האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

💡 מציאות מדומה | פעילות 💡, שבוע חדשנות בפורום מטומ"מ!
פורסם ב: Nov 19 2018, 19:44 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
- קישור לאשכול הראשי -

"זיו!" אמר אורי, "תראה מה קיבלתי!" אמר והראה לו קופסה מנצנצת ומסקרנת.
"ומה יש בפנים?" אמר זיו בסקרנות.
"משקפי מציאות מדומה חדשות!" אמר אורי בהתלהבות, "הטובות ביותר שיש!"
"מאיפה קיבלת אותם?"
"דוד שלי קנה לי ליום ההולדת," השיב.
"אתה יודע, יש בזה הרבה סכנות וחסרונות."
"באמת?"

שלום לכם, משתמשים יקרים. מה נשמע? שבוע החדשנות של פורום מטומ"מ ממשיך בשיא המרץ ואנחנו כבר ביום השני, היום, כפי שראיתם באשכול הראשי, נעסוק במציאות מדומה! שמתי לב שאף אחד עדיין לא השתתף בפעילות של אתמול! היא פתוחה עד ליום ראשון הבא, וזו הזדמנות מצוין בשבילכם להרוויח קצת חרמשים, המשימה לא קשה, קדימה, לכו לפעילות. ועכשיו נחזור לעניינו, היום, כפי שאמרתי נעסוק במציאות מדומה.

אבל אנחנו לא יודעים מה זה מציאות מדומה...

באמת?! אז למה לא אמרתם? למזלכם, יש הסבר מתומצת וטוב במיוחד על מציאות מדומה בויקיפדיה (מוזמנים לקרוא עוד כדי להעשיר את הידע שלכם):

מציאות מדומה (Virtual reality, ובקיצור VR) היא סימולציה של סביבה, המתבצעת באמצעות מחשב, קונסולה ייעודית או טלפון נייד, באופן הנותן למשתמש אשליה כי הוא נמצא בסביבה המציאותית אותה מדמה המחשב. מציאות מדומה משמשת לצורכי בידור, ללימוד, ולאימון. הסביבה המדומה יכולה לדמות סביבה שבאמת קיימת בעולם הממשי, כמו סימולציות עבור טייסים או אימוני קרב, או לדמות סביבה דמיונית לחלוטין.

בשיח הציבורי מדברים הרבה מאוד על החסרונות הגדולים של המציאות המדומה, לדוגמא, אנחנו מתנתקים מהמציאות האמיתית, זה יכול לעוות את התפיסה של המציאות אך לדעתי זה דווקא מוצר יותר חיובי מאשר שלילי.

חלקנו דווקא לא יסכימו איתך ב-100%

וזה בדיוק במה שהפעילות שלנו תעסוק היום, בעד ונגד. אתם תצטרכו לפרט את דעתכם לגבי המציאות המדומה, ולנסות לשכנע משתמשים אחרים לצדד בדעתכם. איך זה יעבוד? פשוט מאוד. כל משתמש רשאי להגיש טופס שבו הוא כותב אם הוא בעד ונגד ומסביר למה, על הטופס עצמו הוא כבר מקבל תגמול. בנוסף על כך, כל משתמש יכול להחליט שהוא מצדד בדעה אחת (בדעה שהיא לא שלו כמובן, ולא חייבים הסכמה מלאה), על כל תמיכה של משתמש יקבל מפרסם הדעה בונוס חרמשים.

מגניב! ואיך בדיוק זה יעבוד? ומה יהיה התגמול?

קודם כל, משתמש הרוצה לטעון טענה ימלא את הטופס הבא:

CODE
[COLOR=YellowGreen][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=YellowGreen][B]בית (לבעלי תפקידים):[/B][/COLOR]
[COLOR=YellowGreen][B]בעד \ נגד מציאות מדומה:[/B][/COLOR]
[COLOR=YellowGreen][B]הסבר וטיעון:[/B][/COLOR]
[COLOR=YellowGreen][B]הערות \ הארות \ משקפיים:[/B][/COLOR]

על הטופס הזה המשתמש יזכה את עצמו בלא פחות מ-100 חרמשים נוצצים וב-3 נקודות בית!

כמו שציינתי, כל משתמש יכול גם לצדד בדעה. כדי להסכים עם דעה המשתמש יצטרך לצטט בתגובתו את הטופס של המשתמש אשר פרסם את הדעה שהוא מסכים איתה ולכתוב "מסכים", "תומך" וכדו'. (משתמש שיפרסם גם טופס וגם הסכמה עם דעה יכול לעשות זאת בשתי תגובות נפרדות.)
על כל הסכמה עם הדעה שלך תזכה ב-35 חרמשים נוספים.

יפה, נראה טוב. הלכנו להשתתף!

מצוין, כפי שכבר ציינתי זה מכבר, הפעילות תישאר פתוחה למשך שבוע מהיום, עד יום שני הבא ה-26.11. בהצלחה, ואל תשכחו ליהנות! happy.gif

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Nov 19 2018, 20:04 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271

שם + כינוי:חוי, בצד
בית (לבעלי תפקידים):הפלפאף
בעד \ נגד מציאות מדומה:בעד
הסבר וטיעון: טוב לדעתי מציאות מדומה היא דבר מגניב לגמרי, היא הופכת דברים למוחשיים ואפשר מדי פעם להכנס ולחוות כל מיני עולמות ודברים כאלה, זה בדיוק כמו ספר. בסך הכל אם מגבילים את זמן השימוש זה מדהים
הערות \ הארות \ משקפיים:

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Nov 19 2018, 20:14 PM
צטט הודעה

יש לי אהבה, והיא תנצח...

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 16020
משתמש מספר: 59704

QUOTE (Trellis @ Nov 19 2018, 08:36 PM)
שם + כינוי:חוי, בצד
בית (לבעלי תפקידים):הפלפאף
בעד \ נגד מציאות מדומה:בעד
הסבר וטיעון: טוב לדעתי מציאות מדומה היא דבר מגניב לגמרי, היא הופכת דברים למוחשיים ואפשר מדי פעם להכנס ולחוות כל מיני עולמות ודברים כאלה, זה בדיוק כמו ספר. בסך הכל אם מגבילים את זמן השימוש זה מדהים
הערות \ הארות \ משקפיים:

שם + כינוי: אסנת ופף
בית (לבעלי תפקידים): פף
בעד \ נגד מציאות מדומה: בעד בעד בעדדד
הסבר וטיעון: הו וואו אז בקשר למה שחוי אמרה זה נכון אבל אני חושבת שזה אולי לא פיתרון מושלם אבל פתרון חלקי לבעיית הדמיון של הדור שלנו. כלומר, ילדים כבר לא ממש קוראים ואולי יש דרך למשוך אותם לקריאה ולפתח להם על הדמיון דרך זה. לדוגמה, אפשר לעשות משחק מציאות מדומה עם מפלצות מתולוגיות ומחנה החצויים ולכתוב שזה מפרסי ג'קסון ואולי נערים ונערות שחשבו שזה מגניב יקראו. בנוסף, המשקפיים יכולים גם לפתח את הדמיון בעצמם
הערות \ הארות \ משקפיים:

--------------------
!It's me! the good advice cupcake

קוראים לי אסנת ואני אוהבת את קאפייי||ניהלתי את דיבורים שנה עכשיו אני דימוס||אני אוהבת במבהה
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 21 2018, 15:24 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

שם + כינוי:מאיו בצד
בית (לבעלי תפקידים):
בעד \ נגד מציאות מדומה: בעד
הסבר וטיעון: כי זה יכול לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו עושים דברים שאנחנו לא יכולים לעשות כגון ירייה בחץ וקשת, ועוד המון דברים. וזה כאילו אמיתי, אבל זה לא וזה ממש מגניב.
הערות \ הארות \ משקפיים:

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 22 2018, 23:27 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

שם + כינוי: אפי ובצד
בית (לבעלי תפקידים): רייבנקלו
בעד \ נגד מציאות מדומה: נגד
הסבר וטיעון: זה יכול לגרום להרבה בעיות אנשים כבר לגמרי מתבלבלים מה אמת ומה רק דמיון וכולם יעשו לעמם עולם שלם בתוך המשקפיים המדומיינות ואף אחד לא יהיה ברחוב ויכיר את העולם האמיתי (שזה מה שכבר מתחיל להיות) לגמרי נגד!!!
הערות \ הארות \ משקפיים:

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Nov 23 2018, 20:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4490
משתמש מספר: 65469

שם + כינוי:איימי בצד
בית (לבעלי תפקידים):גריפנדור!
בעד \ נגד מציאות מדומה:בעדדדדד
הסבר וטיעון: אזז בעיקרון אני חושבת שהמציאות המדומה היא נפלאה מכיוון שהיא לא רק משמשת אותנו לסוג שונה של הנאה, אלא, היא גם עוזרת לנו להתאמן ולהתרגל למקומות שונים וחדשים, עוד לפני שאנחנו אפילו נמצאים במקומות האלו, ואני חושבת שזה יכול לעזור להרבה מאוד אנשים לא לפחד או לחשוש ממקומות וגם בלי קשר זה כיףףףףףף.
הערות \ הארות \ משקפיים:

--------------------

מאיה - מוזיקה - כלבים - אוכל - סרטים - חורף - שנצ

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8236 21360 21315 21391

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007