האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מעגל כותבים || פעילות
פורסם ב: Apr 7 2018, 20:29 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
מגדר:male
משתמש מספר: 33527
חפצי המשתמש: צפה

כינוי: בעברית
שם (לא חובה):
גיל (לא חובה):
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: בפלטפורמה אחרת שהיא ז"ל מזמן, בגיל 11
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב: גם, בגיל 11.
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך: אם עולה לי רעיון שהוא ממש מגניב אבל אין בו שום דבר מעבר, הוא הופך להיות קטע או פיקצר. בשביל הסיפורים הארוכים אני לוקח קצת השראה מפה ומשם, מחבר כל מיני שבבי רעיונות שלא יחזיקו מעמד בכוחות עצמם, חושב על התחלה, על סוף ועל כמה עוגנים באמצע ומתחיל לחבר קווים בין הנקודות. ויש סוג שלישי של דברים שאני כותב שבהם אני נעזר בקוראים, כמו כל הסאגה של בילי קרמייקל או הפאנפיק על האח הגדול.
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: אני מניח שהארי פוטר, כתבתי עליו הכי הרבה...
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: אין ממש. מדי פעם יש כל מיני דמויות שאני כותב עליהם יותר מבדרך כלל, כמו שקורה לי עכשיו עם דין תומאס, אבל זה יתחלף בקרוב אני מניח.
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: גם כאן אין ממש. אני נע בין השיפים הכי רגילים בעולם לשיפים הכי ביזאריים שאפשר למצוא.
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות: לקבל תגמול מעולם לא היה קל יותר. תודה!
תגמול בחרמשים או נקודות בית: נקודות בית

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 7 2018, 23:02 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126

כינוי:אין לי כוח לכתוב, בצד...
שם:רעות
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים:פה בפורטל, לפני שנה וחצי בערך (בעצם, קצת יותר, זה היה לקראת סוף כיתה ו׳...). קראתי פנאפיקים בערך 7-8 חודשים, ואפילו ניסיתי לפרסם כמה, ואז הבנתי שצריך להירשם כדי לפרסם פנאפיקים, אז בסופו של דבר נרשמתי... בחודש הראשון שלי הייתי רק במערכת הפנאפיקים, וגח עכשיו יש לי מקום בלב בשבילה:)
אם את כותבת, באיזה גיל התחלת לכתוב:לכתוב בכללי? בגן חובה. הייתי כותבת סיפורים של 3 וחצי שורות על ילדות בכיתה א׳ שממש כיף להןשהן בכיתה א׳ (מה אתם רוצים? הייתי בגן חובה!).
אם את כותבת, ספרי לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך:קודם כל, אני צריכה את הרעיון. אחרי שאני מוצאת אותו, אני מפתחת אותו קצת ואז מתחילה לכתוב, ומקווה שיהיה המשך ושזה לא יצא מוזר ובלי קטע...
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים:הארי פןטר, לגמרי.
מי הדמות אותה את הכי אוהבת לכתוב/לקרוא:לכתוב? על איזו דמות שיוצא לי... לקרוא לא איכפת לי, העיקר שהפנאפיק מעניין...
מה השיפ אותו את הכי אוהבת לכתוב/לקרוא:אני בכללי פחות אוהבת כאלה עם שיפים, אבל אני מעדיפה שיפים שכבר קיימים, לא נגיד סנייפ ולילי או מאלפוי והרמיוני...
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות:דווקא נחמד...
תגמול בחרמשים או נקודות בית:נ״ב, ברור!

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Apr 7 2018, 23:47 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
משתמש מספר: 64271

כינוי:משקפופרית
שם (לא חובה):חוי
גיל (לא חובה):עוד מעט ארבע עשרה
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים:כאן בפורטל,לפני שנה וחצי, חיפשתי מידע על הארי פוטר וראיתי משהו בשם פאנפיקים
ברוב טיפשותי אמרתי ”גם פאנקייקים וגם הארי פוטר? מדהים” והתחלתי לקרוא
הפאנפיק הראשון שקראתי היה ”לילי פוטר חתונה?” או משהו כזה וממש אהבתי אותו ומשם התחלתי לקרוא כל פאנפיק אפשרי כמעט ואחרי שקראתי את ”אלה בלק-סופיה פוטר” החלטתי להרשם לפורטל כדי שאוכל להגיב עליו ואף לכתוב בעצמי
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב:מאז גיל ארבע,כשלמדתי לכתוב
יש לי בערך שלושים ושש קלסרים בבית מלאים בסיפורים שכתבתי מאז ועד היום
אני מודה שחצי מהם מיועדים מבחינתי להכחדה
הסיפור הראשון מספר על ילדה בשם קיטי שמחפשת חברה טובה
קצת מביך, כן
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך:אם יש לי רעיון אני פשוט חושבת על איך אפשר לגוון בו ולעשות אותו מיוחד ומקורי(זה לא מצליח) ומתחילה לכתוב מראה לדמויות ואז בונה להן אופי ולכל אחד בעיות משלו ותחביבים וכשרונות וחברים ומשפחה וחיות מחמד ומשם הכל זורם די בקלות
אם כי אני מאוד אוהבת להוסיף יותר מדי מתח לפעמים והכל הופך לקלישאה אחת גדולה
ואני יודעת שלא להכריח את המוזה לבוא כי אז היא לא מבקרת בכלל
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים:הארי פוטר אני מניחה אבל אין לי בעיה לקרןא פאנדומים אחרים, לפעמים אני קוראת גם פרסי ג'קסון או כל האלה שאני אפילו לא ממש מכירה
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא:אני אוהבת לקרוא על הקונדסאים בעיקר אבל אוהבת גם על דמויות עם אישיות מורכבת ומענינת שמגוונת משכבות אופי שונות, הארי למשל
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא:רמוסיריוס,ג'ילי דראמיוני,דרארי
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות:זאת פעילות מקסימה לגמרי
תגמול בחרמשים או נקודות בית:חרמשים

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
פורסם ב: Apr 8 2018, 02:26 AM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2052
משתמש מספר: 65434

כינוי: אדמהאדמה
שם (לא חובה): אביטל
גיל (לא חובה): 16
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: לגמרי כאן בפורטל, כשהצטרפתי לפני שלושה חודשים. עד אז חייתי בעולמות אחרים (: "הצצתי ונפגעתי", כמו שאומרים... התמכרתי לזה.
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב: את האמת? גיל 4 וחצי. הסיפור הראשון שלי היה על ילד שמחזיק פרח כדי שלא יפול מהרוח. ככל שהייתי יותר קטנה זה היה יותר מרגש ויותר תמים, מן הסתם (:
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך: לי עולים רעיונות באופנים שונים. זה יכול להיות מפאנפיק שקראתי, מספרי הארי פוטר, ממקרה מעניין שחוויתי או ראיתי. לרוב זה עולה לי סתם באמצע פעולה שגרתית שאני עושה, ואז זה נחמד כי אני מתחילה לפתח את הקטע שלי תוך כדי (:
אחרי שיש לי נושא מעניין, אני מפתחת אותו בהתאם לאורך שאני מעוניינת ליצור. אם זה פיקצר, אני שופכת את כל הקישקע, מה שנקרא, כל הרגשות והתחושות, לפעמים בצורה מצליפה קצת כדי שיהיה חזק ונוגע.
אם זה פאנפיק בעל כמה פרקים, אני מתכננת את העלילה בכלליות, חושבת על עניין ואקשן ואז מפרסמת. לרוב אני יודעת לאן זה ייקח אותי, אבל לעיתים רחוקות הדמויות מקבלות שליטה על עצמן.
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: לחלוטין הארי פוטר. לא מכירה כמעט פאנדומים אחרים.
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: הרמיוני, הארי וסנייפ.
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: הארי וג'יני
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות: פעילות טובה. הלוואי שיחזור לי הזמן להשתתף בפורום יותר כי אני כל כך אוהבת אותו (:
תגמול בחרמשים או נקודות בית: חרמשים. תודה!

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Apr 9 2018, 19:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 10709
משתמש מספר: 64904

כינוי: hermione176
שם (לא חובה): תמר
גיל (לא חובה): 11
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: כאן, בפורטל. עד שנכנסתי לאתר לא ידעתי בכלל מה זה פאנפיק, ולא ידעתי שבכלל יש דבר כזה.
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב: וואו... שאלה טובה. אני חושבת בסביבות גיל שבע שמונה כזה? hot.gif
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך: אני בוחרת דמות, חושבת על עלילה, כותבת, משפרת ו... זהו
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: הארי פוטר. זאת שאלה בכלל?!
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: בלטריקס, לונה, הרמיוני...
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: דרארי, דרמיוני, פרמיוני...
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות:
תגמול בחרמשים או נקודות בית: חרמשים embarced.gif לרייבנקלו יש מספיק

--------------------
קריס ☯ 13 ☯ הצטרפתי בגיל עשר וקרינג' אחושרמוטה ☯ בואו סהכ אני אחלה
User Posted ImageUser Posted ImageUser Posted Image
הסוף.

---------
פורסם ב: Apr 10 2018, 07:06 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 23535
משתמש מספר: 56101

כינוי: The One Plus One
שם (לא חובה): שירי
גיל (לא חובה): לא זוכרת... ><
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: כאן בפורטל... האמת שנרשמתי רק בשביל הפאנפיקים.
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב: שתים עשרה או שלוש עשרה בערך.
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך: בדרך כלל פשוט נתקע לי משפט אט מוטיב כלשהו בראש ומסביבו אני בונה את הפאנפיק/סיפור/שיר/ווטאבר.
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: אממ יש הרבה... משחקי הרעב אני מניחה. זה די כיף כי כולם מתים שם.
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: אין לי ממש דמות מועדפת... האמת שאני הכי אוהבת דמויות משניות בגלל שלא נותנים לי בפאנדום את כל הסיפור שלהן.
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: שוב, אין לי ממש. לדמויות משניות אין באמת שיפים :(
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות: נגמר פסח ואני לא מצליחה לחשוב על בדיחות טובות כרגע.
תגמול בחרמשים או נקודות בית: חרמשים :)

--------------------
שירי~משחקי הרעב~כותבת פאנפיקים~נירוונה וגראנג' בכללי~ג'וג'ו מויס~כמעט גיטריסטית~מה שאני רוצה זה צומי ושתקראו את מה שאני כותבת

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 12 2018, 11:24 AM
צטט הודעה

This is water

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 101000
משתמש מספר: 31142

כינוי: ווינטרפל
שם (לא חובה): רוי
גיל (לא חובה): מבוגר מדי
איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: אחרי שסיימתי את "אוצרות המוות" בפעם הראשונה לפני שלוש מיליון שנה ואחרי שבכיתי ובכיתי, קראתי פיק באנגלית על טדי לופין וגיליתי עולם חדש ומופלא.
אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב: תמיד כתבתי. פאנפיקים אבל בערך מגיל 12.
אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך: בדרך כלל בהתחלה אני מנסה להבין אם זה יהיה סיפור על דמות מוכרת מהספרים או דמות מקורית שאני ממציא. אחרי שאני מחליט את זה אני עובר לכתוב את תחילת הסיפור, איפה הדמות הזו מתחילה ובערך (ממש בערך) לאין היא הולכת וכותב לעצמי בכוכביות דברים שאני רוצה שהדמות תעשה, פעולות וקצת מהלכים עלילתיים ואיזה דמויות נוספות הדמות הראשית תפגוש בדרך. אני מנסה לא להיות אדריכל יותר מדי ולא לבנות את כל הסיפור, אלא לתת לסיפור לגדול בי לאט-לאט.
מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: זקנו של מרלין, כמובן שהארי פוטר
מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: אין, כל דמות מתקבלת בברכה אם הכתיבה טובה והרעיון מרתק אותי.
מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: אותו דבר. כל שיפ מתקבל בברכה אם הוא כותב מעניין מספיק. מה גם שהשיפ האהוב עליי ביותר בטח ינדה אותי מקהילת אוהבי הארי פוטר לנצח, סו, סוד כמוס לפרה ולסוס.
לכבוד פסח, שאר ירקות והערות: אני מקווה שתמשיכו לכתוב ולקרוא פאנפיקים, זה אולי הדבר הכי כיף בעולם חוץ מאשכרה לשבת ולקרוא את הספרים של רולינג.
תגמול בחרמשים או נקודות בית: הממ, תנו לי לחשוב על זה רגע

--------------------
רוי - אחראי שנת הלימודים - דברים לשעבר
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 18 2018, 16:07 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 151
מגדר:
משתמש מספר: 67357

[B]כינוי:פרופסור
[B]שם (לא חובה):שמעיה
[B]גיל (לא חובה):10
[B]איפה ומתי נחשפת לראשונה לפאנפיקים: גוגל +
[B]אם את/ה כותב/ת, באיזה גיל התחלת לכתוב:לא
[B]אם את/ה כותב/ת, ספר/י לנו קצת על תהליך הכתיבה שלך:מחרבש
[B]מה הפאנדום האהוב עליך בפאנפיקים: לא הבנתי
[B]מי הדמות אותה את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: הארי פוטר
[B]מה השיפ אותו את/ה הכי אוהב/ת לכתוב/לקרוא: לא הבנתי
[B]לכבוד פסח, שאר ירקות והערות: יש יותר מידי דברים לא מובנים
[B]תגמול בחרמשים או נקודות בית: חרמשים

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 19 2018, 18:38 PM
צטט הודעה

Fear Is Not My Master

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 79258
משתמש מספר: 21885

וואו, איזה השתתפות!

תודה רבה לכל הכותבים הנפלאים שהציגו את עצמם ושיתפו אותנו. המימונים בדרך, נתראה בפורום (;

ננעל.

--------------------
נגה// לשעבר מנהלת פורום פאנפיקים ומערכת הפאנפיקים// מסדר מרלין// כותבת

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) 1 [2]  קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007