האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (10) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מ"פ || שיר הארווזיון האהוב עלי הוא...
פורסם ב: Jun 7 2018, 15:58 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4064
מגדר:male
משתמש מספר: 65317
חפצי המשתמש: צפה

שיר האירוויזיון האהוב עליי מכל הזמנים הוא...

"נועם ראית את הארווזיון?"
"אה, כן, ראיתי קצת, זה דווקא היה ממש נחמד."
"נחמד? זה היה מדהים! תגיד, מה השיר האהוב עלייך - הכי אהוב עלייך - מכל האירווזיונים שהיו?"
"אממ... TOY היה דווקא ממש נחמד!"
"אה, וואלה? למה?"
"לא יודע זה היה נחמד כזה."
"טוב..."

עשרות מדינות השתתפו באירווזיון השנה, כל שיר היה שונה מהאחר - אחד פופ, אחד קלאסי, אחד שקט ואחד מאטל... לכל אחד מאיתנו יש סגנון שונה במוזיקה, אחד אוהב יותר שירים פופים ומעודכנים, אחד אוהב מוזיקה שקטה ורגועה ואני יכול להמשיך ככה לנצח, כי זה אף פעם לא נגמר.
טוב אז כפי שהבנתם לכל אחד מאיתנו יש סגנון שונה במוזיקה ובמ"פ הזה תצטרכו לכתוב בתורכם מהו שיר הארווזיון האהוב עליכם (לא משנה מאיזו שנה), שיר שריגש אתכם, שיר ששימח אתכם, שיר שהעציב אתכם וכו'.
ניתן להוסיף הסבר - למה בחרתם בשיר? מה גרם לכם לבחור דווקא בו? האם הוא ריגש אתכם ואם כן, למה? האם אתם מזדהים עם המילים והסיפור שעומד מאחריו? האם הוא שימח אתכם? ואם כן, למה? ועוד ועוד... כמובן שניתן לא להוסיף הסבר, אך כל משתמש שיוסיף לפחות 2.5 שורות בלי אנטרים יוכל לזכות בפרס שווה במיוחד!
על כל פעמיים שתכתבו הסבר שכזה תקבלו פ"ם אחד היישר אל בנק הפ"מים שלכם!
כדי לקבל את הפרס שלכם, אתם צריכים לקשר את כל התגובות שלכם במ"פ לבנק הפ"מים לאחר שהמ"פ יינעל (לקראת סוף החודש).

דוגמה:
משתמש א': שיר האירוויזיון
משתמש ב': האהוב עליי
משתמש ג': מכל הזמנים
משתמש ד': הוא...
משתמש ה': Under The Ladder השיר לדעתי מאוד עוצמתי ומאוד מרגש בעייני, אני מאוד אוהב שירים מהסגנון הזה. הוא העלה בי מן ניצוץ כזה בעיינים ואחרי שמיעה אחת לא יכולתי להפסיק. אני שומע את השיר הזה בכל עת כשאני עסוק, כשאני לא עסוק זה לא משנה, השיר הזה תמיד יציל אותי. בנוסף הסיפור מאחורי הזמר מאוד ריגש אותי, זה כשהוא היה קטן אף פעם לא התייחסו עליו ולא היו חברים, כי היה "שונה" - הוא לא אהב כדורגל כמו שאר הבנים.

תהנו :)

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 7 2018, 15:59 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 21788
מגדר:female
משתמש מספר: 56812

שיר האירוויזיון

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 16:00 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

האהוב עליי

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 16:39 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש
חרמשים: 6031
משתמש מספר: 58781

מכל הזמנים

--------------------
Daniel
לשעבר

יואוו יא ננסון אני בחתימתך. אז קיצר אתה משרשר מדהים, למרות שאתה קצת מייאש כזה (אתה לא אבל זה כיף לעצבן אותך). אז אתה ננסון מוזר ומטריד שכיף לשרשר איתו, ויש לו שם מגניב כזה. אז אעעעעעממממם... אני מיואשת מהחיים שלי, אז אתה די מדהים כזה וכיף לעצבן אותך. אז זהו תם זמני, ביוששששש. בידידות, זו שאתה קורא לה ארי ויודעת לעצבן אנשים.

אז הנה אני בחתימתו של הסגיד המושלם שלי, אני לא הולך לחפור לך כי יש לי פריצה לעשות.
אני רק אגיד שאתה חבר מדהים, תומך, אכפתי, מצחיק, רציני, רגוע, ובקיצור, מושלם אז סטיב המגניב, תן לי להשאיר לך את זה: https://media.tenor.co/images/29c577e76be80...3316c06b424/raw ואל תשכח שאתה מדהים! מעצבן

יויויויויויו אני בחתימה שלךךךך יאי לי אני מישהו מוזר שאולי אתה יודע מי הוא, אבל אתה יודע מי אני בעצם ^^ דניאלללל תזכור להתחבר יותר ולשלוח ינשוף תמידדדד ותזכור שאתה מדהים ואמ HTML זה דבר שאנחנו צריכים לדבר עליו יותר טוב עכשיו כולם יודעים מי אני אז אני אלך לי סתם ככה כי סיימתי פה ואתה יודע מי אני ואנחנו צריכים עוד שרשור. ולשחק יותר ביחד ועוד כמה ו(ים) שכאלה שאני בטח אזכר בהם רק כשאני אצא מפה טוב חפרתי ביי

אז כן, אחרי שבכישלון (או בכוונה?!) רב מחקת את החתימה שלך, אני באה לעשות השלמות
אז כןכן! קודם כל קח את הגרביים החמודות האלה ובגלל שזה לחלוטין מגיע לך תקבל גם מיצי ואממ...אני חושבת שזה הזמן להגיד שאתה מעצבן כהרגלך בקודש וזה לא ישתנה לעולם אז חבל אפילו לנסות. תישאר קרצייה כמו שאתה (הוספה של שבועיים לאחר מכן בזמן שבאתי לשנות את התמונה של מיצי:) אתה גם ממש מצחיק ועייף ומשרשר הזוי "לעולם בעקבות השמששש לעולם בעקבות האוררר" למרות שזה לא משלנו, ואתה מאוד ג'ון ואתה יודע מה זה אומר וזהו זה.
ממני אחת שמאוד לא אוהבת אותך,שלושה ניחושים..
ביי ביי

פריצה של מישהו שאתה יודע מי הוא אבל השאר לא
היי
אתה מדהים
תישאר מי שאתה
החרבתי לך את החתימה ונהניתי לעשות את זה
הייתי פה.

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 18:08 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
משתמש מספר: 55640

TOY - כי איך אפשר שלא, השיר מעביר כל כך הרבה מסר וכל כך מיוחד ומקפיץ ומגניב ומדהיםםםםםם

--------------------
זיו - 19

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 18:12 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

שיר הארווזיון

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 18:53 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

האהוב עלי

--------------------
Daniel
לשעבר

יואוו יא ננסון אני בחתימתך. אז קיצר אתה משרשר מדהים, למרות שאתה קצת מייאש כזה (אתה לא אבל זה כיף לעצבן אותך). אז אתה ננסון מוזר ומטריד שכיף לשרשר איתו, ויש לו שם מגניב כזה. אז אעעעעעממממם... אני מיואשת מהחיים שלי, אז אתה די מדהים כזה וכיף לעצבן אותך. אז זהו תם זמני, ביוששששש. בידידות, זו שאתה קורא לה ארי ויודעת לעצבן אנשים.

אז הנה אני בחתימתו של הסגיד המושלם שלי, אני לא הולך לחפור לך כי יש לי פריצה לעשות.
אני רק אגיד שאתה חבר מדהים, תומך, אכפתי, מצחיק, רציני, רגוע, ובקיצור, מושלם אז סטיב המגניב, תן לי להשאיר לך את זה: https://media.tenor.co/images/29c577e76be80...3316c06b424/raw ואל תשכח שאתה מדהים! מעצבן

יויויויויויו אני בחתימה שלךךךך יאי לי אני מישהו מוזר שאולי אתה יודע מי הוא, אבל אתה יודע מי אני בעצם ^^ דניאלללל תזכור להתחבר יותר ולשלוח ינשוף תמידדדד ותזכור שאתה מדהים ואמ HTML זה דבר שאנחנו צריכים לדבר עליו יותר טוב עכשיו כולם יודעים מי אני אז אני אלך לי סתם ככה כי סיימתי פה ואתה יודע מי אני ואנחנו צריכים עוד שרשור. ולשחק יותר ביחד ועוד כמה ו(ים) שכאלה שאני בטח אזכר בהם רק כשאני אצא מפה טוב חפרתי ביי

אז כןכן! קודם כל קח את הגרביים החמודות האלה ובגלל שזה לחלוטין מגיע לך תקבל גם מיצי ואממ...אני חושבת שזה הזמן להגיד שאתה מעצבן כהרגלך בקודש וזה לא ישתנה לעולם אז חבל אפילו לנסות. תישאר קרצייה כמו שאתה (הוספה של שבועיים לאחר מכן בזמן שבאתי לשנות את התמונה של מיצי:) אתה גם ממש מצחיק ועייף ומשרשר הזוי "לעולם בעקבות השמששש לעולם בעקבות האוררר" למרות שזה לא משלנו, ואתה מאוד ג'ון ואתה יודע מה זה אומר וזהו זה.
ביי ביי

היי
אתה מדהים
תישאר מי שאתה
הייתי פה.

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 19:24 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 56812

מכל הזמנים

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 19:26 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

הוא...

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 21:41 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992

mustache - של צרפת

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 21:43 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 10365
משתמש מספר: 57530

השיר ארווויזיון

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 22:35 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
מגדר:

האהוב עלי

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 22:35 PM
צטט הודעה

עובד משרד הקסמים

פרטי משתמש

האהוב עליי

--------------------
Daniel
לשעבר

ביי ביי

היי
אתה מדהים
תישאר מי שאתה
הייתי פה.

---------
פורסם ב: Jun 7 2018, 22:38 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
מגדר:

מכל הזמנים

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Jun 8 2018, 06:45 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש

הוא...

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (10) [1] 2 3 ... אחרון » קפיצה לעמוד V 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007