האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

בקשת ניהול|| פורום הסרטים
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:03 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 58935
מגדר:male
משתמש מספר: 54290
חפצי המשתמש: צפה

* תודה לזיו על הלוגו*
User Posted Image
שלום לכם אני שי בן 12 ואני כמו הכותרת רוצה לנהל את פורום הסרטים

הקדמה:

* תודה לראיין שתמיד בא לעזור ונתן מוטובציה לחזור ולנסות לנהל את הפורום*
את האמת פורום הסרטים לא היה הפורום הראשון שרציתי לנהל.
רציתי לנהל פרומים אחרים אבל את הפורום הזה אני באמת אוהב ורצה לנהל.
שמור פרסם את חניך חונך התלבטתי אם להרשם ולאיזה פורום הגעתי למסקנה שאני אוהב את סרטי הארי פוטר בגללם התחלתי לאהוב הארי פוטר, אז נרשמתי אליו
בחניך חונך לא הצלחתי אומנם התקדמתי אבל סך הכל פרסמתי שני פעילויות סך הכל.
אחרי זה החלטתתי שאני רוצה לנהל אותו והתחלתי לפרסם אשכולות.
אני מודע זה קשה לנהל פורום כזה שצריך רעיונות והרבה כבר נעשה אבל אני משתדל למצוא רעיונות ולנסח.
כרגע אני תמיד צריך לחכות הרבה זמן עד שעונים לי על פעילות, ואני חושב שלעלות לניהול יעזור לי ולפורום.
אני משתדל לחשוב על רעיונות ואני אשמח לנהל את הפורום הזה.

למה מגיע לי לנהל את הפורום?

אני חושב שאני מתאים לתפקיד:

קודם כל אני התחלתי לאהוב הארי פוטר מהסרטים הנה הסיפור, זה היה לפני כמה שנים אני מניח, אני לא זוכר איפה אבל שמו את הסרט הראשון של הארי פוטר, וישר נשאבתי לכל זה.
אחרי זה ראיתי את כל שאר הסרטים ואהבתי את זה, ( גם אחרי זה קראתי את כל הספרים של הארי פוטר אבל זה סיפור אחר.) אין פורום אחר שאני אוכל לנהל ולהנות כמו הפורום הזה.
אולי אתם חושבים שאני לא מתאים אבל אני כאן! אני פותח אשכול כל כמה ימים, בדרך כלל לוקח זמן עד שעונים לי, אם אני אעלה לניהול אני אפתח הרבה אשכולות וישקיע!
אבל הבנתי החלטתי להרים את הככפה בפורום הזה כי אני אוהב את סרטי הארי פוטר, וגם אני משתדל לפתוח אשכולות נכון פתחתי רק 8 אשכולות, שזה כמעט על המינימום, אבל יש לי רצון להשקיע! אני נכנס כל יום לפורום ואני באמת משתדל!
.
אשכולות שפתחתי בפורום:

http://hportal.co.il/index.php?showtopic=131186
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=131755
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=131821
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=131565
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=132902
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=133491
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=133830
http://hportal.co.il/index.php?showtopic=133131
מספר רעיונות:

ההצלה תחרות:

בתחרות זו אוכלי המוות יתקפו בתאריכים בסרטים.
בכל פעם שיפורסם משימה המשימה עצמה תוחבא בפורום והמשימות יהיו לדוגמה: לשכנע את אוכלי המוות לותר אם יעלו תמונות גרועות שלהם לאינסטרגם.

מצטייני החודש:

זו פעילות שתפעל בשלושה פרומים הסרטים הקלחת והספרים לדומה אם משתמש השקיע במיוחד בפורום הקלחת יקבל משימה לפורום הספרים.

הבמאים פעילות:

בפעילות זו המשתמשים יכתבו לפי מה בוחרים את במאי הסרטים.
אנימצית הארי פוטר: זה ספיישל שיפעל בפורום ובו גם אפרסם מדריך לסיקור סרטוני אנימציה של הארי פוטר.

חוות דעת ראשונית: זה פעילות קטנה שבא המשתמשים יכתבו את חוות הדעת הראשונית שלהם מהסרטים.
הדיבוב המוזר: המשתמשים יכתבו מה היה קורה אם הדיבוב היה משתנה כל הזמן.
גם לי בא: המשתמשים יכתוב למה מגיע להם,
לשחק בהארי פוטר ולהוכיח את עצמם.
סרט נוסף: טוב אז ככה יצא סרט על חיות הפלא וחשבתי שיש עוד שני ספרונים.
מעשיות בידל הפייטן והקווידיץ' בראי הדורות אז המשתמשים ירשמו ותכננן סרט לספרונים. האלה.

עיתון ההארי פוטר: אני יודע שיש את הפקפקן אבל זה עיתון שונה כל פורום יגיש כתבות למשל אם אני כתב בפורום הסרטים אז אני צריך להגיש כתבה שקשורה בסרטי הארי פוטר וכמובן שהיה תגמול למשתמשים שהיו בזה.
בנק ואשכול שאלות: אשכול התגמולים של פורום הסרטים די מישון אז אחליף אותו באשכול תגמולים חדש בוא אפשר לצבור במאים ואחר כך להמיר, למה שרוצים. וגם יפתח אשכול שאלות אבל לא שאלות על הפורום שאלות שקשורות בסרטים, אשכול כזה נחוץ לפי זה שראיתי שמשתמש פרסם שאלה באשכול משלו. וגם כמובן שמדריך לכתיבת סיקור אנימציה וגם פרודיה תתפרסם ותוסף ללנקיה.
בעד:

משתמשת רגילה

משתמש רגיל
משתמשת רגילה

נגד:

הנהלת הפרומים

הנהלת הפרומים

מנהלת פורום
משתמשת רגילה
מנהלת פורום

מנהל פורום

מנהל פורום

הנהלת הפרומים

תודה שקראתם עד פה.
ואני באמת מבקש הזדמנות

--------------------
הוזלי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:25 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 160758
מגדר:female
משתמש מספר: 61264

שי שי!
מה קורה?
אוקי, אני ממש ממש ממש שמחה שפרסמת את הבקשה!
אז קודם כל, אני רוצה להגיד שאני ממש רואה שאתה רוצה לנהל את הפורום, ואני מאמינה שתצליח.
אני אתן לך את הבעד שלי, אבל אני רוצה להעיר לך על כמה דברים.
ההצלה תחרות:
בכל פעם שיפורסם משימה המשימה עצמה תוחבא בפורום והמשימות יהיו לדוגמה: לשכנע את אוכלי המוות לותר אם יעלו תמונות גרועות שלהם לאינסטרגם.

לא כל כך הבנתי
זה מתאים מאוד ויפה מאוד, אבל לדעתי זה לא ממש ממש קשור לפורום, אבל בסדר, זה יפה.
מצטייני החודש:
זו פעילות שתפעל בשלושה פרומים הסרטים הקלחת והספרים לדומה אם משתמש השקיע במיוחד בפורום הקלחת יקבל משימה לפורום הספרים.

אהבתי, אבל אני הייתי רוצה קצת יותר פירוט והסבר, כי גם זה לא כל כך ברור.
הבמאים פעילות:

יפה ורואים שהשקעת, אבל אני לא כל כך מבינה למה צריך את הפעילות...
אנימצית הארי פוטר:
זה ספיישל שיפעל בפורום ובו גם אפרסם מדריך לסיקור סרטוני אנימציה של הארי פוטר.

אוקיי, יפה, אשמח לפירוט על הרעיונות
חוות דעת ראשונית:
זה פעילות קטנה שבא המשתמשים יכתבו את חוות הדעת הראשונית שלהם מהסרטים.

יפה, נשמע יפה וטוב.

לא כל כך הבנתי, אבל נשמע מגניב
גם לי בא: המשתמשים יכתוב למה מגיע להם, לשחק בהארי פוטר ולהוכיח את עצמם.

נשמע כיפי, ואשמח שתפעיל את הפעילות הזו
סרט נוסף: טוב אז ככה יצא סרט על חיות הפלא וחשבתי שיש עוד שני ספרונים.
מעשיות בידל הפייטן והקווידיץ' בראי הדורות אז המשתמשים ירשמו ותכננן סרט לספרונים. האלה.

נשמע מגניב.
אתה מתכוון שבדיוק כמו שיש את הסרט על חיות הפלא היית רוצה שהמשתמשים יתכננו סרטים על מעשיות בידל הפייטן וקווידיץ' בראי הדורות? כי אם כן, הייתי רוצה להשתתף בפעילות כזו
עיתון ההארי פוטר: אני יודע שיש את הפקפקן אבל זה עיתון שונה כל פורום יגיש כתבות למשל אם אני כתב בפורום הסרטים אז אני צריך להגיש כתבה שקשורה בסרטי הארי פוטר וכמובן שהיה תגמול למשתמשים שהיו בזה.

לדעתי זה יותר מתאים לפורום הקלחת הרותחת.
אז אחרי כל החפירות האלה, אני אתן לך בעד כי אני מאמינה שתצליח בתפקיד הניהול, ואני מקווה שתשתמש בו בחכמה

--------------------

User Posted Image

So don't be afraid to let them show
Your true colors
True colors are beautiful
Like a rainbow

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:29 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 688
משתמש מספר: 57131

דבר ראשון, כל הכבוד, אני רואה כמה אתה רוצה לנהל את הפורום הזה :)
אהבתי מאוד את הרעיונות, אומנם חלק קצת... פחות טובים. לדעתי כולם טובים חוץ מהספיישל אנימציות, אולי אם היית מרחיב קצת יותר הייתי יותר מתחברת.
חוץ מזה, ממש רואים שאתה רוצה לנהל את הםורום, ולדעתי אתה תנהל אותו טוב.
אני נותנת לך בעד ניסיון ואני מקווה שתצליח בזה :)

--------------------

she/her ◦ 18 ◦  one direction ◦  marvel ◦  food ◦  BLACK LIVES MATTER

User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:37 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 133690
משתמש מספר: 38229

היי, שי. אני לא אמתח אותך יותר מדי ואגיד לך שאני נגד.

האשכולות שקישרת מציגים דיונים ופעילויות נחמדים, אבל לא ברמה המספיקה של מנהל פורום. אני רוצה את האהבה שלך לפורום ולסרטים, אבל זה לא מספיק. אתה צריך לפלפל את הפעילויות שלך ולהפוך אותן ליותר מקוריות. אני אזכיר לך את השיחה שהייתה לנו לפני כמה ימים, ששלחת לי רעיון לפעילות והתחלנו לדבר על זה. ביקשתי ממך למצוא טוויסט, אתגר לפעילות ובסופה של השיחה אמרת לי שאיו טוויסט לפעילות. זה מאד אכזב אותי כי ידעתי שאתה רוצה לנהל את הפורום, ולוותר על ההערות שלנו ולא לנסות לצאת מהקופסה לא יוביל לשום מקום. לא ראיתי כאן את המוטיבציה להשתפר ולעשות פעילות יותר טובה.

אני אעבור לפעילויות. רובן לא ברורות ובשל חוסר הפירוט מאד קשה לי להבין למה אתה מתכוון:
ההצלה תחרות - נשמע משהו נחמד, אבל רק הרעיון הכללי כאן. הייתי שמחה לשמוע פירוט נרחב יותר.
מצטייני החודש - הניסוח לא ברור ולא הבנתי למה הכוונה.
הבמאים פעילות - פשוט מאד ודי חסר טעם.
אנימצית הארי פוטר - מה יש בספיישל? איך זה קשור לאנימציה? איך מסקרים אנימציה? לא פירטת כאן דבר.
חוות דעת ראשונית - יותר מתאים לדיון.
הדיבוב המוזר - לא הבנתי בכלל למה הכוונה.
גם לי בא - רעיון נחמד, אבל צריך לפתח אותו. איך המשתמשים יצטרכו להוכיח את עצמם? אילו משימות יהיו?
סרט נוסף - התחלה של רעיון נחמד שאפשר לפתח.
עיתון ההארי פוטר - מיותר לדעתי ולא רואה איך עושים עיתון שלפם רק על הסרטים.
בנק ואשכול שאלות - מה מיוחד בבמאים האלו שצריך לצבור? למה נחוץ לחדש דווקא את אשכול השאלות? מה יש לסקר באנימציה או בפארודיה? אתה משאיר אותי עם הרבה שאלות בשל חוס הפירוט שלך.

אתה צריך עוד זמן לפני שאתה עולה לניהול. רמת הפעילויות שלך צריכה להעלות ואתה צריך לצאת מחוץ לקופסה. אני רוצה לראות את המוטיבציה שלך להשתפר ולנהל. אתה צריך לפתח את הרעיונות של הפעילויות שלך וכאן ולהראות לנו את כל מה שאתה רוצה להביא לפורום. לפי הפירוט הדל נראה שאתה בעצמך לא סגור על הכל. אני רוצה לראות את המוטיבציה הענקית שלך ובפעם הבאה לראות בקשה הרבה יותר מושקעת עם רעיונות מעולים happy.gif

--------------------

הדס - הנהלת האתר ועוד הרבה תפקידים לשעבר
אין חתימה, תרקדו.

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:46 PM
צטט הודעה

רבות הדרכים לאהוב אותך

פרטי משתמש
חרמשים: 101038
משתמש מספר: 50788

מסכים עם הדס, מתנצל, אבל אני נגד.

--------------------
פעם הייתי פה
User Posted Image
(לפעמים אני פה גם עכשיו)

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:55 PM
צטט הודעה

עכשיו ותמיד

פרטי משתמש
חרמשים: 21788
משתמש מספר: 56812

אני יודעת שאתה מנסה לנהל את הפורום הרבה זמן, ואני אוהבת את זה שאתה מתמיד:)
אני חושבת שתוכל לנהל את הפורום - רק לא עכשיו...
אתה צריך לשפר את הפעילויות ולהוסיף להם יותר קאץ' - פשוט תחשוב מחוץ לקופסא, תנסה להעמיק את הפעילויות ולחבר אותן כמה שיותר לנושא חדש. המטרה היא לפתוח את הפורום למקומות חדשים.
אז כל זה מוביל אותי להיות נגד, אבל אני חושבת שכן תוכל להגיע לניהול הפורום עם עוד התמדה, פעילויות ושיפורים קטנים:) הרבה בהצלחה!

--------------------

אליסון 🐘 מוזיקאית 🐘 כותבת 🐘 פאנגירל 🐘 מנהלת הפאנדום המתחלף עם טליה לשעבר ♥ 🐘 דרדסים 🐘 תמיד כאן בשבילכם ❤ 🐘 עוד...

💝💜😽🖌💐💛💌💙😊🌟🌻🍒💚💋🍦🦄

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 15:58 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2651
מגדר:
משתמש מספר: 56002

אני קודם אגיד שאני בכל זאת בעד אבל יש לי כמה הערות לשיפור:

לא ממש הבנתי את זה. זה גם לא נראה לי הכי קשור.
אנימצית הארי פוטר:
זה ספיישל שיפעל בפורום ובו גם אפרסם מדריך לסיקור סרטוני אנימציה של הארי פוטר.

לא ממש הבנתי.
הבמאים פעילות:

הייתי מפתחת יותר את הרעיון. מה זאת אומרת לפי מה הם בוחרים? לפי קריטריונים?

לא נראה לי מתאים רק לפורום הסרטים, אבל אפשר לעשות משהו ביחד של הקלחת הרותחת, הספרים, והסרטים.

לא הבנתי בכלל.

בקיצור, הייתי יותר מפתחת את הרעיונות ומפרטת יותר. לא כל הרעיונות ברורים כל כך.
אבל בכל זאת אני נותנת לך בעד כי רואים שאתה ממש רוצה לנהל את הפורום ואני מקווה שהרעיונות שלך יהיו יותר מפורטים ומוסברים בהמשך ^^

--------------------
אלכס

אלכסיי,אלכסון, אלכסנדר, אלכסוס, אלכסוש, אלכסוסון או מה שתרצו

18|קולנועיסט מתנשא|חתולים|תפירה|מוזיקה גותית|אין לי באמת אישיות

קשור מדי לכאן בשביל לעזוב

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 16:05 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7366
משתמש מספר: 55920

היי שי. אפילו שהקול שלי לא משנה, אגיד שאני נגד מהסיבות שהדס אמרה. אפרט יותר מאוחר יותר :)
בהצלחה!

--------------------

ALISE - GG - הרבה בדימוס - בפרישה
User Posted ImageUser Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 16:08 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031

אני מסכימה עם הדס ואליסון... מצטערת, אני נגד.
האשכולות שקישרת ברובם פעילויות קטנות ולא הכי מקוריות בעולם או דיונים שחלקם כן טובים, אבל חלקם או קצרים מדי בשביל להיות דיונים של מנהל פורום או דיונים שהנושא שלהם לא הכי טוב בעולם לממש דיון, אני מודה.
הרעיונות שלך... אני חושבת שאתה יכול לשפר אותם, להוסיף איזה טוויסט. אני אעבור עליהם אחד-אחד.
ההצלה תחרות - נשמע כמו משהו נחמד, אבל אין כל כך פירוט על השלבים כך שאני לא יכולה ממש לומר חוות דעת.
מצטייני החודש - הניסוח לא ממש ברור ולא הבנתי למה הכוונה, מצטערת. חוץ מזה, אני חושבת שבתור התחלה כדאי לך יותר לפעול בפורום שלך ולא לעבור לקלחת הרותחת ולהספרים, למשל, לא?
הבמאים פעילות - באמת צריך? לא יודעים הרבה על הבמאי, ואני לא חושבת שצריך לבסס על זה פעילות - זה כמו לשאול איך בחרו את השחקנים... לאלו שמחליטים יש את הסיבות שלהם... לא כל כך אהבתי.
אנימציית הארי פוטר - זה מאוד תלוי - זה יכול להיות רעיון אדיר ויכול להיות משהו שלא יתפתח בכלל, אין פה שום רעיונות וזה רק תיאור ממש ממש כללי כך שאי אפשר ממש לתת על זה חוות דעת...
חוות דעת ראשונית - לא כל כך אהבתי את הפעילות, נשמע די חסר טעם.
הדיבוב המוזר - מצטערת, לא הבנתי למה התכוונת. מה זאת אומרת 'אם הדיבוב היה משתנה'? איך משתנה?
גם לי בא - נחמד אבל די נדוש... תנסה לפתח את זה.
סרט נוסף - נחמד, לא רע. מה שהפריע לי הוא בעיקר השם - אני לא בטוחה שהשם מתאים כאן, אבל זה יכול להיות משהו מגניב אם תפתח את זה קצת.
עיתון ההארי פוטר - באמת צריך? אני לא חושבת שצריך עוד עיתון, בעיקר לא כשהוא רק לפורום אחד...
בנק ואשכול שאלות - למה צריך לחדש?
אז אני חושבת שכרגע אתה ברמה של משתמש שמשקיע בפורום, לא של מנהל... אני לא אומרת לך לעזוב את הפורום, כי יש לך רעיונות נחמדים שאם תשדרג אותם הם יהיו מגניבים בטירוף - אבל אתה צריך קודם לעבוד על זה קצת. אז במידה ולא תעלה, אני מקווה שתמשיך להשקיע בפורום ושבעוד חודש-חודשיים תפתח מחדש בקשה עם רעיונות משודרגים וסופר מקוריים, כי אתה יכול :)

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 16:19 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
חרמשים: 9443
משתמש מספר: 58753

בעד, כבר אמרתי לך בה"פ הכל

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 16:53 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1011387
משתמש מספר: 52922

היי שי!
אמנם ידעתי שאתה רוצה לפתוח בקשת ניהול, אך אם לא היית מזכיר זאת בהקדשתך לא הייתי מנחש שאתה רוצה לנהל את פורום הסרטים, בכנות.
יש לך מוטיבציה רבה, אם אתה רוצה אתה יכול לנהל פורום. אבל, יש לי כמה הערות:
א. השקעה בפורום. כמו שכתבתי, אילולא ההקדשה שלך לא ידעתי שתפתח בקשת ניהול, כי לא השקעת השקעה מרובה בפורום.
אולי אתם חושבים שאני לא מתאים אבל אני כאן! אני פותח אשכול כל כמה ימים, בדרך כלל לוקח זמן עד שעונים לי, אם אני אעלה לניהול אני אפתח הרבה אשכולות וישקיע!
אבל הבנתי החלטתי להרים את הככפה בפורום הזה כי אני אוהב את סרטי הארי פוטר, וגם אני משתדל לפתוח אשכולות נכון פתחתי רק 8 אשכולות, שזה כמעט על המינימום, אבל יש לי רצון להשקיע! אני נכנס כל יום לפורום ואני באמת משתדל!

כל הכבוד על ההשתדלות, ואם פתחת 8 אשכולות זה לא מספיק. משתמשים שמגישים בקשת ניהול צריכים להשקיע קודם בפורום, ואני לא אומר שאצלך אני לא רואה את זה. להפך; אתה באמת משקיע. אבל לא מספיק בשביל לנהל.
ב. הרעיונות שלך בבקשה הזו. רעיונות של בקשות ניהול צריכות להיות פי כמה יותר מקוריות ומעניינות מסתם פעילויות, אבל אצלך לא ראיתי את זה.מלבד שמספר הרעיונות דל, תסכים איתי שאתה יכול לחשוב על רעיונות הרבה יותר מקוריים מזה. ותאמין לי, לחשוב על רעיונות לבקשות ניהול זה קשה כי אתה חייב מוזה כאן ועכשיו. לשם כך אתה קודם כל צריך לחשוב על רעיונות כמה ימים לפני, ורק לחכות שיהיו לך הרבה רעיונות ואז לפתוח את הבקשה. כאן הרעיונות שלך כנראה באו מהראש רק כמה דקות לפני שפתחת את הפעילות, כי רואים שהם לא הכי מקוריים. אני יודע שאתה יכול ואתה רוצה לחשוב על רעיונות מקוריים, ולשם כך צריך מחשבה מרובה ודימיון רחב.
ג. שגיאות כתיב. אני לא בא במטרה להעליב, חס ושלום, אבל תסכים איתי שאתה צריך קצת להשתפר בזה. כן, זה בא עם השנים ולהמון ילדים בגיל שלך יש הרבה יותר שגיאות כתיב ממך, אבל מנהלי פורום נדרשים בשפה ובכתיב טוב. כרגע אין כל כך מה לעשות עם זה חוץ מלהשתדל ולהשתפר, דבר שאני בטוח שתצליח לעשות :)
ד. זהו דבר טוב, אל תדאג - יש לך סגנון טוב. אם זה הלוגו שבתחילת הבקשה, שלא הרבה מכניסים לבקשה שלהם, או סתם הצבעים הנחמדים בבקשה. אני, במקומך, הייתי מדגיש את מה שעם הצבע, אבל ככה זה גם מעולה.

אז..לסיכום. יש בך את המוטיבציה לנהל, וזה מעולה, אבל לא מספיק. זה לא מספיק בשביל לנהל. מנהל פורום צריך רעיונות מקוריים, זמן פנוי והרבה מחשבה ודימיון.
עם זאת, רואים את ההשקעה שלך, אך עם עוד קצת השקעה, רעיונות טובים יותר והשתפרות בכתיב תוכל לנהל את הפורום הנפלא הזה בגאווה.
אם היה בעד ניסיון הייתי נותן לך, כדי לראות אם תעמוד בניהול. הייתתי נותן לך נגד אילולא ההשקעה שלך.
עד לרגע זה אני מתלבט...
טוב, הגעתי להחלטה. אני חושב שיש בך מוטיבציה נפלאה אבל אתה עוד לא בשל לניהול בגלל כל הסיבות שכתבתי. בלי להעליב, כי זו לא הכוונה כלל, אני נותן לך נגד. תקרא בעיון (אפילו כמה פעמים) את מה שכתבתי, תחשוב על זה קצת, אל תאבד את המוטיבציה שבך ותשתפר במה שכתבתי. אני רוצה לראות אותך פותח בקשה נוספת אחרי כמה זמן של השקעה ורעיונות טובים. רק שתדע שאני פה חהתייעצויות וכדומה :)
בהצלחה happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Apr 23 2017, 16:56 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223

אני לא הולך למתוח אותך לכל התגובה, אני נגד. אני חושב שיהיה יום שבו תוכל לנהל את הפורום הזה, ויכול להיות שהיום הזה לא רחוק, אבל נכון לעכשיו אני לא חושב שאתה מתאים לזה. אני רוצה לעבור על האשכולות שפתחת בפורום ועל הרעיונות שכתבת פה כדי להסביר לך למה אני חושב שזה לא הזמן המתאים, וגם באופן כללי על הבקשה שלך.

אשכולות - מבחינת תוכן וכמות התוכן שאתה מכניס לכל אשכול (במיוחד לדיונים), אתה מעולה ואני חושב שיש אנשים שיכולים ללמוד ממך. מה שכן, הניסוח הפריע לי וזה גם משהו שהפריע לי בבקשה עצמה. מנהל פורום לא חייב להיות בטא, אבל הוא כן חייב לדעת להשתמש בסימני פיסוק כמו שצריך ולדעת לנסח משפטים שיהיה נוח לקרוא ושלא יצטרכו לקרוא פעמיים כדי להבין. כולנו היינו במקום הזה, תאמין לי, ולכן אני חושב שאתה צריך להשתפר בזה לפני שאתה מנהל פורום. בנוסף, מה שממש הפריע לי בדיון שלך על ההבדל בין שני השחקנים של דמבלדור - "זהו אין יותר שאלות לדיון"? לא ככה מנסחים משהו... וחוץ מזה, פתחת רק 8 אשכולות בפורום. כמו שאמרת, זה ממש על הגבול.

רעיונות - טוב, אני אעבור אחד אחד ואביע דעה.
ההצלה - אני חושש שלא הבנתי בכלל. אוכלי המוות תוקפים ובעזרת פעילויות תיאור צריך למנוע מהם לתקוף שוב? זה גם מתאים לקלחת וגם קצת נאיבי.
מצטייני החודש - הניסוח לא ברור במיוחד, אבל כמנהל פורום אתה אחראי על הפורום שלך ולא על פורומים אחרים. אם אתה רוצה לעשות את זה כשת''פ זה נחמד, אבל לעשות מצטיין חודש כולל לכמה פורומים לא נשמע לי כמו רעיון טוב במיוחד.
הבמאים - לא כל כך קשור לדעתי, וגם אם כן זה די קיטש.
אנימצית הארי פוטר - ספיישל על סרטוני אנימציה של הארי פוטר? זה דווקא יכול להיות מגניב, היה יכול להיות יותר טוב אם היית נותן כמה רעיונות כדוגמא.
חוות דעת ראשונית - פעילות קיטש (דרך אגב, אני די בטוח שהיה משהו כזה). לא נראה לי מתאים למנהל פורום לפתוח משהו בסגנון, כמנהל פורום אתה צריך לחשוב על דברים ברמה גבוהה יותר.
הדיבוב המוזר - אם הדיבוב היה משתנה? מה זאת אומרת? לעשות משהו שמתקשר לדיבוב יכול להיות קורע מצחוק אבל נראה לי שהרעיון הספציפי הזה לא הכי מתאים.
גם לי בא - זה דווקא חמוד, אבל שוב, קיטש. כמנהל פורום אתה צריך לחשוב על רעיונות שלא כוללים רק "תסבירו למה X וY", אלא לחשוב קצת יותר לעומק על זה.
סרט נוסף - זה ממש מגניב דווקא! זאת יכולה להיות פעילות בשלבים, אבל צריך להוסיף לה עוד איזה טוויסט.
עיתון ההארי פוטר - עיתון כולל לכל הקטגוריה, כאילו? זה פרוייקט בין פורומי וזה כבר התפקיד של ההנהלה, מה גם שיש את הפקפקן וכל הרעיונות של עיתונים כבר הפכו ליותר מדי נאיביים.
בנק ואשכול שאלות - בסדר, קיבלתי. אשכול שאלות על הסרטים יכול להיות דווקא רעיון טוב, אבל לחדש את אשכול התגמולים זה לא משהו שלדעתי צריך להיות חלק מהרעיונות שלך. כמנהל פורום, אם משהו צריך חידוש אתה צריך לחדש אותו בלי קשר לרעיון או לא.

מה שכן, אני רואה שאתה כן רוצה לנהל ואני חושב שגם אם הבקשה הזאת תינעל זה לא יעצור אותך ואתה תמשיך להשקיע. ואתה יודע מה? בא לי שתמשיך להשקיע עד כדי כך שאני אגיע למצב שאני אומר "וואלה, חבל שלא הייתי בעד בבקשה שלו" כשאני אסתכל על פורום הסרטים. וכמובן, אני רוצה שבבקשה הבאה תשכנע אותי להיות בעד.

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 24 2017, 13:39 PM
צטט הודעה

לילי אוונס אהבת חיי!

פרטי משתמש
חרמשים: 791
משתמש מספר: 59153

אני יודעת שהקול שלי לא הכי משנה ולא אמתח אותך ואתן לך את הבעד ניסיון שלי.
אני חושבת שאתה מתאים לתפקיד אבל שתנסה קודם לנהל את הפורום ואז תנהל אותו סופית/תרד מהניהול.

--------------------
ליבי 👯 11 👯 חרוטי👯 ליה אוהבת אותי👯 כותבת

User Posted Image

__יצור מוזר__

---------
פורסם ב: Apr 24 2017, 20:21 PM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

בקצרה - אני מסכימה עם הדס. כל מילה. אני נגד.
אני חושבת שאחת הבעיות הגדולות מבחינתי היא הרעיונות שהצאת, והניסוח. באופן כללי, כשאני עוברת על האשכולות שצירפת פה בבקשה אני לא מתלהבת, לא בתור משתמשת ולא בתור מנהלת פורום לשעבר. הניסוחים והרעיונות די דלים, לא משהו מפוצץ או מגניב או משהו שגורם לי לפעור את הפה בתדהמה.

אדבר קצת על האשכולות שקישרת -
מצע להנהלה: מרגיש לי מתאים יותר לשחקנים, אני חושבת. לדבר על להציע את עצמך להיות חלק מהצוות של הפקת הסרט נשמע לי כמו משהו שנמצא על הגבול עם להתאים לפורום. כפי שראית, גם לא הייתה השתתפות.
דיון - חיות הפלא והיכן למצוא אותן: דיון דל בהחלט. כמעט ואין תמונות, יש סרטון אחד, זה דיון עם כל כך הרבה פוטנציאל אבל הוא פשוט דל.
דיון - הפרטים הקטנים: לוקה בכל הדברים שהדיון הקודם לוקה בהם. הייתי שמחה לראות ניסוח יותר מסודר, יותר דוגמאות, שאלות יותר מעניינות לדיון. גם פה, מדובר על דברים שאפשר לפתח אותם לכל כך הרבה כיוונים אבל הדיון נשאר ממש קטן. לדוגמא, האם אתם חושבים שהיו יכולים להיות חלקים שעדיף היה להוריד ולהכניס במקומם חלקים אחרים? האם הפרטים הקטנים משפיעים על הסרט לטובה\לרעה וכו'.
סוד כמוס: חמוד.
שינוי שמתרחש: די בטוחה שראיתי פעילויות כאלה בעבר, זה משהו מאוד בסיסי.
אני לא אמשיך, כי הרעיון מובן - אני חושבת שבשביל להיות מנהל פורום, צריך להפגין הרבה מאד מאוד מקוריות והשקעה בפורום. כשאני מסתכלת על האשכולות שלך, אני חייבת לאמר שאני לא מתרשמת. אבל, אני רואה שאתה אוהב את הפורום ואני יותר מאשמח לראות אותך מנסה להתקדם ולהשקיע יותר מחשבה בדיונים ובפעילויות, לנסות להמציא פעילויות שאתה היית רוצה להשתתף בהן - ולא רק בגלל התגמול.

הלאה, הרעיונות שלך.
הצלה: מתאים הרבה יותר לקלחת מהסרטים. באמת שאני לא רואה שום קשר לסרטים פרט לעובדה שהסרטים קיימים.
מצטייני החודש: בתור מנהל פורום זה יהיה מעל להחלטה שלך. אמנם הרעיון חמוד, אבל לצערי לא תוכל לישם אותו בתור מנהל כיוון שמדובר על משהו שמכיל מספר פורומים והוא לא ספיישל חד-פעמי.
הבמאים: לא הבנתי את הפעילות. המשתמשים צריכים לאמר איך בחרו את הבמאים של הסרטים? לא רואה את הרעיון בפעילות, מצטערת.
אנימצית הארי פוטר: לא מתאים לפורום.
חוות דעת ראשונית: חמוד, חד פעמי אבל חמוד.
הדיבוב המוזר: לא הבנתי את הפעילות.
גם לי בא: רעיון מאד מאד לא מקורי + די מה שעשית ב"מצע להנהלה"?
סרט נוסף: עוד פעם, רעיון מאד נדוש.

חייבת לציין שההתרשמות הכללית שלי אחרי הבקשה הזו היא שכתבת אותה בלי לבדוק אותה שוב. יש בה הרבה ניסוחים מאד לא מוצלחים, שגיאות הקלדה ופיסוק שלדעתי לא מתאימות לבקשה. מדובר על משהו שהוא רציני ולצערי זה מרגיש כאילו כתבת אותה "סתם". אני אחזור על מה שאמרתי - אני רואה שאתה אוהב את הפורום, אבל יש לך עוד הרבה לאן להתקדם עד שלדעתי תוכל להפעיל אותו בתור מנהל.

בהצלחה, אל תאבד תקווה, ומקווה לראות אותך מציע את עצמך עוד חודשיים-שלושה עם שיפור משמעותי :)

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Apr 24 2017, 20:24 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
חרמשים: 58935
משתמש מספר: 54290

תנעלו בבקשה. אני אגיש בקשה יותר טוב עוד כמה חודשם.

--------------------
הוזלי

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007