אני אגיד מהו הפרק האהוב עלי: הפרק החמישי בשם מצנפת המיון. זה לא בדיוק פרק, אלא פעילות, למען האמת, היא די קלה. (אני לא יודעת אם מותר לעשות פעילויות בפאנפיקים. מותר?) אלא פעילויות קלות מאוד, צריך לכתוב שיר בשביל מצנפת המיון ועוד משהו. אבל דווקא אהבתי את זה שיש פעילות פעם ב... בפאנפיק כי זה כאילו משנה קצת את הפאנפיק שלא יהיה רק פרקים פרקים פרקים, אלא גם לגוון קצת.
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשיםםם
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9652&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא בדקתי מילה במילה, אבל אני חושב. שהוא ארוך. כן הוא ארוך.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: תקופת הארי פוטר?
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): ואוו זה פיק מושלם! תקראו אותו. (דרך אגב,אני עוד מעט אפרסם עליו המלצה) יש לו את כל מה שצריך להיות הפאנפיק. פרקים לא ארוכים מדי לא קצרים מדי, כתוב יפה, אם שגיאת כתיב פעם ב... מתעדכן מדי כמה ימים, כתוב יפה, מחברים הכל, יוצא מושלם. הוא אחד מחמשת הפאנפיקים היחידים שאני רשומה אליהם, ואני מתה עליו.
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חמרשים (חרמשים)
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9834&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא ארוך, פרק אחד אבל אני אמשיך לעדכן אותו.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הדור הבא?
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות):קודם כל, כי אני כתבתי אותו. לא, סתם סתם. אבל באמת אני כתבתי אותו. הוא מתאים לפרס דיו האיזמרגד בגלל שהוא טוב, לפי דעתי, אין בו כמעט שגיאות כתיב, כי שלחתי אותו לבטא, ואני חושבת שהרעיון הכללי שלו הא טוב. סקורפיו מאלפוי, חבר של הנכדים של רון, הארי, הרמיוני וכו'. ולדעתי הוא כתוב יפה.
תגמול בח חרמשים/ נקודות בית: חרמשים.
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9475&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: יש ארבעה פרקים אבל אני לא בטוחה אם יש לו 3000 מילים
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: מה היה קורה אם
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אני חושבת שזה מתאים למה היה קורה אם כי זה כאילו מה היה קורה אם הקונדסאים היו מוצאים את הארי פוטר. אני אוהבת פאנפיקים כאלה של מישהו כמו הארי רון הרמיוני או הקונדסאים קוראים הארי פוטר, אז זה היה לי ממש מציאה כשמצאתי את הפיק הזה כי זה בדיוק מה שאני אוהבת. אני מאוד ממליצה לקרוא אותו.
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי: מאיה בצד
קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=7059&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא בטוחה, לא ספרתי. שמונה פרקם.
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: נטוש
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): שימו ❤️: מכיל ספויילרים. אני מאוד מצטערת שהוא נטוש, כי סך הכל אני מאוד אוהבת אותו. אולי מתישהו אני אצליח לשכנע את יונתן (כותב הפאנפיק) להמשיך אותו. די בטוח שכן. אני חושבת שזה רק מראה שזה נטוש כי הוא הרבה זמן לא עדכן, אבל אני לא חושבת שזה יישאר ככה להרבה זמן. הכי אהבתי את הסצנה שבה אלבוס קופץ מהבניין הכי גבוה בהוגוורטס.
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...8962&showchap=6
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא פיקצר לא 3000 מילים נראלי
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: ג'ן נראלי כי עדיין אין שם שיפ
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אוקי אז עוד פאנפיק לשי. כבר כתבתי פה על שלושה פאנפיקים. אני אוהבת את הרעיון של הארי, שהוא גם ערפד וגם קוסם וגם את זה שיש בית ספר הוגורוטס לכישוף, לקודמות ולכוחות הערפדים. זה נראה לי שם הולם לגמרי בשביל בית ספר לערפדות וכישוף. אני אוהבת את זה שיש רק קצת ערפדים בבית הספר המיוחד הזה. או יותר נכון, קצת ערפדים שיודעים שהם ערפדים.
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...7597&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא פיקצר לא ארוך נראלי
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: שיפ הכי לא צפוי
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות):לדעתי זה מתאים לקטגוריה הזאת משום שהדמויות שיימוס ולונה הם פשוט מוזרים ביחד. הם לא אמורים להיות זוג, חד וחלק. הפאנפיק יפה, הפרקים שלו הם טיפ טיפה יותר מדי קצרים מכמה שהם יכולים להיות, אבל באמת זה פאנפיק טוב. אם כמה ששיימוס ולונה לא מתאימים, זה פאנפיק טוב.
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי:מאיו בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...4104&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: מתורגם
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): שימו לב, עלול להכיל ספויילרים. הקריאה היא על אחריותכם בלבד. הפאנפיק, או יותר נכון פיקצר, מסופר על זה שג'יימס הוא סיריוס פוטר כבר בן שבעה עשרה והוא חושב שמותר לו לשמוע את הסיבה לכך שכל הוא נקרא. הוא שואל את הוריו אחרי כמה שנים שהם רק אומרים לו,' נספר לך כשתגדל', והם סוף סוף אומרים לו. אהבתי מאוד את הפיק.
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...6320&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא יודעת אם ארוך, אבל 4 פרקים
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: דמות מומצאת
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): כי הוא פאנפיק טוב, עם דמות מקורית, (לא שאני כל כך אוהבת פאנפיקים עם דמויות מומצאות, אבל זה באמת פאנפיק טוב) ובכלל שיפפו את הדמות המומצאת מעם דראקו מאלפוי, שזה בכלל מושלם כי כל פאנפיק שבו יש את דראקו עם עוד מישהו\מישהי זה פיק מושלם. והפרק האהוב עלי מהפאנפיק הוא הראשון, שבו הם מגיעים להוגוורטס.
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9782&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק גאווה
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): טוב, אף פעם לא חשבתי שאני אוהב או אקרא פאנפיקי סלאש, אבל הנה זה קרה, וזה קרה בפאנפיק טוב. כתיבה טובה, רעיון טוב, ניסוח טוב, וכל זה בפאנפיק אחד. את האמת, זה אחד מהפאנפיקי הסלאש הראשונים שקראתי, ואהבתי אותו מאוד. ואני חושבת שעכשיו אני אמשיך לקרוא עוד ועוד כאלה, כי אני חושבת שאני מתחילה ממש לאהוב אותם.
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי: מאיה שמד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...=175&showchap=2
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: לא פיקצר אבל קצר
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק עם דמות קאנונית
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אני חושבת (מקווה) שזה מתאים לקטגורייה הזאת כי יש שתי דמויות, אחת היא מירטל המייללת, דמות קאנונית והאחרת היא טום רידל, דמות די קאנונית. טוב נו הכי הרבה זה לא טוב. טוב, אז, פאנפיק טוב, כתוב יפה, הפרק הראשון קצת קצר מדי, או יותר נכון, הרבה יותר מדי קצר, אבל עדיין. הפרק השני כבר קצת יותר ארוך אבל עדיין די קצר, ופה זה נגמר. יש רק שני פרקים, ואז הפאנפיק ננטש.
הערות ושאר חפירות:

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Sep 9 2018, 08:16 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9010&showchap=1
Someone like you. בארוררר
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך:[/B פיקצ'ר]
[B]לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים:
פאנפיק הגאווה הטוב ביותר, פאנפיק על הדמות הקאנונית הכי פחות צפויה הטוב ביותר, פאנפיק השיפ ההזוי הטוב ביותר,פאנפיק הרומאנס הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): קודם כל, נתחיל עם זה שיש בפיק הזה אדל. אוקיי?.
היה לי משעמם וחיפשתי פיקים אקראיים ואז פוף! הופיע הפיק הזה, ואני הייתי כזה אוף עוד פיק של לבנדר הפרחה מאוהבת ברון ואז היא מבינה שהוא לא אוהב אותה וקורה משהו בלה בלה, אבל משום לחצתי עליו.
ואווו!!!
זה היה פשוט מדהים! הכתיבה שלו פשוט קלילה וכבדה ביחד, פשוט זה נשמע ברור מאליו שלבנדר לסבית ואני רציתי לקפוץ מהגג שלא חשבתי על זה קודםםם
בההה
בקיצור אני מאוהבת בשיפ הזה וגם התכתבתי נשים אחרים שהתאהבו בשיפ הזה ואני חושבת שמגיע לשיפ הזה וגם לפיק הזה הרבה יותר חשיפה כי לגמרי מגיע לשיפ הזה להפוך לסנסציה כמו רמוסיריוס כי זה שיפ אפיק!!! וזה לבנדר/צ'ו.
הכתיבה פשוט מאוהבת כל כך ואני ממש יכולה להרגיש את החרטה,ההיסוס וקצת בושה (SHAMEE). זה באמת מסובך לצאת מהארון ואפשר גם להבין *למה* היא התאהבה בצ'ו. לבנדרצ'וווו
איך דינו לא חשב על זה??? את הפיק כתבה SWALLA שהיא פשוט גאונית כי היא עשתה משהו או שיפ שאף אחד לא עשה, היא המציאה את הגלגל. וואו. אני מורשמת. חבל שהיא פרשה, היא הייתה יכולה לכתוב עוד פיקים מושלמים,ועכשיו, אחרי שתקראו את הפיק ותרצו להתאבד שלא חשבתם על זה בעצמכם, אתם לגמרי מןזמנים לבכות איתי
הערות ושאר חפירות: אני קצת מרגישה לא נעים בשביל רון והארי. שתי האקסיות שלהם מעדיפות להיות אחת עם השנייה מאשר איתם, כאילו אאוץ'!

קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9250&showchap=1. הזיכרון המאושר של הלורד. דההה
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פיקצ'ר
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הOC הטוב ביותר, פאנפיק הרומאנס הטוב ביותר והפייבוריט שלי
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): זה עוד פיק של SWALLA, הזיכרון המאושר של הלורד מבין פן קצת יותר אישי של טום רידל, הילד שכמעט נשאר בחיים, פטרונוס! אין אף אחד שחשב מה הפטרונוס של וולדי רימולדי??? אז זהו שהיא חשבה והיא כתבה סיפור מצוין עם כתיבה כל כך מעניינת שהייתי חייבת לבקש ממנה את האפשרות לכתוב את סיפור הרקכ לפיקצ'רה. שורת המחץ בסוף מעולה ובאמת מציגה את השינוי שטום עבר. מעולה ומדהים!
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...=882&showchap=1. הוגוורטס המושלם. המושלם זה לא מהשם .
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פאנפיק ארוך ואיכשהו קראתי את כולו
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הרומאנס הטוב ביותר, פאנפיק המייסדים הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): אם לסכם את הפיק הזה בשתי מילים- טורד מנוחה. הוא כתוב בצורה כל כך אמינה ויפה שלרגע חשבתי שרןלינג כתבה את זה.אבל הבנתי שזה טוב מדי. הכתיבה שלו קודרת ורצינית והנושאים שבו גרמו לצמרמורות ופחד והוא לא יצא לי מהראש כי הוא היה מזעזע בצורה טובה. זה היה אחד מהדברים הכי טובים שקראתי אי פעם. הוא יפה מאוד אבל הוא היה די טורד מנוחה.עוצר נשימה.
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי: דאב,בצד
קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=8819&showchap=1. משימה בלתי אפשרית- גן השעשועים
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק ההומור הטוב ביותר, פאנפיק הרומאנס הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): קודם כל, הוא שלי. אל תירו בייי. הוא אחד מהדברים הכי מצחיקים שכתבתי ואחד המוצלחים שלי. יש לי 34 מנויים והרבה מאוד תגובות וצפיות. זה פיק די הזוי אבל בקטע טוב ומצחיק. אני מקווה שתתעלמו מהעובדה שהוא שלי כי אני כתבתי את זה על סמך התגובות שליייי. הוא באמת מצחיק מאוד ומי שקרא אותו צחק בקול (חשבתי שחברה שלי חטפה התקף לב מדגדג) אז הוא אחד האהובים עלייייי
הערות ושאר חפירות: פליז שהוא יזכה במשהווו

--------------------

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 11 2018, 18:35 PM
צטט הודעה

shadowhunter#

פרטי משתמש
חרמשים: 2145
משתמש מספר: 68537

שם + כינוי: לולה + my name is lola
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...1075&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הקונדסאים הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): פשוט, כשקראתי את זה, לא נשמע מבטיח, אהבה מאוד משונה, כאשר אתה קורא את הפאנפיק, את הפשוט אומר: "מושלם! איך לא חשבתי על זה קודם"! כשקראתי את זה פשוט בכיתי כי זה ריגש אותי! אהבה של פיטר ללילי פשוט נשמעת לי הגיונית, וחביב שמישהו אחר סובל, ולא סנייפ המסכן. איך שהפאנפיק כתוב, איך שהכל נשמע הגיוני, ומושלם, ויפה, ו!!!!! לא יודעת. לפי התגובות אני לא היחידה שזה ריגש אותה, וזה פשוט בכיבכיבכי! מומלץ!!!!
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשושים
הערות ושאר חפירות: בלה בלה בלה בלה בלה בלה פרסבת' בלה בלה בלה בלה בלה בלה ג'ילי בלה בלה בלה בלה בלה אירה (איאן וקארה) בלה בלה בלה בלה בלה איימי וג'ייק בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה!

שם + כינוי: לולה+ my name is lola
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9475&showchap=1
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך: פאנפיק עם 4 פרקים ארוכים יחסית בסדר? אני פשוט אוהבת אותו!!!!
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק ה AU הכי טוב
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): דבר ראשון: הוא במומלצים :) הוא ממש טוב והוא הפעם הראשונה שגיליתי על הסגנון הזה ולפי דעתי הוא ממש טוב. חוצמזה הוא פשוט יפה וכיפי לקריאה ואני לא אתבייש לומר שאני מכורה אליו. אני חושבת שהוא ממש מתאים... הוא פשוט מצחיק, ומה לא? כי אין דבר טוב יותר לעידוד אישי (כן, התחיל בית ספר) מאשר פאנפיק של קונדסאים שעושים שטויות, וג'יימס שבטוח שהוא יוצא עם לילי ויש לו בן... אני אומר את האמת, כל כך התלהבתי עד שכתבתי כזה בעצמי....
תגמול בחרמשים/ נקודות בית: חרמשיםםםםם
הערות ושאר חפירות: בלבבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבלבל

שם + כינוי:
קישור לפאנפיק:
האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך:
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים:
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות):
תגמול בחרמשים/ נקודות בית:
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי:
קישור לפאנפיק:
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי:
קישור לפאנפיק:
הערות ושאר חפירות:

--------------------
כותבת 🔹 קוראת 🔹 39 רמזים 🔹 רייבנקלו 🔹 KotLC 🔹 סופי פוסטר 🔹 סולאנג׳לו 🔹 איארה 🔹 טים פוסטר-קיף (או קיפוסטר!)

איימי קהיל המדהימה. קיף מהמם ואני בטוחה שאין מישהו שיתווכח.
למרות הנאום היפה שהיה פה, החלטתי שהחתימה שלי מעכשיו מוקדשת להעלאת המודעות לשומרת הערים האבודות. קודם כל, תאהבו את קיף! זאת אפילו לא פקודה, כי אני כל כך בטוחה שתאהבו אותו. אחר כך תשפפו סוקיף (כי בואו אף אחד לא אוהב את פיץ), ואז תקראו את כל הספרים ותלכו לעודד את שאנון כדי שלא תעכב את הספר התשיעי בעוד שנה. אתם עדיין כאן? KotLC זאת לא סדרה קצרה....
שכחתי לציין שרו היא מלכה! תאהבו אותה! היא משפפת סוקיף!

"אני סופי! טרלהלהלהל אני כמעט מתה! בואו נצרח על פיץ ושסוקיף יהיה לנצחחחחח" ~לחלוטין סופי אמרה את זה
סטטוס אחרון: פאנגירל במצב הפרישה ה5++ שלי מהפורטל

User Posted Image User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 13 2018, 14:34 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש

שלב ההצעות נגמר מחר, מהרו להציע את הפאנפיקים שלכם!

--------------------

---------
פורסם ב: Sep 13 2018, 18:58 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש

קישור לפאנפיק:http://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9995&showchap=1. וולדמורט- מנשנש המוות
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק ההומור הטוב הטוב ביותר, הפאנפיק הביזארי הטוב ביותר (אם יש כזו קטגןריה)
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): גם אותי אני כתבתי ואני חושבת שהוא מצחיק מאוד. הכתיבה שלו דומה לשל ריאיון מטופש במיוחד והמצאות הזויות כמו מחזור דביבונים. זה מראה את הצד ההומוריסטי של וולדי ואת הסתירות שלו ואיך הוא היה מתנהל בעולם המודרני שלנו.
ועוד משהו שבטעות מחקתיייי

שם + כינוי: דאב בצד
קישור לפאנפיק: http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...9958&showchap=3. סיפורי חג ההודיה
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק ההומור הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): גם את הפיק הזה כתבתי, והוא אחד מהאהובים עליי. כל פרק קורה משהו הזוי אחר שמוביל לשרשרת אירועים הזויים עוד יותר, ממולי שמוותרת על הבישול, רוז שאוכלת עוגיית חשיש בטעות ועד לסכין הדורות של משפחת וויזלי, שנתקעת בשולחן וכעת צריך לבחור לה יורש. אני חושבת שהפיק הזה מתאר בצורה מעולה את אווירת החגים הלא שגרתית של הוויזלים ושל כל משפחה גדולה.
הערות ושאר חפירות: קולולולו

קישור לפאנפיק: לאהוב זה לא לבקש סליחה- לעולםhttp://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=2758&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים:הפאנפיק המתןרגם הטוב ביותר.
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): בתור התחלה, הפאנפיק מתןרגם מספרדית. ספרדית. התרגום שלו מצוין באמת והוא נפלא, ולרוע המזל התרגום ננטש אבל הכתיבה של הפיק מצוינת וגם הרעיון עצמו מדהים (ולקחתי ממנו השראה לפיק אחר שלי) וטוב, אני מקווה שהבנתם שהתרגום זה התרגום הכי טוב והכי מושקע באתר
הערות ושאר חפירות:

קישור לפאנפיק: הכל או כלוםhttp://hportal.co.il/index.php?act=fanfiction&showpic=9485&showchap=1
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: הפאנפיק המתורגם הטוב ביותר, פאנפיק הAU הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): הוא רונמיוני ואני מטורפת על השיפ הזה וקראתי אותו בכל שפה בעולם וזה אחד הטובים. התרגום שלו מעולה, קליל,קולח ומובן וכמובן מןשקע מאוד ונהניתי מכל רגע שקראתי אותו
הערות ושאר חפירות:

שם + כינוי: דאב,בצד
קישור לפאנפיק:[/B ווידוים של אהבה http://hportal.co.il/index.php?act=fanfict...8628&showchap=1
[B]האם הוא פיקצר או פאנפיק ארוך:
פאנפיק ארוך
לאיזה קטגוריה/קטגוריות הוא מתאים: פאנפיק הרומאנס הטוב ביותר, פאנפיק ההומור הטוב ביותר, פאנפיק הAU הטוב ביותר
למה מגיע לפאנפיק הזה להיות מועמד לפרס דיו האיזמרגד (לפחות שלוש שורות): זה הפיק הראשון הארוך שכתבתי והפיק הכי מוצלח שלי, יש לו הרבה מאוד צפיות יחסית לזמן בו הוא נגמר ואני חושבת שהוא בהחלט מתקתק מאוד, פלאפי שבא לך להיחנק,קצת מצחיק ואפילו די קלישאה (אני די שונאת את עצמי) למרות שאני לא ממש מחבבת את הקלישאתיות המעזעת שלו משום מה הגשתי אותו כי קיבלתי עליו תגובות ממש חיוביות, אז ניסיתי, למה לא? למרות שאני די שונאת את השם אין לי לב לשנות אותו :)
הערות ושאר חפירות:

--------------------

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007