האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מפתחים את הפורטל | פעילות
פורסם ב: Apr 9 2018, 18:07 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
"הפורטל אדיר," אמר אורי, "אבל הייתי שמח אם מדי פעם היו מוסיפים דברים מגניבים למערכת הטכנית."
"כן, אני גם הייתי שמח. מה להוסיף לדוגמא?" שאל זיו.
"אפשר להוסיף דברים, נגיד, למערכת הפאנפיקים או ל-HPlanet." השיב אורי.
"זה יכול להיות נחמד... רגע! יש לי רעיון! בוא נבקש רעיונות מהמשתמשים!" אמר זיו בהתלהבות.

ברוכים הבאים, משתמשים יקרים. מה נשמע? אני שמח שנכנסתם לפורום מטומ"מ, יש לי משהו מיוחד בשבילכם.
הפעם, הכנתי לכם פעילות שעוסקת בפורטל עצמו, כן כן, שמעתם נכון, בפורטל שלנו! אני מניח שחלקכם הבנתם מה בדיוק תצטרכו לעשות פה רק מהכותרת ו \ מהדו-שיח ביני ובין אורי, אם לא, אסביר לכם מיד.

כן, נשמח שתסביר. לא בדיוק הבנו.

אוקיי, אין בעיה. אי פעם עלה בדעתכם שהיה יכול להיות נחמד להוסיף עוד כל מיני דברים ופיצ'רים מגניבים למערכת הטכנית של הפורטל? גם אם לא, תחשבו על זה שנייה, זה יכול להיות ממש מגניב! בפעילות שלנו, אתם תצטרכו לבחור חלק מרכזי אחד ממערכת הפורטל, למקרה שאתם לא יודעים מה הם "החלקים המרכזיים" אז הם מערכת הפורומים, מערכת הפאנפיקים, HPlanet, האינציקלופדיה, מערכת הדו-קרב והוגסמיד. אחרי שבחרתם, תצטרכו לחשוב על תוספת \ חידוש מגניב וכמה שיותר יצירתי שהייתם רוצים להוסיף לחלק שבחרתם! בפעילות הזאת יש מנצח - המנצח יהיה מי שימציא את הדרך הכי מגניבה \ יצירתית.

נשמע ממש מגניב! והכנת לנו טופס?

כמובן! הרי איך אפשר בלי טופס? D: הנה הוא:

CODE
[COLOR=ForestGreen][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=ForestGreen][B]לאיזה חלק מרכזי מהפורטל בחרתי להוסיף דבר חדש?:[/B][/COLOR]
[COLOR=ForestGreen][B]מה הוספתי? (פירוט והסבר איך זה פועל וכו' - 3 שורות לפחות!):[/B][/COLOR]
[COLOR=ForestGreen][B]הערות \ הארות \ לתכנת!:[/B][/COLOR]

מעולה, יש גם תגמול על ההשתתפות?

ברור שיש! כל מי שישתתף בפעילות יזכה ב-200 חרמשים, והמנצח - כלומר, מי שיכתוב את הדרך הכי יצירתית \ מקורית וכו' יזכה ב-300 חרמשים נוצצים! שווה, לא? הפעילות תישאר פתוחה למשך שבוע בדיוק, עד לתאריך 16 באפריל.
תהנו, בהצלחה! happy.gif

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 9 2018, 19:18 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
חרמשים: 79258
מגדר:female
משתמש מספר: 21885

שם + כינוי: נגה + לונגה
לאיזה חלק מרכזי מהפורטל בחרתי להוסיף דבר חדש?: מערכת הפאנפיקים, איך לא
מה הוספתי? (פירוט והסבר איך זה פועל וכו' - 3 שורות לפחות!): אוקי, אז אנחנו יודעים שיש במערכת הפאנפיקים אפשרות להמליץ על פאנפיק. בעצם לוחצים על הכפתור ודרך איזה שהוא אלגוריתם אנחנו מקבלים כל שבוע או שבועיים רשימה של שלושת הפאנפיקים המומלצים ביותר. הבעיה היא שכותב הפאנפיק לא יודע כמה משתמשים או איזה משתמשים המליצו עליו. לכן חשבתי שיהיה נחמד להוסיף פיצ'ר של "אהבתי", כמו לייק בפייסבוק, שגם יאפשר לכותב לדעת כמה ואיזה משתמשים אהבו את הסיפור שלו, וגם יתן לקוראים אפשרות לומר שהם אהבו את הפאנפיק אם אין להם הערות או שלא מתחשק להם לשבת ולנסח תגובה.
הערות \ הארות \ לתכנת!: פעילות מעולה (:

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
פורסם ב: Apr 9 2018, 22:07 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

שם + כינוי: אביטל, בצד
לאיזה חלק מרכזי מהפורטל בחרתי להוסיף דבר חדש?: למערכת הפורומים
מה הוספתי? (פירוט והסבר איך זה פועל וכו' - 3 שורות לפחות!): אני מוסיפה אמצעי ייעול מיוחד בשביל העלאת תמונות. להעלות תמונות לאינטרנט ורק אז לפורטל זה מסובך. אז אני מוסיפה אפשרות העלאה ישירות מהתיקייה במחשב. זה נמצא בהרבה פורומים ובהחלט בר ביצוע, כך גם נוח הרבה יותר לצרף קבצים. מלבד זאת, שתהיה אפשרות לשחק עם הגודל של התמונה שמעלים (זאת אומרת הגדרות גודל באפשרויות הכתיבה עצמן) במקום לעשות את כל התהליך, לראות שיצא גדול מידי או קטן מידי ולהתחיל מחדש.
הערות \ הארות \ לתכנת!: פעילות חמודה (:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Apr 15 2018, 16:59 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
משתמש מספר: 61264

שם + כינוי: נחש
לאיזה חלק מרכזי מהפורטל בחרתי להוסיף דבר חדש?: מערכת הפורומים
מה הוספתי? (פירוט והסבר איך זה פועל וכו' - 3 שורות לפחות!): טוב, אז נגיד עכשיו אני רוצה, לדוגמה, לבדוק קוד של איזה אשכול או הודעה, כדי, לדוגמה, לדעת מהצבע של איזה מילה ומה הגודל ומה הקוד שהשתמשו תהיה לכל משתמש אפשרות - גם אם זה לא המשתמש שכתב את ההודעה המקורית וגם אם האשכול נעול - ללחוץ ליד איפה שיש אפשרות של עריכת תגובה וציטוט שלה (עריכה רק אם אני המשתמשת שכתבה את זה) על כפתור שיש מעל התגובה. על הכפתור כתוב: הראה קוד מקור אבל זה טוב רק כי זה בשביל שלא נחפש בעמוד האמיתי של הקוד מקור... כאילו עורכים את התגובה אבל רק רואים את הקוד המקורי.
הערות \ הארות \ לתכנת!:

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: Apr 17 2018, 14:59 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640

כל הכבוד על ההשתתפות! הפעילות נגמרה.
המנצחת היא אביטל, שתזכה ב-300 החרמשים שלה בקרוב! שתיכן זוכות ב-200 חרמשים :)
ננעל closedeyes.gif

--------------------
זיו - 19

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 282 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007