האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

טים קפ vs. טים איירון מן || אשכול הקישורים
פורסם ב: Oct 8 2018, 18:37 PM
צטט הודעה

רק קצת דם לקינוח הדבש

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 102207
מגדר:
משתמש מספר: 37223
חפצי המשתמש: צפה

*** תודה למור המלך על הלוגואים

User Posted Image
אשכול הסבר והרשמה - דיון - אשכול קישורים

מה נשמע, משתמשים? כמו שבטח קראתם באשכול ההסבר וההרשמה, אנחנו עומדים בפתחה של התחרות הכי חשובה בתולדות האתר הזה (טוב, חוץ מהוויכוחים האינסופיים על האם סנייפ טוב או רע). באשכול הזה אנחנו הולכים לעשות דבר נורא פשוט - לכל אחד מכם הולכת להיות תגובה שלמה משל עצמו, ובתגובה הזאת הוא יקשר את כל הדברים שעשה במסגרת התחרות. מה זה אומר? מאוד פשוט - אם סיקרתי את הסרט ״קפטן אמריקה: הנוקם הראשון״, אני יכול לקשר את הסיקור לתגובה שלי פה. אם פתחתי דיון על האם צריך לתת לרוברט דאוני ג׳וניור לאלתר יותר בגלל הסצנה המצויינת בסוף איירון מן 1, גם את זה אני יכול לקשר!

התגובות הולכות בצורה הזאת - אתם ממלאים את הטופס למטה ומגיבים פעם אחת בלבד. אין פה בנק שמתמלא, ולכל אחד מכם יש תגובה אחת שהוא פשוט עורך במהלך החודש. התחרות פתוחה עד סוף הפאנדום, מה שאומר שאתם יכולים להמשיך ולפתוח אשכולות ולהגיב בדיונים וכו׳ במהלך כל החודש, ובסוף הפאנדום יינעל האשכול ותוכרז הקבוצה המנצחת. שימו לב - הקבוצה המנצחת היא לא בהכרח הקבוצה שפתחה הכי הרבה אשוכלות, אלא הקבוצה שהצליחה לייצג את גיבור העל שהיא נרשמה אליו בצורה הטובה ביותר. כמובן, במידה וקבוצה מסויימת תפתח הרבה הודעות ספאם ברחבי הפורום, הסיכויים שלה לזכות יקטנו עקב ההפרה של החוקים.

ובמידה ושכחתם מה אתם מקבלים על זה, אני אזכיר - כל משתתף יקבל בין 200-1500 חרמשים על ההשתתפות שלו בתחרות, בהתאם להשקעה, בלי קשר להאם הקבוצה שלו זכתה או לא, ושלושת המשתמשים הבולטים ביותר מהקבוצה המנצחת יקבלו בונוס של 300 חרמשים כל אחד מהם.

הבנו איך הכל עובד? מצויין! כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו הוא להגיב עם הטופס למטה ולקשר את הדברים שעשיתם בפורום בתגובה.

CODE
[COLOR=blue][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]טים קפ או טים איירון מן?[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]קישורים לדברים שעשיתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]הערות/הארות/טים קפ הכי שווה:[/B][/COLOR]

שתהיה תחרות מצויינת! אני מציין במידה ולא היה ברור - התגובה באשכול זה היא לרשומי התחרות בלבד!

--------------------

תֹּם, 20, את׌/ה׊א, לא ממש פה, הנה המדף שלי
g
User Posted Image

User Posted Image User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007