האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מדריך || בחירת שם לקטע/פאנפיק
פורסם ב: Aug 19 2016, 16:40 PM
צטט הודעה

בלי גסויות.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 7349
מגדר:female
משתמש מספר: 51632
חפצי המשתמש: צפה

מדריך לבחירת שם לקטע/פאנפיק

שם הקטע או הפאנפיק הוא הדבר הראשון שרואים, עוד לפני שמתחילים לקרוא את מה שכתבתם. על כן, שם הקטע צריך לגרום למשתמשים לרצות להיכנס לקטע שלכם ולקרוא אותו. שם הקטע צריך לסקרן, לעניין, ובעיקר להיות קשור לקטע.

על שם הקטע להתאים לז'אנר שלו. כאשר אתם בוחרים ז'אנר, אתם מעוניינים שמי שיקרא את הפאנפיק או הקטע שלכם יהיו אוהבי אותו הז'אנר. במידה ותכתבו קטע בז'אנר מתח והרפתקאות, סביר להניח שאם תקראו לו 'לילי לונה המהממת' - קהל הקוראים שלכם לא יהיה בדיוק מה שציפיתם לו. לכן, כשאתם בוחרים את שם הקטע, חשבו על קהל הקוראים שלהם.
הכלל הבא הוא, כמובן, על שם הקטע להיות קשור לקטע. במידה וכתבתם קטע על נער ונערה שנפגשים מתחת לעץ הדובדבן, כדאי מאוד שלא תקראו לקטע 'שלום ואחווה'. השם צריך לתמצת במילה אחת או קצת יותר את מה שיסופר בקטע. לאותו הקטע תוכלו לקרוא 'מתחת לעץ הדובדבן', וכך הקוראים ייקבלו הצצה קטנה למה שיתרחש בקטע.
לבסוף, כאשר אתם בוחרים את השם, שאלו את עצמכם - אילו הייתי רואה קטע עם שם כזה האם הייתי קורא אותו? אם התשובה היא לא, מצאו שם אחר ושאלו שוב את השאלה. אם התשובה היא כן - נהדר! רוצו לפרסם את הקטע או הפאנפיק.

--------------------
בגן העדן של ילדות
אשר היה פורח,
הייתי חלק מהנוף
היום אני אורח.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007