האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור דמות / הרמיוני גריינג'ר, אתם יודעים מי היא
פורסם ב: Feb 15 2018, 00:10 AM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775
חפצי המשתמש: צפה

הרמיוני גריינג'ר

User Posted Image

תעודת זהות

שם הדמות:
הרמיוני ג'ין גריינג'ר
תאריך לידה:
19 בספטמבר 1979 (לא רשמי)
בני משפחה:
אדון וגברת גריינג'ר (הורים), רון וויזלי (בעל), רוז והוגו (ילדים)
בן זוג:
רונלד ביליוס וויזלי
לראשונה הופיע בספרים:
הרמיוני לראשונה הופיעה ברכבת האקספרס להוגוורטס כשהיא עזרה לנוויל לחפשא את טרבור הקרפד.

רקע

הרמיוני נולדה בת יחידה למשפחה מוגלגית בלונדון. הוריה הם מוגלגים ורופאי שיניים. היא לראשונה נכנסת לסיפור על רכבת האקספרס להוגוורטס, ובחלק הראשון של אבן החכמים היא מתאורת כשחצנית, בלתי נסבלת, וחכמולוגית. לאחר שרון מדבר עליה לא יפה (פויה רון! ככה לדבר לאישתך לעתיד?!?) היא הולכת לשירותים ובוכה, ושם נלכדת ביחד עם טרול ענקי שקווירל הכניס לבית ספר. הארי ורון באים להציל אותה, ולאחר שהם מביסים את הטרול הם נהיים חברים. היא זו שפותרת את חידת ההיגיון שבמבוך לאבן החכמים. בספר השני היא פותרת את תעלומת הבסיליסק, אך לפני שמספרת זאת לחבורה היא מתאבנת על ידי הבסיליסק. בספר השלישי היא והארי יוצאים להציל את בקביק וסיריוס על ידי מחולל זמן שמקונגל העניקה להרמיוני בכדי שתספיק להגיע לכל השיעורים שלה. בספר הרביעי היא מנסה לעזור להארי עם החידות של הטורניר, אך ללא הצלחה. היא "הדבר החשוב" לקרום, בו היא מאוהבת קלות. היא גם יוצאת איתו לנשף חג המולד - מה שמעורר ברון קינאה עזה ובכך מניח את הבסיס למערכת היחסים שלהם. בספר הרביעי היא גם נפגעת מקללה של מאלפוי ושיניה צומחות עד לגדלים לא פורפורציונליים (לאחר שלפני כן שיניה היו קצת גדולות מהרגיל), והיא מבקשת ממאדאם פומפרי להקטין לה את השיניים, אך מקטינה אותם לגודל קטן יותר מהמקורי ונפתרת מהשיניים הגדולות מדי שהיו לה. כמובן שבספר הרביעי היא מקימה את אלרג"ה - ארגון למען רווחת גמדוני הבית. היא מנסה לעזור לגמדוני הבית, אך הגמדונים, שחונכו לאהוב את העבדות, לא מרוצים מכך. בספר החמישי היא מצטרפת ועוזרת להקים את צ"ד, ויוצאת לקרב במחלקת המסתורין. בשישי היא משתתפת בקרב שמתחולל על הוגוורטס, ובורחת עם הארי ורון לצוד הורקרוקסים. בספר האחרון היא זו שמתכננת את הפריצה לגרינגוטס, ואת הבריחה משם. היא משמידה את הגביע של האפלפאף בחדר הנחיצות. היא זו שבדרך כלל אחראית על קסמי המגננה שלהם, והיא זו שמתכננת את רוב התוכניות שלהם. במכתש גודריק היא בטעות מפוצצת את השרביט של הארי כשהם נלחמים בנגיני. היא זו שמספרת לנו בפעם הראשונה על אוצרות המוות, ועל מעשה בשלושה אחים. בלטריקס לסטריינג' מענה אותה וכותבת על ידה בחתכים את המילה בוצדמית, מאחר והיא משוכנעת שהם גנבו את חרב גריפינדור מכספתה בגרינגוטס. הרמיוני גם מתחפשת אל לסטריינג' כשהם פורצים לגרינגוטס. היא זו שמבינה שא]שר להשתמש בחרב גריפינדור כדי להשמיד הורקרוקסים. לאחר מכן היא מתחתנת עם רון וממונה להיות שרת הקסמים. נולדים לה שני ילדים- הוגו ורוז.

דעה אישית:

אני מאוד אוהב את הרמיוני. חוכמתה ושנינותה תמיד מוסיפות לקריאה, וללא כך הספרים היו הרבה יותר משעממים. אני מתחבר אליה בכל אותם הפעמים שבה מאכזרים אליה בגלל היותה חכמה כי אני מרגיש כך גם על עצמי. אני חושב שהיה מתאים לה יותר להיות ברייבנקלו, אך כמובן שבסוף היא הוכיחה את אומצה.

כמה עובדות

*היא החברה הראשונה שהצטרפה לאלרג"ה.

*השיעור השנוא עליה הוא גילוי עתידות.

*השיעור האהוב עליה הוא כשפומטיקה.

*לעולם היא לא הצליחה לרכב על מטאטא כמו שצריך.

*עד הספר החמישי אינה הייתה מסוגלת לראות את התסטראלים.

אני יודע שהסיקור לא משהו, אבל עכשיו כמעט חצות, אז אני מאשים את השעה.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 15 2018, 13:51 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914
חפצי המשתמש: צפה

ובכן מאוד יפה. סיקור מאוד קסום. הייתי רוצה להמליץ לך למצוא תמונה אולי יותר קטנה ככה זה יהיה יותר יפה וקומפקטי.
בנוסף לכך ישנן כותרות הביניים שהייתי רוצה להמליץ לך על צבעים יותר נחמדים (אני שגריפינדור והכול אבל בסיקור עדיף צבעים נחמדים נעימים ומושכים) כמו למשל הצבעים בסיקור שלי על קורנליוס פאדג'. ובכן מכיוון שעכשיו כבר לא חצות אז בהחלט ניתן לדעתי להרחיב את הרקע. דמות ראשית כמו הרמיוני בהחלט זקוקה ליותר פירוט. חוץ מזה מומלץ מאוד לפסק את הרקע ולא כגוש אחד וכך זה יהיה נעין יותר לקריאה. זה יכול להיות לפי כל ספר או כל שיטה פיסוק שאתה מוצא לנכון.
יפה מאוד שהוספת עובדות מאוד אהבתי! (סורי שהכרתי כולםXDׂ) אפשר אם תרצה גם להוסיף ציטוטים שלה מהספרים או מהסרטים.
ח"ח וישר כוח על ההשקעה!

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007