האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

תחרות מדענים צעירים וקסומים || פעילות, יום הולדת לאלברט גאונשטיין!
פורסם ב: Mar 14 2019, 18:26 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

תחרות למדענים צעירים וקסומים
פעילות

בישראל, יום זה (14 במרץ), שהוא יום הולדתו של אלברט איינשטיין, מוגדר כיום המדע. ביום המדע מקדישים מערכת החינוך ומוסדות ממשלתיים תשומת לב מיוחדת לנושא המדע בכלל ולקידום המדע בארץ בפרט. בכנסת ובבית הנשיא נערכים דיונים הנוגעים לקידום המדע בישראל. ביום זה אף מוכרזים זוכי תחרות מדענים צעירים.

שלום לכם משתמשים יקרים! מה שלומכם? אני מקווה שאתם מנצלים את חגיגות יום הפאי כמו שצריך!
וכמובן גם את יום המדע המציין את יום הולדתו של לא אחר מאשר אלברט איינשטיין, גדול המדענים. מה, אל תגידו לי ששכחתם מהיום הזה! לא בסדר מצידכם, אבל בשביל זה אני כאן.
אתם יודעים, אנחנו, המוגלגים מודעים מאוד לטכנולוגיה והיא דבר נורמלי אצלנו, אבל תחשבו על זה רגע, אצל הקוסמים היא דבר כל כך מפתיע ובשבילם זה כמו קסם אפילו. אבל אולי יש באמת קוסמים שמעוניינים להתעסק במדע שלנו? ואולי הם בעצמם גם רוצים להקדיש את היום למדע?
תוכן תוכן

מה את מנסה להגיד לנו?

איך אני אוהבת את השאלות שלכם, כבר אמרתי את זה?
בכל מקרה, מה שאני מנסה להגיד לכם בעצם זה שהקוסמים החליטו גם הם להקדיש את היום הזה, ה-14.3, יום הולדתו של אלברט איינשטיין ואת יום הפאי ליום המדע גם עבורם! אבל מה בדיוק יש להם לעשות בים הזה? בדיוק מה שאתם תעשו בפעילות.
אז, בפעילות הזו יהיה עליכם להמציא המצאה קסומה לתחרות מדעים צעירים קסומים! מה זאת אומרת? זאת אומרת שעליכם קודם כל לתת שם להמצאה שלכם, דבר ראשון. לאחר מכן יהיה עליכם לתאר כיצד היא נראית ואיך היא פועלת, וכמובן שהיא צריכ הלהיות גם קסומה, הרי הם קוסמים לא?
לאחר מכן תצטרכו להסביר למה היא כל כך חשובה ולמה דווקא לכם מגיע לנצח בתחרות המדענים לקוסמים צעירים, תהיו משכנעים;)
עם תאריך הסגירה של הפעילות ברגע שאגיב את תגובת הסגירה אגיב מי הוא המדען הקוסם הצעיר שהמציא את ההמצאה הכי מדהימה ושימושית שיש! ואותו מדען יזכה בבונוס של 100 חרמשים קסומים!
שאר המדענים היקרים שלנו, והלא פחות מוכשרים יזכו בלא פחות מ- 150 חרמשים קסומים.
אבל מהרו להשתתף! כיוון שיש לכם בדיוק עד ה-21.3 להשתתף!

תוכן
CODE
[COLOR=SeaGreen][B]שם+כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=SeaGreen][B]שם ההמצאה שלי:[/B][/COLOR]
[COLOR=SeaGreen][B]כיצד נראית ההמצאה+איך היא פועלת:[/B][/COLOR] תיאור של מינימום שורה וחצי.
[COLOR=SeaGreen][B]למה ההמצאה שלכם היא הכי חשובה ולמה דווקא לכם מגיע לנצח בתחרות:[/B][/COLOR] מינימום 2 שורות.
[COLOR=SeaGreen][B]הערות/הארות/אלברט גאונשטיין:[/B][/COLOR]

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007