האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ליצור קסום (דלפי) יש יום הולדת!, 00:00! השעון של הפורטל כנראה אומר אחרת.
פורסם ב: Jul 9 2018, 22:16 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

*הילדה מאוד אוהבת אדום ולא אוהבת את רוב הצבעים שמסתדרים עם אדום, אז תצטרכו להתמודד עם הצבע של הלוגו.

שלום לכם, משתמשים נחמדים! בין אם אתם יודעים ובין אם לא (ואתם כנראה כן כי אם אי פעם דיברתם איתה, כנראה שביקשתי מכם לשלוח ברכה), היום גברת החתולים והפיות שלנו, שבקרוב עומדת גם לנהל את סס"ש, חוגגת 20!
כפי שבוודאי כבר הבנתם, אני מדברת על דלפי - Farseer!
אז הצטרפו אלינו לאשכול שכולו אבטיח אדום וירוק - כי מה לעשות שאלו הצבעים שהיא אוהבת? - וחגגו יחד איתנו את יום ההולדת של יצור (כן, אני קוראת לה יצור, תתמודדו)!
אני מרגישה כמו מנחת ימי הולדת של קטנטנים.

אז יצור, לפני שנגיע לחלק של הברכות מאנשים שאוהבים אותך, יש עוד כמה חברים שרצו לאחל לך מזל טוב:

תראי, מלא מלא פיות ששרות לך שיר יום הולדת!
אולי אלו הפיות של פילס? ולמי אכפת שהן לא נראות ככה, שקט.

גם המיניונים רוצים לאחל לך מזל טוב!

User Posted Image
למה נתנו לחתול לכבות אש? אבל תראי, אפילו הגיל מתאים!

User Posted Image
חתולי פיות!

User Posted Image
הגיף הזה פשוט קסום.

User Posted Image
ינשוף!

User Posted Image
מי הרשה לחתול לאכול לך את העוגה?

User Posted Image
עוגת חתול! זה נראה כמו פסל אבל שקט, היה רשום שזו עוגה אז זו עוגה.

User Posted Image
תראי, מצאתי פרסי, ג'ייסון וניקו!

User Posted Image
חתול וארנב!

User Posted Image
עוד חתול! הוא רך ונעים ומאחל לך יום הולדת שמח (ולמי אכפת שהוא מצויר? הוא נראה רך ונעים.).

והנה שיר יום הולדת, כי תכננתי לשלוח לך אותו שנה שעברה ושכחתי (ולמי אכפת שזה בכלל לא מתאים למקרה? זה שיר קסום!):

ועכשיו לחלק שכנראה חיכית לו - ברכות מאנשים נחמדים שאוהבים אותך:

ליל (Mindfulness):
אז דפ
מאז שנטשת לטובת צהל אנחנו כבר בקושי נפגשות וגם מדברות כי צהל.
עכשיו קלטתי שאת ענקית כזה את בת 20! זה מספר עגול! זה כזה גדול וענק! ואת חיילת שזה גם עדין מוזר לי!
את בנאדם מדהים ואני מקווה ששנה הבאה ניפגש יותר בגלל שאגור בחיפה וזה יותר קרוב וזה ופאק תקשיבי מה לכל הרוחות את עושה שם בצהללללל אני לא מבינההההה
טוב ואחרי שסתם זיבלתי אז כן איזה מוזר זה שתהיה ברכה שלי בפורט כי אני כבר לא שם טונע זמן. אבל למי אכפת את יותר חשובה חהחהחה
קיצר מתה עליך מיליארדתאלפים ותקפצי לבקר מתישהו! אני עדין גרה לבד וזה מגניבי כזה
אז זו הייתי אני ולהית
והנה כמה תמונות בתקווה שליליקה תצליח להוסיף ")
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
ליליקה תוסיפי חתולים דביבונים חדי קרן וכל דבר חמוד שקיים!
ואני ראשונה בברכות !! כמו שנה שעברהההה
(הערה - עבודה קשה עושים לי כאן. למצוא כל דבר חמוד שקיים זה קצת בעייתי, אבל בסך הכל אני חושבת שהבקשות מולאו.)

ליאם (מפלצומי):
חתול!
אז לרוב אני לא כותב ברכות אבל את סופר זקנה וזה יומולדת עגול וכתבתי אחת גם לקימ
אז מזל טוב ואני אוהב אותך מאוד מאוד ותקבלי את הסליים שלך (שאת רוצה כי את בעצם בת שלוש) מתישהו בקרוב (ואני מקווה שזה יהיה היום אבל לא מבטיח)
אז קסם ומזל טוב ואל תהיי אלרגית לחתולים

סוז (Demons Run):
דפנההההההההההההההההההההההההה
מלא מלא מלא מלא מזל טוב! עד 46332456785 שנה (אבל שתשארי כמו שאת ככה שלא תתקמטי/ עוד כל מיני דברים ותחיי לנצח צעירה סטייל דוקטור הו. את מוזמנת למצוא לעצמך גוף חדש ונקרא לו דפנה 2)
את ילדה סופר מוכשרת שעוזרת לכל בן אדם שאת רואה בכל דרך אפשרית, וזו אחת התכונות הכי טובות שיכולות להיות לבן אדם בעולם שבו אנו חיים (שבו מלא אנשים סתם מעצבנים).
את ממש מוכשרת בכל דבר שאת עושה, ואני בטוחה שתצליחי המון המון בכל מה שתרצי לעשות אם רק תאמיני בעצמך (ותבקשי משאלה מכוכב).
אני רק רוצה להגיד שאת ילדה מדהימה, ואני ממש אוהבת את העובדה שאנחנו איכשהו עדיין בקשר מעולה גם אם אנחנו לא מדברות כל כך הרבה כמו שדיברנו פעם.
את מקור השראה ענק ואני ממש ממש ממש ממש שמחה שאני מכירה אותך (ושאת שואלת אותי שאלות מעצבנות בקשר לקונספטים של סיפורים כדי שהם יהפכו להרבה יותר טובים וככה הם אשכרה יהיו נורמאלים, לא כמו שבדרך כלל אני כותבת דברים שנראים לי סבבה אבל לא מובנים לאף אחד אחר. רציתי להגיד שזה לא מובן מאליו שאת עוזרת לי בזה, ובתכלס את הבן אדם היחיד שקורא את מה שאני כותבת)
קיצ-קצ, המון המון מזל טוב, מאחלת לך אושר עושר יושר כושר בריאות שמחה אהבה חיבה חיים בלי תורים לשיננית (כי זה כואב ולא קשור, כמו התגובה הרנדומלית הזאת באמצע הברכה)
אוהבת מלא מלא ומתגעגעתתתתתתתתתתתתת
סוז :)

שקד (Darth Hader):
דפנה! קודם כל מזל טוב לך 3>
אנחנו אמנם לא מדברות הרבה וברכות זה לא הצד החזק שלי (או של אף אחד אחר בפורטל, כמו שזה נראה. חוץ מלילי אולי), אבל את מקסימה ואני שמחה שיצא לי להכיר אותך. את מוכשרת ממש, כותבת מקסים, ואת אחד האנשים היחידים שהצליחו לגרום לי לשתות הרבה מים ביום רגיל, שזה כישרון מיוחד. אז אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, ומקווה שייצא לנו לדבר יותר.
שקד

שלו (Kid A):
לדלפי! אני כותבת את זה בלילה אז סלחי על המסטוליות.
המון מזל טוב, בת כמה את כבר, עשרים? איזה זקנה. רציתי לומר תודה על זה שאת חברה טובה ואחות גדולה/מדריכת קייטנה מעולה, (אגב הייתי רוצה איזה שוקו ולחמנייה עכשיו)
ושאת נירא מעניינת וכיפית ועוזרת לי עם ציור ואת כותבת ממש טוב ובכלל את אחלה פלוס פלוס פלוס
כאילו ממש ממש אחלה
ואת יודעת כבר שאני אוהבת אותך אז... כן, אני אוהבת אותך ומזל טוב!!! ❤

מקיפוד

שקד(קדוש) (Chandler Bing):
אז כיוון שלילי רצתה שאני אכתוב ברכה קסומה אני מניחה שאני אכתוב כזאת. מזל טוב אליסוס, מאחלת לך הרבה קסם ונצנצים וחופשות מהצבא, אוהבת אותך, שטיח

תם (Nico di Angelo):
אה נכון!!!

דפנה!!! מזל טוב 🎉 כבר ידוע שאני זוועה בברכות אבל אני אנסה
את מקסימה וכיף לדבר איתך (ולחפור לך לפתוח איזה אשכול) ואני שמח שיצא לי להכיר אותך. אני מאחל לך רק טוב ושתפתחי איזה אשכול א מ ן
יום הולדת שמח יא זקנה
- תם 💕
(הערה - האשכול נפתח. אה, וה-"אה נכון!!!" בכוונה נשאר, הוא שעשע אותי.)

תהילה (מאושרת):
דפנההה מהממת אחת
אמאלה את כזאת גדולה תפסיקי לגדול
יש לי נטייה קלה לחפרנות (נראה לי ששמת לב) אבל אני אקצר לך: אני מתה עלייך ואני מאחלת לך שיהיה לך תמיד כיףף ותתחתני עם יאיר ויהיו לכם מלא ילדים קטנים ותמשיכי לתת"ב לנצח ותגמרי את המלאי של גלידת תל חנן.
סתם, נו, אני יודעת שזה איחולים מבאסים. מזל טוב! מאחלת לך שיהיה לך רק טוב, שתצליחי להיות שמחה תמיד, שתמשיכי להיות כזאת סבלנית (בעיקר אליי) ונחמדה ושתמצאי את המקום שלך בחיים ואיזו עבודה במקצוע המשעמם שבחרת ללמוד.
אה, ותתרמי לי קצת מהכסף שתזכי בו בתחרות של אייקון
אוהבת מלאאא
אני

חלי (Sunny Baudelaire):
ברכה לדפנה -
דפנה היקרה
קודם כל, מזל טוב! את קרובה שנה אחת יותר למוות. אני רק מחזירה לך על זה שכתבת לי את זה ביום הולדת חח
סתם נו
המון מזל טוב! עכשיו את בת הרבה, שזה מאד חשוב כי זה אומר שאת אדם בוגר עם אחראיות (אוי ואבוי לכולנו) אבל גם אומר ש...זה אומר שאת אדם בוגר נו
אני בטוחה שתסתדרי עם זה
שיהיה לך עד מאה ועשרים ואפילו יותר! מגיע לך כבוד על זה שאת המורה היחידה בשנת הלימודים הנוכחית שלא פרשה מהתפקיד שלה אף על פי שעברו מיליון שנים בערך
אז המון מזל טוב! ובהצלחה בכל מה שתרצי לעשות!
מחלי ✨

ראיין (Butterbeer):
דפנה, את קסומה :) את כותבת נפלא ומהמם ואת קסם! אשמח להכיר בכללי ונדבר קצת 🤙🏻
ראיין ✨

אליסון (A musician):
לדפנה✨
הרבה הרבה מזל טוב ליום ההולדת שלך! את סופרת מוכשרת ובן אדם מקסים ונחמד!
תמשיכי להיות כל כך קסומה ומקסימה!
עד 120 - אליסון:)

יאס (Ian Somerhalder):
אז דפנה וואו אחת שהיא זקנה בדיוק כמוני אם לא פחות או יותר? ;) יש לך יומהולדת לאב!! וזה מדהים!! ואת מדהימה ומקסימה ובאמת כל פעם שיוצא לנו לדבר אני רק מחייכת יותר ומקווה שאיכשהו ומתישהו נוכל לדבר הרבה הרבה יותר כי באמת את מדהימה וכותבת
סופר מוכשרת!!
אז מה אפשר כבר להאחל לך? המון המון המון אושר, שמחת חיים מדהימה כשלך, שכל מה שאת חושבת ומקווה ואפילו רוצה יתגשם, ושלא תפסיקי לחייך ובהצלחה בכל אבן דרך בחיים האלה, אל תיתני להם להכניע אותך!!
אוהבת מלא וברור שמתגעגעת מלא
יאס❤

אוראל (.Wonder.):
דפנוססס
אז ככה, יקיריתי הזקנה והקשישה בהחלט. באוי נדבר על החוצפה שלך. ראית מה התאריך היום? ראית? אכן, בטח שראית (או ששכחת לנקות את המשקפיים היום?). היום הזדקנת בשנה! מה זו החוצפה האדירה הזו? ואיך לא חיכית לי? למה השארת אותי מאחור? *בכי*

טוב, בכל זאת כי מדובר בך, אני אתגבר על רגשות הנחיתות שלי ואאחל לך המון המון מזל טוב! את מישהי מיוחדת מאוד דפנוס. יש לך חוכמה אדירה אבל גם את חוש הפאניגרליזם, כשדיברנו בעבר היה לי מאוד כיף. אני מאחלת לך שבעז"ה השנים הבאות יהיו מאוד שמחות בעבורך. וגם אם יהיו דברים קשים, תמיד תדעי להסתכל בחצי הכוס המלאה, גם כשהיא לא מלאה בכלל. בסופו של דבר חיוך זה הדבר הכי חשוב לכן אני מאחלת לך שתחייכי תמיד (:
כמו כן (כי אי אפשר לוותר על זה) - המון המון חסות! (התגעגענו נכון? *קריצה*)
המון מזל טוב 33>
(הערה - הרסה לי את האבטיח עם הכחול.)

אורי (Black Panther):
לדפנה:
היי דפנה, זה אורייי!
אז אז לילי הכריחה אותי לכתוב ברכה החלטתי לכתוב לך ברכה ליום ההולדת שלך, כי בכל זאת אנחנו לא מדריכים את הפלפאף ביחד!
אז מה אני אאחל לך? אני אאחל לך עד מאה ועשרים, בריאות והצלחה וכאלה, כי ככה מברכים את כולם.
אבל אני אכתוב כמה ברכות יחודיות. למשל שיהיו לך הרבה חתולים למרות שזה לא ממש ייחודי, שתמשיכי לכתוב בסס"ש ואת כל הדברים שאת מתכננת להשיג, תצליחי. (נו את יודעת על מה אני מדבר ספציפית, אם לא, אזאז תנסי להבין?)
זהו להפעם נראה לי, מזל טובבבבב
(הערה - המטרה המדוברת הושגה. והם לא מבינים שהקודים האלו של הווצאפ לא עובדים כאן! טוב, נו, אני אשנה.)

אלכס (Mia Wallace):
אז פריזר... את כבר בת מאתיים ושמונה (אין לי מושג בת כמה את כיום אז תזרמי). נפגשנו פעמיים ודיברנו הרבה הרבה במהלך הזמן בו אנחנו מכירות. על חתולים, על סופרנטורל ועל כמה לילי וליאם יכולים להיות נודניקים לפעמים (הערה - היי!!! אני מקווה שאתן לא מרכלות עלינו. הא, ועוד מישהי שלא יודעת שהקודים של הווצאפ לא עובדים בפורטל, למרות שגלים זה נחמד.). ככה שיצא לנו להתחבר.
את כותבת מקסים ואני מכירה את הסיפור שלך (לרוץ בנעלי זכוכית) עוד לפני שבכלל קראתי הארי פוטר. מפתיע, נכון?
בכל אופן - את מדהימה ועכשיו גם מנהלת סס"ש! שיהיה לך המון בהצלחה בבור שנקרא צה"ל ומקווה שמדי פעם תצוצי למפגשים. את חתול פיה ותמיד כיף לצייר לך על המחברת.
אז מזל טוב?

הדס (Violet Baudelaire):
דפנה היקרה,
מזל טוב ליום הולדתך העשרים! את חוגגת שני עשורים ועדיין לא לוקחת כסף על בייביסיטר. את מבינה שהיית יכולה להיות כבר מיליונרית, כן? טוב, לא נבאס אותך יותר בעניין הזה. מה נאחל לך? המון שמחה, אהבה, בריאות, עושר (מהבייביסיטר!), יושר, כושר, אושר וערימה של חתולים! תגשימי את כל חלומותייך ותעברי כל מכשול בגבורה לעבר המטרות שלך. נאחל גם המשך הנאה בצבא! והמון כוסות תה! תמשיכי להיות מקסימה כפי שאת, מוכשרת ברמות היסטריות בציור, בכתיבה ובכל דבר, מצחיקה, מתחשבת, יצירתית ומיוחדת במינה. ולא שוכחת גם לאחל לך בהצלחה בניהול (עוד לא עלית כשאני כותבת את זה, אבל ברור שתעלי)! אני בטוחה שתפרחי בפורום, תביאי אותו למקומות דשים יחד עם לילי ותתרמי לנו רבות מהכישרון שלך! ולסיום קחי חתול 🐱. ועוד אחד 🐱. והנה עוד שניים 🐱🐱. ואחרון חביב 🐱
אוהבת, הדס
(מקווה שהסמיילים של החתולים יעברו למחשב. אם לא תכתבי לה שיש שם חתולים)
(הערה - אני מהטלפון אז לא בטוחה אם החתולים עברו למחשב או לא, אבל השארתי להדס לכתוב לך בעצמה.)

אורטל (או אוררו) (Little Woman):
אז אז מזל טוב דפנה✨
יצא לנו לשרשר פעם אחת וזה היה כושל, לדבר פעם או פעמיים בח"מ של הפלפאף די מזמן ולדבר פעם אחת אני חושבת בנו"ד וגם זה בקושי אבל בכל מקרה מזל טוב✨
את בת...19? זה ניחוש ששש
אז אני מאחלת לך אושר, כושר, יושר, בהצלחה וכל השאר (אם אני אמשיך זה יהיה ארוך ומוזר)
בעיקרון אנחנו לא מכירות אבל אשמח להכיר ומזל טובב✨

אסנת (Cotton Candy):
דפנהההה
ייאי יש לך יום הולדת!! 🙌🏻
אזאז מלא מזל טוב ונצנצים וחתולים (אני לא אוהבת.) 😋
שיהיו לך עוד הרבה שנים קסומות ומהנות 🧦🧦!
ממני, אסנת ✨

זיו (Netta Barzilai):
אזז דפנה! המון המון מזל טוב, קודם כל, וגם, זו ההזדמנות להגיד מזל טוב על הניהול של סס"ש ביחד עם לילי! אני בטוח ב-100% שתהיי מנהלת לגמרי מצוינת! את נחמדה והת"בים שאת כותבת הם מהטובים ביותר שנתקלתי בהם והת"בים שנתת לי בקטעים המעטים שכתבתי נורא עזרו לי ועל זה, ממש תודה. אני בטוח גם שאת עושה עבודה מצוינת בתור ראשת הבית של הפלפאף :) אז אני מאחל לך קודם כל בריאות, הכי חשוב, ושמחה, אושר, כושר ויושר, שתצליחי בכל מה שאת עושה (מה שבטוח יקרה :da.gif:) ושתמשיכי לאהוב חתוליםםםםם הם חיה אלוהית, אז בקיצור - המון בהצלחה ומזל טוב עצוםםםםם🎊🎉🎁🎈🎂💕✨✨

מיקה (Yuzuru Hanyu, אם היא לא הספיקה לשנות מאז):

תגידי שאני מוסרת מזל טוב ויום הולדת שמח (ושאני פשוט גרועה בלכתוב ברכות)?

נעם (Clean Bandit):
אז דפנה! היי :)
קודם כל, מזל טוב ליום הולדתך! אני כותב את הברכה ממש שנייה לפני שהאשכול מתפרסם כי היצור החופר והמנצנץ (לילי) לא מפסיק לחפור (בואי נודה בזה).
זה יהיה ממש ממש קצר כי אין לי ממש הרבה זמן אבל חשוב לי לרשום את זה - ממה שהספקתי להכיר אותך ראיתי שאת בן אדם אמיתי, מדהים וכשרוני ממש שאפשר ללמוד ממנו המון (למה אני כותב בגוף שלישי). אני מקווה שתנצלי את היכולות שלך ויחד עם לילי תפריחי את פורום סס"ש כי את כל כך מתאימה לנהל את הפורום הזה. אני מקווה שתישארי בפורטל ובניהול לעוד הרבה זמן, שכל משאלות ליבך יתגשמו מה זה לטובה ושפשוט תמשיכי להיות כמו שאת כי ככה. מזל טוב! ✨

והברכה שלי (וואו, יש באשכול הזה איזה מיליון ברכות. יותר מדי אנשים אוהבים אותך. אני יכולה להבין למה אבל אבל תראי, האשכול הזה באורך נצח!):
דלפיייי 3>
טוב, כבר קיבלת ממני ברכה (באורך חמישה עמודים), אז אני מניחה שזאת תהיה קצרה יחסית לבדרך כלל כדי שלא אחזור על דברים יותר מדי.
קודם כל, את יודעת שאני אוהבת אותך מאוד מאוד וכל כך שמחה שיצא לי להכיר אותך 3>
את אחד האנשים הכי מקסימים שאני מכירה. את נחמדה וחברותית (גם אם את לא מוכנה להודות בזה, את כזאת. את תמיד נחמדה אליי ואת תמיד מדברת בערך עם כל אדם אפשרי כשאנחנו נפגשות, בין אם אלו אנשים אקראיים בכנסים ובין אם אלו מוכרים בחנויות.), תמיד אכפת לך ואת תמיד מוכנה להתחשב ולעזור אם צריך. חוץ מזה, יש לך חוש הומור קסום ואת אדם מאוד מעניין ומיוחד.
אני תמיד ניהנית לדבר איתך ולפגוש אותך, ומקווה שיצא לנו להיפגש בשנה הקרובה לא פחות מהשנה - אם לא יותר.
אני מאחלת לך המון המון בהצלחה בכל דבר שתעשי (את תצליחי בכל מקרה, את אדם כשרוני שעושה הכל על הצד הכי טוב שאפשר, אבל חשוב לאחל), תמשיכי לכתוב, לצייר ולעשות דברים אחרים שאת אוהבת ותשארי אדם מדהים כמו שאת 3>
ובלי קשר ליום ההולדת, בהצלחה לנו עם סס"ש! כמו שאמרתי לך, מצד אחד זה כנראה לא יהיה שונה בהרבה מאיך שזה היה עד עכשיו - כי גם עד עכשיו שיתפנו פעולה בהמון בדברים שקשורים לפורום - אבל מצד שני, כן יש בזה משהו שונה. אני בטוחה שתהיי מנהלת מצוינת, ומאחלת לנו שנסתדר טוב כמו שאנחנו מסתדרות תמיד ושניהנה לנהל ביחד.
באופן כללי, אני מאחלת לנו שנמשיך לדבר מלא מלא  ושנמשיך להיות גרועות בלהסתיר דברים זו מזו, כי לספר הכל זה הכי נחמד.
אני מאחלת לך המון חתולים, פיות, חתולי פיות (אבל לא את חתול פיה כי אני לא יודעת מה היא עלולה לעשות אם היא תצא מתוך הסיפורים), נצנצים ודברים קסומים אחרים 3>
אני חושבת שלא כתבתי את זה בברכה השנייה, אז אני אכתוב כאן שאת אדם מאוד מאוד אחראי, ואני מאוד מעריכה את האחריות שלך.
אני מאחלת לך גם שתצליחי למצוא את הדברים הנחמדים בבסיס ותיהני גם שם כמה שאפשר, ושתיהני היום הכי הרבה שיש - כי אחרי הכל, זה יום ההולדת שלך! (אבל אני בעד שתיהני כמה שיותר בכל יום, כן?)
הו, ויש עוגיות! אני לא יודעת אם את עומדת לקבל אותן היום או ביום שישי או בכלל לא, אבל הן קיימות!
בכל מקרה, כמו שכבר כתבתי בברכה השנייה (ששש, אני כותבת גם כאן לשם הדגשה) - את האחות הגדולה והחברה הכי טובה שיכולתי לבקש, ואני אוהבת אותך תמיד 3>
לפעמים אני תוהה מה היה אם לא הייתי מכירה אותך, ופשוט כל כך קשה לי לדמיין את החיים שלי בלעדייך - כי באמת נכנסת לי ללב ואת אחד האנשים שהכי חשובים לי ושגורמים לי להיות כל כך שמחה שנרשמתי לפורטל (אני שמחה מזה בכל מקרה, כן? אבל עוד יותר).
תחלמי על מרשמלואים סגולים (כי לא אמרתי את זה הרבה זמן ולילה עכשיו אז מותר לי. ויום אחד נאכל כאלו!), המון המון מזל טוב ותזכרי שאני אוהבת אותך ותמיד כאן בשבילך לכל דבר 3> (ואוקיי, זה לא יצא קצר. אופס.)
ליליקה.

אז קדימה, עכשיו תורך למזל"ט את עצמך!
אה, ותמזל"טו אותה גם, אנשים חביבים שנכנסים לאשכול!
הנה גיף יום הולדת לסיום:

User Posted Image

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 9 2018, 22:59 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

דבר ראשון - סליחה לכל האנשים שליליקה הפחידה לכדי כתיבת ברכה, יש לה מטרות טובות.
שתיים, זאת הולכת להיות תגובה ארוכה כי אני אגיב לכל אחד.
הא, ואני בת עשרים למי שתהה.
כן אני זקנה. מיצינו את הבדיחה הזו?

אז ליליקה, את ראשונה כי את אשמה (במה אני לא יודעת אבל את אשמה במשהו).
את האחות הקטנה הכי טובה שאפשר לבקר וכן, אני טובה להפליא בלדמיין מציאות שונה ממה שאני מכירה אבל אני בהחלט לא יכולה לדמיין מציאות בלי שאת בה. והאשכול מקסים גם אם ירוק ואדום פשוט לא מסתדרים בשום צורה (זה נראה כמו אבטיח).
אהבתי את המיליוני גיפים של חתולים.

טוב אז ליל, פשוט לשלוח לי הודעה, אני תמיד עונה (בערב, כן? שאר היום אני לא ממש עם טלפון ואין קליטה).
את עוברת לחיפה? אלוהים את מתרוצצת בכל הארץ. וכן, אנחנו צריכות להפגש.

דייזי זאת ברכה מקסימה (גם אם חצי ממנה זה כמה אתה לא אוהב לכתוב ברכות). ואני לא בת שלוש! סליים זה מגניב ואתה זה שיש לו מעבדה בבית (בגללי אבל לא נורא). הו נדמה לי שזה לא מצויין פה אז זה יצויין. כל הכבוד לך שכתבת ברכה ואני אוהבת אותך.
ואתה חייב לי סליים, לגמרי.

אז סוז, אם בקטעים עסקיננו, איך זה שאני לא מקבלת יותר קטעים?
ולידע כללי, אני מציקה, זה לא צורה של עזרה מוסוות או משהו, זה אופי.

הייי לך שקד, זה בסדר, אני עושה את זה באופן קבוע (מה שמוזר) אבל מים זה חשוב. לפחות לא ציירתי לך דגים על הבקבוק ודרשתי שתדוגי אותם (עשיתי גם את זה למישהי).

קיפוד נדמה לי שאנחנו מכירות מספיק זמן בשביל להפסיק עם ההצגה, את מסטולית תמיד, תפסיקי להאשים את הלילה.
ותמשיכיי לשלוח לי ציורים (גם בלילה). הם יפים, אני אוהבת דברים יפים.
אני כנראה אהיה מדריכת קייטנה איומה אבל אני מוכנה להיות אחות גדולה.

הו ואוו, איך ליליקה הצליחה למצוא אותך שטיח?
שלחי הודעה.

תם אני לא בטוחה אם להעלב או לא על ה-הא נכון הזה...
אבל היי, פתחתי את האשכול אז יאיי?

תהילה למה הברכה שלך נשמעת כמו איום?
אני פוחדת להגיב פה.
ואני עוד לא יודעת איזה קטע לשלוח, הצילו!

כן, אין מה לומר חלי, זה נשמע כמוני.
אבל טכנית זה נכון, לחגוג יום הולדת זה לחגוג את ההתקרבות שלך למוות.
אמ, זה הפך לממש דכאוני.
חחחח כן, אני חושבת שאני צריכה לקבל הפרופסור המתמיד או משהו, זה כמו הנוסע המתמיד רק לפרופסורים.

תודה ראיין.
שלח הודעה.

תודוש אליסון.
סופרת? אני עוד בדרגת הכותבת לדעתי.
אבל תודה.

יאס ממש תודה, אני אנסה לא להכנע (בנתיים עוד לא מצאתי סיבה לעשות את זה אז אני אמשיך בדרך הזו אני מניחה?).
חחח אחוות זקנות. עוד מעט נתחיל לסרוג (שזה האמת כיף).

אוריייייאל (לא אכפת לי שזה לא איך כותבים את השם שלך).
חסות? עדיין? אחרי כל החודשים האלו? אין מה לומר את הדוקה.
חחח, הרסת את האבטיח, איזה אבטיח הוא כחול באמצע?
תעשי לי טובה תשלחי לי הודעה או משהו, החלפתי שלושה טלפונים ואיכשהו נאבד לי המספר שלך. אנחנו ממש צריכות להשלים פערים הם כבר בגודל של הבקע הסורי-אפריקאי.

אורי אנחנו *מנהלים* ביחד, אתה לא נוטש אותי. תודה.
הא ותודה על הברכה :)

אני בת עשרים אלכס. ושששששש אני לא רוצה לשמוע בדיחת זקנה, עשו את זה מספיק באשכול הזה.
וכן אני עדיין מופתעת מזה שקראת את השטות הזו.

הדס. חתולים! חתולים! חתולים!
הא ותודה על המחשבה של לכתוב ברכה וזה אבל בעיקר - חתולים!
ואני צריכה לקחת על זה כסף אבל אף אחד לא רוצה לשלם. אני כנראה לא אתעשר מזה לצערי.
נעבוד כמו כולם, מה לעשות?

אורטל נראה לי שאנחנו נדבר יותר בזמן הקרוב (ליליקה כנראה תכריח אותי להיות ידידותית, היא עושה את זה לפעמים) ואמ לשרשר איתי זה תמיד כושל.
ועשרים, אני בת עשרים.

היידו אסנת, נחמד להכיר?
יש לך כינוי מגניב.
ולמה את לא אוהבת חתולים?

תודה רבה זיו, מקווה לעמוד בציפיות.
ותפרסם, אני אדאג לתבב :).

מיקה אני לא בטוחה שזה נחשב ברכה?
אבל כאחת שלא טובה בברכות לאחרת שלא טובה בברכות, מבינה אותך, אחות!
תגידי את כותבת לאייקון?

כה נעם הבנתי שהיא חפרה להרבה אנשים (הינה אפילו התנצלתי בהתחלה, יש לה כוונות טובות [חוץ משהיא מפזרת נצנצים על אנשים, אז אין לה שום כוונות טובות והיא פשוט שטן קטן]).
אני בן אדם אמיתי מבטיחה.
תודה.

ליליקה לפחות פה אין לך שגיאת כתיב P:
את מקסימה, תודה על זה, זה מהמם וממש משמח (גם אם זה אומר שאני הולכת לישון ב-00:40 במקום בעשר וחצי שאז התכוונתי לישון).
אני אוהבת אותך גם אחות קטנה.

והיו המון גיפים חמודים, גיפים חמודים זה נחמד.
תודה לכולכם על זה, אתם נהדרים ונחמד לדעת שלא שוכחים אותך גם שאתה נכנס רק לפורום אחד ואומר היי וחצי בח"מ מדי שלושים שנה.
ממש ממש תודה. באמת.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Jul 9 2018, 23:11 PM
צטט הודעה

Creature In The Nights

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 35012
מגדר:
משתמש מספר: 56992

מזל טובבבב
ואיי! אדום זה פשוט צבע מדהיםםםם

--------------------
User Posted Image
GeoGuessr <3

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 06:50 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 62488
משתמש מספר: 55840

QUOTE (Farseer @ Jul 10 2018, 12:31 AM)
דבר ראשון - סליחה לכל האנשים שליליקה הפחידה לכדי כתיבת ברכה, יש לה מטרות טובות.
שתיים, זאת הולכת להיות תגובה ארוכה כי אני אגיב לכל אחד.
הא, ואני בת עשרים למי שתהה.
כן אני זקנה. מיצינו את הבדיחה הזו?

אז ליליקה, את ראשונה כי את אשמה (במה אני לא יודעת אבל את אשמה במשהו).
את האחות הקטנה הכי טובה שאפשר לבקר וכן, אני טובה להפליא בלדמיין מציאות שונה ממה שאני מכירה אבל אני בהחלט לא יכולה לדמיין מציאות בלי שאת בה. והאשכול מקסים גם אם ירוק ואדום פשוט לא מסתדרים בשום צורה (זה נראה כמו אבטיח).
אהבתי את המיליוני גיפים של חתולים.

טוב אז ליל, פשוט לשלוח לי הודעה, אני תמיד עונה (בערב, כן? שאר היום אני לא ממש עם טלפון ואין קליטה).
את עוברת לחיפה? אלוהים את מתרוצצת בכל הארץ. וכן, אנחנו צריכות להפגש.

דייזי זאת ברכה מקסימה (גם אם חצי ממנה זה כמה אתה לא אוהב לכתוב ברכות). ואני לא בת שלוש! סליים זה מגניב ואתה זה שיש לו מעבדה בבית (בגללי אבל לא נורא). הו נדמה לי שזה לא מצויין פה אז זה יצויין. כל הכבוד לך שכתבת ברכה ואני אוהבת אותך.
ואתה חייב לי סליים, לגמרי.

אז סוז, אם בקטעים עסקיננו, איך זה שאני לא מקבלת יותר קטעים?
ולידע כללי, אני מציקה, זה לא צורה של עזרה מוסוות או משהו, זה אופי.

הייי לך שקד, זה בסדר, אני עושה את זה באופן קבוע (מה שמוזר) אבל מים זה חשוב. לפחות לא ציירתי לך דגים על הבקבוק ודרשתי שתדוגי אותם (עשיתי גם את זה למישהי).

קיפוד נדמה לי שאנחנו מכירות מספיק זמן בשביל להפסיק עם ההצגה, את מסטולית תמיד, תפסיקי להאשים את הלילה.
ותמשיכיי לשלוח לי ציורים (גם בלילה). הם יפים, אני אוהבת דברים יפים.
אני כנראה אהיה מדריכת קייטנה איומה אבל אני מוכנה להיות אחות גדולה.

הו ואוו, איך ליליקה הצליחה למצוא אותך שטיח?
שלחי הודעה.

תם אני לא בטוחה אם להעלב או לא על ה-הא נכון הזה...
אבל היי, פתחתי את האשכול אז יאיי?

תהילה למה הברכה שלך נשמעת כמו איום?
אני פוחדת להגיב פה.
ואני עוד לא יודעת איזה קטע לשלוח, הצילו!

כן, אין מה לומר חלי, זה נשמע כמוני.
אבל טכנית זה נכון, לחגוג יום הולדת זה לחגוג את ההתקרבות שלך למוות.
אמ, זה הפך לממש דכאוני.
חחחח כן, אני חושבת שאני צריכה לקבל הפרופסור המתמיד או משהו, זה כמו הנוסע המתמיד רק לפרופסורים.

תודה ראיין.
שלח הודעה.

תודוש אליסון.
סופרת? אני עוד בדרגת הכותבת לדעתי.
אבל תודה.

יאס ממש תודה, אני אנסה לא להכנע (בנתיים עוד לא מצאתי סיבה לעשות את זה אז אני אמשיך בדרך הזו אני מניחה?).
חחח אחוות זקנות. עוד מעט נתחיל לסרוג (שזה האמת כיף).

אוריייייאל (לא אכפת לי שזה לא איך כותבים את השם שלך).
חסות? עדיין? אחרי כל החודשים האלו? אין מה לומר את הדוקה.
חחח, הרסת את האבטיח, איזה אבטיח הוא כחול באמצע?
תעשי לי טובה תשלחי לי הודעה או משהו, החלפתי שלושה טלפונים ואיכשהו נאבד לי המספר שלך. אנחנו ממש צריכות להשלים פערים הם כבר בגודל של הבקע הסורי-אפריקאי.

אורי אנחנו *מנהלים* ביחד, אתה לא נוטש אותי. תודה.
הא ותודה על הברכה :)

אני בת עשרים אלכס. ושששששש אני לא רוצה לשמוע בדיחת זקנה, עשו את זה מספיק באשכול הזה.
וכן אני עדיין מופתעת מזה שקראת את השטות הזו.

הדס. חתולים! חתולים! חתולים!
הא ותודה על המחשבה של לכתוב ברכה וזה אבל בעיקר - חתולים!
ואני צריכה לקחת על זה כסף אבל אף אחד לא רוצה לשלם. אני כנראה לא אתעשר מזה לצערי.
נעבוד כמו כולם, מה לעשות?

אורטל נראה לי שאנחנו נדבר יותר בזמן הקרוב (ליליקה כנראה תכריח אותי להיות ידידותית, היא עושה את זה לפעמים) ואמ לשרשר איתי זה תמיד כושל.
ועשרים, אני בת עשרים.

היידו אסנת, נחמד להכיר?
יש לך כינוי מגניב.
ולמה את לא אוהבת חתולים?

תודה רבה זיו, מקווה לעמוד בציפיות.
ותפרסם, אני אדאג לתבב :).

מיקה אני לא בטוחה שזה נחשב ברכה?
אבל כאחת שלא טובה בברכות לאחרת שלא טובה בברכות, מבינה אותך, אחות!
תגידי את כותבת לאייקון?

כה נעם הבנתי שהיא חפרה להרבה אנשים (הינה אפילו התנצלתי בהתחלה, יש לה כוונות טובות [חוץ משהיא מפזרת נצנצים על אנשים, אז אין לה שום כוונות טובות והיא פשוט שטן קטן]).
אני בן אדם אמיתי מבטיחה.
תודה.

ליליקה לפחות פה אין לך שגיאת כתיב P:
את מקסימה, תודה על זה, זה מהמם וממש משמח (גם אם זה אומר שאני הולכת לישון ב-00:40 במקום בעשר וחצי שאז התכוונתי לישון).
אני אוהבת אותך גם אחות קטנה.

והיו המון גיפים חמודים, גיפים חמודים זה נחמד.
תודה לכולכם על זה, אתם נהדרים ונחמד לדעת שלא שוכחים אותך גם שאתה נכנס רק לפורום אחד ואומר היי וחצי בח"מ מדי שלושים שנה.
ממש ממש תודה. באמת.

היי, לא הפחדתי אף אחד! אני יצור נחמד ותמים. אנשיםםם, תגידו לה שלא איימתי עליכם!
ואיך הצלחת להאשים אותי גם עכשיו? לא עשיתי כלום שדורש האשמה :(
את אשמה באבטיח כי לא הסכמת לאהוב צבעים אחרים אבל אני אוהבת אותך גם אם את לא אוהבת את הצבעים הנכונים.
3>
וששש, זו הייתה שגיאת העתקה!
כמובן שלא שוכחים אותך. הא, ומצטערת שהשארתי אותך ערה.
אני אוהבת אותך 3> ושמחה שאהבת את האשכול.

מזל טוב, יצורון 3>

ואגב, יש לי כוונות מצוינות כשאני מפזרת נצנצים, אני לא אשמה שאתם לא מצליחים לראות אותן.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 08:07 AM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 539335
משתמש מספר: 41708

מזל טוב 💜
(תראי זה סגול)

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 08:15 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1005386
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

מזל טוב :)

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 08:29 AM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
חרמשים: 103528
משתמש מספר: 62024

ילדה (כן את ילדה בשבילי)
תמשיכי להיות קסומה ולצייר ולכתוב ולהיות כישרונית כמו לא יודעת מה. מקווה שיהיה לך הכי טוב שיש ביקום ושלא משנה מה יקרה תדעי שיש אנשים לצדך שתומכים בך ואוהבים אותך וביניהם - אני! המון בהצלחה בניהול סס"ש ובכלל בתפקיד הלא ברור שלך בצה"ל. אוהבת עד הירח (ורק עד שם. חלל יכול להיות מקום מפחיד).
בכל אופן אחרי ששמת לב שאני lousy בברכות, אמ אמ מזל טוב? ✨💥

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 08:59 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
משתמש מספר: 55239

החלל מקום מפחיד אבל מגניב.

תודה לכולם (לחצי מכם שוב?)

ליליקה, הצבעים שאני אוהבת מצוייניים
ואנחנו לא רואים את הכוונות הטובות שלך כי אנחנו מסונוורים מכל הנצנצים

כל הכבוד ליאם, מצאת עוד צבע

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 09:09 AM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

חתולים גורמים לי לבכות לא אוהבת
ומזל טובבב

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 09:19 AM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 2147331362
משתמש מספר: 2

המון המון המון מזל טוב רק אושר ועושר הצלחה הגשמה והתגשמות.
תמיד כיף לחגוג יום הולדת עגול.
בהצלחה בשירות שעושה ^^

כל מה שתרצי תעשי ותהיי

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 11:03 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טובב💕
ששש חשבתי שאת בת 19 השנה

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 13:19 PM
צטט הודעה

קראנו לה נופית על שם הנוף

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 63935
משתמש מספר: 63549

מזל טוב 3>

--------------------

!! SHE\HER ✦ SIVAN
User Posted Image User Posted Image
be your wife like ♥︎ im in love with him ⇢ running out of time ##wish i were heather
User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 15:34 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 14973
משתמש מספר: 55954

(אוי, שכחתי לשלוח ברכה לפני הזמן ><)
יאיי יום הולדת לדפנה 3>
שיהיה לך המון מזל טוב 3>
את בחורה מדהימה ומקסימה, אחת החברות הכי טובות שהיו לי עד היום ואני רוצה שתדעי את זה ותזכרי את זה למרות שלא יצא לנו לדבר מלא זמן...
אני מאחלת לך חיים מאושרים ושתזדקני המון בלי סוף ;)
שכל משאלות ליבך יתגשמו ותחיי עם חדי קרן ופיות בממלכה קסומה עם המון קשת בענן ועננים ורודים (או אדומים? מה שבא לך) ~
אז נכון את אוהבת מוזיקה קלטית? (אל תגידי לי שאני לא זוכרת טוב ><) אז הנה שיר אירי חמוד, אפילו עם המילים באירית (שפה מגניבה דרך אגב, אני מנסה ללמוד אותה XD)

--------------------

Ashley

אשליי • 16 • בלונדינית • לונדונית • לסבית • לונה לאבגוד • הפלפאפית • אנימה • פנטזיה • כינור •

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 16:08 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

מזל טוב :)
אשלח, אשלח

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Jul 10 2018, 20:09 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

לא הספקתי לשלוח ברכה כי לילי שלחה לי מאוחר מידי mellow.gif
אז אכתוב לך כאן...

דפנההה
אני באמת לא מספיק מכירה אותך, לצערי. אבל לילי חולה עלייך ואני סומכת על לילי שאת בחורה מדהימה (וגם קצת קצת ראיתי את זה, בצפייה מהצד... בכל זאת. ואני מוכנה להכיר יותר smile.gif)
את כותבת מוכשרת ביותר ויש לך חשיבה ספרותית ברמה גבוהה מאד! אני אוהבת את העצות שלך והתי"בובים המושקעים שלך ורוצה לאחל לך בע"ה רק הצלחה בניהול סס"ש, כי אני בטוחה שתהיי מעולה הכי שאפשר ותפתחי את הפורום עוד יותר יחד עם לילי המקסימה (רק תעשו טובה, תפתחו יחד עם נגה את פורום "מידע והסברים", אני אוהבת אותו! הבקשה הזו מגיעה לי אחרי שהצבעתי לך בעד לניהול סס"ש... זה היה ברור שתעלי גם בלעדיי, אבל שש...)
את מקסימה ואת בת 20 שזה אומר שאמור להיות לך המון ניסיון חיים שאת יכולה לשתף אותנו בו, לתת קצת כח ועצות לאחים הקטנים שלך כאן בפורטל (אני מתעקשת להיות מהאחים הגדולים יותר... אלו שיוצאים למקומות הכי שווים ומשאירים את הקטנים בבית.)
אז מאחלת לך המון המון שמחה, הרבה הצלחה בתפקיד שלך בצבא... את מגנה עלינו וממש תודה רבה! בזכותך אני יכולה לישון בשקט בלילה smile.gif (תשתפי אותי בתפקיד שלךך!)
הלוואי שיהיה לך רק טוב, שתתחתני ויהיו לך מלא מלא ילדים שמחים, מאושרים, מטופחים ויפהפיים!
אה, והרבה הצלחה בניהול הפורום, שאני בטוחה שתהיי מעולה בו (אני חושבת שכבר כתבתי את זה?! *בדיקה* כן, כתבתי. לא נורא, תקבלי שוב!)
בקיצור מקוצר ביותר, שהדרך שלך תהיה טובה ומוצלחת ותדעי לבחור בחירות נכונות תמיד ובכל שלב!
3>
אביטל (Nice to meet you)

--------------------
אביטל (:

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19068 19025 19409

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007